Gdańsk: czwartek, 29 czerwca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

KARNETY

strona 18/27

23 lipca 2011, 20:52 / sobota
Od Bareji to sie pan odpierdol!!! :) A tak na poważnie to nie martwcie się , nikt Wam paragonu nie będzie sprawdzał. Ustawa ustawą i trzeba tak pisać. Dowód też trzeba okazać przy wejściu a kto chodził na mecze w zeszłej rundzie to wie jak to wyglądało... Palenie głupa tylko żeby w monitoringu dobrze wyglądało. Jakby każdemu mieli sprawdzać tożsamość dokładnie z dowodem to kolejki do bramofurt byłyby po 200 metrów.
23 lipca 2011, 20:56 / sobota
Dokładnie.
Teraz też do karnetu dostawało się kartkę z danymi,którą trzeba było mieć przy wejściu na stadion a nie pamiętam czy chociaż raz ktoś mi ją sprawdził czy nawet chciał zobaczyć.
26 lipca 2011, 15:23 / wtorek
jakieś informacje kiedy rusza sprzedaż?
27 lipca 2011, 16:32 / środa
Pojutrze.
28 lipca 2011, 14:17 / czwartek
A ktoś wie jak wygląda sprawa ze zniżkami za kontynuacje karnetu w tym roku?

Do tej pory jeżeli się nie mylę trzeba było kupić karnet przed startem rundy, bo po pierwszym czy drugim meczu poprzednie rabaty przepadały?
Nie jestem pewien ale wydaje mi się że ktoś tu opisywał taką sytuację w poprzedniej rundzie.

W związku z tym ciekawe czy jakoś wydłużą ten czas bo inaczej to spora część kibiców może stracić te kilka % upustu.
28 lipca 2011, 14:25 / czwartek
W poprzedniej rundzie jesiennej zgubili plik ze zniżkami dla części karnetów i na wiosnę mieli oddawać kasę, ostatecznie chyba jak się mocno upominałeś to w ramach przeprosin przesyłali kalendarz ścienny. Zniżki maja być utrzymane o czym piszą na Lechia.pl

Ci co mieli karnety na wiosnę 2011 mieli mieć pierwszeństwo w zakupie biletów na Baltic Arenę, ale wszystko tak się zmienia że nie wiadomo szczególnie że część miała karnety, część karty kibica z nabitymi karnetami nie wiadomo jak zadziała "system".
29 lipca 2011, 15:20 / piątek
Kiedy te karnety, bo jest już pojutrze, a karnetów ani widu ani słychu. Cicho sza jak makiem zasiał.
29 lipca 2011, 15:42 / piątek
Karnety nie pojawią się w sprzedaży dopóki nie będą do odbioru wszystkie zamówione kiedyś karty kibica, np. zamówione w czerwcu czy w lipcu. Chodzi o te karty, które nie były, tak jak ma to miejsce teraz, wyrabiane na miejscu. Oceniam że początek przyszłego tygodnia.
29 lipca 2011, 16:27 / piątek
no i prąd w serwerowni musi byc ;-)
29 lipca 2011, 16:36 / piątek
Karty bez funkcji bankowej na Wyspy Lechii zaczną trafiać od początku najbliższego tygodnia, natomiast te z funkcją bankową powinny być gotowe do odbioru pod koniec tygodnia (będziemy o tym informować na bieżąco).
odnośnik Tydzień się kończy a o kartach cisza,ja czekam od 24 czerwca
29 lipca 2011, 17:56 / piątek
ja od 19 czerwca

kto lepszy ?
29 lipca 2011, 18:54 / piątek
ja od 17 czerwca. Do tego wniosek złożyłem w Sopocie, a ostatnio dowiedziałem się od działu marketingu, że wnioski z Sopotu zostały przeniesione do Madisona, choć jest możliwość przeniesienia konkretnego wniosku z powrotem do Sopotu. Ale dowiedziałem się też, że moja karta jest już wyprodukowana, więc będę mógł kupić karnet jeszcze jej nie mając;-)
30 lipca 2011, 09:11 / sobota
można kupować - odnośnik
30 lipca 2011, 10:41 / sobota
Ktoś wie czy można kupić karnet na cały sezon przez internet?
Póki co to widzę możliwość kupna tylko na jesień.
30 lipca 2011, 12:04 / sobota
Szczerze mówiąc to Lechia ma chujowych informatyków. Nasze serwisy są 100 lat za murzynami.
Z tego co widać to nie ma ani zniżek dla studentów anie nie można kupić karnetu na cały sezon. Z resztą, w ogóle to nieczytelne.
30 lipca 2011, 12:14 / sobota
Zastanawiam sie czy znizki łączą sie, powinienem miec 6 % zniżke, uzbierana za zakupy karnetów co runde +20% zniżki poniewaz mam ważna legitymacje
30 lipca 2011, 12:30 / sobota
Kupiłem dzisiaj karnety na cały sezon w Bałtyckiej bez żadnego problemu. Zniżki nie łączą się - zawsze wybierają jak kupujesz maksymalną jaka Ci się należy.
30 lipca 2011, 12:50 / sobota
Jakoś szału zakupu karnetu na "zegar" póki co nie widać
30 lipca 2011, 13:22 / sobota
Wiewiór- dokładnie to jest informator logowania na stronce zakupu biletow online :P
"Jeśli posiadasz kartę kibica i podałeś swój adres emial, wpisz podane email w pole "login" a następnie użyj opcji odzyskiwania hasła. Jeśli nie podałeś swojego adresu email, pierwsze logowanie do dystemu może zostać dokonane przez podanie numeru PESEL w polu loginu i hasła, po pierwszym logowaniu należy zmienić login i hsało. (jeśli jesteś użytkownikiem który posiadał już konto i nie pamięta hasła,
prosimy spróbować skorzystać z opcji odzyskiwania hasła lub skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta)." - naliczylem 5 błędów, ja nie wiem jakis anaflabeta chyba prowadzi ta stronę
30 lipca 2011, 20:45 / sobota
wczoraj byłem w Galeri chciałem wyrobic karte kibica,a tam taka kolejka ze masakra
30 lipca 2011, 21:13 / sobota
A ja się pytam gdzie są KK ? Gdzie one kur......a są,bo nie mogę kupić karnetu.Miały być wydane do końca tego tygodnia,burdel w klubie którego,nikt nie ogarnia.Brawo dział['MARKETINGU]
30 lipca 2011, 22:21 / sobota
Ni chuja nie moge sie zalogowac choc od poczatku systemu sprzedazy online nie mialem z tym problemow...
adres email podany przy rejestracji karty na poczatku roku jest....nieprawidlowy;-)
haslo ktorym sie do tej pory logowalem i KUPOWALEM pojedyncze bilety np na PP albo Villareal nie dziala...
pierdole
przyrzekam ze nic nie pilem i pamiec co do hasel/loginow mam wybitna
numer ACN tez juz mam...
korzystajac wiec z okazji dziekuje bardzo odpowiedzialnym za ten syf i zycze szybkiego zapelnienia PGE areny
30 lipca 2011, 23:00 / sobota
davidg75, sprobuj sie zalogowac na swoj pesel i haslo pesel lub to, ktorego uzywales. Ja rowniez mialem problemy, a karte odebralem dwa dni temu, a gotowa mieli juz we wtorek, wiec nie rozumiem zupelnie skad takie problemy z baza danych.
31 lipca 2011, 10:11 / niedziela
Orientuje się może ktoś, czy w przypadku chęci zakupu karnetu istnieje konieczność wcześniejszego zasilenia karty odpowiednią kwotą (np. poprzez przelew), czy też można dokonać opłaty na miejscu, w punkcie?
31 lipca 2011, 15:48 / niedziela
Straszna amatorka. Problem już na starcie, z zalogowaniem. Najpierw okazało się, że Panienka wpisała błędny adres e-mailowy (czeski błąd) przy wyrabianiu karty kibica i przepisywaniu danych z wniosku. Jak się w końcu zalogowałem na PESEL, to okazał się w danych osobowych, że jest właśnie ten błędny e-mail. Kolejne schody przy potwierdzaniu zakupu, gdzie trzeba wpisać kod ACN. Po kilku próbach przeszedłem ten etap, ale na maksa wkurzony. Okazało się, że kod ACN trzeba wpisywać, ale bez zera, choć na karcie kibica zero jest na początku całego numeru. Oczywiście nie było podpowiedzi z systemu. Potem jak przeszedłem do płatności kartą VISA, to transakcja została odrzucona, niezrealizowana z powodu "niezgodnej kwoty". Tylko, że na formularzu do zapłaty wszystko było do uzupełnienia, właśnie oprócz samej kwoty, którą generował system. W końcu trzeba było podjechać do Madisona, stracić czas i benzynę i kupić karnet osobiście.
31 lipca 2011, 15:59 / niedziela
ardem1 płaci się gotówką tak jak zawsze w punktach klubowych.
31 lipca 2011, 16:19 / niedziela
można tez kartą zapłacic i pay
31 lipca 2011, 16:47 / niedziela
wczoraj kupiony karnet na sektor V szybko sprawnie i miła obsługa w madisonie.
31 lipca 2011, 17:31 / niedziela
karnet kupie napewno na jesień i wiosne bo kupuje co roku, tylko drażni mnie to że mają ludzi w dupie,sprzedają karnety a nie wiadomo jak to wszystko wygląda wewnatrz na stadionie.czy nikt nie myśli powinni najpierw zrobić dzień otwarty a dopiero pużniej sprzedawać,NIEZŁY BURDEL
31 lipca 2011, 18:03 / niedziela
darciu, kto ma Cię wpuścić na stadion na ten dzień otwarty? przecież stadion jest wciąż pod kontrolą BIEG, Lechia nie przejęła obiektu. pomyśl w wolnej chwili dlaczego.
31 lipca 2011, 18:42 / niedziela
MatJol dzięki za info. Karnet zakupiony :)
1 sierpnia 2011, 21:30 / poniedziałek
Mam do was pytanie i proszę o normalną odpowiedź.

Zamierzam po raz pierwszy kupić karnet i od razu na cały sezon na "młyn" oczywiście.
Cena to 250 zł, licealiści mają 20% zniżki więc mi wyszło, że karnet kosztować mnie będzie 200 zł.

Moje pytanie jest taki czy na 1000% będę miał tą zniżkę ??
1 sierpnia 2011, 21:33 / poniedziałek
szczerze... nie zdziwiłbym się gdyby owa zniżka nie została naliczona jak to miało miejsce przy kupowaniu karnetów z rabatem 1,2,3%
1 sierpnia 2011, 21:34 / poniedziałek
Mam karnet od początku. Ma kartę kibica, ale bez numeru. Nie należę do płaczków, nie oczekuję jakiegoś specjalnego traktowania, ale czuję się fatalnie po wizycie w Realu na Przymorzu. Zajebisty profesjonalizm obłsugi. Dlaczego w jednych wyspach klubowych możne aktywować numer karty, a w innych nie. Czy to takie skomplikowane. Kto zatrudnia i szkoli obsługę. Pani straszy klientów, że ktoś jej powiedziedział których miejsc nie warto kupować (robotnik z PGE), bo uwaga - coś tam zasłania. Bez aktywnej karty nie ma podlądu jakie i ile miejsc jest już kupionych. Pożyczam kartę z karnetem i też nie może wejść na podląd. Pytam o rezerwację miejs przez internet, panie nie wie ile dni mamy wykupienie miejsca. Chyba 4 albo 5 dni. Na pytanie dlaczego tak to jest zorganizowane, mówi że też się dziwi i tego nie rozumie. Wali bez żenady we własne gniazdo, które daje jej zarobić. Kupię karnet przed dniem otwartym, ale ten kto organizuje proces sprzedaży niech się zastanowi trochę co robi.
1 sierpnia 2011, 21:43 / poniedziałek
@pab36 walnij browca, cisnienie zejdzie, to pierwszy raz, a nie zawsze "pierwszy raz" wychodzi :-))))) sprzedano z 500 karnetow także miejsca starczy dla wszytkich :-)))
1 sierpnia 2011, 23:06 / poniedziałek
pab36 - pewnie ta "pani" to studentka na zlecenie i miała intensywne szkolenie... 15 minutowe. Ja kupowałem na Morenie i oprócz stałej obsługi były jakies "dzieciaki" do pomocy. Także raczej nie słuchaj jej porad, ma racje kolega powyzej, miejsc starczy dla wszystkich, szału nie bedzie.
Swoją drogą ciekawe co zasłaniało widok robotnikowi ze stadionu???

TYLKO LECHIA!
2 sierpnia 2011, 00:25 / wtorek
pewnie siatka za bramkami na zegarze ;-)
2 sierpnia 2011, 19:51 / wtorek
pytanie, ile zniżki powinienem mieć jeśli kupowałem karnety co rundę odkąd je wprowadzili?
2 sierpnia 2011, 19:54 / wtorek
Ser, chyba 6-7% to maksymalna wielkość zniżki.
2 sierpnia 2011, 19:57 / wtorek
ser23 - jeśli masz karnet z poprzednich sezonów to zaloguj się na tej stronie i sam zobaczysz ile masz zniżki
odnośnik
2 sierpnia 2011, 20:01 / wtorek
od czasu wprowadzenia programu zniżkowego - 6%
2 sierpnia 2011, 23:36 / wtorek
pare dni temu razem ze znajomymi zakupilismy 4 karnety na miesca obok siebie i tak sobie patrze teraz na podlgad miejsc online i wyglada to zupelnie inaczej niz jak ten ktory przedstawiala Pani na wyspie!!
4 sierpnia 2011, 21:51 / czwartek
Witam.
Mam pytanie, jak wejść na podgląd miejsc online ?
Posiadam kartę kibica z numerem ACN .
5 sierpnia 2011, 15:39 / piątek
Na rękę kibicom idzie też Lechia. Jak informowaliśmy w tym sezonie warunkiem oglądania meczów na PGE Arena jest posiadanie Karty Kibica. Jednak od tej reguły klub zdecydował się zrobić odstępstwo na dwa pierwsze mecze. Bilety na spotkania z Cracovią i ŁKS można nabyć, a następnie wejść na stadion bez Karty Kibica.

Co więcej kasy na PGE Arenie otwarte zostaną już w sobotę i w niedzielę. W te dni mają one pracować od godziny 10.00 do 20.00. - Gdy zajdzie potrzeba, będą otwarte dłużej. Mają pracować do momentu obsłużenia wszystkich klientów. Będzie można w nich wyrobić Kartę Kibica oraz zakupić karnet lub bilety na dwa pierwsze mecze bez karty. Kasy zlokalizowane są przy stadionie PGE Arena Gdańsk od strony ul. Żaglowej.

www.trojmiasto.pl
6 sierpnia 2011, 01:49 / sobota
kupujac karnet online jest tylko mozliwosc kupna na jesien tj na 1 runde dlaczego nie mozna kupic online na caly sezon?????!!!!!
6 sierpnia 2011, 10:03 / sobota
Wiadomo coś o możliwości kupna karnetu w dniu meczu? Niby nie można było wcześniej (co jest totalną głupotą), ale jest mnóstwo wysp klubowych i sporo kas przy stadionie, więc mogliby coś z tym zrobić. Nie uśmiecha mi się jechać specjalnie po karnet w środku tygodnia.

Uprzedzam, że chcę kupic na cały sezon.
7 sierpnia 2011, 14:37 / niedziela
Mam pytanie odnośnie 20% zniżki. Otóż jak się loguję na swoje konto to przy kupnie karnetu, jak chcę wybrać miejsce wyskakuje mi, że mam ową 20 prcentową zniżkę... Z jakiej racji? jak to możliwe?
7 sierpnia 2011, 14:52 / niedziela
student?
7 sierpnia 2011, 14:53 / niedziela
Ustawiasz na normalna i kupujesz :)
7 sierpnia 2011, 15:02 / niedziela
no właśnie nie student. jak to ustawić? poza tym ta ulga dla uczących jet za okazaniem legitymacji w punktach sprzedaży. chyba, że mnie poddano procesowi naturalizacji jak w seksmisji;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.355