Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Plany, wyzwania i problemy

strona 1/1

Od wizyty Andrzeja Kuchara w Gdańsku minął tydzień. Jego wizyta odbiła się szerokim echem w lokalnych i ogólnopolskich środkach przekazu. Konferencja, na której spotkał się z dziennikarzami była jednak bardzo bogata w treść i nie wszystkie sprawy na niej poruszone zostały odnotowane przez media. O czym jeszcze mówił Andrzej Kuchar ?

1

25 czerwca 2009, 08:54 / czwartek
"- Kibice są bardzo ważni. To oni generują dochód w dniu meczu." No nie wiem czy takie wypowiedzi zachęcającają do do przyjścia na mecz. Nie lubię być traktowany jak część planu budżetowego, ale jak człowiek. Powszechną prawdą jest, że więcej kibiców to więcej kasy dla klubu i nie trzeba o tym trąbić w wywiadach. Lepiej byłoby powiedzieć "-Kibice są bardzo ważni. Chcemy żeby regularnie zapełniali stadion w komplecie, dobrze się bawili, a klub dzięki nim prosperował."
26 czerwca 2009, 13:52 / piątek
Ja również zwróciłem uwagę na to zdanie. Brzmi to dość materialnie ale w sumie to jest człowiek, który aspektem sportowym raczej nie będzie się zajmował więc pewnie będzie myślał i oceniał takimi właśnie kryteriami. Oby klub się rozwijał i powoli dołączał do krajowej czołówki.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.205