Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

KARNETY

strona 22/32

21 sierpnia 2011, 12:32 / niedziela
ja sie tam nawet ciesze ze tak to wszystko zaczyna wygladac...
moze wreszcie nadejdzie pierdolniecie z trzesieniem ziemi wlacznie i zacznie ten klub prosperowac transparentnie szanujac nas kibicow i wsluchujac sie w to co mowimy od lat!
tyle zmarnowanych szans na przyciagniecie a co najwazniejsze utrzymanie rzeszy ludzi....amatorka wpizdu
na nastepny mecz przyjda ci co zawsze czyli jakies cirkaebaułt 8tys i wreszcie zrozumieja ze laske to se moga klasc w domu na swoje baby a nie na nas...
no w koncu co oprocz estadio ma przyciagnac publike?....pozniak z dawidowskim???
21 sierpnia 2011, 14:10 / niedziela
Chyba przez te kolejki nie kupują ludzie karnetów, wolą kupić bilet bez straty czasu, chociaż sprzedaż tylko na stadionie to tez parodia. No i trzeba też zobaczyć gdzie jest lepiej, na którym sektorze i wtedy kupić karnet.
21 sierpnia 2011, 15:48 / niedziela
Nie za bardzo wiem z czego wy tak się cieszycie. Z tego, że nasz klub nie ma przychodów ??? Tak was to cieszy ??? Większość z was ma ciągle jakieś problemy roszczeniowe. Jak za komuny. Wszystko się należy za minimum wkładu własnego. Na karnet nie wydam, żarcia na stadionie nie kupie, kasy w klubowym sklepiku nie zostawię, najlepiej wszystko za darmo. A wymagania fiu fiu... niżej Kezmana nie schodzą. Kurwa to jak tu ma być dobrze ???!

Ja rozumiem utrudnienia (sam na stadionie w tym tygodniu byłem trzy razy), rozumiem niedoskonałości i widzę błędy w zarządzaniu, ale na litość boską życzyć swemu klubowi źle w takiej chwili ??? Sabotaż jebiący śledziem !!!
21 sierpnia 2011, 16:05 / niedziela
Kiko jeśli ktoś nie chce moich pieniędzy, nie chce bym kupił coś w sklepie czy w barze to wybacz ale ja nie jestem osobą która daje(zarobić) i prosi by ktoś mnie obsłużył. W pełni rozumiem ludzi którzy narzekają że są przeganiani z wyspy na wyspę, potem na stadion i z powrotem tylko dlatego że chcą kupić karnet. Jeśli uważasz że nasze narzekanie to działanie na szkodę Lechii, a nie uważasz że absolutny brak kompetencji osób zarządzających klubem działa na jej szkodę to tylko i wyłącznie Twój problem.
21 sierpnia 2011, 16:09 / niedziela
kiko77 - chyba pomyliłeś adresata...

Kibic chce wyrobić KK, chce kupić karnet, chce skorzystać z gastronomi, chce koszulki meczowej, tylko, że:
- KK, karnety - zjebany system, ciągłe przerwy w dystrybucji
- gastronomia - kłopoty z płaceniem kartami, brak gotówki
- koszulka - niekoniecznie ze zjebanym żółtym tłem

Jeżeli uważasz, że trzykrotne odwiedzanie przez Ciebie kas jest ok, to życzę zdrowia i zaciętości. Normalnie obsługiwany kibic powinien zawitać do kas tylko 1 (jeden) raz.

To dopiero jest: "Sabotaż jebiący śledziem !!!"
21 sierpnia 2011, 21:04 / niedziela
Hm,.ta liczba 3 tyś.karnetów to zwala z nóg. Kłania się polityka min. celów no i braków efektów sportowych. Ale to jest jeden z grzechów głównych.
Kolejny to brak czasu z uwagi na przejęcie stadionu i braku systemu do sprzedązy karnetów. Tu bym jednak polecał sprzedaż na tzw. zamówienie. Wiadomo było ,że jest opóźnienie w odbiorze stadionu. Można było wprowadzić przed sprzedaż? Moim zdaniem można było , ale ktoś nie pomyślał.
Nagonka w masmediach na temat kiboli, bandytów, chuliganów, itd na stadionach.
Czy klub wydał jakieś oświadczenie, sprostowanie, że w Gdańsku takie rzeczy nie mają miejsca.? Nie widziałem i nie słyszałem ,żeby klub coś takiego zrobił.
Rozgrywki meczów w poniedziałki.
Zarządzie ludzie pracują, uczą się. Nie każdy jest emerytem, bezrobotnym lub na utrzymaniu kogoś ,żeby miał jeszcze czas przyjśc na mecz na początku tygodnia. Po co mu karnet, jak w rundzie będzie kibic 2,3 mecze poniedziałkowe i z nich nie skorzysta.?
No i najbardziej prozaiczna rzecz , czemu zeszło mało karnetów. Stadion ma dużą pojemność widowni!!! Jak jest tyle wolnych miejsc to zawsze zdążę sobie kupić bilet. tak pewni myśli większość nowych jak i starych kibiców.
22 sierpnia 2011, 10:43 / poniedziałek
Czy ktoś się orientuje, czy ceny karnetów po meczu z ŁKSem będą obniżone o cenę drugiego biletu? (po meczu z Cracovią obniżono karnety o cenę jednego meczu)
22 sierpnia 2011, 10:51 / poniedziałek
Olo, tak powinno być i chyba było w poprzednich sezonach.

Odnośnie karnetów napiszę kilka słów. Mam go od czasu wprowadzenia na T29. Teraz też nabyłem, mimo, że z kasą nielekko bo to i niedługo slub i zmiana pracy itp. Do tego dodam, że na razie pracowałem w siedmiodniowym systemie pracy i tak będzie (na razie) w nowej. Skutkiem tego nie zawsze mogę być na meczu a urlopu na żądanie też nie zawsze da się wziąć (choć i tak się NIERAZ zdarzało). Ja nie brałem czasem po prostu ze względu na koleżanki i kolegów z pracy bo moja absencja powodowałaby problem z obsadą a może i kogoś by ściągano w dniu wolnym. Pewnie mam za dobre serce, ale cóż...

Dzięki karnetowi nie muszę jednak spieszyć się po bilet a bywało, że urywałem się trochę z pracy na mecz. Klub też ma juz ode mnie kasę. Oczywiście gdybym praktycznie mógł być tylko na 2-3 meczach w sezonie, karnetu bym nie kupował, ale zawsze można poprosić o wolne w dany dzień, choć niestety też często pzy ustalaniu grafiku nie wiadomo, którego dnia Lechia gra. W tym sezonie jest z tym chyba trochę lepiej.
22 sierpnia 2011, 15:59 / poniedziałek
Dzięki za info, ciekawe czy masz rację, ale zważywszy, że karnetów sprzedano mało, a dla klubu to najlepsza forma finansowania (kasa z góry i mniej kibiców "biletowych" do obsługi) to myślę, że klub będzie kontynuował sprzedaż karnetów po niższej cenie.
23 sierpnia 2011, 11:38 / wtorek
Jak to jest ze zniżką dla osób które kupują karnety?

1% na rundę to wiem, ale co w sytuacji gdy kupowałem karnet od początku istnienia tego systemu, z wyjątkiem początku poprzedniego sezonu? W systemie mam, że należy mi się 1% zniżki, a czy nie miało być tak, że w przypadku przerwania zakupów zniżka się nie resetuje - porozumienie Lwy-klub ?
25 sierpnia 2011, 21:44 / czwartek
Karta kibica w Pruszczu Gdańskim !
W piątek 26 sierpnia w Pruszczu Gdańskim w Sklepie Kibica przy ul. Wojska Polskiego 16 wszyscy chętni kibice Biało – Zielonych będą mogli złożyć wniosek o wyrobienie Karty Kibica Lechii Gdańsk.
Dla nie znających adresu - sklep KIBICA LECHII w budynku Starostwa.
odnośnik
4 września 2011, 16:55 / niedziela
Czy można kupić ulgowy karnet przez internet? chodzi o 20% zniżkę dla studentów. Ja kupiłem karnet na początku rundy przez neta, z tym że byl to karnet normalny i nie było problemów. Natomiast tteraz znajomy chciał dokonąc zakupu i wyskoczyła mu informacja, że: "mając 23 lata nie może kupic ulgowego, proszę o wybranie innego typu karnetu". Czy to jest jakiś bład systemu czy po proastu nie można kupować ulgowych przez neta? Z góry dzięki.
4 września 2011, 16:56 / niedziela
Nie można. Musisz przy zakupie okazać legitymację żeby dostać zniżkę. Także zostaje wyspa.
4 września 2011, 17:01 / niedziela
Dzięki 1945. Ale swoja drogą musieli coś zmienić w systemie, bo do tej pory można było kupować przez neta również te ulgowe... Zawsze mnie to zastanawiało, bo przecież nikt nie kontrolował na wejściu to mozna było kupić nawet ten wersji -50%
4 września 2011, 18:42 / niedziela
Wiesz, ja piszę jak sam kupowałem. Było to co prawda jakiś czas temu, ale nie mogłem kupić karnetu ze zniżką 20% przez neta. Po pokazaniu legitymacji na wyspie już problemu nie było.
4 września 2011, 19:02 / niedziela
Ja jak kupowałem karnet to nie chcieli nawet legitki do wglądu. Powiedzieli tylko żebym zawsze miał na meczu przy sobie w razie czego ale jak na razie nikt nic nie sprawdzał
13 września 2011, 20:53 / wtorek
Chciałem wkońcu kupić sobie karnet przez internet, ale niestety dziś już tej opcji nie widze :( Póki co widze tylko możlwość kupienia biletu na mecz z Bełchatowem. A w sumie powinna być najpierw widoczna tylko opcja karnetów a dopiero po jakimś czasie biletu. ktoś coś wie ?
4 listopada 2011, 08:37 / piątek
Mam pytanie osobiście posiadam karnet, ale czy orientuje się ktoś z Malborka czy w tym mieście można kupić bilety, czy znajomy będzie musiał przyjechać do Gdańska.
4 listopada 2011, 20:28 / piątek
Picnick zeby kupic karnet musisz podejsc do wysepki Lechii.Przez internet jest to juz niemozliwe.
4 listopada 2011, 21:13 / piątek
Jeśli się nie mylę to już karnetów nie ma w sprzedaży... Pewnie na wiosenną rundę już będą dopiero.
4 listopada 2011, 21:19 / piątek
Zgodnie z tym co podawali dzisiaj w Przeglądzie Sportowym to karnety nadal są w sprzedaży, a ich cena jest obniżana z każdym meczem. Zepewne chodzi tu o karnety na cały sezon.
17 stycznia 2012, 21:34 / wtorek
odnośnik

no to już niedługo zaczynamy
18 stycznia 2012, 18:13 / środa
chcialbym sie czegos dowiedziec , mianowiciekiedys na spotkaniu ustalono ze ni emusi byc ciaglosci karnetow ze prcentu upustow zostana zachowane nawet jak sie przerwie a tu w regulaminie jest napisane ze sie zeruja,i mozna tylko raz zawiesic a o ile pamietam jak zapewniali to nie bylo mowy o jednym jedynym razie tylko jak bedzie potrzeba to sie zachowa znizke ktora sie naliczylo.
18 stycznia 2012, 19:04 / środa
Z tego co pamiętam to odkąd wyszły karnety, to zawsze podkreslali że musi być ciagłość, jezeli sie przerwie to punkty sie zerują, w sumie dla mnie jest nowoscia, że mozna sobie na sezon tylko raz zablokowac ( niech ktoś mnie poprawi) bo wydaje mi sie że własnie teraz to wprowadzili
19 stycznia 2012, 19:45 / czwartek
Kurwa magicy od sprzedaży internetowej wprowadzili nowy system żeby się zalogować trzeba znać PESEL i nr ACN – tylko jak ktoś ma starą kartę kibica to na niej nie ma tego nr – został on nadany w systemie do którego nie ma się teraz dostępu – kurwa po prostu mistrzostwo!!!!
19 stycznia 2012, 19:47 / czwartek
yyy przecież to już jest od dawna i już daaawno informowali, żeby iść nabić ten numer?
19 stycznia 2012, 20:20 / czwartek
yyy... Dręczyciel, a nabili Ci ten numer punktakiem na karcie? Pierwsze karty nie mają fizycznie nabitego numeru, który można odczytać. Istnieje on jedynie w systemie. I to jest problem. Kminisz?
19 stycznia 2012, 20:20 / czwartek
na pierwszych kartach numeru ACN nie bylo, pozniej trzeba bylo isc na wyspe zeby go nabic, ale tylko w systemie komputerowym, teraz ponownie trzeba isc na wyspe zeby poznac ten numer i aktywowac sobie konto w necie ....
19 stycznia 2012, 20:26 / czwartek
I to jest słuszna koncepcja :) bo jak już się pójdzie na wyspę to może coś się kupi przy okazji hahahahahaha
19 stycznia 2012, 20:26 / czwartek
przy okazji przy aktywacji konta wpisujemy numer ACN bez poczatkowego zera, tego naszym magikom nie udało się jeszcze obejść ;-)
19 stycznia 2012, 21:16 / czwartek
Z moich wiadomości wynika że ten cały ACN jest stały i nie trzeba zapierdalać na wyspę po nabicie nowego. Napisz na bilety@lechia.pl prośbę o przypomnienie tego nr powinni tobie wysłać go .
20 stycznia 2012, 11:24 / piątek
Wysłali nr ACN teraz od dwóch godzin czekam na ponowną aktywację konta.
20 stycznia 2012, 12:56 / piątek
ktoś wie, czemu karta jest wydawana tylko na dwa lata? Trzeba będzie wyrabiać nową, "podbić"?
20 stycznia 2012, 13:10 / piątek
jak sie utrzymaja to moze kupie karnet a teraz na pewnio NIE nie bede placic tej parowie co siedzi we wroclawiu i liczy kase tylko, pewnie go interesuje obecnie jedynie jak najlepsza sprzedaz Traore
20 stycznia 2012, 13:19 / piątek
Przychodzisz dla Kuchara czy dla Lechii? Nie rozumiem niektórych, którzy nie przychodzą na stadion jeśli mają taką możliwość. Nie opuściłem żadnego meczu u siebie od 2005 roku, traktuję pójście na mecz jako obowiązek. Nie ważne czy jestem chory, mam złamaną rękę, nogę, wizytę u lekarza, obiad u babci, wcześniej szkołę czy inne pierdoły. Jestem na meczu i koniec. I radzę się zastanowić czy jesteś jeden z drugim kibicem czy zwykłym januszem, sezonowcem.

A swoją drogą. Mam karnet na cały sezon. Mam nadzieję, że nie będzie cyrków przy bramkach z KK. Różnie bywa, może np. nie czytać niektórych kart.
20 stycznia 2012, 13:31 / piątek
Myślę, że przychodzi dla Lechii. I właśnie dlatego nie będzie płacił kucharowi. Ja zresztą też. Ten chory mechanizm żyje tylko dzięki forsie.
15 lutego 2012, 20:27 / środa
Ma ktoś jakieś informacje o "wielkiej piłkarskiej niespodziance"?

odnośnik
15 lutego 2012, 20:30 / środa
odnośnik

tu link
15 lutego 2012, 20:52 / środa
0,2 l Powerade gratis co drugi mecz.
9 lipca 2012, 09:47 / poniedziałek
już niedługo rusza sprzedaż

odnośnik

trochę ciekawych zmian.

z mniej ciekawych to sektory najpopularniejsze czyli Q i P stały się najdroższe.
9 lipca 2012, 10:40 / poniedziałek
Kurwa wklejcie jeszcze raz link z cenami karnetów !
Czy to naprawdę tak ciężko zerknąć choćby dwa posty wyżej ? Nie trzeba otwierać odnośnika wystarczy na niego najechać by zobaczyć jego adres !
9 lipca 2012, 11:02 / poniedziałek
@LGPG wyluzuj , popatrz na daty postów, przypadkiem link który wczesniej wskazywał pewnie na promocje powerade wskazuje teraz na nowe ceny karnetow
12 lipca 2012, 09:51 / czwartek
Witam
Sprzedam Voucher upoważniający do wymiany na dwa karnety na cały sezon 2012/2013. Sektory 3, 15, 16 ,28, Q, P. (możliwa również wymiana na pozostałe sektory z trybuny żółtej). Aby wymienić Voucher na karnety, należy zgłosić się osobiście w biurze klubu na stadionie PGE Arena Gdańsk w momencie rozpoczęcia sprzedaży karnetów na sezon 2012/2013
z Kartami Kibica Lechii Gdańsk. Cena 700 zł
16 – 29 lipca - sprzedaż otwarta dla wszystkich, z zachowaniem rezerwacji miejsca dla posiadaczy karnetów z poprzedniej rundy i z możliwością przesiadki na inne wolne miejsce.

BEZ UTRATY MEMBERSHIPU.

Pozdrawiam
karol@geodezja.pl
16 lipca 2012, 11:33 / poniedziałek
Panowie i panie, kupujemy karnety. Mogli by dać jakieś bonusy dla, powiedzmy, pierwszych 500 osób, którzy je kupią.. ;)
16 lipca 2012, 19:13 / poniedziałek
karol79gdansk daj kontakt do środy to dwa biorę .
17 lipca 2012, 10:13 / wtorek
Witam

E mail; karol@geodezja.pl
Robson35, proszę napisz maila to podeśle nr telefonu lub podaj Swój to zadzwonię.
Dzięki
Pozdrawiam
17 lipca 2012, 21:06 / wtorek
Witam.
Voucher sprzedany. Temat zamkniety.

Pozdrawiam
18 lipca 2012, 15:20 / środa
Kiedy taka informacja pojawi się w stosunku do Lechii Gdańsk ?

Borussia Dortmund w zaledwie kilka dni sprzedała rekordowe 54 tysiące karnetów - informuje "Przegląd Sportowy".

W ubiegłym roku BVB pobiło klubowy rekord, sprzedając 52 tysiące karnetów. W obecnym wynik ten został poprawiony o dwa tysiące, a mogło być jeszcze lepiej.

– Zainteresowanie było olbrzymie, musieliśmy niestety odrzucić 35 tysięcy wniosków, bo chętnych było więcej niż miejsc na naszym stadionie – powiedział dyrektor zarządzający BVB Hans-Joachim Watzke.

Na samej sprzedaży karnetów mistrzowie Niemiec zarobili prawie 20 mln. euro.
18 lipca 2012, 16:21 / środa
Nigdy bo nasz stadion pomieści 44 tys.A tak poważnie to jest to możliwe tylko wówczas gdy przez min 2-sezony będziemy w czubie tabeli i pogramy w europie.To nam może zapewnić tylko inwestor który przez zakup dobrych zawodników zapełni w ten sposób stadion.44000x30x15 to daje prawie 20 mln plus puchar polski + ew Le to może nam dać drugie tyle.Plus sponsorzy i kiełbaski nastepne 20 baniek.Wówczas niedoszły plan kuchara by się spełnił-60 mln.Tak to działa.Ruscy dobrze myślą.Kupując Lechię dadzą tu zawodników którzy nie łapią się w Anglii a to wystarczy przy miernocie naszej ligi na miejsce w pierwszej 3.Za rok już tak wzmocnia drużynę za w sumie grosze 2-3 bańki Euro i mamy majstra.
Marzenia? -zobaczymy.
2 sierpnia 2012, 12:11 / czwartek
1 ..... 20 21 22 23 24 ..... 32
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.470