Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Czyżniewski w Lechii ?

strona 1/1

10 czerwca 2009, 09:28 / środa
10 czerwca 2009, 09:36 / środa
"Fakt" o tym się mówi.
10 czerwca 2009, 09:42 / środa
,,- Jesteśmy po wstępnej rozmowie. Chcielibyśmy, żeby taki fachowiec pracował u nas – powiedział gazecie dyrektor sportowy Lechii Radosław Michalski. ''

nawet michujski chce żeby go Czyżniewski zastapił
10 czerwca 2009, 09:56 / środa
dokładnie tak też wywnioskowałem :)

Michalski Woń
10 czerwca 2009, 10:20 / środa
Dobry Ruch. Tylko trzeba go jeszcze wykonać
10 czerwca 2009, 11:23 / środa
Czyzniewski probowal sie zabic kilka miesiecy temu zdaje sie.
10 czerwca 2009, 11:43 / środa
10 czerwca 2009, 11:44 / środa
10 czerwca 2009, 12:27 / środa
Polityka Michalskiego jest coraz bardziej pogmatwana. Wywala z klubu prawdziwego Lechiste (Peczak), a sprowadzic chce sledzia z klopotami psychicznymi (skoro chcial sie targnac na zycie to pod beretem nie jest raczej o.k.) Co dalej, moze zamiast Baczka Witkowski ???
10 czerwca 2009, 12:54 / środa
Niech spada sledz do tego ze zrytym beretem.! Co za problem zrobic siec penetratorow rynku, ja sie pytam jaki! niech dadza ogloszenie w gazecie ze szukaja kogos na tekie stanowisko i bedzie gosc PROFESJONALNY I NIE Z KLUCZA, POZA UKLADAMI! a nie koledzy, kolegow PIERDOLIC TAKIE WROTKI!
SAM CHETNIE WYSLE SWOJE CV Z PLANEM I KURWA WYGRAM! TYLKO TRZEBA DAC SZANSE A NIE JEBANE KOLESIOSTWO

MICHALSKI COOOOOOOOOOOOOOOOOO? WYPIERDALAJ NIEROBIE!!!!
10 czerwca 2009, 14:57 / środa
Macie temat transfery wiec czemu tak szczury nie placzecie.Wywalic to gowno bo sie syf robi
10 czerwca 2009, 15:49 / środa
kurwa , wkurwiacie mnie . każdy tu mądry że ja pierdole - najlepsi dyrektorzy sportowi w Polsce albo i w Europie siedzą przed komputerami w Gdańsku . A Radzio robi swoje i coraz głośniejsze nazwiska podsyła . Poczekajmy do końca czerwca - wtedy oceńmy Radzia . Chciałem Wam przypomnieć zimowe transfery Radzia : Bąk , Cvirik , Surma , Zabłocki .Wtopa była jedna - Trafarski . Skuteczność 80% Jakieś pytania ? Ciekawe jaką skuteczność miał typowany niedawno na naszego dyr. sport. Mirek Czeciak ? Jak Czyżniewski stoi za wyciągnięciem Stilica to respect . Sam chciałem wyjebać Radzia jak się wybrał na Cypr gdy szukaliśmy pierwszego ale myślę że Pan Kuchar już Radziowi "wyjaśnił" że takie rzeczy nie mogą mieć miejsca . Kolo nabrał już doświadczenia i ogłady . Jest trochę więcej forsy , Lechia się utrzymała , przyszłość przed nami coraz lepsza . Będzie łatwiej rozmawiać z lepszymi piłkarzami . Panowie jeszcze raz - na spokojnie z Radziem . Ma chłop miesiąc . Trzon drużyny i tak zostaje .
10 czerwca 2009, 16:29 / środa
@ribenbaum
Dodaj jeszcze Bajica i Ci skuteczność spadnie.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.389