Gdańsk: niedziela, 19 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

KARNETY

strona 12/29

19 stycznia 2011, 21:40 / środa
a to oferta karnetów na WKSodnośnik niech nasze grubaski zobaczą że można fajnie i tanio
19 stycznia 2011, 21:52 / środa
Nie tylko 1 mecz za darmo jak napisał Simek bo w przypadku awansu dalej mecz PP także będzie "za darmo"...

Więc w sumie Picnick ma po trochu racji, bo czegoś takiego w po przedziej rundzie czy sezonie nie było...
19 stycznia 2011, 22:04 / środa
No tak, zmieniło się, obiecują (pół) gruszki na wierzbie :)
19 stycznia 2011, 22:11 / środa
W sumie myśle że to ma być słaby zabieg który przyciagnie ludzi na T29 i w późniejszym czasie na PGE...

No ale jakby nie było jakiś mały postęp jest:)

Tylko mnie zastanawia dlaczego tylko % naliczany jest od meczów w eks-klasie...
20 stycznia 2011, 09:46 / czwartek
Bo od ekstraklasy wprowadzili ten system Membership, czy jakos tak.
20 stycznia 2011, 10:37 / czwartek
Informuję płaczków i malkontentów, że pojedyncze bilety na całą rundę wyniosłyby 180 zł patrząc na zegar:
8 meczy x 20 zł + dodatkowo 20 zł dopłaty za mecze z Wisłą oraz Amicą. Karnet wychodzi 140 zł czyli dokładnie jest o 28,57% TANIEJ!!!!! Ponad 1/4 i mało????
Proszę zwrócić uwagę co jest napisane....Ceny zostały ustalone w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy"!!!!
Od siebie doam, że co do ustalenia cene dogadaliśmy się z klubem dosłownie w 5 minut.
Pozdrawiam normalnych
20 stycznia 2011, 11:11 / czwartek
Dziękuje za pozdrowienia i vice versa.
20 stycznia 2011, 13:16 / czwartek
Dzikidingo a Ty jesteś normalny? Z resztą ten co pozdrawia jest normalny? Przecież my wszyscy jesteśmy pojebani, tłuc się 12 godzin zadupionym autokarem by przez 90 minut postać w mrozie na jakiejś wiosce... To jest normalne?

Karnety na duży plus, w porównaniu z zeszłym rokiem nawet na gigantyczny.
20 stycznia 2011, 13:26 / czwartek
?
20 stycznia 2011, 15:33 / czwartek
Taki żart, opierający się o stwierdzenie że żaden kibic normalny nie jest(bo tak się nas postrzega). Nic osobistego
20 stycznia 2011, 15:56 / czwartek
wg mnie to "oni" sa nienormalni ;)
20 stycznia 2011, 17:27 / czwartek
A ja swoje.
Jesień 8 meczów - 210, teraz, 7 plus puchar - 210. Gdzie ten postęp?
Puchar to jednak inny kaliber.
20 stycznia 2011, 17:52 / czwartek
Uff...całe szczęście. Już myślałem, że wykradłeś moją teczkę ze Srebrzyska :)
20 stycznia 2011, 18:07 / czwartek
szorstki tylko patrz na klasie przeciwnikow na T29.
przyjezdzaja praktycznie wszystkie drużyny na które ludzie chętnie pójda, a wszystkie śmieci mamy na wyjeździe
20 stycznia 2011, 18:17 / czwartek
Puchar to w tej chwili największy kaliber!!!!!!!!
20 stycznia 2011, 21:59 / czwartek
A mi chodziło raczej o to że klub nie szalał z cenami mając na uwadze przeciwników w tej rundzie. Bo zainteresowanie pewnie będzie spore no chyba że po 2 pierwszych meczach znajdziemy się w dole tabeli.
20 stycznia 2011, 22:00 / czwartek
Klasa przeciwnika nie ma nic do rzeczy. Ci co patrzą na klasę nie kupują karnetów raczej, po huj im karnet na Polonię Bytom czy inne Zagłębie.
20 stycznia 2011, 22:09 / czwartek
ale chodzi o to że na taka Legie czy Wisle czy inną amice bilety sa po 10zl drozsze !!!!
bo chyba o tym zapominasz
20 stycznia 2011, 22:12 / czwartek
Ludzie patrzą na klasę przieciwnika jeżeli przynajmniej 3 razy w tym sezonie może być komplet i o bilety trzeba będzie się postarać przynajmniej pare dni przed meczem.
Po za tym kupić karnet na sezon w którym większość meczów to bez emocjonalna mega kopanina aż się niechce iść, a na taki w którym przynajmniej połowa meczów gwarantuje choć trochę emocji jest różnica. Tak czy siak cenowo w tym sezonie klub mnie nie rozczarował a nawet trochę zaplusował pucharami. Choć myślę gdyby nie to, to z frekwencją na pucharach było by jak na jesień.
20 stycznia 2011, 22:14 / czwartek
Ty szorstki
Kupuj w kasie.
Klub zarobi więcej, ty się nawkurwiasz, że kolejki w kasach.
Ktoś założy wątek na forum, że kolejki jak huj w kasach.

A swoją drogą to mam w dupie takich co "nie pójdą na Polonię Bytom"
Ja chodzę na Lechię.
Ty zapewne chodzisz na Legię, Wisłę, Lecha....
20 stycznia 2011, 22:44 / czwartek
Ogólnie to nie rozumiem tego marudzenia, oferta dla karnetowców moim zdaniem jest dużo ciekawsza niż w rundzie poprzedniej, głównie ze względu wliczoną cene za mecz PP i ewentualną zniżkę na półfinał.

Druga sprawa, że ludzie to chyba liczą, że klub im za pół darmo sprzeda karnety, a na transfery, organizacje meczu, utrzymanie stadionu to z nieba spadnie deszcz pieniędzy...

Co do rabatów to jak człowiek nie pilnuje co mu należne to zawsze go będą rąbać na lewo i prawo... skoro wiecie, że wam się rabat należy to wypada się o niego upomnieć, a go dostaniecie...
21 stycznia 2011, 11:39 / piątek
szorstki na pewno mecz z polonia b czy lubinkami jest ciekawszy do spotkania z takim GKS Beclahtow z czolowki czy discopolo.
24 stycznia 2011, 19:40 / poniedziałek
dziala wam logowanie na lechia.kupbilet.pl?
24 stycznia 2011, 20:01 / poniedziałek
Od meczu domowego ze śledziami logowanie raz działa raz nie, zależy jak się temu systemowi zachce... Pisałem już kilka maili w tej sprawie, ale widać wyjebane totalnie mają... ale w mediach za to się chwalą owym systemem na lewo i prawo, a że nie działa jak należy to już się nie przejmują tym...
24 stycznia 2011, 20:04 / poniedziałek
To konkretnie: działa czy nie ? bo ja się zalogować dziś nie mogę.
24 stycznia 2011, 20:11 / poniedziałek
to dobrze ;) znaczy sie, ze nie tylko mi
24 stycznia 2011, 20:58 / poniedziałek
nono, po 19 mi odpisali z Klubu ;] sie dzieje. chca zebym podal pesel. dam znac jak cos sie rozwinie
24 stycznia 2011, 21:50 / poniedziałek
bez znacznego usprawnienia systemu sprzedaży karnetów i obniżeniea ich cen dosyć znacznie na nowym stadionie nie będzie kompletów. karnet na pół stadionu za 100zł i w tydzień by te 20tys poszło. a i stadion by się w dużej części zapełniał, pieniądze ODRAZU były w klubie. mam nadzieje, że to dobrze rozegrają, w końcu operatora mają. dużo punktów sprzedaży i jasne i przejżyste informawanie ludzi o tym.
24 stycznia 2011, 23:23 / poniedziałek
dziala :) jakby ktos nie pamietal - login pesel, haslo nazwisko wielkimi literami
24 stycznia 2011, 23:29 / poniedziałek
datt
Na koncu Twojej wypowiedzi zabraklo mi:

...a moja wypowiedz popieram absolutnie niczym.
24 stycznia 2011, 23:58 / poniedziałek
Sądzę, że popiera to logiką. Jaka była średnia frekwencja w ostatniej kolejce? Jaka była w ostatnich trzech sezonach? Nawet bardzo zawyżając załóżmy, że średnio co mecz przychodziło 8000 osób. To jest 1/5 tego co się zmieści w Letniewie i co sądziesz, że z samego powodu nowego stadionu nagle zacznie przychodzić na stadion 4 razy więcej osób niż jest to obecnie?

Nawet niech zacznie przychodzić drugie tyle to będzie średnio po 16 000 osób na mecz, a to nawet nie jest połowa. zresztą nie oszukujmy sie z samego faktu przesiadki na nowy stadion nie zacznie na mecze nagle przychodzić dwa razy więcej kibiców. Trzeba byc naiwnym żeby tak myśleć.

Może na początku frekwencja mocno podskoczy, ale po jakimś czasie szybko spadnie. Bo kto będzie chciał przyjść na mecz jedynie po to żeby obejrzeć nowy stadion to raz, że kupi sobie pojedyńczy bilet, a nie karnet, a dwa jak już zobaczy to więcej nie przyjdzie, bo jego ciekawość będzie zaspokojona.

Więc bez jakichś konkretnych działań ze strony klubu, jak np. obniżenie cen za wejście (ale nie tylko) to frekwencja nie podskoczy.

Pomijam już fakt, że nowy stadion jest położony w trochę słabiej skomunikowanym miejscu i dojazd do niego nie będzie już tak łatwy. Na T29 można się wybrać kolejką, tramwajem z każdej strony Gdańska, a do Letniewa jedynie tramwaje i to od strony Śródmieścia, no i może ta kolejka o ile ją wznowią. Z tym, że ona nawet jak będzie to częstotliwość jej kursowania na pewno nie będzie na poziomie głównej lini SKM, a poza tym także jedzie jedynie z Gdańska.

Za to mieszkańcy Oliwy jak na przykład ja, czy pobliskich dzielnic Żabianki, Przymorza do Letniewa do Letniewa nie mają żadnego bezpośredniego dojazdu. Ja się poświęce i pojadę jakoś z przesiadkami, ale trzeba brac pod uwagę to, że taki stan rzeczy frekwencji także nie podniesie.

Więc ja nie byłbym takim super hurra optymistą co do tej liczby widzów na meczach w Letniewie.
25 stycznia 2011, 09:54 / wtorek
Myslę, że od SKM Politechnika jest jakieś 15 minut z buta więc tragedii nie ma.
Na oko 2x dłuższy spacer niż na T29
Dojdą pikniki którym na T29 przeszkadza mały deszcz i brak miejsca w ToiTojach.
Co nie zmienia faktu, że lepiej obniżyc cenę karnetów o np. 1/3 i zagwarantować wyższą frekfencję o 50-80%.
Ale czy jest jakaś gwarancja?
Zresztą LP wcześniej już słusznie zauważył:

"8 meczy x 20 zł + dodatkowo 20 zł dopłaty za mecze z Wisłą oraz Amicą. Karnet wychodzi 140 zł czyli dokładnie jest o 28,57% TANIEJ!!!!! Ponad 1/4 i mało????"
25 stycznia 2011, 13:43 / wtorek
Bardziej chodzilo mi tutaj o fakt ze to nie cena bedzie glownym czynnikiem decydujacym o frekwencji.

W tej rundzie znizki na karnet w porownaniu do biletow pojedynczych sa naprawde niezle a mimo to i tak ciagle slychac narzekania.
Zreszta dla osob pracujacych i interesujacych sie pilka roznica czy zaplaca 150 czy 200 zl raz na pol roku jest dosc mala i nie bedzie decydujacym czynnikiem na wysokosc frekwencji. Znowu jezeli kogos srednio to interesuje to i 70zl na taki karnet bylo by mu szkoda wydac. Cena najwieksze znaczenie bedzie miala dla mlodziezy i osob bez pracy a to raczej mniejszosc na stadionie.

Co do frekwencji to mozemy sobie tylko gdybac. Napewno bedzie duzo wyzsza i moim zdaniem bardziej bedzie zalezala od roznych dzialan marketingowych niz od samej wysokosci cen biletow (oczywiscie o ile beda w granicach rozsadku ;) )
25 stycznia 2011, 13:59 / wtorek
1. kto chce przyjść na stadion przyjdzie
2. nigdzie nie jest napisane że KAŻDY stadion MUSI być pełny
3. celem samym w sobie nie jest ilość kibiców, wówczas bilety powinny być po 1 zł
4. 8000 kibiców x 30 zł = 12000 x 20 = 24000 x 10
5. jak będzie przychodzić 15000 kibiców będzie pięknie, jak 20000 będzie cudownie
6. zawsze cena "mogłaby być niższa", a płaca wyższa :)
25 stycznia 2011, 15:00 / wtorek
@chrzanek007

ale ludzi trzeba czymś przyciągnać, zachęcić ludzi. a tak na pierwszy mecz przyjdzie 30tyś, na drugi 20tyś, i na pozostałe po 8-10tyś. i jaki w tym jest sens na 44tyś stadionie? właśnie tanie i łatwo dostępne karnety przyciągną ludzi. bo ludzie głupi nie są, wydadzą dajmy na to te 100zł i pół roku sobie mogą chodzi (7-8meczy), a tu 3x30zł albo 2,5 x 40zł i tyle (bo same bilety napewno nie będą tańsze). a ten karnet to oprócz nie stania w kolejce po bilet guzik daje. co to jest 20 czy 30zł zniżki, nic. a tak za 100zł to 90% ludzi by kupowało karnety regularnie. i z tego klub odrazu ma pieniądze, frekwencje itd itd. a nie jeden raz przyjdzie typek, zapłaci więcej i następnym razem przyjdzie za rok. jaki w tym sens?
25 stycznia 2011, 15:12 / wtorek
Czyli uwazasz ze jest w Gdansku gdzies 10 tysiecy ludzi ktorzy nie kupuja karnetow ale jakby byle te 60zl tansze to odrazu by sie po nie rzucili??

Powtorze jeszcze raz. Dla przecietnej osoby pracujacej ktora zarabia te 1300zl to czy zaplaci 100 czy 200 zl za karnet to nie jest roznica, to srednio 17zl na miesiac. Oczywiscie ze wplynelo by to w jakims stopniu na frekwencje ale raczej w dosc malym.

Ja tez podzielam zdanie ze jesli srednia frekwencja wyniesie 15-20 tys to bedzie bardzo dobrze, ale uwazam ze to nie cena karnetow jest tym co glownie ma przyciagac ludzi.
25 stycznia 2011, 16:22 / wtorek
100 a 200zł to żadna różnica? ahaaaaa. nie mamy o czym dyskutować w takim razie, bo chyba z księżyca się urwałeś.
25 stycznia 2011, 16:43 / wtorek
Chrzanek007 wydaje mi się, że jesteś albo sam, albo jeszcze utrzymują ciebie rodzice skoro tak piszesz. Jeżeli uważasz, że dla osoby zarabiającej 1400 zł (co to jest?) mającej na utrzymaniu dom i rodzinę to akurat 100 zł robi dużą różnicę.

Poprzyj czymś swoje założenie, że do Letniewa zacznie nagle przychodzić dwa razy więcej osób? Bo Dattowi wytykasz, że niczym nie popiera swoich tez, a sam piszesz jeszcze ogólniej.

Wiadomo, że nie sama cena decyduje o frekwencji, przecież nikt tego nie neguje. Innymi poza nią istotnymi czynnikami są piłkarze, wyniki sportowe, dogodny dojazd i możliwość zakupu biletów, marketing, a także jak napisał Nazwa komfort oglądania meczu.

Piłkarzy nie mam najgorszych, no ale przydałby się na lato jakiś głośny transfer, wyni sportowe z roku na rok niby lepsze, ale do czołówki jeszcze nam brakuje. Progres jest więc zobaczymy na koniec sezonu co będziemy mieli. O dojeździe już napisałem i nie zgadzam się, że z SKM Politechnika jest tylko dwa razy dalej. To co najmniej trzy razy tyle, zresztą zerknij na mapę, a dojście zajmuje jakieś pół godziny. No, ale może jakoś dostosują do tego czasu transport do strony Oliwy, Żabianki, zobaczymy.
Możliwośći zakupu biletów po proteście są spore, komfort będzie wysoki, jednak marketing, czyli to na co Ty stawiasz jest bardzo słaby. Jakieś jest, niby sa nowe punkty sprzedaży, nie od razu Rzym zbudowano, ale jeśli chodzi o reklamę jest kiepsko.

Jednak jestem optymistą i mam nadzieję, że po przejściu na nowy stadion jakość Lechii z czasem podskoczy i nie tylko pod względem sportowym.
25 stycznia 2011, 16:44 / wtorek
Dla kogoś kto zarabia 1300 na rękę to 100 a 200 zł to jest olbrzymia różnica, a jak ktoś mówi, że nie to po prostu nie zna realiów życia na takiej pensji... Gdzie za to zrobić opłaty, jedzenie, ewentualne lekarstwa i jeszcze karnet za 200 kupić?

Jednak nie jesteśmy jeszcze na Letnicy tylko na T29, więc po co te dywagacje na temat zapełnienia nowego stadionu. Będzie wybudowany, przyjdą mecze, które będą tam rozgrywane to i przyjdzie czas na takie dyskusje, bo jak dla mnie to taka dyskusja szczerze mówiąc do niczego nie prowadzi, gdyż nie znamy proponowanych cen karnetów na nowy stadion, a tam myślę, że oferta raczej bankowo będzie inna, bo będzie to właśnie wynikało z tego, żeby utrzymać przyzwoitą frekwencje na trybunach i zatrzymać ludzi na stadionie na więcej jak 1 meczu w sezonie... Pożyjemy - zobaczymy i proponuje wrócić do dyskusji jak poznamy ofertę cenową na rundę jesienną sezonu 2011/12. Sądzę jednak, że w wyniku współpracy Lwów Północy z klubem przy ustalaniu tych cen i ewentualnych bonusów oferta będzie godna uwagi.

PS. Czy jeżeli mam wyrobioną Kartę Kibica, czy muszę iść teraz z nią z potwierdzeniem wpłaty do którejś z wysepek bądź do klubu, żeby mi "nabili" ten karnet na te Kartę, czy póki co ta karta to jest tylko pica na wodę i karnet przyjdzie pocztą jak to było w latach ubiegłych przy zakupie przez lechia.bilety.pl?

PS 2. Od momentu uruchomienia tego programu naliczania rabatów na karnecie w tej chwili dostałem już 7 zł zniżki (5%), przy cenie 140 zł za karnet. Przeliczając to na kolejne lata i sumując te rabaty wyjdzie całkiem pokaźna sumka, więc nie ma co marudzić.
25 stycznia 2011, 16:50 / wtorek
"chrzanek007
25 stycznia 2011, 15:12 / wtorek
Czyli uwazasz ze jest w Gdansku gdzies 10 tysiecy ludzi ktorzy nie kupuja karnetow ale jakby byle te 60zl tansze to odrazu by sie po nie rzucili??

Powtorze jeszcze raz. Dla przecietnej osoby pracujacej ktora zarabia te 1300zl to czy zaplaci 100 czy 200 zl za karnet to nie jest roznica, to srednio 17zl na miesiac. Oczywiscie ze wplynelo by to w jakims stopniu na frekwencje ale raczej w dosc malym.

Ja tez podzielam zdanie ze jesli srednia frekwencja wyniesie 15-20 tys to bedzie bardzo dobrze, ale uwazam ze to nie cena karnetow jest tym co glownie ma przyciagac ludzi."

ad1. Ja uważam że gdyby karnety były w cenie 150 zł bez problemu sprzedałoby się dziś 2-3 tyś więcej. Na nowy stadion 200 zł/runda to cena maksymalna wyższa cena ustali frekwencje na poziomie 12-15 tyś(7-9 tyś karnetów i 5-8 tyś biletów) z nielicznymi wyjątkami przy poszczególnych rywalach.

ad2.dla osoby zarabiającej 1300 zł 100 jest gigantyczną różnicą. Dla osoby z takimi dochodami pojawi się wybór kupić dziecku zabawkę/słodycze czy iść na mecz.

ad3. 15 tyś frekwencja oznacza że Lechia na stadionie będzie tracić w każdej kolejce. Poziomem opłacalności jest 18.6 tyś osób przy założeniu że przeciętny kibic wyda na stadionie co najmniej 7.3 zł oprócz kosztu biletu(zakładając średnią cenę na poziomie 25 zł)
25 stycznia 2011, 18:14 / wtorek
@Simek: na stronie Lechia.pl masz wyjaśnienie. A w skrócie:

osoba bez karty kibica -> dostaje karnet na takich samych zasadach jak teraz
osoba bez karty kibica a po kupnie karnetu wyrabia sobie kartę kibica -> może przepisać karnet na kartę
osoba z kartą kibica kupując karnet -> "otrzymuje go wirtualnie" gdyż zostaje przypisany karcie kibica
25 stycznia 2011, 18:27 / wtorek
@ Buziek - te 100 złotych jest na rundę czyli miesięcznie 16.70 zł; paczka papierosów i dwa piwka ;)
25 stycznia 2011, 18:30 / wtorek
@gedania, dzięki za odpowiedź.

Właśnie miałem się zabrać do przeczytania tego regulaminu, ale dzięki Tobie zaoszczędziłem te pare minut :)

Pozdrawiam
25 stycznia 2011, 18:44 / wtorek
Tak ale zauwazcie ze karnetu nie kupujemy raz na miesiac a 2 razy w roku. Pisalem ze miesiecznie ta roznica wychodzi na poziomie 17 zl (miedzy karnetem za 100 a za 200 )a to nie jest duzo dla pracujacej osoby, wychodzi raptem troszke ponad 1% zarobkow.
Co do tekstu o popieraniu swoich tez absolutnie niczym, chodzi mi tu o strzelanie jaka zmiana ceny wprowadzi jaka zmiane frekwencji. Do tego trzeba by przeprowadzic skomplikowane badania a my mozemy sobie tylko zgadywac. Jedyne co jest pewne to to ze taka zmiana jest malo wrazliwa na zmiane ceny bo mecz jest "dobrem zindywidualizowanym" a to znaczy ze nawet jak ceny beda wyzsze to ludzie dalej beda kupowac karnety/bilety bo nie maja alternatywy. Nikt przeciez nie zacznie nagle jezdzic do Gdyni bo tam jest taniej. Jest wybor albo ogladac mecz przed tv albo na stadionie i tutaj wieksze znaczenie niz cena 100 czy 200 zl raz na pol roku beda mialy inne czynniki takie jak przedewszystkim gra druzyny i atmosfera na trybunach. Prawda jest taka ze jakby karnety zamiast staniec podrozaly o te 100zl to i tak wiekszosc zacisnela by zeby poklnela na prawo i lewo ale i tak je kupila ;)
Wiadomo ze ja tez chcialbym jak najnizsze ceny, ale to nie one beda mialy decydujacy wplyw na to ilu nas bedzie na stadionie;)
25 stycznia 2011, 18:50 / wtorek
Chrzanek jak ktoś zarabia 1400 i sam się utrzymuje to wydatku 100 zł nie rozpatruje w kwestiach 17zł miesięcznie tylko zjem coś normalnego albo nie, zapłacę za wodę albo nie itd. Zaś jeśli ma na utrzymaniu jeszcze kogoś to 100 zł ogląda 10-15 razy zanim zdecyduje się je wydać.
25 stycznia 2011, 19:00 / wtorek
@Buziek: 210 x 8000 = 168000 / 110 = 15272 czyli ponad 7000 MUSI przyjść aby tylko zrównoważyć wpływy
25 stycznia 2011, 19:06 / wtorek
chrzanek007: decyduje zainteresowanie oraz czy chodzi się czy nie - reszta jest tylko i wyłącznie wymówką;

bo jeśli cena biletów 20, 30 zł itd gra to tańsze karnety nie mogą być złe
25 stycznia 2011, 19:07 / wtorek
Dlatego mowie ze Ci co maja chodzic to beda czy karnety beda po 100 200 czy 300. Zastanow sie: ilu znasz ludzi ktorzy majac wlasna prace i normalne zarobki nie chodzi na Lechie bo uwaza ze jest za drogo? Bo to wlasnie takie osoby miala by skusic obnizka ceny.
25 stycznia 2011, 19:10 / wtorek
Przecież 1 mecz gratis w ramach karnetu to juz to było więc nie rozumiem podniecania że jakaś mega promocja. W dodatku pucharowy mecz, kiedy on jest ? w środe o godz 16 ? : )
Jedynie 50% na półfinał to nowość ale to taki gołąb na dachu.
25 stycznia 2011, 19:34 / wtorek
gedania
25 stycznia 2011, 19:00 / wtorek
@Buziek: 210 x 8000 = 168000 / 110 = 15272 czyli ponad 7000 MUSI przyjść aby tylko zrównoważyć wpływy

Pytanie zasadnicze o czym Ty do mnie piszesz?Ja polemizuję ze zdaniem Chrzanka że dla osoby zarabiającej 1400 zł 100 nie robi różnicy.

Po za tym 210X8000 nie równa się 110X15272 bowiem każdy na stadionie statystycznie wydaje jakieś tam pieniądze. Więcej ludzi-więcej wydanych pieniędzy i tyle jeśli chodzi o równoważenie przychodów
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.843