Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

KARNETY

strona 23/32

2 sierpnia 2012, 13:14 / czwartek
No dobrze że rusza taka kampania i do tego plakaty w Gdyni:)
Ktoś z liczących z poprzedniego sezonu wie ile poszło już karnetów?
2 sierpnia 2012, 21:57 / czwartek
Jakieś 2870
2 sierpnia 2012, 22:26 / czwartek
Ze względu na to ze 2/3 meczów Lechii bedzie zapewne w piątek i poniedziałek wielu ludzi rezygnuje z kupna karnetu. Kazdy ma w pamieci ostatni sezon kiedy to Lechia zagrała w Gdańsku 5 meczy w poniedziałek 3 lub 4 w piątek. Karnety kupują w wiekszosci starsi kibice, którzy zazwyczaj pracują, wiec z powodu tego ze zarząd klubu daje sie dymać zarzadowi extraklasy, wielu rezygnuje z karnetu. To samo jest z mocno oddalonymi FC.

TYLKO LECHIA!
2 sierpnia 2012, 22:31 / czwartek
...coś chyba knują bo od dłuższgo czasu nie można wyrobić karty kibica , a szkoda bo namówiłem kumpla ....i powoli zaczyna sie znięchecać .....jak za każdym razem musi się pytać w wyspie czy mozna już wyrobić KK ??
2 sierpnia 2012, 22:37 / czwartek
Ci młodsi też kupują karnety.. ;)
2 sierpnia 2012, 23:14 / czwartek
generalnie jebie piątki i poniedziałki, a z innej strony liga powinna już grać. teraz mamy najlepszy czas do oglądania a nie grudzień i luty.

[karnetowiec]
3 sierpnia 2012, 00:12 / piątek
"Kazdy ma w pamieci ostatni sezon kiedy to Lechia zagrała w Gdańsku 5 meczy w poniedziałek 3 lub 4 w piątek"

Ja mam w pamięci 2 mecze w piątek w ostatnim sezonie :)
3 sierpnia 2012, 08:19 / piątek
1945 - oczywiscie ze młodzi kupują karnety, nie napisałem ze 100% karnetów kupują pracujący kibice.
Bastion - moze i masz racje, nie chcący doliczyłem jeszcze mecz z Legią, co nie zmienia faktu ze połowę meczów Lechia rozegrała poza weekendem. Zważywszy na to ze 3 mecze na 8 jest rozgrywana w pt i pn u nas wychodzi 5/8.
Wiem ze niektórzy tego nie rozumieją i nie jest dla nich problemem ze mecz jest o 18 w pt czy pn, ale dla wielu to jest oczywisty kłopot który wpływa na stadionową frekwencje.

ps. tym wszystkim, którzy zamierzają mi dopiec swoją znajomoscią statystyki/matematyki ( a nie mają nic merytorycznego do powiedzenia) uprzedzam ze wiem o tym ze Lechia w Gdańsku rozegrała 15 meczów a połowa z tego to 7 i pół :)

TYLKO LECHIA!
6 sierpnia 2012, 23:49 / poniedziałek
Wiadomo kiedy będą sprzedawane bilety na mecz 20?
12 sierpnia 2012, 02:19 / niedziela
Bezsenność mnie dopadła, to postanowiłem policzyć ile karnetów jest sprzedanych na chwilę obecną (to zamiast liczenia owieczek na zaśnięcie).

A zatem obecnie, po dokładnych obliczeniach, nie licząc rezerwacji miejsc w lożach biznesowych, które zwykle i tak są puste, wychodzi 2614 sprzedanych karnetów na wiosnę (w tym są też te sprzedane na cały sezon).
12 sierpnia 2012, 10:47 / niedziela
No to szału chyba nie ma.
12 sierpnia 2012, 11:09 / niedziela
To już wiadomo czemu tak się nie chwalą wynikami sprzedaży.
12 sierpnia 2012, 11:29 / niedziela
czesc tych "sprzedanych" karnetów jest z puli sponsorskich, wystarczy spojrzec na sektory po srodku żółtej, tam są miejsca gdzie od pierwszych dni sprzedaży były rzędy zajete w 100%, akurat wątpię ze kazdy tam kupił w 1 dzień. Poza tym klub pochwalił sie ze w pierwszy dzien sprzedał 500 karnetów, pewnie były to "takie" sprzedaże.

TYLKO LECHIA!
12 sierpnia 2012, 11:43 / niedziela
Heh, "obiektywizm" oficjalnej to temat na inne opowiadanie :) Czytając ją, wydawać by się mogło, że w klubie od zawsze wszystko jest super, piękne, dobre i świetnie zorganizowane, a porażki drużyny były spowodowane tylko brakiem szczęścia, pomimo nieustannych ataków Lechii.

Pozdr.
13 sierpnia 2012, 20:08 / poniedziałek
Czy ktoś kupował karnet online ze zniżką (uczeń/student)? Ja mam problem z takim zakupem, pojawia mi się błąd ("Dane nie zostały zapisane. Popraw błędy i spróbuj ponownie"). Być może karnet ulgowy można otrzymać jedynie w którejś z wysp za okazaniem legitymacji, ale nigdzie nie widziałem takiego zapisu. Ktoś wie?
18 lutego 2013, 11:00 / poniedziałek
do kiedy mozna kupic karnet za trybune zieloną ? Wcześniej była informacja ze sprzedaż karnetow zostaje wstrzymana a teraz tyle newsów co do dystybucji i takiej informacji brak.
18 lutego 2013, 11:12 / poniedziałek
odnośnik
Obejrzyj, posłuchaj.
Sprzedaż karnetów na trybunę zieloną rozpocznie się po meczu z Pogonią. Na inne trybuny ( dolne ) sprzedaż odbywa się normalnie.
18 lutego 2013, 12:02 / poniedziałek
Do czwartku (21.02) włącznie można kupować karnety na sektor dolny zielony .
W piątek (22.02) sprzedaż zostanie wstrzymana i uruchomiona zostanie sprzedaż biletów na górna trybunę zieloną .
Po meczu z Pogonią (01.03) zostanie uruchomiona ponownie sprzedaż karnetów na trybunę dolną zieloną.
19 lutego 2013, 10:42 / wtorek
Również to słuchałem, tyle że te informacje nie sa sprecyzowane i pierwsza wyklucza drugą.

"Sprzedaż karnetów na trybunę zieloną rozpocznie się po meczu z Pogonią."

"Do czwartku (21.02) włącznie można kupować karnety na sektor dolny zielony ."

Jak może się coś rozpocząć skoro mecz z Pogonią jest po 21.02...

Zawsze jest jakiś problem z tymi karnetami (łącznie z brakiem wejścia na stadion a karnet zakupiony) aż dziwne że ma się chęć na kupowanie karnetu kolejny raz :)
19 lutego 2013, 10:58 / wtorek
Całe zamieszanie spowodowane jest zamknięciem przez wojewode dolnej części trybuny zielonej na jeden mecz, z Pogonia właśnie.
To teraz wyciągnij wnioski z tych wypowiedzi - sprzedaż karnetów trwa już od dawna,w tym na dolną część trybuny zielonej, a po prostu zostanie wstrzymana od terminu który napisał Klimek i zostanie wznowiona po meczu z Pogonią.
19 lutego 2013, 12:48 / wtorek
quest
Ja ci współczuję....
Sam kupuję karnet odkąd tylko można było kupować ( chyba 4 liga ) i NIGDY nie miałem żadnych przebojów z racji jego posiadania. Widocznie masz pecha że zawsze coś się z Twoim dzieje, albo ktoś rzucił na Ciebie klątwę jakąś ;)
20 lutego 2013, 00:01 / środa
Damy i z tym rade :) tylko chciałbym uniknąć problemu i bez ponownego jeżdżenia kupić od razu karnet.

Trochę się zagolopowałeś z tą IV ligą, wg mnie od starej II ligi, pamiętne dziurkowane :)
20 lutego 2013, 09:19 / środa
Być może że się zagalopowałem z IV ligą. Nie ważne.
Na pewno karnety były też wcześniej bo mam gdzieś chyba jeszcze te z lat 80-tych w swoich pamiątkach. Wtedy to były karnety :)
21 lutego 2013, 22:56 / czwartek
Dzisiaj od 18 już nie można było kupić karnetu a w rzeczywistości już przed 18 bo o tej próbowałem kupić. Szkoda że nie było żadnej wzmianki na ten temat na stronie.
Jednak coś jest z tym pechem, czy klątwą co do mojego kupna karnetu :(
27 czerwca 2013, 09:31 / czwartek
27 czerwca 2013, 11:40 / czwartek
Nie znalazłem informacji czy tak jak ostatnio najpierw sprzedaż na dolne sektory czy można od razu kupować na górne też?
27 czerwca 2013, 11:58 / czwartek
na chwilę obecną górne sektory są zablokowane
27 czerwca 2013, 14:52 / czwartek
Pewnie było już to pytanie ale nie chcę mi się szukać. Co jeśli karta kibica traci ważność w lipcu? Potrzebna jest nowa czy wystarczy zaktualizować? I jaki jest tego koszt?
27 czerwca 2013, 15:07 / czwartek
@Tomas na wyspie jest wyrabiana nowa.. koszt 5zł
27 czerwca 2013, 15:12 / czwartek
odnośnik
Sam sobie odpowiedziałeś. TRACI WAŻNOŚĆ tym samym staje się BEZUŻYTECZNA !
27 czerwca 2013, 18:54 / czwartek
tomas - co jeśli kod do fify traci ważność w lipcu ? potrzebny jest nowy ?
27 czerwca 2013, 19:35 / czwartek
Thomas nie sluchaj ich napisz na gg a napewno odpisze!
27 czerwca 2013, 20:47 / czwartek
Ja pierdolę chodziło mi o to czy można aktualizować starą kartę czy trzeba wyrabiać nową. Po chuj mi 2 plastiki. Nie wiem czy jest taka możliwość dlatego zapytałem. Ogarnijcie się
27 czerwca 2013, 20:47 / czwartek
"na chwilę obecną górne sektory są zablokowane"
W linku, który podałem nic takiego nie jest napisane i sądziłem, że skoro klub udostępnia ponownie cały stadion to jest sprzedaż otwarta...
27 czerwca 2013, 21:09 / czwartek
A myślisz że ktoś Ci zdrapie nadrukowaną datę i wpisze mazakiem nową ? Mi się wydawało, że maja wszystko w bazie i będę mógł dla rodziny odebrac komplet ale zdjęcie trzeba zrobić bo w kompie nie ma.
27 czerwca 2013, 21:17 / czwartek
Nie można aktualizować karty. Idziesz na wyspę, robią Ci zdjęcie, uiszczasz opłatę i dostajesz nową kartę.
27 czerwca 2013, 21:18 / czwartek
Tomas 11225, a zakładałeś, że jak dostaniesz nową kartę to drugą też będziesz musiał nosić ?? Jak będziesz starszy to zobaczysz, że karty bankowe, też mają swoją ważność... Coś mi tu pachnie kodami do fify, albo ten nick ma swoje prawa :)
27 czerwca 2013, 23:00 / czwartek
Rombis
Ale już chyba jest pełnoletni bo bluzgami rzuca ;)
tomas_1125
Tak się przywiązałeś do tej karty że nie chcesz wymienić ?
jak już ktoś napisał karty bankomatowe też mają ważność i po terminie możesz ją dziecku do zabawy oddać bo jest bezużyteczna no chyba że je kolekcjonujesz żeby mieć grubszy portfel ...
30 czerwca 2013, 11:07 / niedziela
Moim zdaniem po 2 nędznych (lekko powiedziane) sezonach w meczach u siebie na stadionie klub musi zmniejszyć ceny karnetów na ten sezon ! Jestem ciekaw czy Ci złodzieje cokolwiek obniżą .
30 czerwca 2013, 11:15 / niedziela
Przecież już są ceny karnetów...
30 czerwca 2013, 12:21 / niedziela
dla wszystkich płaczków karnety powinny być za darmo nie chcesz to nie kupuj
30 czerwca 2013, 12:58 / niedziela
Clock - nie przesadzajmy z tymi obniżkami, kupujac karnet na cały sezon, za bilet wychodzi ok 16 zl, jeszcze taniej masz jak dojdą procenty z "membershipu", FC mają dodatkowe zniżki, wiec naprawde nie ma co płakać. Zważywszy ze jest to cena jak za dwa piwa w T29 i niewiele wiecej niż cena paczki fajek.
Rozumiem to ze jednorazowe wywalenie 220 zyla to kłopot, ale czego nie robi sie dla LECHII?

TYLKO LECHIA!
30 czerwca 2013, 16:06 / niedziela
Specjal 84
1.Dałem tylko sugestie ,że klub który wygrywa 3 meczu u siebie przez cały sezon nie powinien zdzierać kasy za karnety
2.Kupuje karnet od 5 lat bez przerwy i kupie i teraz
30 czerwca 2013, 16:53 / niedziela
@Clock skoro i tak kupisz to po ch.j siejesz ferment i wyzywasz ludzi od złodziei, ja pierdo.ę ...
1 lipca 2013, 10:50 / poniedziałek
Nie ma co narzekać,student/uczeń który kupuje karnety od 5 lat kupi teraz na cały sezon za 158,40 zł.
11 lipca 2013, 09:12 / czwartek
Mam pytanko: mianowicie kumpel będzie w weekend w Gdańsku i czy może zabrać moją kartę kibica w celu jej przedłużenia czy też muszę być osobiście aby dokonać tej czynności. Porszę o odpowiedz.
11 lipca 2013, 09:57 / czwartek
Musisz osobiście wyrobić nową kartę.
11 lipca 2013, 09:58 / czwartek
może i Ty możesz przez internet to zrobić więc obecność nie jest obowiązkowa
11 lipca 2013, 10:12 / czwartek
Jak nie jest obowiązkowa, to co kolega za niego będzie pozował do zdjęcia ? ;)
11 lipca 2013, 10:15 / czwartek
może zabrać jego popiersie ;)
po raz setny te same pytania więc niech nauczą się czytać ze zrozumieniem
1 ..... 21 22 23 24 25 ..... 32
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021