Gdańsk: poniedziałek, 22 maja 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

KARNETY

strona 25/27

28 czerwca 2014, 08:09 / sobota
Dopłaty to prowizje które wynikają z umowy z operatorem płatności internetowych, moim zdaniem frajerska umowa bo wystarczyłoby PayU i więcej ludzi kupiłoby przez internet bo bez dopłat a tak trzeba jechać na wyspy. Nie rozumiem tylko dlaczego dopłata naliczana jest podwójnie...
2 lipca 2014, 12:04 / środa
odnośnik
niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale wg tego co tam jest napisane to nie ma żadnych większych korzyści przy zakupie karnetu na rundę zamiast na cały sezon?
2 lipca 2014, 12:22 / środa
Piotrek WMG - odnoszę podobne wrażenie, jak Ty. W dodatku na grafice musi być jakiś błąd, bo karnet na cały sezon opisany jest jako "18 + 1 meczów", a karnety na jesień i wiosnę kupowane osobno obowiązują na 9 (jesień) i 8 + 1 meczów (wiosna), co łącznie daje najwyżej 18 meczów. A co z ewentualnym 19. spotkaniem? :) Może to jest jedyna różnica między karnetem na cały sezon, a tym kupowanym na rundę?
2 lipca 2014, 12:49 / środa
Piotrek, a dlaczego miałaby być większa korzyść zakupu na rundę niż na cały sezon? Korzyść obu wariantów jest w porównaniu z biletami...
2 lipca 2014, 13:13 / środa
Matti, chodziło mi o odwrotna korzyść, nie ma edycji :) w każdym razie puenta jest taka że nie ma żadnej różnicy przy kupnie czy to na rundę, czy to na sezon :)
2 lipca 2014, 13:19 / środa
Na relację karnet-bilet największy wpływ ma i tak JNP Rysiu.
10 lipca 2014, 16:20 / czwartek
Czy ktoś wie jak zainteresowanie karnetami na nowy sezon? Schodzą na pniu?
10 lipca 2014, 17:07 / czwartek
Wejdz na kupbilet.lechia.pl i zobaczysz sobie. Według mnie rozchodzą sie jak poprzednio, czyli bez rewelacji, ale wiadomo ze u nas ludziska lubią kupować za 5 dwunasta.

TYLKO LECHIA!
16 lipca 2014, 19:52 / środa
Zajrzałem właśnie na kupbilet i mam wrażenie jakby karnety szły trochę lepiej niż rok temu szczególnie prosta. Ale szału cały czas nie ma.
17 lipca 2014, 07:25 / czwartek
I nie będzie dopóki Lechia regularnie nie zagości w czołówce ekstraklasy...
17 lipca 2014, 08:13 / czwartek
To tak dla porównania jak to wygląda u drużyny, która ciągle jest w czołówce:

"Legia Warszawa cały czas prowadzi sprzedaż karnetów na nowy sezon, który rozpoczyna się już w najbliższy weekend. Do tej pory klub sprzedał ponad 7,5 tysiąca abonamentów, czyli mniej niż w poprzednim sezonie. Karnety kosztują od 290 do 855 zł w zależności od trybuny i posiadanych zniżek. Można je kupować także na raty."

Wydaje mi się, że pomysł z ratami jest zacny.
17 lipca 2014, 12:31 / czwartek
Jak kupowalem caloroczny niedawno, to kobieta w sekretariacie stadionu powiedziala ze karnety sprzedaja sie bardzo dobrze.
No może swieza była, ale wydaje mi się ze zainteresowanie sie zwiekszylo!

pzdr
25 lipca 2014, 16:45 / piątek
Mam pytanie odnosnie biletow w kategorii cenowej mam jakas opcje III->II, IV->II , V->II wiecie moze co to ?
25 lipca 2014, 17:00 / piątek
U nas też są raty. Kupujesz na każdy mecz osobno. Też zacnie.
25 lipca 2014, 17:37 / piątek
Pompej: ceny wynikają z różnicy cen kategorii biletów. II najdroższa za 36zł, III za 30zł i.t.d. Zastanawiam się tylko jakie to ma zastosowanie i jak klub to stosuje ;-)
25 lipca 2014, 17:58 / piątek
tylko ze w tej opcji mialem bilet po 6zl
25 lipca 2014, 21:31 / piątek
36-30=6 tylko nadal nie wiem jaki to ma sens :-)
23 stycznia 2015, 19:09 / piątek
Czy już coś wiadomo na temat karnetów na rundę wiosenną?
23 stycznia 2015, 19:23 / piątek
chyba jeszcze nie z powodu zakazu wojewody
28 stycznia 2015, 19:06 / środa
Wie, ktoś co klub planuje z karnetami na mecz z Wisłą z sektora X?
4 lutego 2015, 09:48 / środa
No właśnie, mam karnet na zieloną, bylem na meczu z Piastem i teraz nie wejdę na Wisłę czy coś się zmieniło?
4 lutego 2015, 12:14 / środa
Jeżeli klub Cię nie wpuści, to będzie ci musiał zwrócić pieniądze (być może sobie do zregresuje od Ekstraklasy SA, która podjęła decyzją z naruszeniem przepisów).

Ekstraklasa SA nie jest uprawniona do karania w tym trybie zakazem stadionowym konkretnych osób (a tu tak się stało). Żeby ukarać musiałaby zastosować tryb przewidziany w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych. Wtedy trzeba by wskazać konkretnym osobom konkretne naruszenia i dać możliwość odwołania.
4 lutego 2015, 14:51 / środa
WSZYSCY z dopingowej szykować się na mecz z Wisłą ;)
4 lutego 2015, 15:16 / środa
Wreszcie jakaś dobra wiadomość... Oby tylko Rysiowi nie odjebało na koniec
16 lutego 2015, 15:21 / poniedziałek
Czy ktoś orientuje się co oznaczają vouchery dla karnetowców na stronie kupbilet.lechia.pl ?

odnośnik
11 marca 2015, 13:36 / środa
Dla zainteresowanych na stronie kupbilet.lechia.pl są już w sprzedaży bilety na mecze z Górnikiem i Legią. Może meczu Lecha z Legią frekwencją nie pobijemy ale fajnie jak by na mecz z Legią dobić do 30tys. Wszystko teraz w nogach naszych piłkarzy, nikt inny nie zachęci ludzi do przyjścia.
11 marca 2015, 14:45 / środa
dodając do powyższego: bilety na Legie na tą chwilę można kupić tylko w dwupaku z biletem na Górnik.
11 marca 2015, 22:12 / środa
30 tys nie bedzie bo mecz z Legia bedzie w TVP.
11 marca 2015, 23:25 / środa
robo_kk

Bilety na Legie to w Warszawie tylko...
1 lipca 2015, 15:53 / środa
a o karnetach coś wiadomo ????
jeszcze kasy na wzmocnienia nie zbierają....
1 lipca 2015, 16:27 / środa
no i wykrakales
odnośnik
1 lipca 2015, 18:48 / środa
"Trybuny pełne rodzin z dziećmi. Jasny system ulg i zniżek. Bilety dostępne na każdą kieszeń i w konkurencyjnych cenach w Ekstraklasie. Takie cele przyświecały Lechii przy tworzeniu cennika na nowy sezon 2015/2016."

Tak propaganda ładnie wypisuje slogany na stronie Lechia.pl - finalnie jest tak, że za taki sam karnet mam zapłacić 40 zł WIĘCEJ niż rok wcześniej.
1 lipca 2015, 19:13 / środa
gedania olej i nie kupuj oglądaj w TV....
1 lipca 2015, 19:15 / środa
Karnety droższe co jest dużym minusem i nie ma tutaj co dyskutować. Wciąż są w "średniej" ligowej ale mimo wszystko zwyżkowy trend niepokoi
1 lipca 2015, 19:23 / środa
Ceny biletów wzrosły dlatego karnety droższe

odnośnik
1 lipca 2015, 19:24 / środa
wszystko na około drożeje, a karnety mają tanieć ?!!! po prostu nie da się tak budować Wielkiej Lechii Naszych Marzeń ...
1 lipca 2015, 19:37 / środa
Najbardziej zdrożało paliwo ROTFL

Trollom klubowym dziękujemy.
1 lipca 2015, 19:40 / środa
Karnety droższe, bo bilety droższe - no żeby rozdawać darmowe bilety, musi się znaleźć odpowiednia ilość frajerów karnetowiczów LOL
1 lipca 2015, 20:08 / środa
Co do wzrostu cen to zależy na jaki sektor, zielony połączyli z łukiem przy trybunie, więc jedni mają drożej inni tanie.
W zeszłym roku płaciłem po zniżkach ~360zł (nie pamiętam jaka była cena bez zniżek, ale chyba coś około 400zł), teraz jeśli dobrze widzę cena wynosi 330zł (minus zniżki).
1 lipca 2015, 21:07 / środa
"wszystko na około drożeje, a karnety mają tanieć?!"

Jeśli celem jest rozwój klubu to właśnie tak powinno być. Albo liczy się na szybkie dokapitalizowanie klubu poprzez zwiększenie ceny wejściówek albo stawia się na długofalowy progres poprzez zwiększanie atrakcyjności meczu(gra o wyższe cele) lub poprzez zmniejszenie ceny wstępu.

Skoro klub nie był w stanie osiągnąć lepszej lokaty niż rok wcześniej to podnoszenie cen za wstęp jest absurdalne. Powinniśmy być nastawieni na zarobek z gastronomii i gadżetów nie zaś z biletów(szczególnie w roku w którym trzeba będzie pozyskać nowego sponsora głównego). Frekwencja średnia 20 000+ jest osiągalna tylko jeśli bilet nie odbiega ceną od wejściówki do kina - w innym wypadku mecze z Niecieczą czy z Podbeskidziem(nie obrażając nikogo z wymienionych) przyciągną na stadion tylko tych co są zawsze.

Ale tak jak mówiłem wciąż jest to cena przystępna i nie odbiegająca zbytnio od innych klubów e-klasy. Jednakże są kluby w Bundeslidze czy Serie A które mają porównywalne(10-2€) ceny za nieporównywalnie lepszą ligę
1 lipca 2015, 22:51 / środa
Buziek: cena przystępna może i jest ale karnetów, jesli się wyliczy średnią cenę meczu, na żółtą jeśli się nie pomyliłem chyba 26zł czyli tyle co do kina. Cena pojedynczego biletu jest bardzo droga - 50 zł, jak na polskie zarobki...
2 lipca 2015, 09:02 / czwartek
Cena karnetu to jedna strona medalu druga to polityka walki o dogodne terminy rozgrywek bo co z tego ze ktoś kupuje karnet a potem ma straszne problemy z pójściem na mecze bo mecze będą albo w piątki albo w poniedziałki i znowu szamotanina z pracodawcą o wolne. Kur... mac patrze 2 pierwsze kolejki u nas i piatek a ja praca popołudniu Ja pójdę mimo problemów z pracą ale ja to jak mówi moja źona świr co od ponad 30 lat chodzi na jakąś tam kopaną a ja jej na to że nie kopaną tylko ukochaną Lechię ale inni czasami mogą nie mieć takiego wyboru i pozwolić sobie na wolne od pracy
2 lipca 2015, 09:24 / czwartek
@Zielony Zielony

cytując pierwszego leśniczego RP- zmień pracę, weź kredyt ;-)
2 lipca 2015, 12:26 / czwartek
Mi np. bardzo rzuciło się w oczy że nasze biało zielone kobitki tracą 33% zniżkę.
2 lipca 2015, 19:12 / czwartek
ZielonyZielony - ja bardzo dobrze to rozumiem i cały sezon są szarpaniny o wolne popołudnie, a w przypadku meczów o 20.30 to także i nocki, wiec jesli trafiają sie dwa piatki to juz mnie krew zalewa.
Wracając do tematu to podwyżki próbują mydlić jakimis tam promocjami. Karnety i pojedyńcze bilety w górę, brak zniżek dla kobiet w zamian kilka zniżek na dodatkowe atrakcje. No niestety, ale jesli ma byc przez to lepsza Lechia to i to przeżyjemy, w końcu miłość nie można wycenić...

TYLKO LECHIA!
7 lipca 2015, 08:41 / wtorek
Gdzie wejść by zakupić karnet na sezon -czy już uruchomili-bo jestem ślepy chyba.
Macie linka ?
7 lipca 2015, 09:00 / wtorek
7 lipca 2015, 20:09 / wtorek
Dzięki .Zakupione tylko dlaczego po transakcji nie widzę Karty Syna w systemie.Czy muszę podejść do wysepki nabić karty czy są już nabite i mogę spokjnie iść na Shalke i na Cracovie.
7 lipca 2015, 21:16 / wtorek
Jak założysz mu konto na odnośnik to dopiero sprawdzisz status biletów, ewentualnie wyspa.
Ze swojego konta możesz tylko kupować dla innych.
7 lipca 2015, 21:32 / wtorek
Wiem że po kupnie nasze stałe miejsca są zajęte więc wygląda że jest ok.
Czy dobrze czytam że karnety na cały sezon są bez 3 meczów rundy finałowej ?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.254