Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

KARNETY

strona 15/32

17 lutego 2011, 12:12 / czwartek
Witam ; )

Wiece moze kiedy konczy sie sprzedaż karnetów ? ; )
17 lutego 2011, 12:14 / czwartek
w 2012 bo ma byc koniec swiata, nie ogladales filmu?
17 lutego 2011, 12:26 / czwartek
Ja kupuje zawsze przed sezonem, ale jeśli się nie mylę karnet można kupić nawet w trakcie trwania rundy i wtedy jest odliczona cena za te mecze, które już się odbyły
17 lutego 2011, 12:28 / czwartek
Nie wiem kiedy sie konczy, ale wiem, ze w zeszlej rundzie spokojnie szlo kupic kartnet juz po jej rozpoczeciu, wiec na pewno zdazysz.
17 lutego 2011, 12:54 / czwartek
pewnie jak co rundę do 2 tygodni po rozpoczęciu
18 lutego 2011, 14:47 / piątek
"Z przyczyn technicznych wydłuży się okres oczekiwania na Kartę Kibica. Awarii uległ wysoce wyspecjalizowany sprzęt do produkcji kart. Wymiana sprzętu przez spółkę Estis (partner Lechii przy projekcie Karty Kibica) potrwa do 3 tygodni.

Za utrudnienia przepraszamy. Osoby, które oczekują na odbiór kart, zostaną powiadomione drogą mailową lub telefonicznie o możliwości odbioru kart."

odnośnik
18 lutego 2011, 15:14 / piątek
To rzeczywiście wysoce wyspecjalizowany sprzęt, pewnie zbyt wysoce skoro już się zepsuł. No i ta wymiana, jedynie trzy tygodnie. Pewnie części muszą zamówić w samej NASA.
18 lutego 2011, 15:22 / piątek
:)
18 lutego 2011, 15:47 / piątek
Zauważyliście, że większość "partnerów" Lechii to delikatnie rzecz ujmując... niewypały... S5, GOL, teraz ci... śmiać się czy płakać - oto jest pytanie.

Przy okazji - jak ściągnąć "nowe" pokolenie na trybuny:
odnośnik
18 lutego 2011, 16:24 / piątek
mam pytanie wie ktoś może jak powiązać extrakarte z zalozonym na stronie www.extrakarta.pl kontem ? szukam i szukam i nie wiem gdzie to zrobic, a na papierze który był razem z kartą w kopercie pisze ze powinenem to zrobic
18 lutego 2011, 17:30 / piątek
ciekawostka, ze inni maja KK za 15 ziko
18 lutego 2011, 19:29 / piątek
ciekawostka inni mają ..., a my mamy Lechię
21 lutego 2011, 19:38 / poniedziałek
elo,chciałbym się dowiedzieć czy przy okazji jak będe jutro jechał sobie kupić karnet,to czy mógłbym tez kupić bratu odrazu. Mam jego dowód . Wiem że na poprzednią runde normalnie mu kupowałem,i nie wiem czy są jakieś zmiany. Jakby ktoś był zoriętowany to niech napisze.
Pozdro.
21 lutego 2011, 19:45 / poniedziałek
Jeżeli masz jego dowód, to bez problemu kupisz mu karnet. Nie musisz dziękować.
21 lutego 2011, 19:47 / poniedziałek
Mimo iż nie musze,to dzięki.
26 lutego 2011, 09:53 / sobota
Witam mam karnet na prostą chciałbym zamienić karnet na zegar jekby ktoś chciał to prosze o kontakt na numer telefonu 511106244
28 lutego 2011, 21:35 / poniedziałek
Wie ktoś może ile zostało sprzedanych jak dotąd abonamentów na rundę wiosenną? Z góry dzięki za odp.
28 lutego 2011, 23:10 / poniedziałek
Wiem
28 lutego 2011, 23:19 / poniedziałek
Jeszcze tydzień temu rewelacji jeżeli chodzi o sprzedaż nie było. Tak na oko max 1/4 miejsc była zajęta. Najwięcej zajętych między zegarem i prostą oraz na krytej. Teraz nie wiem bo już jest blokada i nie mogę sprawdzić jakie miejsca są wolne. Co ciekawe mimo iż miałem już kupiony karnet na konkretne miejsce mogłem wybrać sobie inne. Teraz już nie można.
1 marca 2011, 04:58 / wtorek
Jak na nowy stadion klub sprzeda 10000 karnetów to będzie to szczyt możliwości speców od reklamy.
1 marca 2011, 07:12 / wtorek
sprzedadzą dużo więcej, jeżeli obniżą, i to znacząco ceny karnetów, bo teraz 200zł to troche przegięcie. i jakieś 'zniżki' 3 zł które są kpiną z ludzi. mi zwisa po ile będzie karnet, ale wielu, naprawde wielu ludziom nie. karnet powinien być po 70-100złi wtedy większość go kupi. a na nowy stadion będzie przychodzi 2x albo i więcej niż teraz ludzi.
1 marca 2011, 07:58 / wtorek
Hmmm datt, jesteś niepoprawnym optymistą :-) Jeśli dzisiaj karnet na prostą na 8 spotkań kosztuje 210 zł, to na prostą na PGE na pewno będzie sporo droższy. Być może przyciągnęłoby ludzi to, że karnet byłby równowartością 6 z 8 biletów, chociaż i taka akcja nie musi zadziałać bo łatwiej wydać nawet 50 zł na mecz jednego dnia niż np. 300 czy 400 jednorazowo, vide wcześniejsza dyskusja o naszych zarobkach...
1 marca 2011, 09:32 / wtorek
W sumie teraz przy zakupie jest
- placisz za 6 idziesz na 8 (prawie, bo do karnetu doplaca sie jeszcze 10zl)
- znizka 50% w PP, jezeli Lechia bedzie grać w nastepnej rundzie
- zniżki w punktach partnerskich
- szybsze wejscie na bramkach
- nie trzeba kupowac co mecz biletow
- znizki na kolejne lata za "staż" ;-)

W sumie ok, jeżeli jeszcze popatrzymy kto przyjeżdza Wisla,Amica,Legia,Groclin to karnety powinne isc jak swieze buleczki, a skoro sprzedalo sie 3-4 tys to cena wydaje sie podstawowym kryterium.
Na PGE powinni skalkulowac cene tak zeby zarobic na zwiekszonej sprzedazy karnetow i dodatkowo musi to byc cena promocyjna zeby ludzie mogli "posmakowac i wsiaknac" ;-)
Cena karnetu na "prosta" powinna byc max 150 zł.

Pewnie duzo zalezy tez od tego czy udaloby sie w tym roku grac w pucharch, wowczas moglby to byc dodatkowy magnes, jeżeli sledzie spadna to pewnie takze nabije troche frekfencje na "lepszych" meczach, a jezeli zostana to mamy derby i stadion pełny :-))))
1 marca 2011, 13:23 / wtorek
No właśnie, obecnie koszt wejścia jednej osoby wyliczany jest na ok. 14zł jak donoszą oficjalne dane. Więc w cenie biletu na zegar np, czyli 20zł każdy pokrywa te koszty, co jest zrozumiałe. Teraz kwestia jest taka czy koszt organizacji meczu na nowym obiekcie się zwiększy, a jeśli tak to o ile. To będzie głównym czynnikiem determinującym ceny biletów i karnetów. No i oczywiście to jak podejdą do tej sprawy spece od marketingu, czy zaryzykują tansze bilety i promocje, żeby w perspektywie kilku lat zbudować sobie silne zaplecze, czy jak zwykle w Polsce postawią na bezczelne nachapanie się jak najmniejszym kosztem i zdzieranie z ludzi do kości. Moim zdaniem sukcesem byłoby utrzymanie tych cen na obecnym poziomie. Co nie znaczy, że jest on jakiś rewelacyjny, bo tak nie jest, ale jeśli ma się przed sobą perspektywę ceny w okolicach 30zł na "Zegar" na pgeerze to wydaję się to superoferta. Wniosek chyba taki, że w końcu będziemy mieli mega zajebisty młyn:) bo chętnych do płacenia 400zl i więcej za lepsze sektory na pewno nie przybędzie.
1 marca 2011, 14:02 / wtorek
Jak dla mnie to dywagacje na ten temat póki co są bezsensowne. Jak będzie? Zobaczymy.. a potem się będzie jeden z drugim martwić o PLNy...

Dla pikników i zwiedzających stadion przy okazji meczu, cena biletów jest niezwykle istotna, więc zarząd nie może sobie tak odpuścić tego tematu... bo jak zlekceważy to zysk z giętej spadnie na łeb na szyje na nowym stadionie!!! Zarządzie!! Otwórzcie oczy!!! ;)
1 marca 2011, 14:09 / wtorek
... "bezsensowne dywagacje" to żeś facet powiedział. A istnieją sensowne dywagacje?
jak już chcesz dorzucić swoje trzy grosze do (dyskusji, rozmowy, polemiki etc, bo to słowo jest tutaj stosowne) to zrób to rzeczowo, a jeśli Ciebie ten temat nie interesuje to się nie odnoś w taki sposób do tych, których te obchodzą.
1 marca 2011, 14:26 / wtorek
Z tym młynem Cobretti to jesteś marzycielem. Stawiam dolary przeciw orzechom, że byłoby wręcz przeciwnie, czyli tak jak było/jest na Legii. Tam jak na najtańszy sektor, na którym jest młyn zeszła się masa pikników, niedzielnych kibiców, przypadkowych widzów itp. to się zrobił niezły burdel. Pikniki się burzyły, że siedza i nic nie widzą, bo stojący im przeszkadzaja, w przeciwieństwie do tego co sugerujesz wcale nie dopingowali i dzięki nim nie podniosła się jakość młyna. Wręcz przeciwnie ludzie z "Żylety" zaczęli naciskac na klub, aby obniżyli ceny na inne sektory, aby się pozbyć pikników z młyna, którzy przychodzili na ten sektor jedynie z powodu tańszych biletów.
1 marca 2011, 14:31 / wtorek
@Cobretti, oczywiście, że istnieją sensowne dywagacje! Np, czy Lechia rozjebie jage 4-0, czy skromnie 3-0 :)

Poza tym skoro na forum SSC tak się spuszczałeś po tym jak BYŁEŚ na pierwszym otwarciu stadionu w Gdyni dla ludzi, że wydaje mi się iż pomyliłeś fora, bo celujesz w karnet klubu, którego kibicem po takim zachowaniu na pewno nie jesteś...

Moja odpowiedź była stosowna i trzymająca poziom twojej (celowo z małej, bo śledź nie jest dla mnie rybą godną poszanowania) wypowiedzi na temat, który był poruszany parę stron wcześniej i zaznaczam zrobiłem to celowo, a że nie wyczułeś ironii to już nie moja wina.
1 marca 2011, 14:46 / wtorek
Sorry, chłopaczku, ale teraz potwierdziłeś już w stu procentach, że jesteś kompletnym imbecylem, nie ubliżając ludziom o tej kondycji intelektualnej oczywiście. Żal i smutek ogarnia, ale zarówna ogromna frajda, gdy taki intelektualny buszmen nie radząc sobie w erystycznej potyczce używa wulgaryzmów i licznych inwektyw:) Dlatego powyższym stwierdzam, iż dalsza z Tobą dyskusja uwłacza mi znacząco, dlatego wszystkie kolejne wpisy na temat mnie, mojej osoby, mojej matki i pochodzenia jakie niebawem w moim kierunku polecą ignoruje. Trzymaj się
1 marca 2011, 14:54 / wtorek
a i byłbym zapomniał... Dzięki wielkie za Twój ostatni wpis:) dostarczył mnie i moim kolegom z pracy tyle śmiechu,ze od razu atmosfera zrobiła się weselsza:) Naprawdę taki bełkot to prawie dialogi u Witkacego się czyta, dzięki:)
1 marca 2011, 14:55 / wtorek
bilety nie będą droższe, będą tańsze, to jest pewne, ale jak będą tańsze o 10 czy 20 zł to nic to nie zmieni. ludzi najpierw trzeba czymś zaczęcić. żydki np. sprzedają karnety za tyle ile u nas kosztuje bilet na jeden mecz. jeżeli plan frekwncyjny na nowy stadion dla zarządu to 10tys to niech nic nie zmieniają.
1 marca 2011, 14:58 / wtorek
Nie musisz się gniewać, że nazwałem Cię śledziem. Stwierdziłem fakt jaki na forum SSC zaistniał i który dał oczywiste wnioski.

Zdaje sobie z tego sprawę, że bycie gołodupcem musi być niezwykle irytujące dla Ciebie i twoich znajomych, ale tak wybraliście i to jest wasz wybór, a teraz możesz sobie z kolegami z pracy bulgotać dalej w stawie, czy innym tam zbiorniku wodnym.

Swoją drogą ładnie się opierdalacie w pracy skoro macie czas, żeby łazić po forach, a potem marudzą, że premii szef nie dał :)))
1 marca 2011, 15:02 / wtorek
dattt

Skąd ta pewność, że będzie taniej?
Nie no, racja, wiadomo, że sam argument ceny niewiele pomoże i da krótkotrwałe efekty. Kibiców trzeba sobie wychować w pewien sposób. Tylko chodzi o to czy ludzie za to odpowiedzialni będą w stanie to zrobić czy po prostu pójdą w komercje. Chociaż perspektywa pustego stadionu też chyba im nie jest na rękę.
1 marca 2011, 15:04 / wtorek
datt - bez urazy Kolego, ale biorac pod uwage Twoja pewnosc co do pozostania Buziego chyba trzeba sie nastawic na spora podwyzke cen na nowym stadionie ;)
1 marca 2011, 16:02 / wtorek
dodam jeszcze niska cena => duzo ludzi => wieksza kasa za reklamy w czasie meczu + gastronomia
1 marca 2011, 17:43 / wtorek
jeśli uważasz że jak kogoś nie stać na bilet za 17,5 zł za mecz to będzie stać na gastronomię to jesteś w błędzie
1 marca 2011, 20:25 / wtorek
sproboje rozjasnic bo ciezko u niektorych z mysleniem
jak kogos nie stac na 17 to nie przyjdzie na mecz , ale jak kogos stac na 30 i zaplaci 17 to reszte tj. 13 wyda na cole i frytki wplywy te same ale jaka radosc !!!
1 marca 2011, 20:34 / wtorek
a teraz zbawco wytłumacz gdzie jest problem gdy teraz wejściówka w karnecie wychodzi 17,50? resztę możesz wydać na zgody, gastronomię itp
1 marca 2011, 20:37 / wtorek
nie było tematu pozdr
2 marca 2011, 11:55 / środa
Doszły mnie słuchy że dzisiaj nie można kupic karnetu, można dopiero jutro a dzisiaj można kupic normalnie bilet. Trochę to niezrozumiałe , ale trudno, trzeba sie dostosowac.
2 marca 2011, 11:59 / środa
Można kupić karnet dziś bez żadnego problemu. Nie wiem kto Ci takich głupot nagadał, ale następnym razem go nie słuchaj :)

"Jeszcze w dniu meczu będzie można nabyć karnet na rundę wiosenną, który poza meczami ligowymi gwarantuje również wstęp na spotkanie pucharowe z Jagiellonią (ceny od 70 do 350 złotych)."
2 marca 2011, 12:02 / środa
Lepiej posiłkować się główną stroną, a nie trójmiasto.pl

za Lechia.pl:

W dniu meczów sprzedaż karnetów nie będzie prowadzona. Wszystko po to, aby punkty sprzedaży mogły zająć się wyłącznie dystrybucją biletów i ograniczać kolejki.
2 marca 2011, 12:06 / środa
W takim razie wniosek jest prosty. Nie słuchajcie mnie :) A tak w ogóle to dziwna sprawa, bo za pierwszym razem gdy czytałem tę informacje na głównej, żadnej wzmianki o tym, że w dniu meczu karnetu nie kupię nie było...
2 marca 2011, 12:12 / środa
Ja równiez i dlatego się zdziwiłam, że kolega poszedł dziś kupic karnet bo dostał przepiekną wypłatę a tu się zlekka zdziwił. Nie uwarzam żeby były zajebiste kolejki, ewentualnie na T29. Trudno jutro się kupi.
2 marca 2011, 12:31 / środa
nic mu nie przeszakadza kupic go dzis przez internet, żeby obejrzec na Nim dzisiejsze spotkanie. Ja jak czytałem to info, to była wzmianka o tym że nie można kupić karnetów dzis żeby kolejek nie powodować.
2 marca 2011, 12:51 / środa
Waśnie dzwoniłem do klubu w sprawie zakupu karnetu przez internet. Miła pani poinformowała mnie, że sprzedaż karnetów jest wstrzymana i nie wie kiedy będzie wznowiona. Może jutro, może pojutrze, a może dopiero w poniedziałek. Dziwne to trochę.
2 marca 2011, 13:14 / środa
Witam.
Podobne wieści otrzymałem, tylko że ta przesympatyczna pani powiedziała że sprzedaż karnetów ruszy jutro, trudno...przespałem sprawę, dziś bilet jutro karnet.
2 marca 2011, 14:26 / środa
A czy jest mozliwosc odebrania dzisiaj Karty Kibica?
2 marca 2011, 14:33 / środa
Odebrać raczej można bez problemu. Minuta i po krzyku. Ale karnet sobie dziś na nią nie załadujesz.
2 marca 2011, 14:37 / środa
Gadanie o kolejkach nie ma sensu w sytuacji gdy tyle jest teraz fajnych punktów. Mam przeczucie, że ktoś policzył, niech kibic kupuje bilet na puchar a potem karnet, czyli zapłaci więcej. Ja na szczęście mam już dawno, ale bym się dziś wkurzył. Tylko znowi gdzie polityka prokibicowska?
1 ..... 13 14 15 16 17 ..... 32
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.438