Gdańsk: wtorek, 25 lipca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

KARNETY

strona 17/29

29 marca 2011, 21:34 / wtorek
Ale to nie jest mecz ligowy tylko Pucharowy i podali ceny biletów i nic nie podawali że ceny mają się zmienić i to mnie właśnie dziwi :)
29 marca 2011, 21:39 / wtorek
Dlatego, że ludzie przyjdą "na Legię" to podwyższyli, chociaż oczywiście niekonsekwentnie bo na ligę już nie, z drugiej strony trzeba było sobie odbić rabat 50%, który w rzeczywistości jest tylko marketingowym chwytem, równie dobrze mogłyby być bilety po 100 zł i karnetowcy zapłaciliby 50 zł, też 50%...
30 marca 2011, 14:44 / środa
"great jeżeli nie wykupiłeś (przedłużyłeś) nowego karnetu przed startem rundy to automatycznie masz reset zniżki do 0%. "

Nieprawda. Dziś zakupiłem karnet i ulgę dostałem.
30 marca 2011, 17:13 / środa
oooo to dobra informacja. Byłem w błędzie.
26 czerwca 2011, 14:49 / niedziela
Są już ceny biletów i karnetów na nowy sezon
odnośnik
26 czerwca 2011, 14:50 / niedziela
czyli bilet za bramke tak jak na zegar przy T29 i dobrze
26 czerwca 2011, 14:55 / niedziela
Sezonowy karnet 250 zł plus zniżki.. bardzo przyjemnie to wygląda:)
26 czerwca 2011, 15:02 / niedziela
Widze ze w koncu pojawily sie znizki dla studentow i mlodziezy. Bardzo dobrze.

Wiem ze mapka sektorow na stadionie jest zrobiona z mysla o EURO ale mam nadzieje ze na stronie pojawie sie wkrotce mapka welug cen biletow bo troche to wszystko chaotyczne.

Ceny bardzo ciekawe chociaz zalezy od sektora.
O ile na zegar 250/15=16,67 to na prosta 440/15=29,33.
Nie liczac znizek oczywiscie. Moze w koncu bedziemy mieli naprawde liczny mlyn.

Ciekawe jak beda wygladaly ceny pojedynczych biletow ale z tego co wiac to pewnie zegar 20 prosta 40.
26 czerwca 2011, 15:02 / niedziela
Ceny ok, ale wciaż nie są to ceny które pozwolą zapełnic stadion. Żeby rodziny miały zapełnic ten stadion, powiny kosztować 5zł,10zł,15,20,25 i 30 - czym bliżej murawy tym drożej, i to jedyna opcja na zapełnienie stadionu.
26 czerwca 2011, 15:03 / niedziela
Sektory 7,8,9,10,11,12 oraz I,J,K,L,M niewyszczególnione, czyli za free - przecież przyjezdnych nie będzie, hihi.
26 czerwca 2011, 15:06 / niedziela
szkoda tylko, że np bilet na mecz ze Śląskiem(vicemistrz) będzie kosztował 35 zł. To teraz jak takie Podbeskidzie (oczywiście bez urazy dla WKSu) skończy sezon na pudle to na mecze z nimi też beda drozsze bilety? Wg mnie dziwne to ale juz nie narzekam więcej :)
26 czerwca 2011, 15:15 / niedziela
TCZ1945 - raczej nie chodzi o mistrza i wicemistrza tylko zgody. W Gdańsku do tej pory panował zwyczaj wpuszczania Wiślaków i Ślązaków za free. W ten sposób gdańszczanie sfinansują ich bilety. Tak to rozumiem.

A Legia i Amika - wiadomo, hihi, większe zainteresowanie i możliwość dorobienia.
26 czerwca 2011, 15:52 / niedziela
chrzanek, może słaba mapka ale zrobiłem w Paintcie takie coś: odnośnik
26 czerwca 2011, 16:02 / niedziela
A, B, C, D, E i F też są na czerwono (25zł)
26 czerwca 2011, 16:04 / niedziela
Konik007 - sektory A,B,C,D,E,F nie są ujęte w cenniku - powinieneś wstawić inny kolor, aby nie wprowadzać w błąd potencjalnych chętnych na te sektory.
26 czerwca 2011, 16:36 / niedziela
Bardzo dobre ceny !!! 17 lub 18 to jedyny słuszny wybór ;)))
26 czerwca 2011, 16:54 / niedziela
Ciekawi mnie gdzie bedzie rozlokowany mlyn
26 czerwca 2011, 17:34 / niedziela
Młyn będzie znajdował sie w sektorach od T-Y i 19-26
26 czerwca 2011, 17:36 / niedziela
Na trybunie zielonej, za bramką w sektorach 21-24 i od U do X, przewidziane są miejsca dla najbardziej zagorzałych fanów Lechii – ( sory za pomylke wyżej)
26 czerwca 2011, 19:00 / niedziela
bardzo przyzwoicie. Jednak myślałam że na prostą będą kosztowały taniej, ale nie ma co płakać zachowali prawie bilety tak jak były i wprowadzili wiele zniżek no i wreszcie karnety na cały sezon! to jest to.
26 czerwca 2011, 19:17 / niedziela
slot1, a skad wiesz, ze nie od 7 do 9 oraz I-L ?
26 czerwca 2011, 19:29 / niedziela
Bo tamta strona jest dla kibiców drużyn przyjezdnych oraz sektory buforowe, jeżeli takowych w ogóle zobaczymy w tym sezonie na BA.
26 czerwca 2011, 19:35 / niedziela
Ciekawe które sektory na tej trybunie, będą pełniły funkcję klatki, a które buforowe, bo cała jedna trybuna z tego co kiedyś wyczytałem ma około 11 tys pojemności
26 czerwca 2011, 19:53 / niedziela
widzę że niema napinki na ceny biletów/karnetów na LECHII arenę, więc chyba jest o'k co wy na to?
26 czerwca 2011, 19:56 / niedziela
Zawsze znajdą się marudy,poczekaj aż się weekend skończy.
26 czerwca 2011, 19:58 / niedziela
Moim zdaniem zarząd nie wyciągnał wnioskow z marnej frekwencji w tym sezonie. Bilety powinny byc po 10 zeta za bramką, 20 prosta. Jak widac liczą na to, że nowy stadion sam z siebie przyciągnie więcej osób, oby się nie przejechali.
26 czerwca 2011, 20:05 / niedziela
adi237, dzieki za wyjasnienie, bylem przekonany, ze sektor gosci znajdzie sie w ktoryms z rogow. A ceny jak ceny, marudzenie nic nie zmieni, nie jest najdrozej, najtaniej tez nie. Tylko sie pogodzic.
26 czerwca 2011, 20:07 / niedziela
Moim zdanie ceny biletów mega drogie... Zapowiada sie granie przy pustych trybunach...
26 czerwca 2011, 20:24 / niedziela
cieszę się , że nareszcie pomyśleli o kibicach z odległych części regionu, w/g mnie jeszcze zachęta była by tańsza komunikacja na stadion.
26 czerwca 2011, 21:24 / niedziela
Szpila zniżki dla FC obowiązują od września, więc nie rozumie co znaczy nareszcie. Nie wystarczy mieszkać w odległym regionie. Należy być członkiem danego FC.
27 czerwca 2011, 10:26 / poniedziałek
To rodzinny jest bezpośrednio przy gościach?A tam na prawo między sektorem gości a prostą,w samym rogu będzie pusto?Wolna przestrzeń?
27 czerwca 2011, 10:35 / poniedziałek
A co myślisz, że przyjdzie 44 tysiące na inauguracje z "Polonią" Groclinem Warszawa, przy takich cenach biletów?
27 czerwca 2011, 10:51 / poniedziałek
Ja akurat co do cen biletów nie mam zastrzeżeń.Myślę,że są do przełknięcia.Chodzi mi o sektor M 11 i M 12.W odnośniku pod wpisem Przymorze1945 w tych sektorach nie ma cen biletów.Pytałem czy ktoś wie,dlaczego?
27 czerwca 2011, 10:55 / poniedziałek
Bufor? Cholera wie
27 czerwca 2011, 10:59 / poniedziałek
odnośnik

Tu masz odpowiedź dlaczego nie ma tam cen biletów. Swoją drogą czy oni trochę nie przesadzili z tą liczbą sektorów buforowych?

No chyba, że to jest jak podejrzewam zrobione specjalnie. Wiedzą, że tyle biletów i tak się nie sprzeda, więc doszli do wniosku, że mogą sobie pozwolić na taką ilość pustych sektorów.
27 czerwca 2011, 11:07 / poniedziałek
Mam pytanie jak to jest teraz z kupowaniem karnetów przez internet i kk.
Czy aby mieć możliwość kupowania przez internet wystarczy złożyć wniosek o kk czy trzeba jeszcze osobno rejestrować się na stronie Lechii.

Kiedyś kiedy nie było jeszcze kk najpierw rejestrowaliśmy się na stronie Lechii a kk była potem łączona z kontem. A jak będzie teraz ? Bo próbuje wytłumaczyć bratu co ma zrobić żeby mieć możliwość kupienia karnetu ale nie wiem. Czy oprócz wyrobienia kk ma się też rejestrować na stronie odnośnik ?
27 czerwca 2011, 11:08 / poniedziałek
Z "odnośnika" Arkadiusza wynika, że sektory I oraz 7 przewidziane są do rozbudowy rodzinnego, gdyby zaszła taka potrzeba.
27 czerwca 2011, 11:09 / poniedziałek
No ale jak nie będzie wyjazdów (tfu tfu tfu) to coś z tymi miejscami będą musieli zrobić :) No ale najpierw zapełnijmy to co jest dostępne
27 czerwca 2011, 14:53 / poniedziałek
Hm.Z jednej strony bufor,a z drugiej rodzinny,tam gdzie bilety po 5 zeta i po 2 dychy,przylegający bezpośrednio do sektora gości?Coś nie tak.
27 czerwca 2011, 15:06 / poniedziałek
A.Już wiem gdzie się pomyliłem.Sorki za dwa wpisy po kolei.Ja pomyślałem,że sektor gości to ten cały na niebiesko!!!Tfu.Turkusowo.
1 lipca 2011, 16:35 / piątek
Kiedyś klub coś mówił o rozkładaniu na raty karnetów. Czyżby było tak mało chętnych , że zrezygnowali?
1 lipca 2011, 18:58 / piątek
Z głównej:

Z uwagi na brak pozwolenia na użytkowanie stadionu PGE Arena Gdańsk, negatywną opinię Państwowej Straży Pożarnej w zakresie warunków bezpieczeństwa na obiekcie, a także brak odbiorów budowlanych, eksploatacja stadionu PGE Arena Gdańsk jest niemożliwa.

W związku z powyższym, termin rozpoczęcia dystrybucji karnetów na sezon 2011/2012 zostanie podany później. Za utrudnienia wszystkich sympatyków Biało-Zielonych przepraszamy!

Z powodu niewydania pozwolenia na użytkowanie stadionu PGE Arena Gdańsk przez nadzór budowlany, Klub nie może też potwierdzić daty meczu otwarcia z zagranicznym rywalem. Decyzja co do organizacji tego spotkania zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

odnośnik
23 lipca 2011, 16:29 / sobota
Przepraszam, ale czy kogoś tu nie pojebało? odnośnik

"Od sezonu 2011/2012 paragon fiskalny jest integralną częścią karnetu i biletu zasilanego na kartę kibica. Należy go zachować do kontroli podczas meczu.

W związku z blaknącą treścią na papierze światłoczułym, na którym drukowane są paragony, sugerujemy skserowanie paragonu w przypadku zakupu abonamentów na rundę lub cały sezon."

Po cholerę nam karty kibica, nowe technologie (których zainstalowanie na stadionie kosztowało zapewne kupę kasy) jak trzeba nosić ze sobą paragon? Karnet, karta kibica, dowód osobisty, paragon, ksero paragonu, co jeszcze? Może zdjęcie paszportowe i wyniki badań genetycznych też będą konieczne by zasiąść na stadionie? Ktoś tu chyba lekko odrywa się od ziemi...
23 lipca 2011, 16:42 / sobota
Kurwa mać.
Myślałem, że zaleję im kase przez neta, wybiorę miejsce i sektor i zobaczymy się dopiero na meczu.
A tu wychodzi na to że trzeba jeszcze będzie zapierdalać do kasy po paragon jakiś???
Popierdolone to wszystko na maxa
23 lipca 2011, 19:05 / sobota
Tylko, że nic nie ma właśnie napisane jak to ma wyglądać przy zakupie biletów/karnetów przez internet, ale to w sumie byłby debilizm, żeby kupić przez neta i jeszcze do wyspy zasuwać po paragon.

Raczej skoro nie ma informacji bezpośrednio skierowanej do osób kupujących przez internet to wydaje mi się, że opcja paragonu obejmie tylko tych, którzy kupią ten karnet na wysepce lub w klubie, a reszta zostanie tak jak to było dotychczas, czyli po zakupie karnetu przez internet, drukowało się potwierdzenie jego zakupu, gdzie była właśnie informacja o sektorze i miejscu jakie sobie wybraliśmy. Do tego również trzeba było mieć to potwierdzenie przy sobie podczas wchodzenia na stadion, a tak ma być przecież teraz z tym paragonem.
23 lipca 2011, 19:09 / sobota
chyba papier termiczny ;] zajebiscie, uwazaj na paragon bo ci wyblaknie i dostaniesz zakaz
23 lipca 2011, 19:31 / sobota
Proponuje jeszcze badania lekarskie i potwierdzenie na piśmie z podpisem budynia o tym że dana osoba ma prawo wejść na stadion.

Paranoja
23 lipca 2011, 19:54 / sobota
Dobrze, że pisemnej zgody rodziców nie trzeba.
23 lipca 2011, 20:16 / sobota
No to jazda. Papier od paragonu, odpowiednio naprezony bywa ostry jak noz. Na meczu z zydkami wszyscy atakujemy ich paragonami ;)
23 lipca 2011, 20:27 / sobota
tak głupie, że aż śmieszne... niemalże a'la Bareja
dawaj paragon!
to niech pykną kamerką zdjęcie również paragonowi i zapiszą to w bazie danych...
a jak nie, to potrzebne będzie jeszcze ksero ksera, bo też przecież może wypłowieć.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.255