Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

KARNETY

strona 14/32

1 lutego 2011, 23:38 / wtorek
Jeśli ma się kartę kibica i chce się kupić karnet przez internet, to nie trzeba już udawać się do punktu obsługi z tym wydrukowanym potwierdzeniem czy trzeba?
1 lutego 2011, 23:45 / wtorek
Nie trzeba. Karnet jest przypisany do Karty Kibica. Byłem wczoraj na wysepce klubowej się upewnic co do tego i miła pani sprawdziła to w systemie i mój karnet był do tej Karty przypisany.

Zastanawia mnie tylko forma wchodzenia przez bramofurty, które miały czytniki kodów kreskowych z karnetów. Karta Kibica zaś takiego kodu nie posiada. Posiada za to CHIP jak dawniej karta do automatu i pasek magnetyczny jak karta płatnicza. Jednak nie pamiętam, żeby te czytniki miały jakieś miejsce gdzie by tą kartę można byłoby włożyć do sczytania CHIPA czy żeby przejechać tym paskiem w czytniku.
1 lutego 2011, 23:51 / wtorek
masz najwidoczniej kartę innego klubu
2 lutego 2011, 00:15 / środa
A faktycznie jest, ale dopiero po 3 piwach go zauważyłem! :)))

Pijcie Specjala, bo wzrok poprawia :))
3 lutego 2011, 16:26 / czwartek
Fani Biało-Zielonych, którzy zaopatrzą się w abonamenty na wiosnę, będą mieli pierwszeństwo przy zakupie karnetu i wyborze miejsca na nowym stadionie PGE Arena!

ale zaszaleli.. bo pewnie bedzie 45tys chetnych na karnety i nie wszyscy sie załapią:)

odnośnik
5 lutego 2011, 20:19 / sobota
Czy to prawda ,że w momencie oczekiwania na karte kibica nie można wyrobić karnetu ?
5 lutego 2011, 20:30 / sobota
Jestem w kropce gdyż Panii z Galerii Bałtyckiej mówi ,ze w momencie gdy czeka sie na karte kibica nie można wyrobić karnetu...pojebało ich czy ją?
5 lutego 2011, 20:51 / sobota
hmm ja czekalem na karte kibica i pojechalem wyrobic karnet to pani z Red Boxu powiedziala ze 'zaladuje' mi karnet na karte kibica i nie bylo klopotu.
5 lutego 2011, 20:53 / sobota
tak tylko ,że karte kibica dostane za 4 tyg a mecz jest za około 3 ..
5 lutego 2011, 20:54 / sobota
ja czekalem 2 tygodnie z hakiem, dzis bylem odebrac
5 lutego 2011, 21:02 / sobota
Mylisz sie Razaka pierwszy mecz na który przyda Ci sie karnet jest za ponad miesiąc - 6 marca. Wiec napewno zdążysz odebrać.
5 lutego 2011, 22:57 / sobota
Właściwie nie 6, a 2 marca. Nie zapominajcie o pucharze.
7 lutego 2011, 17:09 / poniedziałek
pomóżcie wygrać flaszke:)

Założyłem sie z kumplem, który uparcie twierdzi że nie potrzebuje karty kibica, żeby wejsc na nowy stadion.

Twierdzi , że będą też zwykłe bilety papierowe- żeby ludzie spoza Gdańska mogli tez wejsc na mecz, a kk to tylko gadżet kibicowski.

ja oczywiscie twierdze inaczej, licze że to ja mam racje, litrowy maksimus piechotą nie chodzi;)
7 lutego 2011, 17:13 / poniedziałek
mam nadzieje, ze przegrasz bo taka ilosc wodki moze cie zabic... niestety chyba masz racje, modle sie o twa dusze
7 lutego 2011, 17:23 / poniedziałek
grucha i po co ta napinka ?
7 lutego 2011, 17:36 / poniedziałek
for money
7 lutego 2011, 18:05 / poniedziałek
Nie masz racji Boldi, szuraj po flaszkę dla kumpla.
7 lutego 2011, 18:10 / poniedziałek
Tylko żebyś trafił na promocje w Galerii .
.
7 lutego 2011, 18:46 / poniedziałek
Maksimus to szczoch, bez Autovidolu nie podchodź ;]
8 lutego 2011, 08:50 / wtorek
Moim skromnym zdaniem założenie było takie że bez karty kibica nie wejdzie się na Baltic Arenę, natomiast patrząc na zajebisty marketing na pół roku przed otwarciem stadionu to pewnie w ostatniej chwili okaże się że nie trzeba mieć karty kibica bo wykupi ja jakieś 5-8tyś ludzi którzy chodzą w tej chwili regularnie na mecze a zapełnić trzeba 40 tyś miejsc. Według mnie karta kibica to jakaś mega ściema, która ma nabić kase bankowi i nic poza tym. No może klub oszczędzi na produkcji plastikowych karnetów i wydruku papierowych biletów. Jeśli chodzi o sprawy identyfikacji kibica to przecież już wszyscy jesteśmy spisani z dowodów czy innych dokumentów ze zdjęciem i peselem, jeśli chodzi o płatności bezgotówkowe to jeśli nie każdy to podejrzewam że co najmniej 90% posiada karty płatnicze i kredytowe i gotówka na stadionie płacić nie musi. Tak jak wspomniałem KK wykupi 5-8 tyś ludzi na tydzień czy dwa przed meczem jednak pojawi się grono ciekawskich ale nie dostaną biletów bo nie mają KK - ilu z nich będzie chciało mimo wszystko chodzić na mecze? To samo jak przyjadą do Gdańska starzy, kuzyni, bracia, kumple itp nie można ich zabrać na mecz bo nie maja KK. Ciekawe czy w ostatniej chwili nie okaże się jednak że można bedzię wejść bez KK na dowód i część ludzi którzy kupili kartę zostanie zrobionych w chuja - niestety w większości tych wiernych kibiców.
8 lutego 2011, 09:45 / wtorek
Z tego co wiem to na Legła bez karty sie nie wejdzie, ale kosztuje tylko 10 zł, nie wiem czy ma jednoczesnie funkcje płatniczą. Posiadanie karty kibica wymusza , nie wiem czy juz od nastepnego sezonu, ekstraklasa. Wszystkie kluby maja wprowadzic w miare jednolity system identyfikacji i beda to wlasnie karty kibica, czyli bez wyrobienia karty kibica prawdopodobnie nigdzie nie kupi sie biletu. Mastercard paypass wprowadzamy My, Ruch,Polonia Bytom,Zagłebie,Bełchatów i Groclin wszedzie trzeba zaplacic 25 zł, z tego co pamietam u nas najwiecej kart było objetych promocja "10zł na karcie".
Zatem nawet jak ktos chce sie mocno przypier..ic to mozna sie porownac do Leglej i powiedziec ze musze kur..a zaplaci 15 zl za funckje paypass,
ale na pewno przyda sie to podczas placenia na meczu gdyz kolejka po kielbaske bedzie szla migiem ;-) a do tego pewnie w pubie na stadionie takze bedzie mozna nia placic i dodatkowo na kazdej imprezie na stadionie, wiec chyba nie ma co bic piany
8 lutego 2011, 09:57 / wtorek
Ok kolejka po kiełbasę będzie szła szybko, możesz tez kartę wyrobić dziecku i jak mu kasy zabraknie np na koloniach to zasilić i po problemie. Pytanie tylko czy ktoś oprócz tych którzy regularnie chodzą na mecze słyszał o tej karcie? Jak klub chce pozyskać dodatkowych kibiców chodzących na BA skoro nie ma żadnej reklamy na ten temat a tuz przed rozpoczęciem rundy jesiennej będzie za późno bo na kartę czeka się ok miesiąca w czasie kiedy zainteresowanie jest dość umiarkowane, zakładając optymistycznie że jednak nagle znajdzie się 30 tyś chętnych to wyrabianie kart będzie trwało dwa miesiące. Nawet tacy co chodzą na tzw. atrakcyjnych przeciwników nie pójdą jak nie będą mieli KK. Pytanie czy wtedy jednak będzie można kupić bilet bez możliwości zakupu kiełbasy, czy nie będzie można i 2 tysiące gości zakrzyczy 10 tyś Lechistów. Zresztą nawet 20 tyś ludzi na BA będzie wyglądało chujowo.
8 lutego 2011, 10:07 / wtorek
chujowy marketing to osobna sprawa, na 100% wprowadza podobna karte jak na Leglej wyrabia sie w 10 minut i pewnie podobnie bedzie kosztowac tj 10zł, ale takie info bedzie pewnie w wakacje przed sezonem
8 lutego 2011, 16:01 / wtorek
szaby: chujowo to sam wyglądasz

kibicuję Lechii - nie sram na Lechię
8 lutego 2011, 17:54 / wtorek
A jak bedzie wygladala sprawa biletow w innych klubach gdy ma sie karte kibica Lechii?
Przykladowo- odwiedzam sobie w sezonie znajomkow z Krakowa i chce isc na Wisle. Czy bedzie istaniala mozliwosc zakupu biletu, czy bym musial wyrabiac karte kibica Wisly, co jednoznacznie oznaczac bedzie, ze strace potrzebna na BA karte kibica Lechii? Jesli tak to jest to bezsens, a takich osob jak ja, ktore bywaja na meczach zgod w ich miastach jest pewno wiecej. Rozumiem, ze mozna sobie to obejsc jesli ma sie w takim miescie znajomych, no ale jest to pewne utrudnienie.
8 lutego 2011, 17:56 / wtorek
Z tego co pamiętam w chwili gdy uchwalali ten system była mowa o tym że na kartę kibica dowolnego klubu będzie można kupić bilety na każdy stadion. Ale czy przeszło to w takim kształcie nie mam pojęcia
8 lutego 2011, 18:04 / wtorek
gedania - brawo naprawdę merytoryczny wpis, wyjaśniłeś wszystkie wątpliwości!
9 lutego 2011, 12:27 / środa
Co do marketingu to nie ma sensu bic piany. Jak narazie to do meczow Lechi na nowym stadionie jest jeszcze 7 miesiecy. Kampanie reklamowe to ogromne koszty i glownie robi sie je krotkie a intensywne. Dla przykladu Legia swoj stadion zaczela mocno promowac tez jakos miesiac czy dwa przed otwarciem stadionu.

Aha a co do ilosci i szybkosci wyrabiania kart przez kibicow to ostatnio byl jakis artykul ze na Legii wlasnie wyrobili stutysieczna karte kibica odkad bilety sa imienne czyli chyba od 2007 roku, z czego 60 tysiecy sprzedali od momentu sprzedazy na nowy stadion.

Mamy wiec 60 tys kart kibica w pol roku. Ciezko to jakos porownac do tego jak to moze wygladac u nas bo Warszawa jest niby duzo wieksza ale wiekszosc ludzi to przyjezdni dorobkowicze ktorzy jakos sie nie identyfikuja z miastem czy klubem.
9 lutego 2011, 13:16 / środa
Jeżeli bez karty na nowy stadion nie wejdziemy to możemy śmiało założyć, że średnia frekwencja na trzech pierwszych meczach to będzie max 8 tys. Chyba że nagle zacznie się jakaś mega kampania reklamowa a czas oczekiwania na kartę skróci się do paru dni. Jeżeli nie będą potrzebne to średnia na początek będzie może jakieś 12 tys. i to jak będą atrakcyjni przeciwnicy. Jakoś nie widzę w naszym mieście dużego parcia na piłkę. A jeżeli chodzi o frekwencję na meczu to w tej chwili przegoniła nas siatkówka w ergo arenie. Coś tu jest nie tak.
9 lutego 2011, 14:56 / środa
z tego, co ja wiem - mając kk Lechii - nie kupisz biletu na innym stadionie w Polsce(chyba, że na sektor gości i to tylko na mecz Lechii). Posiadać można tylko jedną kartę kibica, czyli kk Wisły/Śląska już nie dostaniesz!
9 lutego 2011, 15:23 / środa
kto będzie wiedzial że wyrobileś drugą w innym klubie ?
9 lutego 2011, 15:29 / środa
Pewnie stąd, że KK są "kolekcjonowane" na jednym ogólnym systemie, podobnym do systemu bankowego, gdzie posiadacz karty jest przyporządkowany do wybranej "taryfy".
9 lutego 2011, 16:41 / środa
Nie może byc takiej opcji, żeby bez KK nie można było wejść na mecz. Ja rozumiem KK jako dokument dzięki któremu mogę płacic w sklepach na stadionie, za bilety, karnet i mieć na niej to wszystko wbite. No, ale nie jako jedyny uprawniający do wejścia na mecz dokument!

Musi istnieć obok system który pozwoli wejśc na stadion w dniu meczu. Inaczej pozbawiamy się wszelkich postronnych osób, które przypadkiem w tym samym czasie będą znajdowac się w Gdańsku i będą chciały obejrzeć mecz. Pozbawiamy się wielu "jednomeczowych" kibiców itd.

Tu takie dwa przyklady:
1. No proszę w końcu cały rok czekałem na ten dzień! Kochanie ubieraj się, bierz małego jedziemy na stadion dziś ciekawy mecz.

lub

2. Oooo jestesmy w Gdańsku jaki dziś ładny dzień, ooo gra Lechia? To pójdziemy sobie na mecz, zobaczymy przy okazji ten stadion

- Dzień dobry poprosimy trzy bilety.
- A KK jest?
- Nie ma.
- To tu jest wniosek, tutaj należy wypełnić, po odbiór zapraszam za 2-3 tygodnie, aha no i jeszcze nalezy się 75 zl za formalności.
- Yyy, aha to do widzenia, chodźmy do kina/na siatkówkę/koszykówkę.
9 lutego 2011, 17:16 / środa
KK bedzie wymagac ekstraklasa i bez karty nie kupi sie biletu (tak jak jest teraz na Leglej, kazdy kto chce kupic bilet musi wczesniej wyrobic karte kibica), kwestia tylko ze beda musieli wprowadzic dodatkowa karte, ktora mozna szybko wyrobic
9 lutego 2011, 17:24 / środa
A jest tutaj może ktoś kto bywa na meczach zagranicą? Nie wiem Niemcy, Francja, Hiszpania, UK, Szwecja itp, lepiej rozwinetych krajach? Jeśli tak to niech powie, czy tam także tak to wygląda, czy takie idiotyzmy tylko w Polsce?
9 lutego 2011, 17:30 / środa
W Niemczech karta kibica jest(a na pewno była 4 lata temu) dobrowolna i wiązała się z zapisaniem do klubu kibica, co z kolei dawało spore zniżki. Zaś bilet na mecz można było kupić dla siebie i osoby towarzyszącej z tym zastrzeżeniem że brało się odpowiedzialność za osobę dla której kupowało się bilet(takie same zasady ma UEFA przy sprzedaży biletów na EURO, jedna osoba może kupić kilka biletów).
9 lutego 2011, 17:48 / środa
Jesli nie bedzie mozliwosci zakupu biletow na pojedyncze mecze bez wyrobionej KK to jest to glupota. A jeszcze wieksza bedzie niemoznosc zakupu biletu w innym klubie niz ten w ktorym ma sie wyrobiona KK.
Bedac w Kraku po zalatwianiu sluzbowych spraw sie chlalo i jak byl to odpowiedni dzien to szlo sie na stadion, kupowalo bilet na Wiselke i szlo sie na mecz. Po ki chuj ktos chce mi to uniemozliwic?
9 lutego 2011, 17:55 / środa
witaj w swiecie pojebow stanowiacych prawo. tak bo tak i koniec gadki, a jak sie nie podoba to nie chodz
9 lutego 2011, 17:55 / środa
Czy odpowiedź "Bo polską piłką rządzą debile" jest satysfakcjonująca?
9 lutego 2011, 19:22 / środa
Jak najbardziej satysfakcjonujaca, choc malo odkrywcza, jednak poziom ich impotencji umyslowej jest wyzszy niz mi sie wydawalo. Sami robia wszystko by ich nakazy byly lamane, to coz...
15 lutego 2011, 16:11 / wtorek
ile się na te karty czeka? fajnie jakby do PP mi ją dali, bo chce sobie karnet nabić
15 lutego 2011, 16:21 / wtorek
Do miesiąca ale najczęściej jest to 2-3 tygodnie.Kup zwykły karnet tak jak dotychczas :)
15 lutego 2011, 16:28 / wtorek
Ogólnie uważam, że jak ktoś chce sobie wyrobić KK to powinien ją wyrobić teraz, bo im bliżej będzie do otwarcia stadionu i pierwszych meczów Lechii na nowym stadionie tym więcej może być chętnych na KK, a co za tym idzie czas oczekiwania na te kartę może się też 2-3 krotnie wydłużyć, skoro teraz przy takim luźnym zainteresowaniu czeka się 2-3 tygodnie to później może to być od 4 do 6 tygodni albo i więcej...
15 lutego 2011, 17:30 / wtorek
dwa tygodnie temu złożyłem wniosek, to chyba karnetu nie mogę już kupić normalnego. mam nadzieję, że mnie wydymają bez mydła i karta będzie za tydzień max
15 lutego 2011, 17:32 / wtorek
Karnet normalny możesz kupić bez problemu
15 lutego 2011, 17:32 / wtorek
nie wydymają bez mydła rzecz jasna, głupie komentarze można sobie darować
15 lutego 2011, 20:07 / wtorek
prawdopodobnie jakies 500 osob ma KK Legii wyrobione tylko po to zeby kupic bilet na mecz z Lechia i nie wyrobia juz KK Lechii ani jakiegokolwiek innego klubu gdyz KK wyrabia sie tylko raz (KK wyrobione na Legii widac w systemie, ktorym operuje Lechia)
...ciekawe czy te KK beda faktycznie tak zunifikowone, ze niewazne gdzie sie je wyrobi to i tak kupi sie przez internet bilet czy karnet obojetnie na jakim stadionie i w jakim klubie
15 lutego 2011, 20:27 / wtorek
najlepszy trik to jak nie bedziesz mogl wejsc na zaden inny stadion... wtedy trzeba bedzie wyjsc na ulice ;]
15 lutego 2011, 21:56 / wtorek
No właśnie czekam kiedy wkońcu ktoś spróbuje kupić bilet/karnet innego klubu niż ma kk bo jestem bardzo ciekaw czy jest taka możliwość.
15 lutego 2011, 23:16 / wtorek
W założeniach czarodziejskiego PZPN miało byc tak ,że KK miała dawac możliwość zakupu biletu na każdym stadionie w kraju. To oczywiście teoria. Jak jest to już się nie którzy przekonali co sobie wyrobili KK Legii a chcieli być na meczu w Wa-wie.
Teraz spotkała ich nie miła niespodzianka.
Jednakże jak przeglądałem dokładnie wątki meczowe dotyczące naszych meczów z udziałem drużyn warszawskich, to wydaje mi się ,że Legia i Groclin wymieniły się swoimi bazami danych.
Coś na ten temat mógłby napisać użytkownik "Ursus man", kibic Lechii mieszkający na stałe w Wa-wie. Jak pamiętam to on był na obu meczach w Wa-wie. No i z tego co wiem, to była jakaś zadyma z tymi KK w Wa-wie i oba kluby doszły w tym zakresie do porozumienia.
1 ..... 12 13 14 15 16 ..... 32
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.445