Gdańsk: niedziela, 26 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

KARNETY

strona 20/27

9 sierpnia 2011, 15:11 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 sierpnia 2011, 15:15 / wtorek
samo zlo na moje to na sektor za bramke bilety powinny byc sprzedawane bez numeracji miejsc poprostu. kupujesz i siadasz/stoisz gdzie chcesz
9 sierpnia 2011, 15:15 / wtorek
9 sierpnia 2011, 15:19 / wtorek
Kolar zgadzam się i w zasadzie nie wydaje mi się by ktoś za bramką przestrzegał numeracji. A co do prostej to myślę że im bliżej środkowych miejsc, tym większe będzie ciśnienie by pilnować numeracji.
Ktoś przyglądał się jak schodzą te bilety naprzeciwko Prostej, oczywiście chodzi mi o te graniczące z tymi VIPOwskimi,?
9 sierpnia 2011, 15:19 / wtorek
9 sierpnia 2011, 15:21 / wtorek
A gdzie Ty wyczytałeś,że ja mam 30km do Gdańska?
I pozwól,że kolegów będę sobie sam wybierał.
9 sierpnia 2011, 15:22 / wtorek
Zakładając że młyn na Traugutta miał ok 1000 osób to jak z tego zrobić 8000 - bo tyle mieści się mniej więcej w sektorach za bramką?
9 sierpnia 2011, 15:25 / wtorek
9 sierpnia 2011, 15:28 / wtorek
9 sierpnia 2011, 15:29 / wtorek
9 sierpnia 2011, 15:30 / wtorek
9 sierpnia 2011, 15:34 / wtorek
9 sierpnia 2011, 15:38 / wtorek
9 sierpnia 2011, 15:38 / wtorek
9 sierpnia 2011, 15:40 / wtorek
myślałem, że to do mnie to wyżej :)

AVE LECHIA
9 sierpnia 2011, 15:49 / wtorek
9 sierpnia 2011, 15:58 / wtorek
"pozdrowienia" do pustego sektora to jak napinanie sie w internecie.

Wracajmy do tematu.

TYLKO LECHIA!
9 sierpnia 2011, 16:22 / wtorek
9 sierpnia 2011, 16:50 / wtorek
9 sierpnia 2011, 17:40 / wtorek
9 sierpnia 2011, 18:32 / wtorek
10 sierpnia 2011, 00:27 / środa
kupiłem se karnet wiec wypowiadam sie w dziale pt karnet: dziekuję adminowi za wywalenie apelu o kulturalny doping a pozostawienie np takiego:"O ile wiem to jest temat karnety, załóż sobie osobny wątek "APELE" hehe. Barak 6 Cyklon B, jebać jebać jebac CRACOVIE, tego nie może zabraknąć :) i Apeluję o to!

Gratuluję pozytywnej reakcji. W myśł sławnego srania na cenzurę zarzucę taką słynną pieśń" a na drzewach zamiast liści będą wisieć komunisci" - skasować to bo nie zwiazane z tematem. o miejsca ładne karnet fajny, tylko długo stałem. ps według starej cenzury te o karnecie mozna zostawic. pozdrawiam
10 sierpnia 2011, 02:52 / środa
Karnet zakupiony online zostaje wysłany pocztą i nie ma gwarancji że dotrze na czas czy taki karnet odbiera się w punkcie ?
10 sierpnia 2011, 07:21 / środa
wg. Pana z infolinii Lechii, karnet jest "wbity" elektronicznie na kartę kibica
nie można w żaden sposób wydrukować potwierdzenia/biletu
czekam na odpowiedź co z tym fantem zrobić, bo pewnie "system" będzie kulał na początku i nie wiem jak z wejściem na stadion
10 sierpnia 2011, 09:00 / środa
To ciekawe jak jest rozwiązana kwestia paragonu przy zakupie internetowym, bo była mowa że trzeba mieć przy sobie paragon najlepiej skserowany, na którym jest częściowo pesel i nr miejsca.
10 sierpnia 2011, 09:19 / środa
dziś podjadę z tą kartą na "wyspę" i zapytam co i jak, bo obawiam się, że będą mocne jaja z tymi kartami
10 sierpnia 2011, 09:52 / środa
malyr, daj znać jak się dowiesz czy da się jakoś sprawdzić że zakupiony online karnet jest już rzeczywiście nabity na kartę.
pozdro
10 sierpnia 2011, 14:29 / środa
Idź pan w chuj z takimi karnetami!
Chciałem przerejestrować/zarejestrować KK oraz kupić karnet, a tu zonk bo w Madisonie awaria systemu!
Oczywiście nikt nic nie wie kiedy system ruszy ponownie, a potem dziwią się, że są w pizdu kolejki...
10 sierpnia 2011, 14:35 / środa
Sprawdź sobie na kupbilet.lechia.pl w zakładce moje bilety.
Jeżeli masz kupiony karnet przez neta to ci sie pokaże 9 meczy i karnet jako 10.
Potwierdzenie możesz wydrukować na głównej "drukuj potwierdzenie".
10 sierpnia 2011, 14:37 / środa
Gianni pociesze cię że system padł wszędzie nie tylko w Madisonie. Wczoraj też była awaria a dzisiaj wytrzymał 3 godziny...
10 sierpnia 2011, 14:59 / środa
Czy tylko ja mam tyle szczęścia, że kiedy nie pójdę cokolwiek załatwić to jest OK.
Wczoraj koło 18-tej w Realu bez kolejki kupiłem bilet.
Sektor W był prawie pusty.
10 sierpnia 2011, 15:04 / środa
Wczesniej miales KK i w Realu mogles kupić, teraz masa ludzi stoi zeby wyrobić KK tam gdzie to jest mozliwe lub za samym biletem przy stadionie
10 sierpnia 2011, 16:06 / środa
Dzisiaj w Madisonie też awaria systemu (ponoć we wszystkich punktach). Można jedynie złożyć wniosek o wyrobienie KK albo kupić bilety/karnety ale jedynie jeśli posiada się już KK (ale tylko już przeprogramowaną KK). Ogólnie burdel na kółkach, nikt nic nie wie kiedy system ruszy (trzeba się dowiadywać na bieżąco...) , kolejki spore...

"100% profesjonalizm"
10 sierpnia 2011, 16:34 / środa
@w0jti1
"Drukuj potwierdzenie" jest do drukowania potwierdzenia zmienienia sobie danych na koncie a nie do potwierdzenia zakupu biletu, przynajmniej tak jest u mnie. Jeśli jest inaczej, proszę o screena z potwierdzeniem (bez danych osobowych rzecz jasna).
10 sierpnia 2011, 17:11 / środa
tak Was czytając to myślę sobie, że miałem szczęście... na KK czekałem 7 dni, karnet kupiłem w realu bez problemu w 5 minut.
10 sierpnia 2011, 20:02 / środa
Czy żeby kupic karnet przez neta trzeba mieć tę kartę kibica zasilone jakąś kwotą czy robi się przelew tak jak w poprzednich sezonach? Można kupić ulgowy przez neta? Z góry dzięki za odp.
10 sierpnia 2011, 20:29 / środa
Dobra, już zakupiłem. To co w końcu z tym potwierdzeniem?
10 sierpnia 2011, 20:32 / środa
dzis wieczorm paciorek, zeby na bramkach w niedziele KK zadzialalo bo na potwierdzenie do niedzieli raczej nie ma co liczyc :(
11 sierpnia 2011, 07:03 / czwartek
@Cobretti
Odpisali mi z maila bilety@lechia.pl że potwierdzeniem jest tylko informacja na mailu, że zostało złożone zamówienia o numerze takim i siakim i że czekają, aby Twój bank wydał im kasę. Innego potwierdzenia nie będzie.

Oby nie było żadnych wałków w niedzielę przed bramkami, bo rozwalę te budy z kasami tam! Dosyć tego burdelu.
11 sierpnia 2011, 07:54 / czwartek
czeski film nikt nic nie wie
ja wydrukowałem te potwierdzenie co piszesz
dodatkowo wydrukowałem print screeny ze strony, że mam te bilety, nazwisko, sektor, miejsce
11 sierpnia 2011, 08:18 / czwartek
Ja prócz tego co piszesz, wydrukowałem jeszcze potwierdzenie z banku, że zapłaciłem.
Niech mnie teraz tylko nie wpuszczą, jakby coś się działo (odpukać).

Ehhh, kiedyś nie było tyle zachodu, żeby sobie pójść na meczyk. Co za czasy.
11 sierpnia 2011, 09:44 / czwartek
qurwa ludzie mieliście tyle czasu żeby wyrobić te pierdolone KK, i jak zwykle 3/4 z was robią to na ostatnią minutę i jeszcze się dziwicie że system się wali, poprostu nie wytrzymuje natężenia, też nie rozumiem po jasny chuj pchacie się KK do kas, macie przecież możliwość kupna przez neta.
O tym że na nowy stadion nie wejdziecie bez KK było wiadomo od roku, a wy wyrabiacie te karty na parę dni przed meczem
11 sierpnia 2011, 09:58 / czwartek
Mam pytanko. Może ktoś wie jak będzie się odbywało wejście na stadion? Kupiłem bilet przez neta i zadzwoniłem co muszę mieć ze sobą aby wejść. Obpowiedzieli tylko że KK oraz dowód osobisty i żadnego potwierdzenia zakupu biletu. Z kolei na stronie napisali że trzeba mieć paragon zakupu. Tylko skąd ja go mam wziąć jak kupiłem przez net??
11 sierpnia 2011, 10:07 / czwartek
Na stadionie padł system... Około 300 osób czeka...
11 sierpnia 2011, 10:09 / czwartek
Ja wyrobiłem KK w grudniu 2010, ale teraz muszę zapierdalać żeby mi jakiś numer ACN nabili bo okazuje się, że karty wydawane od 16 czerwca dopiero mają ten numer, więc karnetu przez internet też kupić nie mogę, jak zwykle amatorka pełną gębą
11 sierpnia 2011, 10:23 / czwartek
Mam dokładnie to samo. Karte wyrobiłem jak tylko pojawiła się taka możliwość. Nawet ten cały 10-cio złotowy bonus dostalem. Zadowolony, że już posiadam tę kartę i że bez większych komplikacji udało się wyrobić (jedynie to, że zaginęła w Jako).Ok.W sprzedaży zamkniętej karnetu nie kupiłem, bo byłem na drugim końcu Polski. Okazuje się, że trzeba przeprogramować. No ok. Jadę na wysepkę i...okazuje się, że nie można.Czyli nie można przeprogramować, czyli nie można kupić karnetu. Czyli nie można niczego. Swoją drogą możnaby wywiesić info na wysepce "AWARIA.Przyjmujemy tylko wnioski o KK" a tak swoje odstałem i tyle. Nikt nic nie wie kiedy coś ruszy, ogółem słychać tylko "to nie moja wina", bo nie jest ale jakieś działania celem zdobycia informacji możnaby podjąć prawda? Mam prośbę. Jeśli ktoś podjedzie na wysepkę w Madisonie, żeby umieścił info czy awaria została usunięta, czyli czy jest możliwość przeprogramowania KK oraz nabicia na nią karnetu. Z góry dziękuję.
11 sierpnia 2011, 12:32 / czwartek
Od dziś można kupować również bilety na mecz Polska - Niemcy w Gdańsku. Sprzedaż prowadzi strona odnośnik
Sprzedaż odbywa się tylko przy pomocy internetu.
Na godzinę 12:30 nie sprzedano żadnego biletu bo serwis nie działa.
Ten nasz stadion piękny ale strona techniczna sprzedaży biletów leży i to strasznie.
11 sierpnia 2011, 12:49 / czwartek
2godziny stania , trochę nerwów i już tylko czekać na niedzielę...Jeżeli będą wpuszczać na stadion tak jak sprzedają bilety to w niedzielę trzeba być ze 3 godziny przed meczem...
11 sierpnia 2011, 12:55 / czwartek
na szczescie na stadionie jest duzo kolowrotkow (42 podwojne) wiec nawet jak nawali system to recznie moga wpuszczac wyjdzie maksymalnie kilka stowek na kolowrotek :-)
11 sierpnia 2011, 14:44 / czwartek
Wiecie ile wogóle biletów/karnetów trafiło do sprzedaży ? Bo nie można powiedzieć że zapełnimy np 20tyś z możliwych 41tyś bo to nieprawda.
Nie sprzedają biletów na H,I,J,K,L,5,6,7,8,9,10 - OK to miały być olbrzymie sektory gości wraz z buforami.
Ale dodatkowo nie są sprzedawane bilety na Zółtą M, Żółtą 11 i Zółtą 12. czemu ?
Ponadto w każdym dolnym sektorze nie sprzedają biletów na pierwsze 2-3 rzędy, nie sprzedają też części biletów na sektorze Zółty S - pewnie z chujową widocznością.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.254