Gdańsk: sobota, 24 czerwca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

KARNETY

strona 2/27

8 lipca 2009, 22:50 / środa
PERMANENTNA INWIGILACJA! Inwigilacja to była sprawdzona metoda komunistów na niewygodnych! Zrobienie mi zdjęcia żebym mógł obejżeć mecz jest taką inwigilacją! Jak bym dostał nóż w plecy od brata. Róbcie tak dalej a za pare lat będziemy siedzieć w pubach w czasie meczów zamiast na trybunach. Lepiej dla pomysłodawców tej inwigilacji żeby nie było klimatów typu Legia-ITI u nas, bo u nas to pewnie inaczej sie rozegra.
8 lipca 2009, 23:20 / środa
Lee. Nie siej fermentu, by ktoś se gęby Lechią nie wycierał. Aby po krótce wyjaśnić Ci, żebyś w Lechii nie robił awantury typu ITI, napiszę Ci tak:
"Podanie danych osobowych oraz ujawnienie wizerunku twarzy związane jest z wymogami znowelizowanej ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych"

Tak więc awanturę typu ITI zrób sobie na Miodowej, zręsztą jak zapewne wielu z nas by ją zrobiło, ale to już nie tylko o to.

P.S. Bez napinki hahaha.
8 lipca 2009, 23:39 / środa
Nie skumałem o co ci chodzi z tym "wycieraniem gęby", chyba błędnie użyłeś tego popularnego tekstu. Wspomnisz jeszcze kiedyś moje słowa Trawa, odnośnie pubów i angielskich standardów. Piszesz jak byś to wszystko akceptował. Ja kurwa nie mam pojęcia kto to gówno wymyślił, czy ktoś od nas z Lechii czy z pzpnu? Nie słyszałem żeby w innych klubach w Polsce robili zdjęcia jako warunek wejścia na mecz własnym kibicom. I dlatego się wkurwiłem. Dla mnie to jakaś pojebana nowość. Nie do zaakceptowania. Takie metody nie są potrzebne do budowania wielkiego klubu.
9 lipca 2009, 10:40 / czwartek
Nowa ustawa wchodzi od 1 sierpnia , dlatego w innych klubach tego do tej pory nie stosowano.
Od tego sezonu będzie to wszedzie powszechne.
ogólnie PZPN tez tu nie zawinił zbyt dużo ,tylko tak uwielbiane przez większość Polaków partia PO.
Wiadomo że PIS zagrał pod publiczkę i poparł starania Kibiców o zmianę ustawy lecz nic to nie dało.Tak naprawdę mamy od 1 sierpnia najbardziej restrykcyjne prawo o bezpieczeństwie imprez masowych w europie(jak nie na świecie)
9 lipca 2009, 11:25 / czwartek
Ustawa pewne obowiązki narzuca, pewnych rzeczy niestety zakazuje (np. sprzedaży piwa na stadionach), ale dopóki obowiązuje to trzeba się do niej dostosować. Jeżeli warunkiem otrzymania karnetu jest posiadanie przez klub mojego zdjęcia w bazie to ja nie widzę przeszkód. Jestem Lechistą i nie mam nic do ukrycia. A do tych którzy się oburzają i mówią o inwigailacji mam pytanie, na ilu rożnego rodzaju portalach publikujecie swoje zdjęcia, dane, informacje o zatrudnieniu, powiązaniach, znajomych itd.? Czy publikując zdjęcia i udostępniając dane np. na naszej klasie zastanowiliście się choć nad tym kto ma dostęp do tych danych, kto może korzystać z takiej bazy informacji i czy wiecie, że nasza-klasa jest w rękach rosyjskich... Dajcie sobie więc spokój i zbierajcie lepiej kasę na karnety. Z biało-zielonym pozdrowieniem
9 lipca 2009, 12:02 / czwartek
zgadzam sie z Lee w 100%... robia (ustawodawca) nam teatrzyk z trybun. Niedosc ze kamera zaglada w twarz na bramie, psiarnia sobie operuje kamerami i podsluchuje o czym gadka to zdjecia leca do systemu do ktorego na milion procent kurwy beda mialy dostep. Tylko patrzec jak przy okazji meczu psiarnia sobie bedzie statystyki poprawiala.

DALI - z wlasnego doswiadczenia piszesz? ilu masz znajomych na naszej klasie? Internet nigdy nie byl anonimowy, a nk i inne gowna to doskonale narzedzie nie tylko dla psiarni i wasopodobnych, ale takze nawet dla zlodzei... Wiec chwalcie sie dalej swoimi domami, samochodami i wycieczkami, a jednego dnia wasz byly kolega z klasy was opierdoli do gola podczas tak wyczekanych i wychwalonych na nk wczasow.
9 lipca 2009, 17:25 / czwartek
Witam mam rozumieć że na razie są sprzedawane karnety tylko dla tych co mieli w ostatniej rundzie? Czy od środy tj. 8.07.2009r. są sprzedawane dla wszystkich? Dzieki z góry za odp Lechia Gdańsk
9 lipca 2009, 20:51 / czwartek
seagul: odnośnik
pozdrawiam :)
9 lipca 2009, 23:12 / czwartek
1. Odnośnie Naszej Klasy - konto na naszej klasie to kwestia wolnego wyboru każdego kto ma dostęp do internetu. Zdjęcia zamieszczane są tam z własnej inicjatywy. Nikt nie jest zmuszany do niczego, coś ci się nie podoba to nie korzystaj. Masz 100% wolności wyboru.
2. Odnośnie Lechii - tu jest inaczej, to nie jest jakaś tania rozrywka w internecie tylko bardzo ważna część życia wielu z nas. Jeśli ktoś powie, że jak coś ci się nie podoba, to nie przychodź - jak się wtedy poczujesz? Tu też masz 100% wolnego wyboru ale jako zwykły człowiek. A jako fanatyk?
Podsumowując: chujowe porównanie - zdjęcia na Lechii a Naszej Klasie. I jeszcze odpowiadam na pytanie "Ilu z was korzyysta z NK itp." - ja akurat nigdy.
Cenie sobie wolność i dlatego tak bardzo boli mnie ten przepis (teraz już wiem że to wynik ustawy). Jestem całkowicie zaskoczony że coś takiego poprostu przeszło w ciszy i teraz wypłyneło. Policyjne państwo i tyle! Na każdym kroku ktoś ci na karku siedzi: policja, skarbówka, fotoradary, monitoringi, służba zdrowia, pzpn, toważystwa ubezpieczeniowe itp. itd. wszyscy przeciwko tobie, wszytko po górkę, byle udupić człowieka. Padłem dzisiaj, jak przeczytałem, że bezrobotni nie mogą wystawiać aukcji na allegro. Ja pierdole co się dzieje, współczesne absurdy doganiają te z filmów Bareji.
Ps. Nie czytałem tej ustawy i nie jestem prawnikiem ale "udostępnienie wizerunku twarzy" to dla mnie niekoniecznie musi być fotografia. Ustawa obowiązuje podobno od 1 sierpnia więc jeśli klub sprzedaje karnety w lipcu to chyba nie musi się do niej stosować przed datą "wdrożenia" (to by rozwiązało problem na 1 rundę).
10 lipca 2009, 00:05 / piątek
Lee - widze że czujesz się strasznie osaczony... chcesz o tym porozmawiać ? (żart)
Co do zdjęć, to nie widzę problemu. W miejscu w którym pracuję jak i wielu które znam z informacji od znajomych aby dostać się na teren firmy trzeba mieć identyfikator ze zdjęciemn które zapisywane jest w bazie danych. Przepraszam, ale na jakim świecie wy żyjecie ? Co powiem że p.... prace bo nie chce dać swojego zdjęcia ???
10 lipca 2009, 10:36 / piątek
.....ktoś już o tym wspominał , ale przeszło bez echa .Chodzi o bilety i karnety ulgowe , w tym sezonie mamy nowośc w postaci "sektora ulgowego " i bilet (karnet)ulgowy uprawnia do wejścia TYLKO na ten sektor .W praktyce bedzie to wygladało tak jeśli byś chciał siedzieć razem z dziewczyną , żoną , dzieckiem to masz dwa wyjścia .1- kupujesz jej bilet ulgowy i razem idziecie na sektor ulgowy(dawniej rodzinny). 2 - musisz kupić dwa bilety pełnopłatne i razem idziecie na zegar czy prostą ......ZAZNACZAM BILET ULGOWY UPRAWNIA DO WSTĘPU NA SEKTOR ULGOWY I NIGDZIE WIĘCEJ ......mi się to wydaje trochę nie halo ...
10 lipca 2009, 10:50 / piątek
czyli caly sektor bedzie zapelniony przez dzieci emerytow i kobiety?:)
10 lipca 2009, 11:00 / piątek
Lee napisał:

"Cenie sobie wolność i dlatego tak bardzo boli mnie ten przepis (teraz już wiem że to wynik ustawy). Jestem całkowicie zaskoczony że coś takiego poprostu przeszło w ciszy i teraz wypłyneło. Policyjne państwo i tyle!"

Podziękuj mediom wspierającym miłościwie panującą partię miłości. jakby to zrobiły kartofle to byłby krzyk stąd do Brukseli, zamach na wolność itp itd.
10 lipca 2009, 11:33 / piątek
irek69 - chyba nie do końca jest tak jak piszesz... Jeśli kupisz dziewczynie lub dziecku karnet ulgowy (a tylko takim osobom zostanie on sprzedany) to może okazać się, że będzie tam sam/sama, ponieważ dopiero w poniedziałek ma się okazać, czy kupując karnet np. na prostą wejdziesz z dzieckiem/dziewczyną na sektor ulgowy...
10 lipca 2009, 12:00 / piątek
Raczej będzie wiadomo, czy Ty jako mąż możesz kupić karnet ulgowy i iść z nią na sektor rodzinny, karnety podrukowane i wszystko pięknie opisane...
10 lipca 2009, 12:17 / piątek
"Spec" od marketingu znowu błysnął
10 lipca 2009, 12:17 / piątek
chyba jednak nie

na stronie napisane jest

- Abonament ulgowy (na sektor ulgowy) przysługuje kobietom, dzieciom do lat 12 oraz emerytom powyżej 70 roku życia

jeśli nie jestem kobietą, dzieckiem do lat 12 lub emerytem, to nie mogę kupić karnetu ulgowego. Kupiłem karnet na prostą, ale panie w JAKO przekazały mi informacje, że dopiero w poniedziałek okaże się, czy z tym karnetem (na prostą) wejdę na sektor ulgowy...
10 lipca 2009, 12:49 / piątek
nawet jeśli bedzie mozna z karnetem na "zegar" przyjść na sektor ulgowy ....problem jest w tym że trzeba będzie wybrać pomiędzy siedzeniem w "niemrawym" towarzystwie kobiet , dzieci i osób starszych a żywiołowo reagującymi kolegami - gdzie jest atmosfera i dobra zabawa ....dlaczego nie ma biletów ulgowych na inne sektory ?.....
10 lipca 2009, 13:22 / piątek
chciałem synowi kupić karnet ulgowy na prostą jak zawsze a tu porażka ulgowy tylko na sektor rodzinny to co zamiast oglądać mecz mam patrzeć na sektor rodzinny czy nic się tam nie dzieje czy kupić mu karnet normalny nabijanie kasy czy co bo nie rozumiem
10 lipca 2009, 13:46 / piątek
Ponoć trzeba będzie wypełnić (taki jest zamysł) deklarację, że idzie się z żoną, dzieckiem i wtedy można liczyć na karnet ulgowy - decyzja w poniedziałek, pewnie chodzi o zapełnienie kasy i nowych siedzonek.
Zawsze płaciłem za karnet/bilety wspierałem klub kupując różne pamiątki, ale od kobiet i dzieci powinni się odczepić :)
10 lipca 2009, 13:48 / piątek
cieszcie sie ze macie te ulgowe i macie problem na który sektor pójść.
ja bym zlikwidował te ulgowe
10 lipca 2009, 13:56 / piątek
Zlikwidowałbyś? Widać, że nie masz dziecka, żony i nie jesteś biednym emerytem :)
Żona mi powiedziała, że chce karnet na prostą i tyle... i tak nie mam wyjścia.
10 lipca 2009, 14:04 / piątek
odnośnik

tu jest wyraźnie napisane:
Kobiety, dzieci do lat 10, emeryci powyżej 70 lat – wstęp na bilet ulgowy sektor amfiteatr.( czyli prosta i zegar oraz "rodzinny").
10 lipca 2009, 14:14 / piątek
ale tu:

odnośnik

jest napisane to:

- Abonament ulgowy (na sektor ulgowy) przysługuje kobietom, dzieciom do lat 12 oraz emerytom powyżej 70 roku życia

a sektor "ulgowy" to właśnie rodzinny :)
10 lipca 2009, 14:19 / piątek
no wlaśnie sektor "ulgowy" to sektor rodzinny :)
10 lipca 2009, 14:22 / piątek
Więc jest mała rozbieżność. Jedyne wyjście to zadzwonić do klubu i zapytać się jak powinno być, ale to by była kompromitacja dla zarządu jeśli by faktycznie na prostą nie można wejść na ulgowy. Wiadomo wydatki są ale nie kosztem Kibiców !!!!!!
10 lipca 2009, 14:36 / piątek
....dzwoniłem , pytałem ....jest tak jak napisałem .....Lukaszu nie mieszaj ....
10 lipca 2009, 14:40 / piątek
Ok czyli wszystko wiadomo na ten temat. Czyli moja Żona jak będzie chciała usiąść na prostej musi wyłożyć 240 za karnet a nie jak na jesień 80. Lipa.
10 lipca 2009, 14:47 / piątek
Jest napisane i tego powinniśmy się trzymać, ale sprawa wygląda nieco inaczej.
Właśnie dzowniłem do Klubu i sprawa nie wygląda tak różowo.

Moje przemyślenia w tym temacie są następujące.
Drogi Zarządzie czy Was do reszty otumaniło?

Oto lista działań, które pokazują jak dziwne jest myślenie i brak profesjonalizmu w tym temacie:

- pojawił się komunikat o karnetach na stronie oficjalnej a jakże, z wyprzedzeniem na pierwszy rzut oka nawet informacje wydają się pelne itd.

- sprawa zdjęć - kompletna amatorka informacyjna - jest napisane coś o wizerunku itd. ale co z tego wynika? NIC!! jesli dokonuje się takiej zmiany to w pierwszym akapicie wielkimi literami powinno się znaleść informacja, żę BĘDĄ WYKONYWANE ZDJĘCIA I W ZWIĄZKU Z TYM TRZEBA SIĘ STAWIĆ OSOBIŚCIE. JEDEN KARNET JEDNA OSOBA.

Dzięki przypadkowi nie zjawiłem się za frajer uradowany, że sprawę załatwię jak zwykle. Tzn. zawsze kilku mniej dyspozycyjnych kumpli prosi mnie żeby im kupić karnety + moja druga połowa. Uzbiera się z zależności od okoliczności jakieś 6 szt.
Zawsze zalatwiałem od kilku rund w ten sposób sprawę. Stary karnet + ksero dowodu i sprawa załatwiona. Myślę, że takich osób jest więcej.

Drogi Zarządzie kompletna amatorka informacyjna i brak poszanowania Kibiców (ich czasu). Żeby nie było ten pomysł popieram. Zdjęcia nie są jakąś katastrofą każdy może sobie podjechać osobiście, ale na Boga jeśli zmienia się tak diametralnie sposób dystrybucji, to należy o tym trąbić !!!!

Sprawa kolejna. Ulogowe karnety. Tak jak wspomiałem od zawsze chodzę w stałej paczce na mecze. Siedzimy zawsze w tym samym miejscu od lat. Od kilku rund chodzi ze mną żona - Kibicem była zawsze, ale dopóki dzieci nie podrosły nie było jak dla niej chodzić rególarnie. I teraz co? mam powiedzieć żonie, że jak chce chodzić to będzie siedziała na sektorze ulogowym. Czy może mam powiedzieć kolegom, że ja tam pójdę? Przecież mecze Lechii to nie tylko mecz. To cos więcej. To Lechia Sytle , jak ktoś wcześniej zauważył.

To jeden aspekt. Drugi, to robienie tarczy między przyjezdnymi a najbardziej krewkimi naszymi Kibicami z dzieci i kobiet, to jest pomysł co najmniej niesmaczny o innych aspekatach nie wspominając. Ktoś powie przecież sektor rodzinny był i było ok. Tak, ale rodzinny był z tego co mi wiadomo wtedy kiedy nie było gości. Teraz rozumiem sektor ulgowy ma być na stałe bez względu na akoliczność, a to już zmienia postać rzeczy. Nieprawda?

Przy okzaji kolejna amatorka. Jest, co porawda napisane w informacji o karnetach coś że na sektoroulogowy, ale co to znaczy już nikt nie napisał. Skandal!!!! Znowu zero szacunku dla Kibiców. Szukałem z dziale stadion czy może jest coś o sektorze ulgowym ale nie ma!!

Wyobraźmy sobie taką sytuację jadę jak zwyklę z całą "listą zakópów" po karnety. Dowiadują się, że trzeba osobiście. Jadę więc drugi raz z żoną. Dowiaduję się, że sektor ulgowy to jest tam gdzieś przy przyjezdnych albo co lepsze nie dowiaduję się tylko kupuję dowiem się np. na pierwszym meczu na bramie. To byłby kabaret!!
Wracam, bo nie jestem na taką niespodziankę przygotowany (kasa raz, dwa trzeba obgadać sprawę). Jadę w końcu trzeci raz i kupuję 2 karnety pełnopłatne na prostą, bo tak pewnie się skończy. Czy na tym zależy Zarządowi?????

O ile pierwszą sprawę ze zdjęciami można zaakceptować, o tyle druga sprawa z ulgowymi to chyba ktoś "przekombinował" i cały czas na to liczę, że ktoś pójdzie po rozum do głowy.

W obu przypadkach amatorki informacyjnej nie da się zaakceptować.

Pozdr.

P.S. Mam nadzieję, że jest podbnego zdania więcej osób ;-)
Jeśli tak, to alarmujcie telefonicznie Klub i wpisujcie się.
10 lipca 2009, 16:24 / piątek
Wychodzi na to, że nie dość, że na bramo-furtach będą sprawdzać karnety - każdy będzie klikał, to jeszcze przed wejściem na prostą też będą sprawdzać, czy dana kobieta ma karnet na wejście? Czy znowu coś dobudują? P-A-R-A-N-O-J-A.

Po prostu strona nie została zaktualizowana tylko ktoś wymyślił taki myk a "sektor ulgowy" albo link który podesłał LUKASZ316 jest obowiązujący bo jest napisane:

Ceny karnetów na poszczególne sektory obowiązujące od 08.07.2009r.

Moim zdaniem, trzeba będzie kupić pełny karnet dla swojej żonki/dziewczyny. Chociaż chciałem jej kupić karnet ulgowy i 2 nowe Lechijkowe bluzki a tak - CHUJNIA.
10 lipca 2009, 23:24 / piątek
A po co klubowi, dzieci i kobiety na stadionie? - płacą mniej za miejsce, którego jest bardzo mało, a chętnych na nie nie brakuje.
Pytanie tylko o przyszłość: jak zapełnimy BA
-Jeśli 13 latek jest traktowany jak dorosły - przynajmniej przy zakupie biletu/karnetu.
-Jeśli 7 latek ma iść sam na sektor rodzinny, bo ojciec ma bilet/karnet na prostą.
-Jeśli żona ma zniżkę, której nie ma, jeśli chce być z mężem na prostej.
-Jeśli .......
Pamiętam jak byłem dzieciakiem, to wchodziło się za friko, jeśli byłeś z osobą dorosłą, później za nastolatka wchodziło się na legitymację klubową, aż przyszedł czas na kupowanie biletu/karnetu i tak trwa to dziś.
Za małolata Lechii uczył mnie ojciec, a później kolesie.
11 lipca 2009, 17:07 / sobota
przeciez wszystko w tym temacie jest jasne kasa misiu kasa,chodząc zawsze z córka na mecz nie puszczę jej samej na wymyslony przez idiotów sektor ulgowy a więc kupię jej karnet na zegar a to równa sie 80 srebrników wiecej w kasie klubu i tu juz nie chodzi o te pieniądze tylko o kolejne naciąganie nas kibiców na kase ,bo po co szukać sponsorów przecież maja nas .

tylko niech nie zapominają o tym- Prosimy zatem działaczy, by w dążeniu do swojego celu, jakim jest budowa europejskiego klubu sportowego wielkiego formatu nie zgubili sprzed oczu tych wartości, o których zwykło się mówić jako nieprzeliczalnych na pieniądze. By mając przed oczami wspomnianą wizję przyszłości umieli pogodzić interes własny, jak i ogólny – kibiców Biało-Zielonych. By startując z nowym projektem nie odcinali korzeni, dzięki którym tożsamość Lechii nie ulegnie zdezawuowaniu.

Niech „Wielka Lechia” będzie klubem, gdzie na równi z sukcesami sportowymi i marketingowymi stawiać się będzie integrację z jej sympatykami, szacunek dla jej historii, pamięć o byłych piłkarzach. Bo Lechia to klub związany z Gdańskiem – naszą małą ojczyzną.
12 lipca 2009, 10:19 / niedziela
no faktycznie straszne .... grubo 80 srebrnikow :D .... nikt niekogo nie zmusza .... chetnych i na karnety i na bilety jak pokazaly poprzednie rundy nie brakuje .... cena karnetów zblizona do porzedniej .... i tak duzo nie podjechali w gore ..zwłaszcza ze 9 razy u siebie w rundzie.... jedyne co mnie denerwuje to brak zwrotu za Jage .... zwrot mi nie potrzebny ale wypadalo by przynajmniej takowy umożliwic ....kto by chcial to by odebrał jakis bilet czy cos ....kto nie to nie ....
12 lipca 2009, 13:08 / niedziela
Hahaha jaki zwrot? To przez klub nie mogliśmy wejść czy przez jednego z nas? Klub i tak zanotował straty bo nie mógł sprzedać biletów na mecz z Jagą, a teraz jeszcze ma nam zwracać kasę? Zastanów się proszę...
12 lipca 2009, 13:46 / niedziela
Dużo osób juz to napisalo ale i ja nie mogę sie powstrzymac od wyrazenia wlasnego zdania...
Zarzadzie...Nasz drogi nie liczacy sie z kibicami zarzadzie.
Czy ja jako osoba pracujaca + moja zona i dziecko mamy wydawac po 240 zl zeby pojsc razem jak przystalo na rodzine na mecz? Nie zarabiam wielkich kokosów ale zawsze dziecku chce zrobic jaka frajde i kupic mu ten karnet zeby sie cieszyl! Zona tez wciagnieta w Lechie jest tak samo "zadowolona" z tego pomysłu "zarzadu" jak ja. Wiec prosze zastanówcie sie co jest wazniejsze oddani kibice czy wyżebrać poprzez wymyslanie glupich "sektorow ulgowych" jak najwiecej od kibica i jego rodziny.
12 lipca 2009, 14:01 / niedziela
jeżeli ktoś przychodzi z dzieckiem albo ze swoja połówką(kobietą:)) to będa oczywiście razem, więc na wejście do sektora ulgowego mężczyzna/opiekun powinien wejść za cenę ulgową! tak powinno być ponieważ nawet kiedy "transportujesz" osobe chora która na przejazd ma zniżke, jadąc z nią pod tą zniżkę podchodzisz..widzę, że tutaj jest do góry nogami, może przydałby się regulamin sektora ulgowego co?
12 lipca 2009, 22:00 / niedziela
Bilety ulgowe można o kant d... potłuc. Mój dzieciak jest jeszcze za młody żeby go zabierać na mecze. Ale jak rozumiem gdy już będzie większy i kupie mu karnet ulgowy to będe mógł mu co najwyżej pomachać z krytej na której zwykle siedze bo on będzie musiał siedzieć po drugiej stronie boiska czy tak ? Bo poprawcie mnie jeśli się myle, na sektor ulgowy mogą wejść tylko posiadacze karnetu(biletu) na ten sektor czy tak ?
Jakiś kolejny przkręt zmuszający ludzi aby kupowali pełne bilety. Mam nadzieję że klub naprawi ten błąd i wprowadzi karnety(bilety) ulgowe na każdy sektor, oczywiście proporcjonalne droższe w zależności od sektora.
12 lipca 2009, 22:50 / niedziela
a na krytej same dziadki wpierdzielają czekoladki!
13 lipca 2009, 12:54 / poniedziałek
Kolejny poroniony pomysł to robienie zdjęć 9-letnim dzieciom. Dzisiaj byłem świadkiem jak ojciec chciał zrobić niespodziankę swojemu 9-letniemu synowi i kupić mu karnet. Oczywiście nie kupił bo trzeba zrobić zdjęcie potencjalnemu 9-letniemu chuliganowi.
13 lipca 2009, 12:56 / poniedziałek
Sprawa jest prosta. Widocznie w zamierzeniach sektor ulgowy ma byc naturalnym hamulcem ruchów rewolucjonistycznych, tzw. Wędrówka Ludów (vide mecz z Ruchem w II lidze) na Lechii. Koniec witania spoznionych przyjezdnych.

Pytanie do zarzadu : bedzie mozna wejsc na ten sektor jako osoba dorosla kupujac dwa ulgowe bilety czy trzeba bedzie znowu rozszeżać pręty aby w czasie meczu poskakac sobie na nadmuchiwanym zamku ?
13 lipca 2009, 14:45 / poniedziałek
Przed chwilą rozmawiałem z panią od spraw biletów i karnetów zarząd miał się spotkać we czwartek i piątek i uzgodnić co z karnetami ulgowymi na poszczególne sektory i dupa ulgowy jest i będzie na sektor rodzinny więc synowi 9 lat muszę kupić karnet normalny.Pozdrawiam zarząd a jeszcze jest ulgowy zbiorowy na sektor rodzinny dla 3 osób . To co wszyscy na sektor rodzinny poskakać sobie na dmuchany zamek.
13 lipca 2009, 14:51 / poniedziałek
Jeżeli chce kupić karnet, to co muszę z sobą mieć? Wystarczy karnet z zeszłej rundy i jakiś dowód tożsamości - legitymacja szkolna, dowód osobisty?
13 lipca 2009, 15:00 / poniedziałek
Fryzjera zeby ładnie uczesał do zdjęcia.
13 lipca 2009, 15:03 / poniedziałek
dokument żeby był pesel
13 lipca 2009, 15:55 / poniedziałek
Widze ze cała strona został pochłonieta dygresją Lee!!!

Sorrki ale przeczytałem pare postów od góry i dalej mi sie nie chciało bo reszta jest w tym temacie podobnym! Dlatego tez minie troche dziwi ze Leee twierdzi ze nie ma róznicy miedzy Nasza Klasda a kupowaniem karnetu ?? Ogólenie rzecz biorąc to oczywiscie ze nia ma ! Ale ochrona danych osobowych,,, w tym wizerunku jest mocno zunifikowana i jesli niechcesz sobie zakłądać profilu na NK (ja tez nie załozyłem ) to nie zakłądaj!!!! to samo tyczy sie Lechii! jesli nie zagadzasz sie na warunki postawione przez ustawodawce (demokracja tak zdecydowała ) to nie choc na Lechie i sobie siedz w pubie przed ekranem ! Twój wybór, adekwatnie jak w przypadku NK

Ja bym nawet wzór nasienia zostawił, jesli było by to konieczne, za to zebym mógł byc na stadionie (ew. na trybunie lesnej w przypadkach jeśli podobni Tobie beda rzucac butelkami OBOK sedziego) więc jesli ktos chce mi zdjecie zrobic, to mi pozostaje sie tylko usmiechnąc :) )

Wiesz, ja TAMTYCH czasów nie pamietam, ale z tego co sie orientuje to za zrobie zdjecia do karnetu teraz nbie boli :)

Pozdrawiam

Trawa 100 % poparcia
13 lipca 2009, 17:07 / poniedziałek
Znalazłem wypowiedź Jenka dotyczącą karnetów ulgowych. Tu odnośnik
13 lipca 2009, 19:59 / poniedziałek
A czy ktoś z Was wie czy jest opcja wejścia za free? tzn. Kiedyś jak ktoś trenował to wchodził bezpłatnie na legitymacje zawodnika a teraz tez tak mozna?
13 lipca 2009, 20:48 / poniedziałek
Grzybek - jeśli jesteś zawodnikiem klubu masz 50%
rabatu.
13 lipca 2009, 21:39 / poniedziałek
w zeszłej rundzie była też akcja klubu "praca za karnet", zadzwoń i zapytaj
13 lipca 2009, 22:43 / poniedziałek
A ja powiem tak:

Chłopcom z zarządu zaczyny odpie.dalać!!
Nie wiem czy czy to jest wpływ tego figuranta co go zostawił Kuchar, czy po prostu im się klepki poprzestawiały.
Ale cała to sprawa to JAWNE NABIJANIE KASY NA KIBICACH!!!

ja się pytam gdzie jest ten Klub, który odrodzili kibice?
Gdzie są cykliczne spotkania z zarządu z kibicami? na których można było spokojnie pogadać twarzą w twarz
Gdzie są podane jasne zasady rozpowszechniania biletów i karnetów
Dlaczego o tym że potrzebne jest foto dowiadujesz się osobiście [odchodząc z kwitkiem] albo z forum?
Gdzie się podziała ta więź miedzy trybunami a zarządem?
Chłopaki wyjebaliście ostatnią osobą z zarządu [ która była całym sercem za Nami]
I się KURWA zaczęło!!

Jak na to patrze to mi się chce rzygać i płakać....

......

Dobra teraz na spokojnie...pewnie zagryzę zęby i karnet kupie....ale najpierw was "panowie" odwiedzę....

Proste że Prosta
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.260