Gdańsk: wtorek, 17 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

KARNETY

strona 13/29

25 stycznia 2011, 19:48 / wtorek
@Buziek - ale rozmawiamy biletach/karnetach i frekwencji a nie przychodzie z każdego widza, bo akurat jak nie będą chcieli gotówki to mają wyłożone na przychód z kiełbasek.
25 stycznia 2011, 23:35 / wtorek
14 lipca 2010 r. Szaby w temacie karnetów napisał na forum: "Następna kwestia to zniżki - okazuje się że jak to ujęła pani sprzedająca "wypadł im jeden plik ze zniżkami" i niektórzy nie dostaną zniżki, ale na następną rundę ponoć zostanie ta kasa zwrócona - pytanie czy w następnej rundzie plik się znajdzie i czy następne nie wypadną. Oczywiście o czymś takim jak "przepraszamy" nikt nie słyszał ze sprzedających. Nie chodzi tu o te durne 4 procent ale o zasady i szanowanie klienta - kibica."

Styczeń 2011. Plik zaginął, nikt nic nie wie o zaległych 4 procentach, przy zakupie karnetu zamiast 9% naliczają jedynie 5%, a w kwestii wyjaśnień odsyłają do Klubu, w którym też niby nic nie wiedzą o problemie jaki miał miejsce przed rundą jesienną. Jednym słowem kpina z kibica! Z chęcią daję kasę na Lechię, bo to mój Klub, ale nie lubię jak ktoś robi mnie w konia...
26 stycznia 2011, 00:22 / środa
mam karnet od dłuższego czasu i mam zniżki, więc też wreszcie kup karnet :)
26 stycznia 2011, 08:32 / środa
Potwierdzam przed runda jesienną zaginął plik ze zniżkami, i część posiadaczy karnetów musiała płacić cenę bez zniżek, tłumaczono, że zaległa zniżka będzie odliczona od następnego karnetu. W dniu wczorajszym naliczono mi zniżkę 5% a w sprawie zaległej zniżki odesłano do klubu, gdzie pani spisała moje dane i powiedziała że się odezwą "bo trzeba będzie to jakoś zrekompensować". Profesjonalnie rzekomo zarządzany klub przez pół roku nie wpadł na to jak załatwić sprawę należnych zniżek. Od razu powiem że nie chodzi tu o kasę bo są to jakieś grosze - chodzi o podejście do kibica, skoro w takiej gównianej sprawie jest problem - to jak niby mamy zapełnić 40000 miejsc na BA? Poza ceną karnetów jest jeszcze wiele czynników które mogą pomóc lub przeszkodzić w zapełnieniu nowego stadionu. Czy ktoś słyszał o jakiejś strategii marketingowej? Pół roku przed otwarciem stadionu nikt nie wie ilu będzie chodzić kibiców regularnie, ilu od czasu do czasu? Obawiam się że nadzieja że każdy kto obecnie chodzi na Lechię weźmie nowych kolegów na BA może nie wypalić.
Gedania - jak byś umiał czytać ze zrozumieniem to z postu który napisał DALI wiedziałbyś że ma on karnety od początku skoro w poprzedniej rundzie nie naliczyli mu 4% a obecnie naliczyli 5%.
Pozdrawiam
27 stycznia 2011, 21:46 / czwartek
Ponad pół tysiąca karnetów zostało sprzedanych w ciągu niespełna czterech dni. Abonamenty cieszą się dużym zainteresowaniem kibiców. Przypomnijmy, że jeszcze do niedzieli, 30 stycznia trwa sprzedaż zamknięta kiedy to karnety mogą kupować osoby chcące zapewnić sobie dotychczasowe miejsca na stadionie.

Później zakup będzie możliwy dla osób, które miały karnet w rundzie jesiennej, ale chciałyby zmienić miejsce. Od 6 lutego sprzedaż karnetów zostanie całkowicie uwolniona.
Przypominamy, że dla chętnych oferowane są w wolnej sprzedaży również karty VIP (zostało poniżej 50 sztuk).

Karnet na wiosenne mecze Lechii zapewni kibicom wstęp na wszystkie mecze Ekstraklasy w tym atrakcyjnie zapowiadające się pojedynki z Wisłą, Lechem i Legią. Ponadto wszyscy, którzy zdecydują się na zakup abonamentu będą mogli zapewnić sobie pierwszeństwo wyboru miejsca na nowym stadionie.
28 stycznia 2011, 09:05 / piątek
W zeszłym sezonie również należałem do tych co nie dostali zniżki. Po spisaniu moich danych otrzymałem z klubu telefon z przeprosinami a następnie przesyłkę na adres domowy z jakimiś klubowymi gadżetami w ramach rekompensaty. Jak dla mnie klub zachował się ok. I mam nadzieję że w tym sezonie takich sytuacji już nie będzie.
28 stycznia 2011, 12:03 / piątek
Jeżeli nie mam karty kibica, bo dopiero co złożyłem wniosek to mogę normalnie zakupić karnet czy muszę czekać na KK?
28 stycznia 2011, 12:09 / piątek
Możesz. po prostu o trzymasz klasyczny karnet, a kartę dostaniesz swoją drogą. jedno z drugim nie koliduje. pzdr:)
28 stycznia 2011, 12:16 / piątek
Cobretti wielkie dzięki. To w przyszłym tygodniu po karnecik:)
28 stycznia 2011, 12:49 / piątek
GoStiNLG1945 wyrabiasz sobie karnet a jak odbierzesz Kartę Kibica to przepisujesz karnet na Kartę
28 stycznia 2011, 18:51 / piątek
Witam.
Dzisiaj kupowałem karnet i spotkała mnie niemiła niespodzianka. Otóż przy okazji chciałem załatwić sobie kartę kibica, ale nie mogłem. Powód był następujący. Okazało się, ze figuruję już w ogólnopolskiej bazie kibica i drugi raz nie można mnie tam wpisać. Po wyjaśnieniach sprawy okazało się, że zostałem tam umieszczony z powodu zakupu biletu na ostatni mecz Lechii z Legią w Warszawie. Rzeczywiście w tym czasie pracowałem w Warszawie i kupując bilet musiałem zapłacić dodatkowe 20 zł. oraz podać swoje dane personalne, aby ten bilet wogóle kupić. Stąd moja obecność w tej bazie. Z meczu wyszedłem niezwykle uradowany, ale nie wiem dlaczego ja muszę wyprostować tą ewidentną "fuchę" systemu, a nie może zrobić tego komórka rozprowadzająca karty kibica w moim imieniu. Taką informację uzyskałem dzisiaj.
Podaję to dlatego, bo inni mogą mieć podobne zdarzenie. Moją sprawę muszę osobiście załatwić w klubie Legia, w przeciwnym przypadku nie uzyskam karty kibica Lechii.
W PRL było hasło: "frontem do klienta", dzisiaj zamieniam je na "frontem do kibica".
Przy czy w PRL-owskim znaczeniu wiadomo było o jaki front chodzi. Jaja.
28 stycznia 2011, 19:00 / piątek
Nie można być równocześnie kibicem Legii i Lechii - tak stwierdziła Ekstraklasa. Ciekawe czy można mieć kartę kibica Lechii i Śląska?
28 stycznia 2011, 19:21 / piątek
Ale ja chciałem być tylko na meczu Lechii w W-wie i zmuszony zostałem do podania danych przy zakupie biletu i to wszystko. Gdzie jest ten pedalski PZPN, któremu zamierzam skopać dupę. Przecież on do .... nędzy powinien nad tym czuwać, a nie chlać gorzałę przy byle jakiej okazji. Opaślaki pieprzone. Z samego wyglądu to wstyd mi za nich obojętnie gdzie się pokażą. Niestety niektóre kluby ekstraklasy niejednokrotnie dają temu poklask. Dlatego tak ciężko to wyplewić.
28 stycznia 2011, 19:26 / piątek
To akurat wymysł Ruski i spólki
28 stycznia 2011, 19:40 / piątek
Prosta sprawa! Załóż kartę kibica na ojca. A jeżeli chodzi też na Lechię bądź z jakiś innych względów nie może to na dziadka, kolege...
28 stycznia 2011, 19:53 / piątek
Tylko, że na KK jest zdjęcie, a składając wniosek potrzebny jest też dokument potwierdzający tożsamość, także wyrobić na kogo innego nie ma możliwości, tym bardziej, że zdjęcie do KK jest robione na miejscu.
28 stycznia 2011, 20:49 / piątek
heh właśnie maiłem dziś zapytać przy okazji wyrabiabia karty czy będzie przeszkadzać jak wyrobie sobie jeszcze karte na Legii. Jak widać nie można mieć dwóch kart. Skoro jest to ten sam system to może na karte np. Legii kupić sobie bilet/karnet na Lechii i odwrotnie ? kolego sprawdź czy jest taka możliwość żeby wbić karnet z Lechii na kartę Legii. Czekam na relację z efektów.
28 stycznia 2011, 21:15 / piątek
z regulaminu:

Część III – Używanie Karty
§ 9
1. Karta jest kartą imienną, identyfikującą wyłącznie osobę, której została wydana, a także określającą tą osobę jako kibica jednego Klubu.
2. Jeden Kibic może posiadać wyłącznie jedną Kartę.
3. Zakazane jest dokonywania jakichkolwiek zmian na Karcie, w szczególności przerabiania danych na niej uwidocznionych.
4. W przypadku ustalenia, iż:
1) dana osoba posługuje się nie swoją Kartą, Operator lub Klub mają prawo zatrzymać Kartę i ją unieważnić,
2) Kibic posiada dwie Karty, Karta wydana później podlega unieważnieniu,
3) Kibic posługuje się Kartą przerobioną, bądź w jakikolwiek sposób zmodyfikowaną, Operator lub Klub zatrzymuje Kartę i ją unieważnia.
5. W sytuacjach, o których mowa w ust. 4 powyżej, Operator i Klub nie są zobowiązane do zwrotu jakichkolwiek kosztów poniesionych przez Kibica w związku z wydaniem Karty, ani innych kosztów.
§ 10
Karta zachowuje ważność przez okres wskazany na Karcie.
§ 11
Kibic w każdym czasie może unieważnić Kartę oraz wymienić Kartę na nową za opłatą określoną w Cenniku.
§ 12
1. Kibic może zmienić przynależność do danego Klubu na przynależność do innego Klubu.
2. Zmiany można dokonywać nie częściej niż jeden raz w ciągu rundy rozgrywkowej danego sezonu rozgrywkowego rozgrywek Ekstraklasy.
3. Zmiana przynależności do Klubu następuje poprzez unieważnienie dotychczasowej Karty i wydanie w jej miejsce nowej Karty.
(...)

Pełen regulamin:

odnośnik
28 stycznia 2011, 21:36 / piątek
"Simek"
Wszystko jasne. Ten problem można załatwić zgodnie z regulaminem przywołanym przez Ciebie.

§ 12
1. Kibic może zmienić przynależność do danego Klubu na przynależność do innego Klubu.
2. Zmiany można dokonywać nie częściej niż jeden raz w ciągu rundy rozgrywkowej danego sezonu rozgrywkowego rozgrywek Ekstraklasy.
3. Zmiana przynależności do Klubu następuje poprzez unieważnienie dotychczasowej Karty i wydanie w jej miejsce nowej Karty.

Jednak wykonałem parę telefonów i jest niestety konieczna moja wizyta w W-wie.
Sądzę, że to właśnie powinno byś rozwiązywalne przez punkty które załatwiają karty kibica. Moja wina nie jest tutaj żadna.
28 stycznia 2011, 21:43 / piątek
Czyli można zapomnieć o kompletach na PGE Arenie na meczach derbowych czy meczach przyjaźni no chyba że kluby będą w jakiś sposób zwiększać ilość biletów dla kibiców drużyn przyjezdnych. Niezłe gofno.
28 stycznia 2011, 21:51 / piątek
Pewnie chodzi o potwierdzenie swojej tożsamości w celu wymiany tej karty, stąd też wymagane stawienie się osobiście. Na telefon to każdy się może podszyć pod każdego, więc w jakiś sposób to można zrozumieć.
28 stycznia 2011, 22:01 / piątek
Ale on miał na myśli załatwienie tego w klubie w którym chce się wyrobić kartę(bo i tak wymieniają się danymi(niezgodnie z prawem zresztą) więc nie wiem w czym problem), nie w załatwianiu telefonicznym.
28 stycznia 2011, 22:10 / piątek
Przecież to jasne, że klub albo punkt załatwiający karty kibica powinni być wystarczającym gwarantem prawidłowości moich danych. Mój wyjazd do W-wy aby to załatwić to największy dyrdymał jaki spotkał mnie w życiu. Tylko u nas w kraju może takie coś człowieka spotkać.
28 stycznia 2011, 22:19 / piątek
Największym dyrdymałem w Twoim życiu rr_gg było wyrobienie sobie karty kibica obcego klubu, aby oglądnąć mecz. Wystarczyło wykupić bilet w Gdańsku.
28 stycznia 2011, 22:20 / piątek
rr gg idź i nie oglądaj sie za siebie,idź jak najdalej stąd!
już bardziej kulturalniej nie moge.
28 stycznia 2011, 22:29 / piątek
MarekM - jak zabierasz głos, to bądź odpowiedzialny. Wcześniej zaznaczyłem, że praktycznie cały rok pracowałem w W-wie. Wróciłem do Trójmiasta przed Świętami. Przemyśl co wypisujesz, ponieważ mój przypadek z kartą kibica jest poważny. Jak tego nie rozumiesz to ........................
28 stycznia 2011, 22:34 / piątek
... to znaczy, że film z Wilna już masz gotowy i zaczynasz pokazywać palcem?
28 stycznia 2011, 22:36 / piątek
Marek chyba nadal Twojego filmu z Wilna nie otrzymał, a ja w sumie też licze na kopie i to w HD!
28 stycznia 2011, 22:37 / piątek
To, że pracowałeś z Wawie (czytałem o tym) nie zwalnia Ciebie od myślenia.
Gdybyś nie wiedział - to podpowiem - mamy XXI wiek i telefony komórkowe, oraz konta w banku. Teraz dodaj dwa do dwóch i jak Ci wyjdzie cztery to znaczy, że jesteś w miarę rozgarnięty i powinieneś wiedzieć jak w tamtej sytuacji się zachować.
28 stycznia 2011, 22:38 / piątek
Simek - Tobie także zaczyna odbijać.
28 stycznia 2011, 22:42 / piątek
Całe życie z wariatami :) a tak sobie o tym filmie pozwoliłem wtrącić przypominając sobie zarazem jak chciałeś nawoływać innych do wskazywania palcem ludzi co byli w Wilnie. Wybacz, że tak poza tematem :)
28 stycznia 2011, 22:48 / piątek
Simek - nie dokładnie było tak jak piszesz. Chciałem aby ktoś, jakieś ciało lub ... przyznało się do błędu i przeprosiło, o to chodziło. Ale to stary temat i mam nadzieję, że nie aktualny. WYBACZAM.
28 stycznia 2011, 22:50 / piątek
Tak to sobie tłumacz i tak sobie mów. Wybaczyć to powinno się Tobie głupoty w wyrabianiu KK klubu, którego kibicem rzekomo nie jesteś.
28 stycznia 2011, 22:53 / piątek
WYPAD.
28 stycznia 2011, 22:54 / piątek
Tak to sobie możesz do kolegów w niebieskiej budzie na Białej gadać.
28 stycznia 2011, 22:58 / piątek
rr_gg to Ty jesteś kibicem Legii czy policyjną konfiturą? Bo na pewno nie Lechii.
28 stycznia 2011, 23:07 / piątek
rr_qq - cóż za agresja...
Szkoda, że nie byłeś w Wilnie, doping byłby głośniejszy, hihi.
28 stycznia 2011, 23:17 / piątek
rr_gg, wypierdalaj.
28 stycznia 2011, 23:52 / piątek
t-t 100000000000000000000% poparcia :)
29 stycznia 2011, 00:42 / sobota
tak czytam i czytam i czekam z utesknieniem na t-t i jego slynne "wypierdalaj"... juz nadzieje stracilem i chcialem go jednorazowo zastapic, ale jest... na szczescie jest. Wiec rr gg wyp... atrz dobrze co ci t-t napisal i wypierdalaj.
29 stycznia 2011, 13:44 / sobota
Czyli czasy kiedy z kumplem z Warszawy czy Poznania można było pójść na mecz minęły bezpowrotnie. No ewentualnie jeszcze puby zostały.
29 stycznia 2011, 14:09 / sobota
hehe kumplem z poznania, najlepiej jeszcze na mecz amici w lidze europejskiej siedząc na sektorze ze śledziami też.
ty to jestes pierdolnięty picknick
29 stycznia 2011, 15:07 / sobota
a karneciki macie?
29 stycznia 2011, 15:08 / sobota
Picknic - nie myl pojęć.
Czym innym jest pojść z Amicowcem, czy Legionistą oglądnąć mecz (oglądnąć, bo rozumiem, że nie kibicować), a co innego w ramach doraźnej potrzeby uczestnictwa w meczu wyrabiać Kartę Kibica obcego klubu.
Wyrobisz sobie KK śledzi tylko dlatego, że nie załapałeś się na Derby z puli Lechii?
29 stycznia 2011, 15:32 / sobota
Chodzi mi o to że nie będzie możliwości iść już na inny stadion po za "swoim"
(oprócz wyjazdów) Ekstraklasa czy kto tam to wymyślił chciał bezpieczeństwa na stadionie i ok ja to rozumiem. Ale ta karta to jest też strzał w stopę bo prowadzi to jeszcze większych podziałów wśród kibiców przeciwnych drużyn.
Ogólnie nikogo nie powinno obchodzić na jakie mecze chodze i jakiej drużynie kibicuje bo to moja prywatna sprawa. Ja się na prawie nie znam ale ta sprawa mogła by zainteresować Rzecznika Spraw Obywatelskich.
Więc nich mi ktoś powie czy mająć kk Lechii mogę kupić bilet/karnet innej drużyny ? I bez głubich tekstów typu wyp. kibicować innej drużnie. Jak nie masz do powiedzenia nic wnoszącego do sprawy to zamilcz albo idź odrób lekcje bo ferie się już kończą.
29 stycznia 2011, 16:01 / sobota
Picknic - przeczytaj uważnie wszystkie wpisy powyżej.
Jest tam m.in. wpis niejakiego rr_qq odnośnie zakupu przez niego karnetu i próby wyrobienia KK.
KK danego klubu nie ma nic wspólnego z niemożliwością zakupienia (teoretycznie) biletu w innym mieście, na mecz innej drużyny niż przynależność Twojej KK.
29 stycznia 2011, 16:03 / sobota
niestety...
29 stycznia 2011, 16:24 / sobota
Dlaczego niestety? Moim zdaniem to tez jakiś głupi przepis. Jak już nadejdzie ten czas, że bez KK nie będziesz mógł kupić biletu, a tutaj nagle przeprowadzisz się do Krakowa, czy Wrocławia. Będziesz chciał sobie zakupić karnet, zy bilet na Śląsk, czy Wisłę, a tam Ci pani w kasie powie, że juz masz KK Lechii i nie możesz, bo ją interesują jedynie przepisy, a nie jakies przyjaźnie między kibicami.

Powie Ci jedź Pan z Krakowa do Gdańska załatw sprawę i wtedy pomyślimy. No bzdura! Powinno to zostać jednak jakoś lepiej przemyślane. Zresztą w czasach Internetu, FAXu, gdzie można sobie konto założyc w banku bez wychodzenia z domu to, żeby anulowac taką pierdołę było trzeba jechać całą Polskę jest trochę śmiesznę i naprawdę trąca PRLem.
29 stycznia 2011, 16:45 / sobota
chodziło mi o ferie, nie o wpis MarkaM
29 stycznia 2011, 20:28 / sobota
Mam pytanie do fartuchów, którym udało się WYGRAĆ abonament w konkursie Eski:)
Na jakie miejscówki dostaliście karnety??? Pzdr
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018