Gdańsk: czwartek, 11 czerwca 2026

Nie jestem kaleką!

strona 1/1

Rezygnacja z usług Pawła Pęczaka była bodaj najbardziej kontrowersyjną decyzją trenera i działaczy Lechii po zakończeniu sezonu 2008/2009. Co o niej sądzi sam zainteresowany?

16 czerwca 2009, 23:03 / wtorek
Paweł ! NIGDY O TOBIE NIE ZAPOMNIMY!!!!!!! MAM NADZIEJĘ, ŻE DZIAŁACZE ZMĄDRZEJĄ I CIĘ ZATZYMAJĄ!!!!!
17 czerwca 2009, 09:54 / środa
Paweł Twoje miejsce jest na T29 mam nadzieje że dostaniesz szanse udowodnienia tego.
17 czerwca 2009, 10:14 / środa
Nie widze obrony bez Pękiego,jego wola walki i te rajdy ofensywne cos pieknego...mam cicha nadzieje ze jednak zarzad przejrzy na oczy..bialo-zielone pozdro
17 czerwca 2009, 10:18 / środa
ja tam wierzę Pękiemu. to jest już sk_syństwo jak sztab takie machloje robi. Zaraz bedą pier_lić, że kibic jest od kibicowania i 'nie mamy całego oglądu sprawy'. Bagno się robi...

Paweł wielkie dzięki!
17 czerwca 2009, 11:38 / środa
You'll never walk alone Pawel!
17 czerwca 2009, 13:45 / środa
kibice zawsze z Pękim!
17 czerwca 2009, 14:41 / środa
wracaj do nas !! LECHIA!
17 czerwca 2009, 18:45 / środa
Pawel szacun niewiem o co tam chodzi ale wyjeb.... powinni michalskiego!!!!!Trzymaj sie
17 czerwca 2009, 19:17 / środa
Szacunek dla Ciebie Paweł. Trzymamy kciuki.
18 czerwca 2009, 07:33 / czwartek
Przedłużyć kontrakt z Pękim !!! Jeżeli kontrakt z Pękim nie zostanie przedłużony, będzie to kolejnym policzkiem dla kibiców i kolejną demonstracją olewactwa Nas ze strony Michalskiego.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2026. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.688