Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

KARNETY

strona 29/32

17 lipca 2017, 18:52 / poniedziałek
Jednak mandziara robi skok na kasę...Oprócz tego, że podniósł ceny karnetów, to jeszcze na prostych zlikwidował ulgowe... Jak dziecko ma 16 lat, to już płaci cenę za normalny karnet i nie ma tej zniżki 25%....

Przejedzie się na tym zapewne... Chytry i mendziara tracą dwa razy...
17 lipca 2017, 19:48 / poniedziałek
Z ciekawości sprawdziłem ceny u innych i wygląda na to że mamy najdroższe karnety w lidze, nie wspominając o ulgowych bo to już żenada. A po tym co widać w tej chwli to podejrzewam, że ilościowo tylko brukbet ma gorszą sprzedaż karnetów niż my. Tak na ok 1tys. max Brawo Brawo.
17 lipca 2017, 21:20 / poniedziałek
Rombis, znajomy kupował dziecku 8 letniemu. 680 pln. Na żółtą oczywiście.
17 lipca 2017, 21:25 / poniedziałek
680 zł to jest cena wyjściowa normalnego (czyli każdego biletu) na Q. Jak masz zniżki ze względu na staż to zapłacisz jak dziś ja ok 550 zł, jak dziecko ma mniej niż 16 lat to ma dodatkowo 25%.
Od 16 lat dla mendziary już tracisz prawo do zniżek...
28 lipca 2017, 11:33 / piątek
Kupiłem wczoraj samochód. Zapłaciłem 10000PLN i kazałem sobie podstawić go pod dom. Zabalowałem kilka dni, przyjeżdżam do domu, patrzę. Samochód bez kół, kierownicy nie ma, zderzaki pożyczył sobie sąsiad z 2 podwórka. Jak myślicie, ile wart jest teraz mój samochód i czy ktoś nie powinien mi oddać jakiejś kasy?
28 lipca 2017, 11:38 / piątek
Czym prędzej przestaw go w inne miejsce, bo jeszcze zostało parę części, które można sprzedać lub pożyczyć...
Tym i tak nie pojeździsz, ale zawsze możesz się kumplom pochwalić, że masz wóz...

Tylko go im kurwa nie pokazuj....:)
28 lipca 2017, 11:54 / piątek
Zamien na karnet do konca rundy,bo na caly sezon nie starczy.
28 lipca 2017, 12:19 / piątek
Na wiosnę bedą nam puszczać stare mecze na telebimach, bo cała druzyna zostanie wyprzedana, zostaną tylko Łukasik i Maskotka "z ławki" do obsługi telebimów. Przed meczem za pomocą skype'a połaczymy sie z Florydą, gdzie prosto z Palm Beach opalony trener opowie nam o taktyce.
Ze względu na rosnące koszty obsługi stadionu podrożeje gięta i karnety na prostą.

TYLKO LECHIA!
28 lipca 2017, 12:28 / piątek
zapomniałem dodac , ze bedą tez obniżki.
Tzn obniżeniu ulegnie zawartość procentowa alkoholu w stadionowym sikaczu oraz (tu niespodzianka dla trybuny dopingowej!) - woda w kiblu pod sektorem U nie bedzie walić siarkowodorem!!!
28 lipca 2017, 14:24 / piątek
Ale za to będzie kultura.....gry.
28 lipca 2017, 14:32 / piątek
Posiadanie piłki panowie się kurwa liczy a nie punkty i gole.
Mamy 60:40 to i ceny rosną.
Jak będzie 80:20 to wypierdoli system.

No i kultura gry oczywiście. Szyk i elegancja.
28 lipca 2017, 15:17 / piątek
Ciekawe, czy coach serio uważa, że każdego można sprzedać i "jakoś musimy sobie poradzić, po to jesteśmy", przecież najważniejsze, że na pokładzie wciąż są Mila i Krasić, środek pola zabezpieczony dwoma genialnymi jak na warunki naszej ligi zawodnikami, no i jest z kim kawę w dniu meczu wypić.
19 sierpnia 2017, 17:51 / sobota
Jak zawsze dymanko najwierniejszych trwa w najlepsze.
odnośnik
Dostanę bilet na mecz za darmo (nie licząc tych na PP i LM) nie dla mnie, lecz dla .....zanjomego i to o zawrotnej wartości ...5 zł :D:D
Mam nadzieje że fizycznie zapłacą za to nasze gwiazdy typu Mila, a nie są to działania marketingowe...i będzie to jedyny plus.
19 sierpnia 2017, 21:33 / sobota
Zobacz mój wpis z 3 lipca ;)
odnośnik
19 sierpnia 2017, 21:46 / sobota
Z jednej strony Was rozumiem, ale z drugiej nigdy nie przeliczałem miłośći do Lechii na złotówki. Włos mi sie zjeżył, ale zapłaciłem za karnet. Teraz nie interesuje mnie czy klub robi jakieś akcje dla innych. Po prostu naiwnie licze ze kupując karnet wspieram klub, a nie ze mam taniej bilet.

TYLKO LECHIA!
21 sierpnia 2017, 17:55 / poniedziałek
Mam podobnie jak Ty i nie miałem problemu żeby zapłacić za karnet. Jednak tu chodzi o samo podejście zarządu, druga sprawa to wolę żeby było 8000 wiernych, aniżeli 30 tys osób z "grupona".
26 sierpnia 2017, 11:02 / sobota
Witam,

podpowie ktoś jak zarezerwować miejsce z vouchera dla karnetowców i je wydrukować? Wchodzę na swoje konto, wybieram "kup dostępne produkty", zaznaczam "koszyk" przy bilecie na mecz z Jagiellonią, przenosi mnie do wizerunku stadionu i... w każdym sektorze ilość miejsc równa się zero... Jak klikam na link jak kupować bilety odnosi do strony z tabelą... odnośnik Myślałem, że może ja taki niekumaty, ale po przypomnieniu przez klub jak się loguje na konto (mam karnet od początku i nie mam z reguły potrzeby wchodzić na konto), nie dałem rady przejść poprzez wybór miejsca i w końcu odesłali mnie do któregoś ze stacjonarnych punktów sprzedaży. Coś chyba jest ze stroną bo raz jakby miałem możliwość wyboru miejsca i realizacji vouchera, ale coś się zaraz potem wysypało...

Czy ktoś już to załatwił i jak? Z góry dzięki za pomoc.
26 sierpnia 2017, 14:02 / sobota
1. Logowanie na konto
2. Wejście na bilety
3. Wybór miejsca (kolor zielony krzesełka)
4. Wprowadzenie PESEL osoby dla której bilet ma być
5. Wybór biletu (np. normalny mężczyzna)
6. Wybór opcji (wydrukuj samodzielnie lub karta kibica - trzeba podać nr)
7. Wpisać nr vouchera
8. Posumowanie (zielona ikona na dole po prawej stronie)
9. Wydruk biletu lub nabicie na kartę
28 sierpnia 2017, 11:53 / poniedziałek
Dzięki. I tak musieli coś w klubie odblokować jak im wysłałem print screena. Mam jescze pytanie. Co oznacza: " jeżeli posiadasz aktualną kartę kibica Lechii Gdańsk metoda dostarczenia zmieni się na Karta Kibica Internet. Oznacza to, że na stadion wchodzisz przy jej użyciu. W przypadku wyboru opcji Wydruk samodzielny po zrealizowaniu płatności za bilety, wejściówki będzie można pobrać w formacie PDF i wydrukować na kartce A4. Pamiętaj, że jeżeli posiadasz aktualną kartę kibica Lechii Gdańsk a wybierzesz Wydruk samodzielny dla swojego biletu, na stadion wejdziesz za pomocą wydrukowane biletu, Twoja karta kibica Lechii Gdańsk nie będzie aktywna na to wydarzenie."? Czy muszę voucher nabić na kartę bo jak go wydrukuję to ona będzie nieaktywna? Mam an karcie nabity karnet. jak to wygląda w przypadku wykorzystania vouchera na syna albo kolegę?

Pozdrawiam
28 sierpnia 2017, 13:23 / poniedziałek
Przecież masz jasno napisane. Wybierasz wydruk idziesz z tym wydrukiem.
28 sierpnia 2017, 13:31 / poniedziałek
Jak masz bilet wydrukowany to nie masz go na karcie kibica i tak samo na odwrót jak go nabijesz na kartę to nie wejdziesz na wydrukowany chyba
2 lipca 2018, 16:04 / poniedziałek
Kiedy będą w sprzedaży nowe karnety?
2 lipca 2018, 17:56 / poniedziałek
mendziara oblicza podwyżkę.

Ale puchary w cenie więc luz.
2 lipca 2018, 19:26 / poniedziałek
Jak obliczą taką jak w zeszłym roku to ja dziękuję za takie wczasy.
3 lipca 2018, 17:52 / wtorek
"Wszyscy karnetowicze otrzymają od nas dodatkowe 12% rabatu na nowy sezon. (zostanie on jednorazowo doliczony do punktów membership)."

odnośnik

Specjalnie poszukałem tej informacji aby później nie było, że będzie wał ze strony klubu!
3 lipca 2018, 18:41 / wtorek
Czyli do poprzedniej ceny trzeba dodać 12%, które w kasie odejmą w postaci zniżki.
4 lipca 2018, 12:49 / środa
Rabat
32%

tyle mam na zakup karnetu na koncie widać że tak będzie :)
5 lipca 2018, 14:31 / czwartek
I dalej cisza ze strony klubu o karnetach. Na głównej informacje o drużynie ale o karnetach nic. Mam nadzieje, że nie będzie jak w zeszłym roku, podwyżka o 25%.
5 lipca 2018, 15:11 / czwartek
z oficjalnej

Od dziś możecie kupić karnety na cały sezon 2018/2019 (wraz z rundą finałową) oraz na samą rundę jesienną (wszystkie ligowe mecze Lechii na Energa Stadion do końca 2018 roku). W nadchodzącym sezonie ceny biletów normalnych będą niższe, przywróciliśmy zniżki na trybunach żółtej i czerwonej, a także zgodnie z obietnicą – każdy posiadacz karnetu na poprzedni sezon otrzyma od nas dodatkowe 12% zniżki.

odnośnik
5 lipca 2018, 22:32 / czwartek
Wyszło taniej, choć i tak wciąż dużo, no ale miłości nie da sie przeliczyc na złotówki.

TYLKO LECHIA!
8 lipca 2018, 05:13 / niedziela
Bilet na żółtą taniej 5 zł, czyli frekwencja nadal będzie słaba, gówniana polityka marketingowa klubu. Gdyby bilety kosztowały połowę tego co podają na pewno wiele osób skusiłoby się na mecz całą rodziną, a tak pozostaje karnet na Z, a z dzieciakami idę tylko na wybrane mecze...
8 lipca 2018, 11:14 / niedziela
Zapłaciłem 397 zł za karnet normalny na żółtą. To daje 21-22 zł za mecz. Uważam, że przyzwoicie. No ale trzeba było kupować karnet jeszcze od Traugutta.
8 lipca 2018, 22:31 / niedziela
Tez mam maksymalna zniżkę na karnet, mimo to uważam ze są za drogie. Nie każdy ma takie rabaty, a bilety tak jak mówiłem wystarczyłoby zrobić niższe ceny i na pewno więcej ludzi chodziłoby na mecze...
9 lipca 2018, 15:15 / poniedziałek
Chciałem kupić karnet na T, sektor na który chodzę od początku na Bursztynku, ale sprzedaż jest zablokowana. Gość przez tel poinformował mnie, że na ten sektor, oraz na M, od teraz będę tylko bilety i jeśli chce tam zostać, to nie kupię karnetu i tracę ciągłość w zniżkach. To są kurwa jakieś jaja....
9 lipca 2018, 19:29 / poniedziałek
No to dziwne. T i M jest w grafice z ww linku odnośnik
Dodatkowo o zniżkach piszą :
"UWAGA. W przypadku braku ciągłości przez 2 sezony zgromadzony rabat membership ulega wyzerowaniu. Jest to podyktowane przepisami regulującymi żywotność danych osobowych w bazie systemu biletowego. Dane gromadzone są przez kolejne 2 lata od ostatniego meczu na jaki uprawniał dany karnet/bilet."
9 lipca 2018, 22:34 / poniedziałek
Bete ciągłości nie stracisz. Tak jak pisał Pinochet wyżej dopiero po 2 latach nieobecności na meczach.
10 lipca 2018, 02:56 / wtorek
Mniej zastanawiające czy rację ma Bete, czy Pinochet... bardziej - czemu ten jełop na infolinii stwierdził, że ciągłość idzie się jebać?
Oszczędności? Infolinia na outsourcingu w Indiach... albo innym Bangladeszu?

A może to sam Adaśko odbiera? A ten jak wiadomo kłamie nawet jak się go o nazwisko zapytać.

Tak jak pisałem nieco wcześniej... szkoda, że po wygranych derbach nie spadliśmy. Tu musi coś solidnie pierdolnąć żeby się zmieniło. Jak nie pierdolnie, to szumowiny/krętacze/złodzieje/skurwysyny* z tzw "zarządu" będą robić swoje dopóty nie będzie co zbierać.

I znów będziemy się jak Feniks z popiołów odradzać.

* - wszystko adekwatne, nic nie skreślać
10 lipca 2018, 09:31 / wtorek
Pinochet, Slot i Stara Szkoła.
Ja wiem, że wedle przepisów są 2 sezony "potrzebne" żeby stracić zniżki, wiem też, że sektor T jest na tej ich grafice, napisałem natomiast to, co przewinął mi jakiś typ na infolinii. Na mende mi z głosu nie brzmiał, ale chuj wie jakie oni tam modulatory mogą mieć...
Tak czy inaczej, napisałem do nich na żydbuku, to poprosili o kontakt na @, "w celu rozwiązania Pana problemu". Chuj, że do tej pory cisza na @, lepsze jest to, że nie chcieli odpisać na fb, żeby wszyscy z T, mieli rozwiązanie problemu.
Wkurwiają mnie, nawet nie tyle chamstwem czy jak to nazwać, mi to bardziej na zwykły burdel i nieudolność wygląda...
10 lipca 2018, 10:31 / wtorek
No i się wszystko wyjaśniło. Od tego sezonu wyłączyli możliwość kupienia na sektor T nowego karnetu(chuj wie czemu), przy okazji jakiś baran zablokował tą opcję dla "starych" karneciarzy.
Mały opierdol na @ i wszystko śmiga po staremu, system odblokował możliwość kupienia ;)
10 lipca 2018, 22:09 / wtorek
W tym roku sektory M i T wrzucili do niższej kategorii cenowej niż reszta trybuny żółtej. Wygląda jakby chcieli zrobić podział na zegar, prostą i łuki (w skład których wchodzą właśnie M i T). Pewnie zablokowali sprzedaż karnetów na T, żeby ludzie nie kupowali tam tańszych karnetów, a na meczach siedzieli bliżej środka na O, P, Q czy R (bo sektory z różnymi cenami już nie będą oddzielone przez pleksi). Natomiast M graniczy z klatką i często sprzedaż na nią jest zablokowana z powodu przyjazdu kibiców gości.

Zrobił się kolejny bałagan, nie ma już prostego podziału cenowego na zieloną, żółtą, niebieską i czerwoną tylko jakiś mix (3 różne kategorie cenowe na każdy kolor).

I na koniec pytanie retoryczne. W zeszłym roku podniesienie cen wejściówek tłumaczyli wzrostem kosztów zapewnienia bezpieczeństwa na stadionie. W tym roku te koszty spadły? ;)
16 lipca 2018, 15:45 / poniedziałek
Karnety dla seniorów na sektor G zdrożały o 30 zł.PYTANIE DO ZARZĄDU GDZIE TA ZAPOWIADANA OBNIŻKA NA TEN SEZON?????????????????????.Oczekujemy na odpowiedż klubu.
18 lipca 2018, 15:41 / środa
Czekamy na odpowiedż dlaczego zdrożały karnety na SEKTOR G dla emerytów????????
Czy to efekt wybitnie dobrej gry naszego zespołu w poprzednim sezonie????????????
Kupimy karnety tylko i wyłącznie po uzyskaniu uzasadnienia,a może olewacie wiernych kibiców i nie zależy wam na naszej obecności na stadionie,a niektórzy z nas przychodzą na mecze LECHII od lat sześć dzisiątych.
18 lipca 2018, 20:32 / środa
@ted, serio, na forum kibiców piszesz pytania do zarządu klubu, który z tą stroną nie ma nic wspólnego i domagasz się odpowiedzi, dobry jesteś :D
18 lipca 2018, 23:45 / środa
ted musi być zdania, że każdy kolejny "?" zwiększa ciężar gatunkowy pytania... ;-)
19 lipca 2018, 00:09 / czwartek
Ted? Ted is dead.
19 lipca 2018, 13:01 / czwartek
Ted. Pozwól że odpowiem Ci osobiście w imieniu zarządu i prezesa:
To nieprawda, że karnety dla emerytów zdrożały, zmalała jedynie wartość pieniądza. W roku 2017 za 100 zł można było kupić 50 chlebów i 0,3 karnetu na Lechię. W tym roku można kupić już tylko 40 chlebów i 0,25 karnetu. Więc w ubiegłym roku aby kupić cały karnet trzeba było wydać 3x100 - 300 zł, a w tym roku 4x100 - 400zł, a więc jak sam widzisz, mimo rosnących kosztów ceny karnetów, dzięki działaniom naszego prezesa i zarządu są ciągle na tym samym poziomie, trzeba tylko wydać na to trochę więcej pieniędzy. ;)
22 czerwca 2019, 18:48 / sobota
chyba czas na karnety
1 lipca 2019, 20:18 / poniedziałek
odnośnik

Jak ktoś się spodziewał takiej promocji jak w ubiegłym sezonie to się rozczaruje i to mocno.
Na niektóre sektory cena grubo poszła w górę.
1 lipca 2019, 20:28 / poniedziałek
Rzeczywiście jest trochę drożej.
Kupuję karnet na cały sezon, w tamtym roku było to niecałe pięć stówek (ze zniżkami), a teraz niecałe sześć stówek.
Tyle tylko, że w cenie mecz z Broendby/Turku.
Da się przeżyć.
1 lipca 2019, 20:40 / poniedziałek
No ja nie wiem czy tak niezbyt drogo. Na Y w zeszłym roku zapłaciłem 265 a w tym 488.
Nawet biorąc pod uwagę za darmo mecz w lidze europejskiej to spora podwyżka.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.527