Gdańsk: wtorek, 17 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

KARNETY

strona 11/29

13 lipca 2010, 14:12 / wtorek
Z tego co mówili jak kupowałem karnet kilka dni temu to w następnej rundzie zniżka będzie większa o tyle ile w tym roku nie obniżyli ceny karnetu.
13 lipca 2010, 21:17 / wtorek
Wczoraj kupiłem karnet na prostą i zapłaciłem 21,60 czyli o 4% mniej niż cena karnetu. Nawet od ww. pani w Jako odjęła 4 gr, których nie mieliśmy z dziewczyną drobnych a obsługa, mimo przewijającej się słynnej pani w okularach, była wzorowa. :-) Jedyny może minus, że nie znaleziono mnie po nazwisku ale po peselu było już oki.
14 lipca 2010, 08:56 / środa
Cytat ze strony Lechia.pl:
"Karnety - jesień 2010

Od czwartku 8 lipca do poniedziałku 12 lipca włącznie abonament będą mogli kupić ich dotychczasowi posiadacze, którzy jednocześnie będą chcieli zachować swoje miejsca z minionej rundy (w tym okresie nie będzie możliwości zakupu karnetu z jednoczesną zmianą dotychczas zajmowanego miejsca). Między 13 i 17 lipca nadal prowadzona będzie sprzedaż dedykowana dla dotychczasowych posiadaczy karnetów, ale zwolniona zostanie rezerwacja miejsc (w tym okresie będzie możliwość zakupu karnetu na dowolne wolne miejsce). Otwarta sprzedaż abonamentów rozpocznie się od poniedziałku 19 lipca. "
Okazuje się że "dowolne wolne miejsce" nie jest tak naprawdę dowolnym tylko takim które nigdy nie było zajęte, to że ktoś z posiadaczy karnetów nie kupił karnetu ze starą rezerwacją do 12 lipca nie zwalnia tego miejsca i żeby faktycznie zmienić miejsce trzeba czekać do otwartej sprzedaży od 19 lipca - bonus dla posiadaczy karnetów żaden!
Następna kwestia to zniżki - okazuje się że jak to ujęła pani sprzedająca "wypadł im jeden plik ze zniżkami" i niektórzy nie dostaną zniżki, ale na następną rundę ponoć zostanie ta kasa zwrócona - pytanie czy w następnej rundzie plik się znajdzie i czy następne nie wypadną. Oczywiście o czymś takim jak "przepraszamy" nikt nie słyszał ze sprzedających. Nie chodzi tu o te durne 4 procent ale o zasady i szanowanie klienta - kibica.
Pozdrawiam
14 lipca 2010, 14:42 / środa
Jeżeli jest tak jak piszesz Szaby to kolejna ściema klubu... Dobrze wiedzieć, bo też miałbym cyrki z szukaniem miejsca, nie jestem za sztywnym trzymaniem się krzesełek, ale jeśli są zasady to się powinno ich trzymać - wolna sprzedaż to wolna a nie kombinowanie...
14 lipca 2010, 20:12 / środa
Sprzedaż karnetów w drugim etapie dla długoletnich kibiców to jedna wielka porażka. Skoro ktoś nie wykupił biletu do 12-ego to oznacza, że nie jest swoim miejscem zainteresowany a więc automatycznie powinno one zostać przeznaczone do sprzedaży. Tymczasem idziesz dziś kupić karnet i Pani oferuje nam miejsca w 4 rzędzie od dołu, bo reszta albo już sprzedana, albo objęta rezerwacją z wiosny (większość). Piękny to bonus oferuje Klub swoim kibicom, posiadaczom karnetów. Chcesz zmienić miejsce to możesz tylko wybierać z tych które nigdy nie były zajęte, no chyba że ustawisz się w kolejkę z resztą, a więc z tymi którzy nigdy nie mieli karnetu, a wówczas może zamiast 4 rzędu będziesz mógł wybrać sobie np. 15 rząd. Nie chodzi o to, czy na Lechii przestrzega się miejsc, czy nie, ale o sam sytem wypracowwany przez Klub i robienie z kibiców DURNIÓW. Co do rabatu, to tak jak Szaby wspominał plik się zgubił z danymi z jednej rundy, a problem jest tak skomplikowany informatycznie, że w żaden sposób nie udało się go rozwiązać. Kto tworzył ten program? Prokom, kolega kogoś z Zarządu? Czy w imię dobra kibiców nie można było takich danych "wklepać" z ręki? Niestety 4 tyś. pozycji to dla Zarządu już zbyt dużo lub może zbyt mało, aby zlecić komuś taką pracę. Jakie mamy gwarancje, że na wiosnę plik się wgra? Nie ochodzi o ten p... rabat, ale o samą zasadę, o wywiązywanie się z ustaleń i poważne traktowanie kibiców. Hmm, tak przy okazji znowu mamy sytuację, kiedy chętniej rabat Klub wypłaca na wiosnę, kiedy to jest mniej spotkań, a więc i karnet kosztuje mniej. Załóżmy: 4% od 210 zł = 8,40 zł, na wisonę 5% od 180 zł = 9 zł, a więc razem 17,40 zł, podczas gdy 9% od 180 zł to 16,20 zł, a wiec 1,20 zł dla klubu...
14 lipca 2010, 20:20 / środa
Pierdolenie, ze do 12...ja byłem kupić karnet dokładnie 12 i nie mam przypisanego miejsca bo dołozyli krzeselka na Zegarze i takiego nr jak niby mialem to juz nie ma i zamiast niby blizej w alfie to i tak musze zasuwac na T29, zeby mi pieprzone miejsce dopisali do karnetu, bo pani sprzedajaca karnety nie mogla dopisac, a ja nie wiem czy wejde bez miejsca przypisanego do karnetu przez bramofurty...

Profesjonalizm pełną gębą
14 lipca 2010, 20:38 / środa
teraz to ich rozgryzłeś ;-) skandal, ządam zwołania komisji śledczej! Co się stanie z tym 1zł 20 gr! Złodzieje!!! Złodzieje!!! Kto namaluje transparenty?? Idziemy na klub! Nawet jeśli błedem objete jest 500 osób to daje oszałamiajacą sume 600 zl. O kurwa! Co za bandziory. okradli nas z 600 zł. Pewnie kupia za to Messiego...

Ciągle kurwa narzekanie, ciągle wszystko jest be. Wiecznie klub knuje spiski, a to to jest złe, a to tamto, to zdrada, to prowokacja, to specjalne działanie na szkodę klubu, albo co gorsza kibiców. Wiecznie sie coś komuś nie podoba. To pierdolnij się jeden z drugim w łeb i przestań chodzić na Lechię! Wszystko klub robi specjalnie, tylko żeby wam zaszkodzić. A pomyślał jeden z drugim że u nas to są dopiero początki systemu informatycznego i zawsze cos sie może spierdolić? Nie, bo po co, lepiej ponarzekać i wietrzyć spisek! Gdzie jest moje 1,20 zł, bandziory! oni zrobili to specjalnie aby przytulić 600 zł. Dlaczego ta pani nie chce mnie przeprosić i pocałować najlepiej w dupę???!!! A za co ma cię kurwa przepraszać? Za co? Za to że ktoś inny spierdolił robotę? To idź przeproś stoczniowców że ich własny zarząd ich okradał... Ochłonijcie trochę...
14 lipca 2010, 21:05 / środa
Juzio popieram, co po niektórym to naprawdę się we łbach poprzewracało... Od razu chcieli by puchary, zawodników klasy światowej itd, a pomyślcie trochę gdzie Lechia byla 4-5 lat temu, i gdzie by była teraz gdyby nie Ci ludzie po których ciągle jeździcie?!
15 lipca 2010, 08:47 / czwartek
Nie ważne dla ilu osób zginął plik czy toi jest 500 czy 50 czy nawet 5 - po pierwsze każdej tej osobie należy się przepraszam a nie głupia gadka o oddawaniu kasy w przyszłej rundzie - bo nie wiadomo przy tym poziomie zaawansowania informatycznego czy stary plik się znajdzie, lub czy ten w którym jest zapis o braku zniżki w tej rundzie nie zaginie.
I nie chodzi tu o kasę bo pewnie każdy przed każdym meczem więcej wydaje w Maxie niż dostanie zniżki, tylko o zasady. Każdy z posiadaczy karnetu i tak kolejny karnet kupi ale klub chyba powinien tez myśleć o nowych kibicach którzy mają przyjść na Baltic Arenę. A jeśli nie szanuje się starych kibiców to jak przekonać nowych że jest OK i warto chodzić na Lechię.
23 lipca 2010, 09:05 / piątek
Wie ktoś może ile na dziś sprzedano karnetów ?
23 lipca 2010, 10:22 / piątek
Buziek: telefon do klubu i powinni powiedzieć, statystki potajemnie prowadzisz? ;-)
23 lipca 2010, 11:19 / piątek
to jest bardzo ciekawe pytanie. cos czuje ze w tej rundzie pobijemy "rekord" sprzedazy karnetow
23 lipca 2010, 11:27 / piątek
Pytam bo przeglądając miejsca na lechia.kupbilety.pl to na oko zajętych jest może 2000-2500
23 lipca 2010, 11:51 / piątek
Mogę się założyć, że w tej rundzie sprzeda się mniej karnetów niż w poprzedniej...
23 lipca 2010, 11:57 / piątek
Co rundę sprzedajemy mniej karnetów, z każdym meczem na wiosnę przychodziło mniej ludzi, ale władze Klubu tego nie widzą czy też po prostu nie chcą widzieć, tak jak wielu innych rzeczy.
23 lipca 2010, 14:48 / piątek
A czy klub prowadzi jakies akcje marketingowe dotyczace karnetow? No, aby zapelnic stadion to moim zdaniem potrzeba reklamy, bo taki przecietny Kowalski to teraz mysli o urlopie, a nie karnecie i powinno mu sie jakos to przypomniec, ze za dwa tygodnie startuje liga. Nie wiem chociazby plakaty na przystankach, kilka reklam w regionalnej.

To samo dotyczy meczu z Villareal. Czy klub mysli, ze ludzie na stadionie sie pojawia sami z siebie? Sam zaobserwowalem to na kilku znajomych, ktorzy o meczu z Hiszpanami sie dowiedzieli dopiero ode mnie. Mamy teraz w Gdansku cala mase turystow i mysle, ze aby zapelnic stadion i zbic jak najwiecej kasy na biletach klub powinien jakos pomyslec, aby ten mecz wsrod nich rozpropagowac.

No nic zobaczymy ak to bedzie wygladac, ale na chwile obecna nie wyglada to kolorowo. Zastanawia mnie tylko ta wiara zarzadu, ze na stadionie w Letniewie nagle pojawia sie tlumy widzow z samego faktu, ze to bedzie nowy stadion. To naprawde bardzo zastanawiajace.
23 lipca 2010, 15:24 / piątek
Dugg: przecież kilka rund temu nie było akcji promocyjnej karnetów i jakoś się sprzedało dużo więcej... Czyżby kibice wyczuli pismo nosem, że w tym sezonie nie będzie lepiej niż w poprzednim?
23 lipca 2010, 15:38 / piątek
Raczej Ci którzy zawsze brali karnet(odkąd jest) troszkę się chyba obrazili na klub za półfinał PP, a także za ostatnie ruchy kadrowe. Sporo moich znajomych, również takich którzy mnie nauczyli przychodzić na mecze, zapowiedziało że w tym sezonie jeżdżą tylko na wyjazdy
23 lipca 2010, 15:53 / piątek
No, ale Panowie my się ekscytujemy brakiem polityki kadrowej, kiepskim marketingiem, małą ilości sprzedanych biletów/karnetów a przecież w Klubie są ludzie którzy biorą za to kasę - spece od skautingu, marketingu, zarządzania profesjonalnym klubem w ekstraklasie, a teraz nawet od zarządzania (operowania) obiektem na 44 tyś. widzów... Mam tylko nadzieję, że Lechia Operator zdaje sobie sprawę z tego, że będzie trzeba co roku pokryć duże koszty użytkowania stadionu, pokryć własne koszty i partnerów, a powołana została po to, aby przynosić jak największe zyski dla Lechii - nie będzie zysków nie będzie mocnej Lechii.
23 lipca 2010, 17:40 / piątek
"Dugg: przecież kilka rund temu nie było akcji promocyjnej karnetów i jakoś się sprzedało dużo więcej... "

Tylko co z tego? Wydaje mi sie, ze wowczas byla fala euforii zwiazana z dobrymi wynikami i wejsciem do ekstraklasy. Ale na takiej jednorazowej fali stadionu sie nie zapelni. Wierni kibice przyjda zawsze, ale nimi stadionu takze sie nie zapelni. Aby miec komplet publicznosci trzeba miec strategie marketingowa, prowadzic akcje reklamowe. Bo patrzac z ekonomicznego punktu widzenia bilet na mecz to jest produkt jak kazdy inny. Obecnie poza tramwajem, ktory chyba znow zacznie jezdziec po remoncie i bodajze dwoch stoisk przy plazy, nie bardzo to widze. Nie chce byc zlym prorokiem, ale mi sie naprawde wydaje, ze zarzad liczy, ze do Letniewa ludzi przyciagnie sama magia stadionu. O obecnej rundzie natomiast w ogole jakby zapomnial.

Zreszta klub chyba slepy nie jest, skoro widzi, ze na 2 tygodnie przed liga jest kiepska sprzedaz karnetow to powinien w zwiazku z tym cos zrobic. Przeciez nie od dzis wiadomo, ze kazda zlotowka zainwestowana w reklame, zwraca sie ilus tam krotnie w zyskach.
23 lipca 2010, 19:16 / piątek
Jak to coraz mniej?? Przecież jeszcze całkiem niedawno władze Lechii wszem i wobec głosiły że nie będą prowadzić żadnej kampanii promocyjno/reklamowej gdyż pojemność stadionu jest już nie wystarczająca względem liczby chętnych więc narazie odpuszczają promocje.... coś tu jest nie hallo :) A na poważnie to już wtedy mnie to śmieszyło, jak można takie pierdoły gadać że odpuszcza się promocję bo bla bla bla. Zamiast nakręcać ta machinę to wyszli z założenia że sama sie nakręci.... no i jak widać chyba nie wypaliło co widać po frekwencji na ostatnich spotkaniach. Obawiam się, że jeśli nic się nie zmieni w kwestii szeroko rozumianego marketingu (który niestety bardzo mocno kuleje w Lechii) to na nowym stadionie tez się lekko przejadą i popełnią ten sam błąd...zachwyceni początkowymi kompletami na meczach (a jestem pewien że początkowo będzie brakowało biletów) spoczną na laurach i frekwencja z sezonu na sezon znów będzie spadać.... mi to osobiście nie robi różnicy ile będzie "oglądaczy" na bursztynku ale dla dobra klubu i jego stabilności finansowej powinni zacząć już nakręcać korbę... a tu cisza jak makiem zasiał. Zresztą już sama "promocja" czyli jej brak, meczu z Villareal mówi sama ze siebie... Zresztą to tylko jeden z wielu aspektów funkcjonowani klubu, która niestety kuleje w Lechii...

Ps.Tempo obsługi stoiska w Alfie jest masakryczne, co mniej cierpliwi powinni zamawiać bilety/karnety przez neta ;-)
23 lipca 2010, 21:55 / piątek
Co do czasu oczekiwania na bilety i karnety, to głównym powodem traconego czasu jest wybieranie miejsca przez cipy je kupujące. W zeszłej rundzie czekając na zakup biletu na PP niektórym 5 minut było mało żeby wybrać najlepsze dostępne miejsce. Co do sprzedaży karnetów to profesjonalizm jak we wszystkim. Mając kawałek do Gdańska postanowiłem kupić karnet tak jak w zeszłej rundzie czyli z wysyłką. Wyjdzie taniej i szybciej niż przyjazd specjalnie w tym celu. Nawet regulamin przewiduje taką opcje lecz jest ona niedostępna już na tą runde. A regulaminu nikt nie zdążył poprawić ( w końcu dopiero pół roku minęło) .

odnośnik
cyt: "d. Następnym etapem jest wybór opcji dostawy Karnetu (osobisty - 0 zł bądź za pośrednictwem Poczty Polskiej - list polecony 3,75 zł) oraz sposobu płatności,"

Mimo maila w tej sprawie czekałem 2 tygodnie na odpowiedź , której się nie doczekałem. Później już nawet nie można było zapłacić za karnet , bo po zarezerwowaniu karnetu i wyjściu nie można wrócić do części z płatnościami. Widnieje tylko informacja , że czekają na wpłatę, którą nie wiadomo nawet na jaki nr konta przelać. Na maila z nr konta czekałem jak już wspomniałem daremnie 2 tygodnie. W końcu łatwiej było anulować rezerwacje...

A Wy oczekujecie profesjonalizmu w sprawach transferów? Jak oni karnetu sprzedać nie potrafią! Albo im nie zależy...
24 lipca 2010, 03:56 / sobota
placi sie od razu ;] mi sie udalo
24 lipca 2010, 11:07 / sobota
Widzisz Bareja to przez to że jesteś leniwy i nie pofatygowałeś się po karnet do jako ;) przecież i tak musisz go odebrać więc i tak trzeba się stawić osobiście z dowodem :)
A nasz marketing i podejście do kibica idą w coraz to lepszym kierunku - będziemy mieli maskotkę klubową :) tylko ciekawe kto z zarządu się zgodził by jego wizerunek biegał po murawie i zagrzewał nas do dopingu :) hahahaha
A podobno w tym sezonie bilety kupowane w dniu meczu będą droższe o 100 % więc karnet to dobra opcja ;)
Pozdrawiam Ciebie i wszystkich Biało - Zielonych !
30 lipca 2010, 14:38 / piątek
czy w przypadku zakupu karnetu od innej osoby nie mozliwości zmiany danych osobowych posiadacza karnetu???

takie info otrzymałem dziś w klubie
czy ktoś może to potwierdzić?
15 sierpnia 2010, 19:49 / niedziela
Sprzedam karnet na Prostą !!!
Cena do uzgodnienia....

Kontakt:
Gg: 865111
21 sierpnia 2010, 13:17 / sobota
Powyższa wiadomość już nie aktualna...

LG!
16 stycznia 2011, 17:29 / niedziela
witam. wiadomo już coś w temacie karnetów na wiosnę ?
16 stycznia 2011, 19:32 / niedziela
Jak by było wiadomo to pisali by na stronie głównej
16 stycznia 2011, 21:03 / niedziela
ja juz pytalem nawet w bileterii, ale nic nie wiedza..
16 stycznia 2011, 21:31 / niedziela
w końcówce stycznia dostępne mają być karnety.
18 stycznia 2011, 23:43 / wtorek
jak wejsc na strone extrakarta.pl
jaki numer jest uzytkownikiem i jaki hasłem
bo roznych kombinacji probowałem i nic

pozdr
19 stycznia 2011, 09:06 / środa
wszystko masz napisane na ulotce, którą dostałeś z kartą-karnetem
Tu się musisz zarejestrować i logować https://www.centrum24.pl/kartainternetowa/index?in dex=1491 a hasło to pin który odebrałeś
19 stycznia 2011, 10:37 / środa
A ja mam parę pytań co do karty...

1. Jak rozumiem na wiosnę ekstrakarta jeszcze nie jest potrzebna ?

2. Co się stanie z ekstrakartami gdy BZWBK zbankrutuje albo kupi go inny bank?

3. Co jaki czas trzeba tą kartę odnawiać ?

4. Czy na nowym stadionie będzie akceptowana karta Paypass innego banku ?

A od siebie: ktoś z ekstraklasy zagarnął niezłą kasę za ten przekręt z paypasami.
19 stycznia 2011, 13:29 / środa
1. Chyba nie.

2. Jesli beda oplacalne to nowy wlasciciel je zostawi, wszak ma z tego czysty zysk.

3. Nie wiem, wydaje mi sie, ze wyrabia sie ja i jest wazna przez podany na niej okres waznosci, po jego przekroczeniu pewnie przysla nowa.

4. No tu nie maja wyboru, jesli bedzie paypass to i inne banki beda akceptowac.
19 stycznia 2011, 13:44 / środa
Wczoraj bylem w Jako i powiedziano mi ze sprzedaz karnetow na runde wiosenna rusza w poniedzialek 24 stycznia 2011.Niestety nie znane sa jeszcze ceny karnetow.
19 stycznia 2011, 13:48 / środa
Są znane:)
19 stycznia 2011, 13:53 / środa
Ceny bez zmian, chyba że coś się zmieniło to wtedy ze zmianami ;]
19 stycznia 2011, 14:23 / środa
19 stycznia 2011, 16:14 / środa
no i sie wycwanili:( myślałam że bedzie zniżka dla kobiet na każdy sektor a zrobili ograniczenie wieku
"dla kobiet i dzieci do lat 14 obowiązuje zniżka 20% na każdy sektor (za wyjątkiem Ulgowego"

No i takim o to sposobem gówno sie stalo z walką o zniżki. Dobrze przynajmiej że dzieciaki mogą wchodzic za taniej, ae czemu koniecznie do lat 14? pietnastki nie będą pocieszone.
19 stycznia 2011, 16:26 / środa
Czytanie ze zrozumieniem ...

spotkałaś kiedyś 14letnią kobietę ? :)

Zniżka 20% dla Kobiet niezależnie od wieku na wszystkie sektory.
19 stycznia 2011, 16:37 / środa
wybaczcie za moją niekompetencję, rozpędziłam się z czytaniem, dobrze że już sprzedają karnety i że można je przekfalifikowac na kartę kibica, pozdrawiam .
19 stycznia 2011, 16:38 / środa
Wszystkie oprócz ulgowego:D

Żeby nie było...
19 stycznia 2011, 20:42 / środa
W końcu dobre podejście do karnetowców w pucharze :) dziękuję.
No i ceny karnetów przyzwoite.
19 stycznia 2011, 20:57 / środa
Na jesień, za 8 meczów zapłaciłem 210, teraz za 7 tyle samo. Gdzie tu dobre podejście do karnetowców?
19 stycznia 2011, 21:01 / środa
jak 7 jak 8 na wiosnę jest już napewno... bo dochodzi 1/4 PP + do tego jeszcze 50% rabatu na zakup ewentualnego biletu na mecz 1/2 PP
19 stycznia 2011, 21:10 / środa
Ok, 7 plus puchar czyli (powiedzmy) tak samo jak pół roku temu, nic się nie zmieniło. Wymiana liga za puchar ( który pewnie i tak mają w dupie). Gdzie to dobre podejście do karnetowców?
19 stycznia 2011, 21:18 / środa
No tak najlepiej jakby za darmo karnet dali i jeszcze dopłacili to niego, wtedy byłoby dobre podejście do karnetowców...

Marudy jesteście i tyle, przeliczając na bilety i tak macie 1 mecz za darmo, ale wam i tak mało...
19 stycznia 2011, 21:26 / środa
Nie marudzę tylko chciałem uświadomić kolegę Piknika, że nic się nie zmieniło.
PS
Mam nadzieję, że tym razem mnie nie wywałkują na rabat.
19 stycznia 2011, 21:39 / środa
A dlaczego mają Cię wykołować najwyższy rabat będzie wynosił 5%... Czyli jeśli kupowałeś karnety od eks-klasy do zaoszczędzisz 10.5zl...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036