Gdańsk: poniedziałek, 22 maja 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

KARNETY

strona 19/27

7 sierpnia 2011, 16:24 / niedziela
Wystarczy, że będziesz miał legitymacje na biurku przed monitorem i powinno wszystko pójść gładko.
Taki system.
7 sierpnia 2011, 20:23 / niedziela
Na lechia.pl pisze że od wczoraj można kupić bilet za pośrednictwem lechia.kupbilet.pl . Ktoś mi wytłumaczy jak to zrobić, bo widzę tylko możliwość kupna karnetu
7 sierpnia 2011, 20:49 / niedziela
widzisz to co jest na razie możliwe i to co wszyscy czyli kupno karnetu na jesień;
napisali co napisali;
pewnie informatyk zrobił sobie łykend i opcja będzie aktywna dopiero od poniedziałku..
a może pojechał z nimi? ;-]
odnośnik
heh
pzdr
7 sierpnia 2011, 21:08 / niedziela
normalnie pinki i mózg :)
dla nie wtajemniczonych :
odnośnik
7 sierpnia 2011, 22:06 / niedziela
Orientuje się może ktoś czy już można zakupić karnet w GB ?

Bo nie mam zamiaru iść "pocałować klamki"
8 sierpnia 2011, 09:31 / poniedziałek
Można. Wczoraj kupowane.
8 sierpnia 2011, 10:02 / poniedziałek
Na dziś na godzinę 10.00 pozostało 25 611 wolnych miejsc, nie licząc miejsc w lożach i na trybunie niebieskiej która ma być pusta czyli sprzedano jakieś 8 000 biletów i karnetów?
8 sierpnia 2011, 10:27 / poniedziałek
Skąd masz takie info?
8 sierpnia 2011, 10:36 / poniedziałek
Wejdź na stronę kupbilet.lechia.pl, zaloguj się i policz po ile jest wolnych miejsc na poszczególnych sektorach.
8 sierpnia 2011, 10:38 / poniedziałek
Jeżeli to prawda to całkiem sporo. A teraz to dopiero się zacznie sprzedaż.
8 sierpnia 2011, 10:45 / poniedziałek
Kilka dni przed pierwszym meczem to dramatycznie mało, a nie całkiem sporo. No, ale zadajmy sobie pytanie skąd mieliby nagle pojawić się nowi ludzie, którzy z marszu kupią karnety? Na T29 spadała frekwencja, ale Klub nic sobie z tego nie robił. Nie ma nazwisk w składzie. Dawidowski czy Poźniak to nie są piłkarze którzy zapełnią stadion . Drzużyna gra słabo. Ponieśliśmy 4 porażki pod rząd. Lechia od dawna się nie chwali ilością sprzedanych karnetów, a więc pewnie na T29 było to 3-4 tyś. i te osoby kupiły karnety również na PGE Arenę. Do tego niech dojdzie z max 1 tyś. nowych karnetowiczów i mamy liczbę stałych widzów na PGE Arenie. Reszta z tych 8 tyś. to na dziś bilety, w zdecydowanej większości osób które pojawią się pierwszy i zapewne ostatni raz na stadionie. Jeżeli na meczu zasiądzie z zapraszonymi przez miasto i vipami 17 tyś. osób będziemy mieli sukces.
8 sierpnia 2011, 10:48 / poniedziałek
Weź pod uwagę to, że sporo osób w tym ja nie kupiły jeszcze biletów bo nie mieli czasu stać w mega kolejkach i czkają na uruchomienie internetowej sprzedaży biletów.
8 sierpnia 2011, 11:01 / poniedziałek
tylko o ile mi wiadomo i ktoś tam też wspomniał system pokazuje tylko ilośc sprzedanych karnetów, a biletów sprzedanych jest sporo
8 sierpnia 2011, 11:05 / poniedziałek
Gdyby tak było to bez sensu bo chcesz kupić karnet lub bilet wybierasz miejsce a potem się okazuje że jest już wykupione?
8 sierpnia 2011, 11:12 / poniedziałek
Zgadzam się z Szabym. Wg mnie system na lechia.pl pokazuje wszystkie wolne miejsca w danym momencie. Nie może tak być, że pokazuje tylko miejsca zajęte przez karnetowiczów, bo kupując sobie karnet np. przez internet nagle okazałoby się, że miejsca niby wolne są niedostępne. Na dziś powalają mnie "tłumy" w Młynie za bramką...
8 sierpnia 2011, 11:17 / poniedziałek
Mozliwe, ale dziwnie mi to wyglada, tym bardziej ze przez neta nadal nie mozna zakupic biletu, a jedynie karnet...
8 sierpnia 2011, 11:45 / poniedziałek
odnośnie sprzedaży internetowej biletów to po kilkudziesięciu próbach udało mi się dodzwonić do działu dystrybucji wejściówek i szanowna pani poinformowała, że sprzedaż ma być wkrótce uruchomiona tylko nie wiadomo kiedy :D (trzeba śledzić info na lechia.pl) ale 100% gwarancji nie ma, że przed pierwszym meczem ruszy..
więc niech ci co czekają a mają możliwość tradycyjnych zakupów skorzystają bo w necie mogą się nie doczekać...
8 sierpnia 2011, 11:57 / poniedziałek
Amarorka pelną gęba:-)
Dla mnie może przyjść 6000 na mecz.
Tylko wstrząs zapędzi tych darmozjadów do roboty.
I wymierne straty po każdym meczu.
A na wiosnę wrócimy na T29:-)
8 sierpnia 2011, 11:59 / poniedziałek
Sam bilet bez KK do kupna tylko w kasach na stadionie, klub robi wszystko zeby nie zapelnic stadionu na pierwszy mecz odnośnik
8 sierpnia 2011, 12:22 / poniedziałek
Kurwa amatorka klubu to jedno a drugie to szczerze mówiąc nie wiem jak to nazwać? O karcie kibica było wiadomo od pół roku - no ale po co wyrabiać skoro można w ostatniej chwili przy okazji popierdolić na to ile się czeka itp, część baranów nie wyrobiła karty klub im idzie na rękę i pozwala kupić bilety bez karty ale już jest płacz że trzeba ruszyć dupę na stadion, najlepiej czekać do soboty albo niedzieli a potem beczeć jakie były kolejki, jaki chujowy zawieszający się system, nie ogarnięte panienki w sprzedaży itp.
8 sierpnia 2011, 13:21 / poniedziałek
szaby

1. O karcie było wiadomo od pół roku, ale osoby które ją wyrobiły przed 17 czerwca (nie jestem pewny daty) musiały jeszcze raz postać w kolejce, bo ich karty nie miały nadanego nr

2. Na oficjalnej stronie klubu była informacja, że karty są wyrabiane na miejscu, tymczasem wciąż trzeba czekać koło 4 dni

3. Pierwszy mecz miał się odbyć 30 czerwca i tylko dzięki temu, że nastąpiło opóźnienie w budowie karty kibica nie były potrzebne dwa tygodnie temu (patrz pkt.1 co daje 2 tyg na sprzedaż 40 tys kart kibica !)

4. Są osoby, które dla siebie chcą kupić karnet i zabrać dziewczyne/koleżanke/kolegę na 1 mecz, co oznacza, że karnet kupią "na wyspach" natomiast po bilet muszą zapierdalać na BA
8 sierpnia 2011, 13:28 / poniedziałek
Można już kupować bilety on-line. Co do ilości to Szaby okazuje się, że nie mieliśmy racji. Wygląda to dość dziwnie, ale wygląda np. tak: sektor 16 - karnety 800 miejsc wolnych; sektor 16 - bilety na Craxę 665 miejsc wolnych; sektor 15 - odpowiednio 785 i 684. Hmm, czyli np. dla posiadaczy karnetów są dostępne miejsca, które są już sprzedane na bilecie, ciekawe ;-)
8 sierpnia 2011, 13:30 / poniedziałek
Andrew

1) Nadanie nr trwa kilka sekund (sam byłem z trzema kartami) zajęło to minutę, ok można się wkurwiać że trzeba było znowu jechać na wyspę i to załatwiać.
2, 3) Nikt nikomu nie kazał czekać do ostatniej chwili niezależnie czy pierwszy mecz miał być 30 czerwca czy 14 sierpnia, szczególnie że każdy wiedział ile trwało wyrabianie karty- można się czepiać klubu o chujowy marketing i nagłośnienie sprawy nie przypominam sobie żeby np. Gałek na meczach coś mówił o KK, ale może skleroza mnie bierze.
4) Nie uważam że problemem jest podjechanie na BA chociaż oczywiście dziwne że nie można kupić biletów na wyspach zakładając ze wszystkie punkty sprzedaży korzystają z jednego systemu, jednak uprzywilejowani w jakiś sposób powinni być karnetowicze.
8 sierpnia 2011, 13:33 / poniedziałek
nareszcie;
opcja kupna biletu w necie aktywna - ruszajcie do klawiatur :D
8 sierpnia 2011, 13:36 / poniedziałek
Chciałem kupić bilet przez internet, ale mimo, że byłem przeprogramować KK nie mogę tego uczynić, gdyż nie ma tam wpisanego numeru ACN przy zatwierdzeniu kupna i system każe mi wybrać inny typ biletu... Ktoś wie jak to rozwiązać??
8 sierpnia 2011, 13:44 / poniedziałek
Numer ACN powinno być widać w zakładce "moje konto" na górze
BTW z ta rozna dostepnoscia miejsc dla karnetow i biletow to sa jaja, kur.a kto napisal to badziewie do sprzedazy biletow ?
8 sierpnia 2011, 13:46 / poniedziałek
Na szczęście moje miejsce jest zajęte i w opcji kup karnet i w opcji kup bilet na mecz ze sraksą. Ciekawe jak to jest jak ktoś teraz kupuje karnet i ma miejsce wolne, a potem okaże się że ktoś już kupił bilet na to samo miejsce.
8 sierpnia 2011, 13:59 / poniedziałek
wlasnie porownalem dwie grafiki z zajetoscia miejsc przy karnecie i biletach, wygldaja tak samo wiec spoko nie trzeba bedzie sie klucic o miejsce ;-)
musze sie delikatnie "uderzyć w piers" bo dostrzegam w tych roznych liczbach jakis cien logiki, w przypadku wykupienia calego sektora na srakse, jakis spozniony karnetowicz bedzie mial informacje ze karnet bedzie mozna kupic , ale dopiero po meczu tj po zwolnieniu miejsc biletowych:-)
8 sierpnia 2011, 14:01 / poniedziałek
A mi wyskakuje "Numer PESEL nie pasuje do karty" gdy chce kupić bilet i za chuj nie wiadomo co zrobić.
8 sierpnia 2011, 14:58 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 sierpnia 2011, 15:00 / poniedziałek
O ile wiem to jest temat karnety, załóż sobie osobny wątek "APELE" hehe. Barak 6 Cyklon B, jebać jebać jebac CRACOVIE, tego nie może zabraknąć :) i Apeluję o to!
8 sierpnia 2011, 15:19 / poniedziałek
8 sierpnia 2011, 15:20 / poniedziałek
Jak Ci sie nie podoba to kup sobie popcorn i zostań przed telewizorem.
8 sierpnia 2011, 15:26 / poniedziałek
luki biegnij szybko na komistariat albo najlepiej do gw i uprzejmie donieś, że na Lechii są antysemici i wgl bandyci :( ...

Kurwa co za czasy...
8 sierpnia 2011, 15:29 / poniedziałek
Pojawiła się możliwość kupna biletu przez internet :D
8 sierpnia 2011, 17:02 / poniedziałek
luki LG, co jest w tym hasle antysemickiego?
8 sierpnia 2011, 17:21 / poniedziałek
Właśnie takie wynalazki będą teraz chodzić na mecze i już powoli robi sie ich wysyp na forum
8 sierpnia 2011, 18:04 / poniedziałek
Polak, nie polak
8 sierpnia 2011, 18:13 / poniedziałek
Mam jedno pytanie a dokładnie o nr acn ten co ma byc na kk to znaczy ja go nie mam a karnet kupiłem czy w związku z tym ta pani zarejestrowała moja karte i nie raczyła mnie o tym poinformowac czy też kupiłem karnet a tego numeri i tak nie mam i bedę musiał jeszcze raz jechac z karta zeby ja zarejestrowali
8 sierpnia 2011, 18:18 / poniedziałek
jak masz karnet to masz ten numer. On nie jest widoczny na tym plastiku jakby co :) tylko w systemie
8 sierpnia 2011, 18:34 / poniedziałek
Raflg,patrz post malcolma z 13:44,tam masz napisane jak dotrzec do ACN
9 sierpnia 2011, 14:18 / wtorek
9 sierpnia 2011, 14:28 / wtorek
jesteś pewny ze siła zależy od ILOŚCI na trybunach? ja bym postawił na jakość.
9 sierpnia 2011, 14:38 / wtorek
luki_LG wypierdalaj na Atom Trefl, tam będziesz miał kulturalny doping, który zaintonuje Ci kulturalny, wynajęty "gniazdowy" albo inne Prokopy czy Dody.
To jest Lechia gamoniu.
9 sierpnia 2011, 14:47 / wtorek
Ludzie a wy nadal nie kumacie, jaki Atom trefl? kurwa jestem Lechistą od dziecka , strzelcie kurwom gola jak najbardziej. argument w stylu wypierdalaj mnie powalił- szczyt kumacji. nie przynieście tylko wiochy, bluzgać można, na donia tez pojechać, to nie jest sport dla panienek, ale z tym gównem antysemickim wypierdalajcie- bo to wstyd i bezmózg może to krzyczeć. Kolega , który napisał o jakości- zgodze sie, ale jość wprowadza sie także poprzez doping- Legia miażdzy dopingiem- nie było takiego hejtowania. Tam była i jakość i ilość- i zarza ktoś mi napisze wypierdalaj na legię, co po raz kolejny uznam za skonczony debilizm.
9 sierpnia 2011, 14:57 / wtorek
Wypierdalaj na ległą :) TU JEST LECHIA TU JEST SPONTAN !
9 sierpnia 2011, 15:01 / wtorek
luki nie Ty będziesz decydował co będzie śpiewane i krzyczane
9 sierpnia 2011, 15:08 / wtorek
9 sierpnia 2011, 15:08 / wtorek
Luki tylko policz sobie ile Ty wydajesz na dojazd na mecze Lechii w trakcie sezonu a ile wydają członkowie poszczególnych FC,do tego Ty po meczu zapierdalasz do chaty się szybko naszamać a my musimy się stołować w różnych barach bo bywa,że ściska głód w żołądku ze względu na to iż musimy kilka godzin przed meczem wyjechać z naszych domów i nie mamy przez to czasu aby zjeść obiadu z rodziną w niedziele w domu jak pewnie Ty.
9 sierpnia 2011, 15:10 / wtorek
Na PROSTEJ sprzedaż wygląda całkiem przyzwoicie:
Q i P - pełne
14,17,R i O - w zasadzie też
gorzej troche sytuacja wygląda na: 3,1 8, S i N - ale wiadomo te skrajne miejsca na PROSTEJ będą schodzić dopiero w ostatniej kolejności.

Naprawdę słabo wygląda sytuacja w sektorach za bramką. Jak myślicie czemu? Moim zdaniem poprostu ludzie uważają że jak już przenosimy się na taki obiekt to już warto dopłacić parę groszy i obejrzeć mecz komfortowo, z prostej.
Zresztą nie oszukujmy się, ostatnio siłą naszego młyna byłi ludzi z łuku od prostej, przed przenosinami młyn nie wyglądał zbyt imponująco. Możliwe że wielu z tych właśnie z łuku od prostej zakupili bilety na prostą.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.390