Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Cenzura?

strona 1/1

26 czerwca 2009, 16:25 / piątek
Witajcie!

Wczoraj zalogowałam sie na tym forum aby rozmawiac o mojej nowej pasji - Lechii. Chciałam teraz sprawdzić dyskusję w wątku "Błąd" i go nigdzie nie ma. Czemu wykasowana ten wątek? Czy może dlatego, że wpisała sie tam dziewczyna a to sie komus nie podoba?
26 czerwca 2009, 16:40 / piątek
po takim wpisie jak w tamtym temacie czy ten wyżej nie spodziewaj się że ktoś będzie Cię po ludzku traktować tutaj... Poza tym ja rozumiem że kiedyś się zaczyna kibicować, bo każdy z nas miał ten 1 raz gdy usłyszał o Lechii, czy też w końcu poszedł na mecz ale czy nazywanie tego pasją jest właściwe? Można być pasjonatem zbierania znaczków czy monet ale słowo pasja to kojarzy mi się podobnie jak jest obecnie rozpoczętą moda na Lechie. a co jak ta pasja Ci się znudzi? najpierw to radziłbym Ci zapoznać się ze zwyczajami i tradycjami jakie na Lechii panują a potem zakładać takie durne tematy.
26 czerwca 2009, 16:40 / piątek
witaj Patusia nie wiem jak ty,ale u mnie jest caly czas ten watek,jak nie mozesz go odnalezc to kliknij tu-------odnośnik
26 czerwca 2009, 16:50 / piątek
u mnie też jest ...
jakiego monitora używasz?? Ja 17 Benq i wszystko widać elegancko...
26 czerwca 2009, 17:51 / piątek
cos te wasze odnosniki mi nie dzialaja klikam i klikam:))
26 czerwca 2009, 18:05 / piątek
U mnie zadziałało !!! Ja mam monitor ,,OKIŁ" :))
26 czerwca 2009, 18:12 / piątek
Axel musisz mocniej kliknąć ! I powinno wszystko śmigać!
26 czerwca 2009, 18:14 / piątek
Trzepa "wyklikać" rytm kombinacji ! inaczej nie zadziała!
26 czerwca 2009, 18:29 / piątek
Patusia
całkiem możliwe ze jak nie monitor to masz piracką wersje Windowsa ,dlatego niektórych rzeczy nie widzisz.Postaraj się przeinstalować system na oryginalny powinno pomoc.

Pozdrawiam

ps: czy jest szansa na poklikanie z tobą na prv ? podaj nr gg :D
26 czerwca 2009, 18:29 / piątek
Ladnie to tak sie z nowej nabijac? Sciemniacie jej i sciemniacie, a wiadomo ze odnosnik dziala tylko z kodem od thomasa. Patunia - podbij to thomas13 on Ci da kod i wtedy klikaj tutaj -> odnosnik
26 czerwca 2009, 18:38 / piątek
Ja obsługuję PC na TV 42' i mam takie duże czcionki, że widzę ten temat ;)

Jeśli jednak dziewczyna ma problem powinna wysłać sms pod numer 79979 o treści JózekzŁengowa i wszystko powinno grać!
26 czerwca 2009, 18:44 / piątek
a jak dla mnie, to być może to wcale nie jest powód do śmiechu
znikające wątki ot tak, same z siebie... czyżby było to coś, co zwykli śmiertelnicy przywykli nazwyać "zjawiskami nadprzyrodzonymi"?
ot, choćby nawet i - nie bójmy się tego napisać - wędrujące dusze, powracajace tam gdzie je raz (a raczej - nieraz) przyzwano? w końcu są na świecie rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły, któż to wie...

odnośnik
szalom
26 czerwca 2009, 18:51 / piątek
Biało Zielony mi sie wydaje ze thomas13 ma juz chyba z 14 lat !!

poza tym ten wątek mógł zostać przeniesiony na inne forum np odnośnik lub jeszcze inne trzeba by poszukać

kto znajdzie ten wątek niech zapoda link bo mam coś ciekawego tam do wpisania !!!!
26 czerwca 2009, 19:03 / piątek
wrzeszczanin - to nie bylo trudne, temat jest tutaj -> odnosnik :D... no chyba ze nie masz kodu zeby odpalic to wtedy tutaj -> odnośnik
A thomas13 z tego co widze ma juz 16 lat :). Jak ten czas leci. Ciekawe czy ma kod do najnowszej fify :D.
26 czerwca 2009, 19:23 / piątek
Patusia nie widzisz tematu o błędzie, dlatego że nie zapaliłas świeczki na Naszej Klasie po śmierci dżeksona
26 czerwca 2009, 21:57 / piątek
to ten Dżekson Czoto z Legii?
26 czerwca 2009, 22:01 / piątek
w końcu są na świecie rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły, któż to wie...
ni rozumiem jakim fizjologom. chodzi o sikanie podczas snu. co za zakrecone forum. patusia nie martw sie.tu działa modelator-wibłator
26 czerwca 2009, 22:11 / piątek
Na moda trza uwazac bo jak popije to zza monitora liscie daje
26 czerwca 2009, 22:14 / piątek
... ale tylko grubasom z prostej, co kodów nie znają
26 czerwca 2009, 22:15 / piątek
To nie jest możliwe żeby jakiś wątek znikł
Chyba że>>>>>>>>>>>>. nie mam poj ecią
To nie jest magiczne forum Łks gdzie znika wszysko
Jak wontek sie zgubił to zaz sie znajdzie
sb???
26 czerwca 2009, 22:18 / piątek
Patusia
A co do zwyczajow na T29 to pamietaj ze jak zaslonisz widok na prostej to mozesz dostac laczka,ale od kogo to musisz na forum zalozyc nowy temat pt
LACZEK NA PROSTEJ
26 czerwca 2009, 22:28 / piątek
I jeszcze jedno przemysl to czy warto isc na T29 bo wiesz kiedys to tam bylo bezpiecznie a teraz w kazdej czesci stadionu kryje sie laczek i z byle powodu mozna tym laczkiem oberwac,choc dziewczyny to rozowy kolor ubranka podobno skutecznie chroni przed laczkiem.Powodzenia
27 czerwca 2009, 01:40 / sobota
Ehhh nabijacie sie z biednej dziewczyny... Jak dzieci normalnie :/

Tu jest przeniesiony wątek pt. "Błąd"

odnośnik
28 czerwca 2009, 21:24 / niedziela
Oj Panowie Panowie... slyszalem ze Kuchar jest lekko wkurwiony, bo mu jedna z nog finansowania podcielismy. Szydera poszla z Patusi i juz jej nie ma. Chodza wiesci, ze znalazla sobie jeszcze nowsza pasje.... Jest na to nawet material video choc ciezko ja znalezc w tym tlumie i dymie: odnośnik
28 czerwca 2009, 22:19 / niedziela
Brainiac1945 za wstawianie takih linkow powinienes dostac przynajmniej blache na facjate .... no ewentualnie chuja w odbyt ale obawiam sie, ze tym drugim to sprawiono by ci przyjemnosc frajerze.
29 czerwca 2009, 00:05 / poniedziałek
ctrl + alt + del? ;)
29 czerwca 2009, 02:03 / poniedziałek
dzieki Grucha... to kod do nowej fify? :D
29 czerwca 2009, 12:44 / poniedziałek
Brainiac ! To jest lepsze !!!:)))
odnośnik
29 czerwca 2009, 13:02 / poniedziałek
BiaIo Zielony : kod do serca thomasa13
29 czerwca 2009, 14:24 / poniedziałek
Wcale nie jesteście tacy fajni jak myślałam. Piłka nożna to chyba nie jest sport dla nowoczesnych i przebojowych kobiet.
29 czerwca 2009, 14:38 / poniedziałek
twoja prowokacja tez jest z gatunku tych srednio fantastycznych ;]
29 czerwca 2009, 15:22 / poniedziałek
Patusia - my jestesmy zajebisci :P. Co do Twojego wpisu to pilka nozna moze i jest dla mlodych i przebojowych kobiet, ale Lechia nie jest zachcianka i chwilowa moda.
29 czerwca 2009, 18:59 / poniedziałek
i Lechią niemozna sie chwile fascynowac a puzniej znudzic i zucic !! to jest miłość przy porodzie zakontraktowana na całe zycie! więc farwell Patusia skoro to nic dla Ciebie !! :) a tak pozatym to ja już wiem o co w tym chodzi poprostu masz za malo pradu w pradzie i Twoj ekran niema wystarczajacej mocy do wyswietlania takich rzeczy !
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027