Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

KARNETY

strona 21/32

11 sierpnia 2011, 14:59 / czwartek
samo zlo - sektor S ma zajebistą widocznosc, nawet te naroznikowe jak na T świetnie widac oprócz siedzen przy barierkach oddzielających sektor T od U.
Pierwsze 2 rzedy na żółtych sektorach były zajete od poczatku (prawdopodobnie to miejsca dla tych z ankiety co im miasto obiecało bilet).
Z każdego sektora widocznosc jest lepsza niż na zegarze przy Traugutta.
Na niebieski sektor nie sprzedają, ale pewnie jak wyczerpią miejsca innych sektorów to zaczną i tam sprzedawać chyba ze dziady z miodowej nie dopuscili mimo ze gosci nie bedzie (nie licząc śledzi po cywilu).

TYLKO LECHIA!
11 sierpnia 2011, 15:09 / czwartek
cygnus coś mi się o uszy obiło że jakiś narożny sektor ma być dla tych co będą mieli bilety w zamian za ankiety.
mi się wydaje że może na 2 pierwsze rzędy nie sprzedają z uwagi na flagi - z gówy mówie że nie miałem przyjemności być na dniach otwartych, korzystając z Twojej uprzejmosci zapytam jeszcze jak oceniasz wogole sektor Żółty 17.
11 sierpnia 2011, 15:11 / czwartek
Co do śledziuchów to jest dużo przerzutów....
11 sierpnia 2011, 15:40 / czwartek
Samo Zło - sektor 17 nie był udostępniony na dniu otwartym jedynie dolne sektory z prostej za przeproszeniem żółtej.
11 sierpnia 2011, 16:06 / czwartek
samo zło
na sektor H też sprzedają bilety ale w kasach - to jest sektor rodzinny
chociaż dziś widziałem że była możliwość zakupu w nich także przez internet
11 sierpnia 2011, 19:02 / czwartek
tak jak koledzy powyzej napisali górne sektory nie były udostepniane, ale jesli wybierzesz dolne rzedy 17 sektora to na pewno bedzie dobrze. Ale z tego co wiem sektor 17 jest juz wyprzedany, na 18 jeszcze są miejsca.

Swoją drogą szkoda ze nie udostepnili sektorów górnych bo ciekawy jestem jak wygląda stadion z 56 rzędu.

Pozdr z sektora U

TYLKO LECHIA!
11 sierpnia 2011, 20:34 / czwartek
Mam KK z numerem ACN i jak chvę kupic bilet przy potwiedzeniu wpisuje pesel i numer acn klikam zatwierdz i wyskakuje "numer PESEL nie pasuje do karty" a teraz jak probuje na strone wywala: Przepraszamy!

System zezwala na limitowana licze transakcji w celu umozliwienia swobodnego wybóru miejsc wczesniej zalogowanym uzytkownikom. Spróbuj ponownie.

Kliknij tutaj aby spróbowac ponownie...

PIERDOLE TEN SYF!!!
11 sierpnia 2011, 20:36 / czwartek
Login pesel, hasło pesel
11 sierpnia 2011, 20:37 / czwartek
ja sie zalogowac to wiem przeciez qrwa o.O
11 sierpnia 2011, 21:05 / czwartek
orientuje się ktoś jak można doładować kartę bez funkcji płatniczej?
11 sierpnia 2011, 21:07 / czwartek
@hydros tu jest pełne info odnośnik
11 sierpnia 2011, 21:08 / czwartek
hydros
tu masz info:
Karty można będzie doładowywać w wyznaczonych punktach na PGE Arenie Gdańsk, w tym we wszystkich kioskach.
odnośnik
11 sierpnia 2011, 21:08 / czwartek
odnośnik
tu jest coś na ten temat, a jak będzie to się okaże na miejscu ;)
11 sierpnia 2011, 21:15 / czwartek
W piątek i w sobotę kasy biletowe przy stadionie PGE Arena (Pawilon nr 1 od strony ul. Żaglowej i Pawilon nr 2 od ul. Uczniowskiej) będą czynne w godz. 8-24. W dniu meczu kasy biletowe zostaną otwarte od godz. 8.

Jednocześnie informujemy, że od piątku w Internecie, kasach i na Wyspach Lechii wstrzymana zostanie sprzedaż karnetów.
11 sierpnia 2011, 21:21 / czwartek
no ładnie od 8 do 24 hehe teraz nikt nie będzie narzekał ze do kas nie zdążył :) chyba jednak czytają forum...
12 sierpnia 2011, 09:36 / piątek
Znowu walą w chuja. Mogliby wczesniej powiedzieć, że od dziś nie kupię karnetu. W poniedziałek przez telefon powiedziano mi, że nawet w dniu meczu będzie mozna.
12 sierpnia 2011, 10:14 / piątek
Trzeba było kupić karnet 2 tygodnie temu, a teraz to raczej słuszni ze nie sprzedają karnetów bo masz mniejszy wybór miejsc, po meczu ze sraksą będzie można kupować karnety i miejsc na pewno będzie więcej.
12 sierpnia 2011, 10:29 / piątek
Byłem w Gdańsku 29 to nie było jeszcze sprzedaży. W poniedziałek przez telefon mówili, że nawet w dniu meczu będzie. Ale Ty wiesz lepiej i kupiłeś dwa tygodnie temu. Amatorka organizacyjna i tyle.
12 sierpnia 2011, 10:35 / piątek
Nie mówię że wiem lepiej, z tego co pamiętam 29 ruszyła sprzedaż karnetów w internecie dla wszystkich posiadaczy KK oraz na wyspach dla starych karnetowiczów, od 1 ruszyła sprzedaż karnetów na wyspach dla wszystkich posiadaczy KK. Od 6 ruszyła sprzedaż biletów więc czasu i możliwości było sporo.
12 sierpnia 2011, 12:18 / piątek
Amatorka to mało powiedziane ten klub robi sobie z kibiców jaja!!!
12 sierpnia 2011, 12:48 / piątek
Co to ma być do chuja pana ??!! Specjalnie określiłem sobie że kupie karnet w piątek żeby uniknąć godzinnych kolejek i żeby nie było niespodzianek z awarią systemu a tu taka informacja że nie sprzedają karnetów. Karnety kupowałem od początku i jakoś na T29 nie miałem z tym problemu żeby kupić sobie dzień przed meczem. Teraz na nowym stadionie w dobie informatyzacji mają problemy ze sprzedażą karnetu !!
Paranoja, żarty sobie robią z kibiców i tyle.
12 sierpnia 2011, 12:52 / piątek
szybkie pytanie, wyrabiają na przymorzu w realu kartę na miejscu?
12 sierpnia 2011, 12:55 / piątek
Na miejscu to możesz dostać Hot Doga w KFC. Na wszystko trzeba czekać
12 sierpnia 2011, 12:58 / piątek
@LG WP: Nie wyrabiaja.
12 sierpnia 2011, 14:06 / piątek
@quest- jesteś pewien że na traugutta na 2 dni przed meczem można było kupic karnet? bo ja np dzień przed meczem z Jagiellonia w pp nie mogłem kupić karnetu. mówię bądzmy tolerancyjni, w tydzień muszą ogarnąć ponad 30 tys ludzi, nie wiem czy ktoś z was pracował np w alter art i wie jak przeprowadzać takie imprezy. takie sa początki, czytac panowie komunikaty na lechia.pl; tam jest wszystko napisane. przy minimalnym rozeznaniu tematu uniknelibyscie nerwów. burdel jest ale przy tak duzym przedsięwzięciu trudno o 100% perfekcyjne przygotowanie. dostali stadion tydzien temu. badzcie ludzmi, a nie płaczącymi polaczkami. od ceny karnetu zostanie odjęta cena biletu na sraxę. więc nic nie stracicie, a kolejki od przyszłego tygodnia napewno bedą mniejsze.
12 sierpnia 2011, 22:52 / piątek
Mam pytanie do ludzi z FC.
Czy Ci którzy składali zamowienia na karnety z list FC mają je już nabite ma karte,bo u mnie zaczyna się niepokój,z góry dzięki za odp.
13 sierpnia 2011, 00:15 / sobota
Jak zamawiałeś przez FC to możesz spać spokojnie o wejście na niedzielny mecz ! Koordynator ds. FC nie dopuści by żaden kibic który jest na listach nie wszedł na mecz z powodu braku biletu/karnetu. Więcej dowiesz sie zapewne przed meczem od osoby od której zamawiałes bilet
13 sierpnia 2011, 00:21 / sobota
Kolego spokojnie :). FC są w Lechii traktowane bardzo poważnie i na pewno nikt nie zrobi nam krzywdy.

Masz w każdym fc koordynatora. Istnieje instytucja zwana Radą FC, jest Koordynator ds. Kibiców, który zajmuje się fanklubami. Wszystkie te osoby wspólnie dbają o dobro wszystkich FC, więc naprawdę bez obaw. Nie masz najmniejszych powodów by się bać o niedzielny mecz.
13 sierpnia 2011, 06:43 / sobota
Moja wiara w ludzi którzy zajmują się FC jest bardzo dużą,bo są to odpowiednie osoby,lepszych nie dało by rady wybrać.
Na nich można polegać ale już tego samego nie można powiedzieć o systemach komp.na T29 w razie awari można było wbić się przez techniczną,a teraz nie wiem czy tak będzie można.
13 sierpnia 2011, 11:24 / sobota
gumb. Wpisz ACN bez zera na początku :)
13 sierpnia 2011, 11:31 / sobota
incognito. Spoko wodza np Tczew odbiera dzisiaj wieczorem
13 sierpnia 2011, 11:32 / sobota
Dzięki bardzo.
13 sierpnia 2011, 11:49 / sobota
był ktoś pod stadionem w kasie wczoraj w późnych godzinach (ok 23 ) ? jak wyglądają kolejki ? dużo ludzi stoi ?
13 sierpnia 2011, 12:02 / sobota
" Specjalnie określiłem sobie że kupie karnet w piątek ... " czyli 2 dni przed meczem, na który jest mega popyt ;]
Kpisz kolego ? Bez napinki, ale proponuję włączyć myślenie zawczasu ...

Od kilku tygodni, nawet miesięcy wiadomo było że zainteresowanie będzie duże. Ostatnie perypetie z odbiorem stadionu i uruchomienie sprzedaży karnetów i biletów na kilkanaście dni przed pierwszym meczem powinny nas kibiców zmusić do innego podejścia do tego tematu, a nie wyczekiwanie na ostatni dzwonek !
30 lipca ruszyła sprzedaż karnetów dla starych karnetowców - w necie na jedną rundę na wyspach dodatkowo na cały sezon.
Ja z kuzynem po info ze strony klubu, ruszyliśmy o 20:30 na wyspę i bez problemu wbiliśmy ACN i kupiliśmy sobie po karneciku. Bez kolejek, stresu i awarii.
Gdyby znakomita większość z Was drodzy bracia po szalu zrobiła podobnie, jęczeli by teraz w kolejkach tylko turyści i kibice stadionu.

AVE LECHIA !!!
13 sierpnia 2011, 12:05 / sobota
dawiddo, byłem około godziny 20 (Pani w okienku mówiła, że kasy są otwarte do ostatnich klientów lecz bramy zamykają o 20 i wszyscy Ci którzy są na terenie zostaną obsłużeni) jak dla mnie kolejka wyglądała na jedno godzinną.
13 sierpnia 2011, 12:08 / sobota
Byłem wczoraj z dzieciakami koło 20.oo to chyba zliczyłem 8 otwartych kas i w sumie dwie kolejki po 20-30 osób.
Jak wyjeżdżałem koło 21.oo to ciągle ludziki dochodziły.
Oczywiście wszyscy na wielkim zdziwieniu : " o k.... ! talkie kolejki ?! "

AVE LECHIA !!!
13 sierpnia 2011, 12:09 / sobota
Konop, oczywiście masz rację. Natomiast żeby za wczasu kupić karnet/bilet zawsze coś stanie na drodzę. Zazwyczaj to lenistwo;) Tak też było w moim przypadku.

Jak sądzicie, czy dzisiaj o 15 będzie kolejka na godzinę czekania czy 3?

Zastanawiam się czy lepiej po pracy czy wieczorem podjechać.
13 sierpnia 2011, 12:40 / sobota
"... zawsze coś stanie na drodzę. Zazwyczaj to lenistwo;) "
Ha ha - mam to samo, ale niestety nastały takie czasy że trzeba się ogarniać wcześniej.
Co do sprzedaży - wydaje mi się że apogeum mamy za sobą, więc pewnie koło 1 godziny czekania na spokojnie.
Z drugiej strony weekend się zaczął, no i te nasze narodowe "na ostatnią chwilę" może dać znać o sobie.

AVE LECHIA !!!
13 sierpnia 2011, 20:07 / sobota
Można w trakcie sezonu przenieść karnet z dołu do góry? Tzn, z sektora W na sektor 22? I generalnie w inne miejsce. Pewnie to w 99% niemożliwe, ale pytam dla formalności.
18 sierpnia 2011, 08:54 / czwartek
Wie ktoś ile sprzedano karnetów ?
18 sierpnia 2011, 11:02 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
18 sierpnia 2011, 11:05 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
18 sierpnia 2011, 11:15 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 sierpnia 2011, 11:00 / niedziela
Za lechia-gdansk.pl
" Jak poinformował nas Pan Michał Lewandowski rzecznik prasowy Lechii Gdańsk do piątku ilość sprzedanych karnetów na Lechię to liczba około trzech tysięcy."

Jak widać Klub zmarnował ostatnie lata gry na T29. Kiedyś Lechia potrafiła sprzedać 6 tysięcy karnetów, a późniejsza spadająca z roku na rok frekwencja jakoś nikogo w klubie nie martwiła, no i teraz mamy efekt. Wstyd wstyd wstyd...
21 sierpnia 2011, 11:32 / niedziela
e tam karnety~~
nie doceniacie zarządu :-I
oni działają w innym wymiarze:

"Przekroczyliśmy 20 tysięcy!"
odnośnik

niech żyje wirtualna rzeczywistość..
heh
21 sierpnia 2011, 11:35 / niedziela
Jeszcze Klub powinien podać ile z tych karnetów trafiło w ręce FC,wtedy dopiero byłby wstyd,wam gdańszczanom.
21 sierpnia 2011, 11:43 / niedziela
Może jakby łaskawce na maile odpisywali i telefony odbierali to byłoby więcej.

Odpisali wam na maila wysłanego pod bilety@lechia.pl ?
21 sierpnia 2011, 11:48 / niedziela
Mi odpisali kilka razy, ale to było ładnych kilka tygodni temu... na ostatnie dwa moje maile wysłane w ciągu ostatnich dwóch tygodni już odpowiedzi nie było...
21 sierpnia 2011, 12:00 / niedziela
Spokojnie po meczu z Górnikiem gumka im troszke zmięknie
21 sierpnia 2011, 12:06 / niedziela
Andreew, nie, nie odpisali na zadnego maila z ostatnich gdzies tak 3 tygodni.
1 ..... 19 20 21 22 23 ..... 32
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.539