Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

KARNETY

strona 10/32

5 lipca 2010, 08:53 / poniedziałek
Bo ja na zegar nie siadam. A jak chce kupić więcej biletów obok siebie to chociaż chce wiedzieć czy takie miejsca są. Nie rozumiem pytania.
5 lipca 2010, 09:22 / poniedziałek
Nie wierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 lipca 2010, 09:26 / poniedziałek
Prowizja trochę ośmiesza profesjonalność klubu, nie wiem czym panowie się kierowali ale na pewno dużo na tym nie zyskają, cóż... Jeszcze parę lat chyba trzeba poczekać, żeby było normalnie... Karnet trzeba i tak kupić, ale dlaczego nie ułatwić kibicom? Hmm...
5 lipca 2010, 09:47 / poniedziałek
@Matti

O co Ci chodzi? Nie stać Cię, żeby wyłożyć 5 zl za obsługę to idziesz do Klubu i kupujesz osobiście. Proste? Po jakiego grzyba siejesz ferment.
Kto kupował bilety przez internet na różne imprezy, to wie że to nie jest wcale takie nadzwyczajne zapłacić prowizję za obsługę.
A jak lubisz siać ferment, to zapraszam do wątku TRANSFERY, tam to się można dopiero wykazać.
5 lipca 2010, 10:18 / poniedziałek
Skrytykowałem politykę klubu ot co, nie zamierzam więcej na ten temat dyskutować, masz inne zdanie ok. Z mojej strony EOT.
5 lipca 2010, 10:34 / poniedziałek
aha, jeśli chcesz chwalić klub za taką politykę proszę bardzo masz prawo chwal dalej. Ja będę chwalił tylko za mądre decyzje.
5 lipca 2010, 11:01 / poniedziałek
Picnick: prawdziwy z Ciebie piknik.
Kanapkę z Subway dla tego Pana w trzecim rzędzie na 4 miejscu i dla jego kolegów we flanelowych koszulach.
5 lipca 2010, 12:07 / poniedziałek
Wiewiór: chodzi o to że w zeszłym sezonie też miało być kupowanie przez internet a tak naprawdę można było tylko składać zamówienia na bilety których mogło wcale nie być.
Przepraszam że nie jestem takim zaje... kibicem jak Ty. Jak chcesz mam namiary na wuzuzele w dobrej cenie.
5 lipca 2010, 13:20 / poniedziałek
W poprzedniej rundzie zamówiłem karnet przez Internet i nie było problemu. Przesłali mi poleconym.

A do płaczków. Wydanie 5zł za przesyłkę karnetu w zamian za wygodę to chyba nie dużo.
5 lipca 2010, 13:23 / poniedziałek
Picnick: a co do trąbek-Wenezueli(jak mawia J. Gmoch) wcale się nie dziwie, że masz namiar.
5 lipca 2010, 16:35 / poniedziałek
Bo ja na zegar nie siadam. A jak chce kupić więcej biletów obok siebie to chociaż chce wiedzieć czy takie miejsca są. Nie rozumiem pytania.

Hehe prawdziwy Piknik z Ciebie...tendencyjne pytania+zestaw kibica gratis a na Prostej sobie nie posiedzisz,tajemnica jest że Grubas nota bene z Prostej wykupił cały sektor dla siebie i kolegów tak więc zero jedzenia kiełbaski i popcornu i poszczania śmierdzących bąków!!!Miejsce piknika jest w Zakopanym pod skocznią razem z inną bandą Małyszów i innego rodzaju Januszów.Skąd się biorą tacy ludzie w biało-zielonej rodzinie...szok normalnie szok!!!!
5 lipca 2010, 18:01 / poniedziałek
O co Ci chodzi "prawdziwy kibicu" ??? To nie wiesz, że miejsca na T29 są numerowane ??? Chłopczyno na Lechii robi się coraz mniej lipy. Zajmiesz nie swoje miejsce, to przyjdzie pan z wąsem i grzecznie Cie wyprosi, a Ty mu nic w tym temacie nie zrobisz. Czas przywyknąć, bo jak nie, to niedługo razem ze swoimi kilkudziesięcioma kolegami "prawdziwych" będziesz na Gedanie chodził.
Skąd się biorą tacy ludzie w biało-zielonej rodzinie...szok normalnie szok!!!!
5 lipca 2010, 18:21 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 lipca 2010, 18:35 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 lipca 2010, 19:46 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 lipca 2010, 20:21 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 lipca 2010, 22:37 / poniedziałek
To powiedz mi kolego gdzie w latach 94-97 byliśmy w kilkaset osób. Bo ja z tych czasów pamiętam jedynie wyjazdy w liczbach od 3 do 30 i zaliczyłem prawie komplety!!!! Tych wyjazdów na co najmniej 200 osób było:

x 2 Bydgoszcz (ale tam był każdy)

Legia - 600 osób z Wisłą (Lechia Olimpia)
Widzew - 270 osób (Lechia-Olimpia)
Siarka - 300 osób (Lechia-Olimpia)
Katowice - 200 osób (Lechia-Olimpia)

więcej nie było!!!!!!!!
5 lipca 2010, 22:50 / poniedziałek
Był jeszcze Olsztyn też ;) i słynna Iwonka ;) KMWTW
Nie no pare jeszcze by się zebrało choć faktycznie większośc to były te same osoby :) Ale przynajmniej jest co wspominać :) POzdro dla wyjazdowiczów z tamtych lat !
5 lipca 2010, 22:55 / poniedziałek
Zapomniałem o Olsztynie. więcej nie było chyba, ze specjale na kadre robione przez Huga:)))). Potem twór Lechia Olimpia przestał być akceptowany i nawet na szlagierowe wyjazdy czyli Pogoń,Lech i Łks jeździła garstka.
5 lipca 2010, 23:02 / poniedziałek
Prawda
Pogoń i Łks były w środę jak się nie mylę a to na pewno trochę obniżyło frekwencję.
Na Lechu paczka nas chyba była.
5 lipca 2010, 23:09 / poniedziałek
Na Lechu byly 52 osoby. Legia i Stomil były w środę. Legia 600 Stomil 550. Chodzi o to, że wyjazdów na kilka setek przez te 4 lata było mniej niż 10
5 lipca 2010, 23:12 / poniedziałek
Nie sądziłem że z powodu paru dla mnie oczywistych pytań rozgorzeje taka dyskusja. Chciałem się tylko dowiedzieć czy w kwestii kupowania przez internet będzie kolejny postęp. Ale poczekam parę dni i pewnie się dowiem. Chcecie czy nie świat idzie na przód. To że komuś odpowiada epoka kamienia łupanego niech chodzi na Gedanie lub Polonie do której akurat ja mam wielki sentyment. Wy chcecie dawnego klimatu z podwórkową drużyną a ja i wiele tysięcy kibiców chcemy drużyny na europejskim poziomie. Ale to już jest dyskusja do innego wątku.
5 lipca 2010, 23:26 / poniedziałek
Czyli wolisz żonę ładną a kurwę niż przeciętną a wierną???????????
5 lipca 2010, 23:29 / poniedziałek
Łks na pewno był w środę,dam sobie chuja uciąć.
Byłem zatrzymany przez milicje,przetrzymany a wracałem do Gdańska następnego dnia jak było Boże Ciało.
Wtedy Lechia wygrała chyba 3:2 i dwie bramy Aryjczyk walnął :)
5 lipca 2010, 23:35 / poniedziałek
Tak był w środę i nie napisałem, że nie był. wynik był 3:2. Nas 80 osób. chodzi o to, że środa nie miały nic do frekwencji przy wyjazdach do Wawy i Olsztyna.
6 lipca 2010, 08:02 / wtorek
uffff - a już myślałem, że normalni i kumaci tu nie zaglądają, a jaka miła niespodzianka!!! Chłopaki skoro zagląda tutaj Was tak wielu i jak widze raczej często, to moja prośba piszcie coś, żeby zagłuszyć tą dziecinadę, bo robi się tutaj żenujący poziom niestety. A prawdziwy wysyp "gwiazd" jest w wątku TRANSFERY.

P.S. Już dawno myślałem o czymś takim, jak forum dla kumatych (normalnych). Forum zamknięte być może nawet z rejestracją powiedzmy nie incognito. Może osobistą??? Co myślicie o tym? Jest ktoś kto się na takich sprawach zna??? Jest to do zrobienia?
6 lipca 2010, 08:20 / wtorek
Był jeszcze wyjazd na Ślęzę i Stilon, gdzie było nas ponad setka. No i chyba jeszcze do Dębicy na Igloopol pojechały dwa autokary.
Tak więc panie marys, gdzie są ci tacy jak ty, co to w kilka setek jeździli za Lechią po Polsce??

Bo ja w pamięci mam bardziej wyjazdy po 20-30 osób, tak jak wspomina to prawda. A wierz mi, troszkę tego się u mnie zebrało.
6 lipca 2010, 10:02 / wtorek
cienio - tak jest to do zrobienia :)
6 lipca 2010, 11:44 / wtorek
Do tej listy wyjazdow w ponad 100 osob dodal bym jeszcze kilka:
Chemik Police - pierwszy mecz na wiosne za czasow spolki FC, wyjazd w 4 autokary z Zaspy, powrot pociagiem, ok 250 osob
Olimpia Poznan - mecz w niedziele rano o 11, ok 300 osob, raca odpalona podczas odjazdu pociagu w Gdansku
Elana Torun - mecz w haloween, Czarny przebrany za ksiedza, kilka setek nas bylo, czesc jechala przez Bydgoszcz a czesc przez Malbork i Kwidzyn
Rakow Czestochowa - mecz pod koniec wakacji, pierwszy mecz Rakowa w drugiej lidze, 3-1 dla nas, tam byla chyba ponad setka

Pamietam, ze w latach 90 tych raz na runde kazdy sie chcial gdzies wybrac na wyjazd i wtedy jechalismy gdzies wieksza liczba.
6 lipca 2010, 12:12 / wtorek
cienio zobaczymy jaka Ty będziesz gwiazda ale spadająca. idź lepiej kup karnet bo żadnego "transferu" nie zobaczysz, zakochany po uszy piewco ruchów kadrowych w Lechii.
6 lipca 2010, 13:04 / wtorek
@kosiarz

uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Poza tym nie wpieprzaj się pomiędzy wódkę a zakąskę, jak starszyzna dyskutuje ;-)
6 lipca 2010, 17:51 / wtorek
Cienio forum LP jest takim forum. Jedyny warunek aby z niego korzystać to należy być członkiem stowarzyszenia. Tam nie ma anonimowości więc nikt nikomu nie ubliża. Pozdrawiam
8 lipca 2010, 12:15 / czwartek
Słyszałem od znajomych, że ten rabat można wykorzystać tylko raz, prawda to? Znajomy poszedł po karnet i mu powiedzieli, że już wykorzystał możliwość skorzystania z rabatu... i popłynął pełną kwotę
8 lipca 2010, 12:43 / czwartek
To nie do końca prawda. Rabat jest naliczany z każdą rundą, tylko dziś podobno system się spierdolił i nie naliczał rabatów i (w każdym razie w godzinach 10-12) nie można było kupić karnetu na zegar.. niby nic, 2h na świeżym powietrzu, ale ja np. nie mam czasu codziennie jeździć i sprawdzać czy system zaczął już działać.. staram się być wyrozumiały, ale moja cierpliwość też ma swoje granice.
8 lipca 2010, 13:18 / czwartek
Właśnie wracam z Jako i już wszystko działało także śmiało można uderzać..
8 lipca 2010, 14:55 / czwartek
a propo sprzedaży online. Kupno jest owszem przez internet ale odbiór osobiście w kasie :) więc nadal nie wiem skąd ta prowizja. Chyba że chodzi o prowizję jaką Lechia płaci za przelanie pieniędzy.
Aha póki co można tylko przedłużać posiadany karnet.
8 lipca 2010, 15:45 / czwartek
Wszystko dzisiaj działało kolo 13 nawet za dużego tłoku nie było. Jedyne co mnie bardzo irytuje to fakt ze mimo ze kupuje razem z ojcem karnet od początku tych rabatów nadal nie są one naliczane. Dzisiaj jest to tylko lub aż 4 %. Jednak kiedy to zacznie obowiązywać ? Dopiero przy 20 % ?
8 lipca 2010, 16:24 / czwartek
Ja miałem odliczony rabat już na wiosnę i teraz tak samo, majątek to nie jest ale piwko zawsze można wypić ;)
8 lipca 2010, 18:11 / czwartek
Maksymalny rabat to bodajze 10%
8 lipca 2010, 18:25 / czwartek
20% - 1% co runde przez 10 lat
8 lipca 2010, 18:39 / czwartek
- zakup karnetu umożliwi udział w programie membership, kupno abonamentu w trybie ciągłym przyniesie rabat w wysokości 1% za każdą rundę (bonus za jesień 2008 obowiązywać będzie przy zakupie karnetu na rundę wiosenną, maksymalny rabat w wysokości 20% kibic będzie mógł uzyskać po 10 latach kontynuacji nabywania abonamentu),

Masz racje.
8 lipca 2010, 20:58 / czwartek
Panowie, mam pytanko. Rejestruje sie na tej stronie lechia.kupbilety.pl i jak finalizuje rejestracje to pisze, ze ''moj pesel jest w systemie'' OK. wpisuje w ''zapomnialem hasla'' (bo w ogole nie mam hasla) moj pesel i pisze, ze nie ma takiego peselu !? Macie cos takiego? Moze wiecie co poradzic?
Z gory dzieki.
8 lipca 2010, 21:49 / czwartek
Mam tak samo wysłałem juz w tej sprawie maila do klubu czekam na odpowiedz ewentualnie jutro bede dzwonil to napisze co i jak
8 lipca 2010, 21:53 / czwartek
OK wielkie dzieki :)
9 lipca 2010, 01:28 / piątek
A ja mam inne pytanko odnosnie karnetow. Ma moze ktos fotke jak wygladaja tegoroczne? A ci co kupili- na jakie sektory z kim na obrazku sa karnety? Pytam z czystej ciekawosci. Za chuja nie ogarniam tej strony do zamawiania karnetow, trzeba bedzie sie przejsc jutro lub w pon osobiscie i samemu kupic, to przynajmniej jedna pewna metoda.
9 lipca 2010, 11:05 / piątek
Info dla osób mających problemy z zalogowaniem:
wszystkie osoby, ktore w zeszlym sezonie mialy zakupiony karnet, badz bilet (byly rejestrowane w systemie przez kasjerki) maja automatycznie utworzone konta.
Aby się zalogować jako login podajemy numer pesel, a jako haslo nazwisko pisane DUZYMI literami.

z bialo-zielonym pozdrowieniem
Patyk
9 lipca 2010, 18:21 / piątek
Tak jak powyżej. dziś otrzymałem odpowiedz na maila z klubu
Aby się zarejestrować należy jako login wpisać własny PESEL a jako hasło
własne nazwisko (dużymi literami). W przypadku dalszych problemów proszę o
kontakt. Po zalogowaniu zalecana jest zmiana hasła.
12 lipca 2010, 18:26 / poniedziałek
Ci co mieli miejsca na sektorach gdzie dodano krzesełka obecnie, tj. sektory obok prostej i część młyna mogą mieć problemy z karnetem odnośnie miejsca. Wiem, że większość ma wyjebane w to jakie ma miejsce na karnet przypisane (ja zresztą też - stadion to nie teatr ani multikino), ale w/w problem może spowodować trudności przy wejściu na stadion przed meczem. Głównie chodzi o to, że po wymianie krzesełek w danych rzędach zmieniła się numeracja miejsc, które nie istnieją obecnie a były zapisane w systemie, w którym obecnie jest tylko przypisany sektor np Z2 i rząd np. 6, a miejsce jest: --. Zwróćcie uwage na potwierdzenie zakupu karnetu, czy nie macie takiego zapisu

Kupiłem karnet przed chwilą w Alfie i muszę jechać na dniach specjalnie na T29. żeby mi miejsce przypisali do karnetu... a miało być takie ułatwienie niby, a jest kolejny problem.
13 lipca 2010, 00:07 / wtorek
Czy czcionka rozmiar 48 to juz sa "duze litery"? Czy moze wpisywac wieksza? No bo jak maja byc "duze" litery to mogli chociaz podac jakiego rozmiaru.
13 lipca 2010, 12:34 / wtorek
Pani sprzedająca powiedziała mi w wielkiej tajemnicy, że nie ma rabatu na karnety, bo pan Jenek jedzie na wakacje, na Wyspy Bergamuta i zabrakło mu do biletu.
1 ..... 8 9 10 11 12 ..... 32
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028