Gdańsk: piątek, 21 lipca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

KARNETY

strona 3/29

13 lipca 2009, 22:55 / poniedziałek
Skoro mówisz o kibicach Lechii to jest nas może z 2 tysiące,co pokazała chociażby trybuna Leśna na Jagielloni,czy pokazują to wyjazdy gdzie jeździ z 300 osób.Reszta to są tak zwani kibice piłki nożnej ,Małysza,Kubicy czy teraz Gortata,ale to ich się szanuje(zresztą trzeba kimś zapełnić Baltic Arene,jak to każdy mówi a ja mam w to wyjebane).A Ci kibice spod znaku sukcesu to przecież nie będą pyskować tylko co im każą to zrobią czyli kupią karnet i lansik potem że karnecik się ma nie;] i oczywiście mam nadzieje że tego nie doczekam ale będą popcornic na stadionilku wpierdzielać i nas kibiców którzy są z Lechią na dobre i na złe nazywać tak jak nazywać już zaczynają:"bandytami,pseudokibicami,psycholami" itd. Zarządowi oczywiście to na ręke bo im więcej ludzi to większa kasa,ale warto się zastanowić czy nam potrzeba tych baranów nadal tolerować(chodzi mi o kibiców sukcesu Lechii). Co nie znaczy że nie chciałbym widzieć naszego klubu na czele tabeli ekstraklasy. Pozdrawiam wszystkich co mają serca Biało-Zielone,a piknik jak już nie raz pisałem WYPIERDALAĆ! najlepiej do Barcelony
14 lipca 2009, 07:42 / wtorek
A kupicie sobie telefon reklamowany przez T Rydzyka i jego wiernego kompana J Kaczynskiego ??

Na miłość boską nie schodzcie w kazdym z wątków na temat Małyszy itp. Co oni wam przeszkadzaja?? Gryzą was podczas meczu czy wyrzeraja ostatnie kiełbaski ? Póki nie beda trabic trabkami jak na żuzlu (albo co gorsza jak ci W RPA) to radziłbym skupic sie na wałsnym dopingu.

Pozdro
14 lipca 2009, 08:50 / wtorek
DO KROWY WYWROTOWEJ!
KUPIŁEM KARNET NA PROSTĄ,WIĘC PEWNIE TWOIM ZDANIEM JESTEM PIKNIKIEM?
OTÓŻ NIE!
TAKICH JAK JA SĄ SETKI I WCALE NIE MUSZĄ JEŻDZIĆ NA WYJAZDY ŻEBY SIĘ NAZYWAĆ KIBICAMI LECHII!
GDY TY NIE BYŁEŚ NAWET W PLANIE RODZICÓW TO WŁAŚNIE ONI JEŻDZILI NA MECZE I TO W SILE NIEKIEDY KILKU TYSIĘCY[PIOTRKOW,POZNAŃ,WARSZAWA,KOSZALIN NIE WSPOMINAJĄC ŚLEDZIOWA TEGO I TEGO I WIELE INNYCH MIAST]
ROZUMIEM ŻE LICZBĘ WYJAZDÓW WYROBIŁEŚ SOBIE W SIWIAŁKACH,SYCEWICACH,BOŻYCH POLACH I KILKA RAZY W EKSTRAKLASIE.
JAK DOJDZIESZ DO SIĄGNIĘĆ NAS PIKNIKÓW[ZAJMIE CI TO KILKANŚCIE LAT ]TO CHĘTNIE SIĘ ZNOWU ZALOGUJĘ I ZABIORĘ GŁOS-A TERAZ SPIEPRZAM USTĘPUJĄC MIEJSCA "PRAWDZIWYM KIBICOM"
BEZ URAZY!
BEZ ODZEWU!
POZDRAWIAM MIMO WSZYSTKO!
14 lipca 2009, 09:17 / wtorek
Dołączam się do yogiego.
14 lipca 2009, 09:55 / wtorek
do krowa-wywrotowa
przewróciło ci się w głowie koleś, spróbuj się przespać, a jak sie prześpisz to przeproś wszystkich kibiców, których obrażasz. kto nie ma ochoty, czasu a ni pieniędzy nie jedzie, ale nie znaczy że nie kibicuje. bedziesz mial swoją rodzinę i ciężka prace to pogadamy, też jak byłem na garnuszku u mamusi to ganiało mnie po całej Polsce...a na koniec powiem ci sam się pierdol buraku.
14 lipca 2009, 10:01 / wtorek
Do krowy, przestań ćpać i weź się za czytanie książek, które zadała pani na wakacje.
14 lipca 2009, 10:16 / wtorek
A już myślałem że na tym forum są tylko "prawdziwi" kibice jak krowa, na szczęście nie.
A wracając do tematu karnetów... Można by spróbować sprawę nagłośnić (media) żeby klub wytłumaczył się dlaczego ma kibiców w głębokim poważaniu i jasno przedstawił zasady sprzedaży karnetów. Bo na razie to co sezon wymyślane są nowe krętactwa. Czy na BA też będą sektory pseudo ulgowe ? Czy cały stadion będzie uważany jako sektor kryty :) i takie też będą ceny - czyli żadnych ulg. Może zapisze się do szkółki i będę miał zniżkę, chociaż nabór mojego rocznika skończył się chyba jakieś 20 lat temu :) albo przynajmniej zapisze mojego syna. Tylko klubowicze też chyba wchodzą tylko na sektor ulgowy czy tak?
14 lipca 2009, 10:17 / wtorek
Yogi , pozdrawiam .Trafnie wszystko ująłeś.wszystko w temacie.
Do zobaczenia w wiadomym miejscu . Na pochybel rybim łbom !!!!!!!!!!!!!!!!!
14 lipca 2009, 10:20 / wtorek
A ja uważam, że napastliwa krowa ma sporo racji do czego nam sie ciężko przyznać vide: Yogi. To że kiedyś się gdzieś było nie zwalnia nikogo z biało-zielonych obowiązków. Zasługi zasługami, ale teraz zamiast licytacji gdzie kto był (tak na marginesie w Bożym Polu nie graliśmy tylko w Starym) trzeba brać się w garść "czyś emeryt, czyś małolat" i wspólnie działać na wszelkich polach ku chwale gdańskiej Lechii.
Gadanina typu "ja już swoje zrobiłem - teraz mogę pierdzieć w krzesełko na bałyk arenie" sukcesów nikomu nie przyniesie.
14 lipca 2009, 10:40 / wtorek
Do Dord:

nie masz czasu i pieniędzy to ok, jesteś kibicem Lechii. Ale jak już używasz okreslenia "NIE MASZ OCHOTY" to jesteś zwykłym...........
14 lipca 2009, 10:52 / wtorek
Picknic - po co do prasy... daj zarzad od razu do prokuratury! Przeciez jest unia europejska... strzelanie z ucha jest teraz w modzie.

yogi - mysle, ze nie zauwazasz zasadniczej roznicy pomiedzy piknikiem, malyszem itd, a stara gwardia? Czy czegos Ci brakuje zeby sie do niej zaliczyc?
14 lipca 2009, 11:05 / wtorek
Myślę, że nie ma co już roztrząsać tego tematu, w dzisiejszym artykule - odnośnik - wszystko zostało wyjaśnione i tak niestety czy też STETY będzie.

Czy przy każdej dyskusji każdy musi przekonywać kto jest jakim kibicem? Każdy kibicuje tak, jak uważa i na takim poziomie na jaki go stać. Skoro między kibicami nie ma zgody i ktoś nie potrafi zrozumieć, że na stadionie jest miejsce dla dzieci, kobiet i starszych ludzi - dla każdego - to musi chyba się nad sobą zastanowić.

Pozdrawiam Wszystkich - młodych i starych, kobiety i dzieci, Ultrasów i Pikników, kibiców z prostej i z młyna, z krytej i z sektora ulgowego... już niedługo zaczyna się liga i musimy się spotkać na stadionie w jednym celu - każdy kibic wie w jakim ;) i chyba wszyscy zrozumieli o co chodzi?

TYLKO LECHIA!!!
14 lipca 2009, 11:22 / wtorek
" Teraz mamy możliwość albo zamknąć sektor pod obecną drogą wejściową dla gości i powiększyć bufor, albo otworzyć go dla kibiców, którzy zdaniem organizatora i policji nie stanowią zagrożenia bliskiego kontaktu z kibicami przyjezdnymi."

no taaaa, bliski kontakt moze byc w tym wypadku zainicjowany jedynie przez przyjezdnych... ogolnie ciekawa teoria policyjno-zarzadowa...
14 lipca 2009, 11:49 / wtorek
jak nie masz ochoty to wogóle na Traugutta się dord nie pojawiaj,bo takie fochy to możesz strzelać jak Ci żona "M jak miłośc" włączy zamiast podać piwo.
A Ty Yogi mnie nie obchodzi gdzie byłeś,tylko gdzie jesteś teraz??
14 lipca 2009, 12:10 / wtorek
LP nie łap mnie za słówka, a ty wywrotowy człowieku jesteś piknikiem dla żużlowców, p. ręcznych i innych, mieszkaniec Gdańska ma prawo być kibicem i kibicować tak jak potrafi..i jeszcze jedno, te pikniki jak to mówisz robią niejednokrotnie dużo więcej z pożytkiem dla klubu jak specjaliści spod zegara, dając na klub troche grosza, niech każdy robi to co umie najlepiej, jedni spiewają a inni forse dają, jaki z ciebie kibic skoro sie ze swoim kibicowaniem wozisz.
14 lipca 2009, 12:31 / wtorek
Siódma poprawka do konstytucji:

"mieszkaniec Gdańska ma prawo być kibicem i kibicować tak jak potrafi.." hyhyhy
14 lipca 2009, 12:47 / wtorek
Piknik nie piknik, kazdy spedza te 2-3 godziny na stadionie jak uwaza za sluszne dla siebie..ale temat brzmi KARNETY..i tu zauwazam swego rodzaju paranoje..mlodzi Pilkarze Lechii w tym roku nie maja nawet 1% znizki na KARNETY..i to jest kurwa skandal!!!!!!!..120zl/miesiac do kasy klubu wplywa od masy mlodych adeptow z ktorych Lechia moze miec pozytek w latach najblizszych a mimo to placa tyle co inni Kibice..i gdzie tu logika??!!..to jest wspieranie mlodziezy??!!..pozdrawiam..
14 lipca 2009, 14:24 / wtorek
Odnośnie sprzedaży właśnie zakupiłem karnet. Na początek podam informacje ,że nie trzeba posiadać karnet z ubiegłych rund ( przedsprzedaż dla karnetowców to fikcja ) także śmiało można kupować już teraz.Pytając pani czemu nie sprawdzają poprzednich karnetów odpowiedziała "Nie sprawdzamy" .
Wypełniamy wniosek o karte kibica, płacimy , fotka i mamy karnet.
Szybko sprawnie i bezboleśnie w 5 min (no oprócz zdjęcia).

Pzdr
14 lipca 2009, 14:29 / wtorek
dord jak takiś obrońca wszystkich na stadionie to na chuj wytykasz wtedy tych z zegara?? Ja siedze na łuku bo tam jest moje miejsce i nie nawidze nie cierpię jak ktoś dzieli ludzi na tych z tego sektora albo tych z małyszów. Ale wg. mnie Ci co tak naprawdę są z drużyną na dobre i na złe ( to większość która siedzi na trybunach wie jaka to jest grupa osób) jeździ i na wyjazdy i sporo robi dla klubu. Są to i ludzie z zegara i z łuków i z prostej i z krytej. Ale drażni mnie jak piszesz, ja już jeździłem tu, tu i tu. A teraz to możecie mnie pocałować bo jak ja jeździłęm to ty ........ albo robiłeś. Co to w ogóle jest za gadka do kibiców po szalu ?? Każdy znajdzie swoje miejsce na stadionie i koniec, ale nie pierdol że pikniki robią więcej niż ktoś tam bo dają kasę. Nie kasa na szczęście jeszcze jest najważniejsza w pewnych aspektach.

JEST TO TEMAT O KARNETACH !!!
14 lipca 2009, 15:25 / wtorek
.."Skoro mówisz o kibicach Lechii to jest nas może z 2 tysiące,co pokazała chociażby trybuna Leśna na Jagielloni,czy pokazują to wyjazdy gdzie jeździ z 300 osób.Reszta to są tak zwani kibice piłki nożnej ,Małysza,Kubicy czy teraz Gortata"..

ja dziele ludzi?? poczytaj trochę o czym mowa i potem gadaj "concretny" piosenkarzu stadionowy.

to jest temat o karnetach, jak najbardziej, już kupiłeś?:)
14 lipca 2009, 17:45 / wtorek
A propos Małysza:) gdyby wręczyć mu karnet na vipa(taki gest reklamowy), to może pijar wszechobecny przychylniej popatrzał by na nasz Klub:) a i wesoły temat pikników by znknął, bo ogólnie idąc Waszym tokiem myślenia to, żeby nie byc wyzwanym od "nie-kibica"(żeby nie powiedzieć piknika) muszę przymierać głodem na stadionie:)) aha karnetu jeszcze nie mam, kupie jak wróce z urlopu, to tak żeby wszyscy byli zadowoleni hehe:))
14 lipca 2009, 19:47 / wtorek
...no i przez paru baranów watek rozmydlony i wszyscy zapomnieli jaki jest właściwy temat .....zresztą nie po raz pierwszy na tym forum, czasami mam wrażenie że to ekipa nasłana przez zarząd torpeduje niewygodne dla nich tematy .....
...i jeszcze takie wnioski
- swoimi działaniami zarząd poprzez rozdzielanie rodzin na różne sektory doprowadza do ich rozpadu.
- promuje związki homoseksualne zwłaszcza lesbijskie (przysługują im 2 ulgowe)
- geje na pewno czują się dyskryminowani (ten który robi za kobietę też powinien dostać bilet ulgowy)
- hmm...nie wiem co kolorowymi - dać im też ulgowy ?
14 lipca 2009, 19:55 / wtorek
Prosze o potwierdzenie, czy rzeczywiscie nie trzeba pokazywac karnetow z poprzedniej rundy przy zakupie nowego przed 20.07.
14 lipca 2009, 20:09 / wtorek
ja kupowalem normalnie i nikt mnie sie nie pytal czy mam.
14 lipca 2009, 20:14 / wtorek
"Klub jest zobowiązany wykonywać i archiwizować zdjęcia nabywców wejściówek. Jest to wymóg nowej ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Wszystkie kluby muszą posiadać w swojej bazie zdjęcia uczestników meczów
- Zdjęcia będą musiały być wykonane przez klub, nie będzie można przyjść z zeskanowanym, czy wywołanym już zdjęciem" - po 1: a gówno prawda dziś dokładnie przestudiowałem wspomnianą ustawą i nie ma tam nic na temat tego, że klub musi zrobić zdjęcie!!! Nie ma też wzmianki, że nie może to być skan.
A skoro nie jest zabronione!!
po 2: z tego co mi wiadomo to na razie tylko Lechia wprowadza tak "restrykcyjne" stosowanie się do nowej ustawy....która przypomnijmy wchodzi od sierpnia [ jeśli wejdzie, bo możliwe, że będzie zaskarżona do Trybunału Konstytucyjnego] A jeżeli wchodzi od sierpnia to wszystkie decyzje podjęte przed tym terminem są jak najbardziej wiążące [ prawo nie działa wstecz] do tego dochodzi drobny szczegół, że do momentu wpisania jej do Dziennika Ustaw nie OBOWIĄZUJE!!!!

"Baza tych fotografii będzie poufna i nie będzie udostępniana podmiotom trzecim. Chodzi o to, by móc porównać wizerunek z bazy ze zdjęciem z kamery zrobionym już podczas meczu. - dodaje Jenek" - czyt. nie będzie udostępniany mediom, ale psom już tak!!

Błażej mydlisz oczy...... tylko jaki wy w tym macie cel?

nie kupiłem karnetu...
14 lipca 2009, 20:18 / wtorek
Kolejna sprawa to tak jak piszecie, że teraz gdy jest przedsprzedaż dla "karnetowców" [ przynajmniej wg. klubu] można kupić karnet nawet jak go się nie miało wcześniej....paranoja!!

Ja jeżeli będę kupował karnet to zrobię to 20 ciekawe co będzie gdy już dla mnie zabraknie? Przecież powinno starczyć dla każdego posiadacza karnetu z poprzedniej rundy!?

Proste że Prosta
14 lipca 2009, 20:27 / wtorek
a mnie ciekawi jak bedzie wygladac robienie zdjec "biletowiczom" o ktorych tez w artykule mowa... zapewne ladnie to spowolni przechodzenie przez bramofurty... ah juz widze te piekne profile ludzi po wiecej niz 4 piwach przed meczem ...
14 lipca 2009, 22:29 / wtorek
Ten post jest powiedzmy off-topic i adresowany do KURAKA (sorry ale nie ma tu opcji PRIV).

KURAK dobre zioło palisz ale mogłeś nie odpisywać nic po kilku wiadrach bo w takim stanie to przekracza możliwości twoich zdolności (bo takie chyba masz na trzeźwo?) do zwykłej dyskusji. Nie chciałem wdawać się tu w jakieś napinki ale kurwa normalnie mnie rozjebałeś tym swoim postem i musze to skometować. Cytuje i odpisuje:

"Dlatego tez minie troche dziwi ze Leee twierdzi ze nie ma róznicy miedzy Nasza Klasda a kupowaniem karnetu ??"
Porównanie było nieco bardziej precyzyjne niż to co napisałeś ale kruwa właśnie twierdziłem że jest różnica!

"Ogólenie rzecz biorąc to oczywiscie ze nia ma !"
Tej różnicy? Jedno zdanie wcześniej twierdziłeś, że to cie dziwi, ale nagle eureka - teraz to już jest oczywiste choć kuwa twierdziłem że właśnie jest.

"to nie choc na Lechie i sobie siedz w pubie przed ekranem ! Twój wybór, adekwatnie jak w przypadku NK"
Nosz kurwa to wkońcu jest ta różnica czy nie? Bo jak "adekwatnie" to chyba już nie?

Trzy zdnia i roztrojenie jaźni? A wogóle to weź przeczytaj ten swój post w całości nawet sto razy (bo mógł bym przyjebać się dosłownie do kazdego jednego zdania) i spróbuj samego siebie zrozumieć. Powodzenia.
15 lipca 2009, 00:23 / środa
jak dla mnie, to nie musi być zioło, poprostu Słoneczko Peru tutaj za bardzo przygrzało...

a co do tematu, no cóż - jak dla mnie to to niestety kolejna próba improwizacji pod hasłem "chcemy być profesjonalni', a wychodzi jak wychodzi

najbardziej wkurwiająca sprawa zdjęć rzecz jasna, jakkolwiek na całe szczęście nie będąca wymysłem klubu a pojebanej ustawy (którą to swoją drogą o dziwo nie mało wspiera, ba - podoba im się coraz głębsza inwigilacja i totalniactwo przepisów, no ale jedni lubią cytrusy a inni jak im spod stóp jebie)

jednak mimo wszystko - czy nie dało się np. w związku z powyższym (skoro mus to mus) jakoś tego chociaż usprawnić, np. zrobić coś w rodzaju 'karty kibica' - ot taki dokument już z foto itd. - w przypadku karneciarzy by to wiele pewnie nie zmieniało (bądź mogłoby zastępować karnet, na zasadzie czegoś w rodzaju karty miejskiej, wiadomo o co chodzi chyba), ale osoby kupujące np. bilety posiadające takową by się nie musiały fotografować z meczu na mecz, dodatkowo ewentualnie jakiś program partnerski do tego włączyć, czy dać posiadaczom takowej pierwszeństwo w kupnie biletów w przedsprzedaży na coważniejszemecze, albo co
ot, taki koszer pomysł

szalom
15 lipca 2009, 06:40 / środa
Cóż jest jak jest, niewielki wpływ na to mamy, oprócz wyrażenia swojej opinii. Karnet kupię, mimo, że na pewno opuszczę pierwsze dwa mecze, a być może i trzeci (oby nie). Nadal liczę, że klub rozwinie "akcję promocyjną" i w końcu z tych karnetów będzie jakaś korzyść, choćby to miało być dopiero w Letnicy to poczekam...
Sprawa ulg dla kobiet i sektora - porażka, ale prędzej czy później chyba można było się tego spodziewać, klub chce maksymalnie zarabiać na kibicach - normalne prawo rynku, a że wqrwia nas kibiców... Oczywiście, że korzyść jednej strony powoduje straty drugiej. Pewne jest, że więcej kobiet, par, małżeństw przyszłoby na mecz gdyby ulgi były na prostą, a tak pożyjemy, zobaczymy...
15 lipca 2009, 09:30 / środa
może po prostu stworzyć nowy wzór i niech każdy kibic wykupuje sobie swój fotel bujany na Lechii w dzierżawę do 2012, liczy się kolejność zgoszeń.
15 lipca 2009, 10:05 / środa
Camel,

Ustawa uchwalona w marcu przez Sejm w i podpisana przez Prezydenta. Dziennik Ustaw nr 62 poz. 504 z kwietnia br. Ustawa wchodzi w życie z dniem 1 sierpnia, zatem vacatio legis ponad 3 miesiące. Do Trybunału nie została skierowana.

Art. 13 nowej ustawy określa OBOWIĄZKI organizatora w zakresie identyfikacji.
W ramach rozgrywek ligi zawodowej zakres przetwarzanych danych obejmuje m.in. wizerunek twarzy

Lechia jako klub akurat w tym przypadku dobrze wywiazuje sie z tych obowiazków. Zezwolenie na przeprowadzenie imprery masowej wymaga m.in. pozytywnej opinii KMP. Do tego informacja o sposobie zapewnienia identyfikacji osób jest konieczna. Wszystko moze mieć znaczenie zwłaszcza, że pierwszy dzień obowiazywania nowej ustawy to od razu derby Trojmiasta.
15 lipca 2009, 10:10 / środa
Cel maja w tym taki żeby można było rozgrywać mecze Ekstraklasy przy Traugutta z udziałem publiczności - proste :)
15 lipca 2009, 10:12 / środa
cienio 10 lipca 2009, 14:47 / piątek napisał: " . . . robienie tarczy między przyjezdnymi a najbardziej krewkimi naszymi Kibicami z dzieci i kobiet, to jest pomysł co najmniej niesmaczny o innych aspekatach nie wspominając. Ktoś powie przecież sektor rodzinny był i było ok. Tak, ale rodzinny był z tego co mi wiadomo wtedy kiedy nie było gości. Teraz rozumiem sektor ulgowy ma być na stałe bez względu na akoliczność, a to już zmienia postać rzeczy. . . "

================================================== ===

dyro się ustosunkował,
niniejszym zapraszam do ankiety pod linkiem odnośnik
15 lipca 2009, 10:41 / środa
z tego co zrozumiałem czytając ten artykuł, to przed każdym meczem, gdy będę kupował bilet będą robić mi kurwa zdjęcie?
15 lipca 2009, 11:57 / środa
Niestety tak :)
15 lipca 2009, 13:44 / środa
a czy zdjecia bedą potem dostepne na picassa czy youtube? ciekaw jestem jak wyszedłem...:)
Po co te foty, moze od razu zrobic kazdemu kod kreskowy na karku i przy bramie ochroniarz bedzie stał i skanowac nas, tak jak w Tesco...

TYLKO LECHIA!!!
15 lipca 2009, 19:46 / środa
16 lipca 2009, 18:40 / czwartek
Bastion Prawicy -

Nie musisz mi cytować tej zjebanej ustawy bo mam ją na kompie i dokładnie ją przeczytałem.
To, że jest nakaz ujawnienia wizerunku twarzy to jedno, ale powiedz mi gdzie jest napisane że to klub musi robić zdjęcia?
Nie powiesz mi bo nie ma o tym wzmianki....nie ma także wzmianki o tym, że dane zdjęcie musi być aktualne więc jak przyniesiesz własne zdjęcie jak miałeś 3 lata to powinno wszystko grać.... czyż nie?

Wiem, że ta zjebana ustawa już jest w dzienniku ustaw ...niestety.. i już się nie da nic zrobić, ale to nie zna czy, że powinniśmy się temu podporządkować...!?

Bardziej mi chodziło o ostatnie decyzje klubu, który wydawał się jeszcze do jakiegoś czasu klubem którym "rządzą" kibice [ nie w sensie dosłownym ] a teraz robi się z Nas głupie owieczki, które trzeba "elektrycznym pastuchem" poukładać na stadionie!!.

Ktoś albo tego wszystkiego dobrze nie przemyślał albo [co gorsze] maja Nas w dupie i tyle !!

Proste że Prosta!
16 lipca 2009, 20:49 / czwartek
Do Camel: A kto ci broni wyjść w czasie meczu na środek boiska z gołą dupą i wykrzyczec pzpn pznp itd.Tylko musisz liczyc się z tym że więcej na ten jak i na inne stadiony w Polsce nie wiejdziesz.
16 lipca 2009, 22:05 / czwartek
nie no, ręce opadają poprostu

już mniejsza z sensem, mniejsza z logiką, z jakąkolwiek stosownością i adekwatnością powyżeszej riposty do ripostowanej wypowiedzi, mniejsza z czytaniem ze zrozumieniem

ale dziwi mnie już bardziej to, że jest tu tylu chcących dać się pewnie nawet zakolczykować zwolenników poddania się pełnej kontroli przez wszelkie 'siły wyższe' - w sumie to trochę smutne

szalom

ps. odnośnik - ostatnie zdanie - kto to jest ten 'podmiot trzeci', albo raczej - kto nim nie jest?
16 lipca 2009, 22:08 / czwartek
No tak po takim występie Camela na Boisku chyba sam bym go na stadion nie wpuścił. No chyba że taki występ dała by zgrabna niewiasta.
A w temacie karnetów... Byłem kupiłem, zaskakująco sprawna operacja mimo robienia jeszcze zdjęcia i wypełniania formularza. Ponoć już niedługo mamy mieć karty kibica. Jeżeli dodatkowo usprawni to kupowanie biletów np. wystarczy zamówić karnet przez inertet logując się na swoją kartę kibica, zrobić przelwik i całą operacja z głowy. Jeżeli dojdzie do takich usprawnień to jestem za.
A co do ustawy... przynajmniej mobilizują kluby do jakiś inwestycji.
16 lipca 2009, 22:22 / czwartek
a strona lechia.pl jest do dupy! nieaktualne informacje, m.in. o 50% znizce dla czlonkow OSP. jak wol stoi ze zniszka przysluguje, a na miejscu okazuje sie ze nie. profesjonalizm pelna geba.
17 lipca 2009, 08:35 / piątek
Lee nie pogrązaj sie...
17 lipca 2009, 08:42 / piątek
może się mylę, ale czy dla niektórych zdjęcie jest aż tak trudną barierą do przebycia żeby rezygnować z chodzenia na Lechię?! Takie odnoszę wrażenie. Wymogi są jakie są, a nam chyba nie powinno to przeszkadzać w prawdziwym kibicowaniu Naszej Drużynie? Wprowadzili bramofurty - przyzwyczailiśmy się (no - w miarę); wprowadzili monitoring - komu przeszkadza?! Teraz będą zdjęcia - będą w bazie klubu i na karnetach - czy ktoś ma powód, żeby się bać, że go ktoś rozpozna - bo może o to chodzi? Jak dla mnie to mogę sobie nawet wykupić billboard ze zdjęciem na karnecie na LECHIĘ na Skwerze Kościuszki i mam w dupie! Ja wiem, że chodzę na Lechię i jej kibicuję, WY wiecie to samo i dla mnie to podstawa - jestem z tego dumny! Tylko Lechia!!
17 lipca 2009, 08:45 / piątek
Swoja drogą czy wiecie moze czy wiadomo cos o tym kto rzucił tą butelka w sedziego (sorry obok) na derbach ??? Bo ciekaw jestem czy takie zdjecie w jki kolwiek sposób było by pomocne.
17 lipca 2009, 08:46 / piątek
a jeszcze pytanie do krowy - skoro nie chcesz małyszów i pikników i innych na meczach to w przyszłości KIM WYPEŁNISZ BALTIC ARENĘ??? 40 tysięcy z górą miejsc czeka i "prawdziwi kibice" nie wypełnią części nawet choćby nie wiem co. Zamiast na nich jechać pokaż jak prawdziwy kibic Lechii Gdańsk zachowuje się na meczu i rozruszaj towarzystwo i pokaż jak się dopinguje bez względu na wynik. Pozdro.
17 lipca 2009, 09:16 / piątek
Wakacyjny wysyp konfidentów?
17 lipca 2009, 09:47 / piątek
kurak - a co Cię to interesuje? na pewno drzyzga wie
17 lipca 2009, 17:42 / piątek
a ja, żeby jebac pzpn nie musze wychodzić na boisko, wystraczy że pokrzyczę i pospiewam w moim ulubionym sektorze rodzinnym, tam też jest znakomita ekipa, prosze mi wierzyć:) przy okazji pozdrawiam starych bywalców sektora "rodzinnego" tych stojących(większość) i tych siedzących a niekiedy leżących:)nie mam skrupułów, żeby wraz ze śliczną małżonką zajmowac miejsca w tym szacownym "ulgowym" miejscu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.242