Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

KARNETY

strona 30/32

1 lipca 2019, 20:48 / poniedziałek
Na rodzinny też ceny jak na żółtą
1 lipca 2019, 20:53 / poniedziałek
Chyba kogoś porypało i to zdrowo.
Ja chodzę na Lechię ponad 40 lat i mam obecnie max zniżkę na karnet -na pewno go kupię ale wiele osób zrezygnuje z kibicowania .Ceny kosmiczne nawet dla tych co zawsze chodzą.Myślę że frekwencja spadnie i 10 tyś to max no może na Derby będzie 25 koła reszta do 10 -12 tyś.
Szkoda.
1 lipca 2019, 21:19 / poniedziałek
Nie chciałbym, żeby to jakoś dziwnie zabrzmiało, bo każdy ma odmienną sytuację finansowa, ale na "zółtą" ok. 37 PLN za mecz (15 ligowych) + jeden pucharowy LE, to cena do przyjęcia.
Żonie i tak powiem, że wchodzę za darmo :-)

Spejson, jak mnie wzrok nie myli, to rodzinny jest w II kategorii cenowej.

Pzdr
1 lipca 2019, 22:09 / poniedziałek
Ja na X zapłaciłem 290. Średnio 18 zł za mecz, w tym LE... Nie narzekam.
1 lipca 2019, 22:45 / poniedziałek
Czy w cenie karnetu na sezon są także mecze rundy finałowej? Jeżeli tak to przy maksymalnych zniżkach wychodzi (zakładając minimum 18 meczy w lidze) 15,55 zł za mecz + LE + ewentualny PP. W zeszłym roku wyszło mi ~11,60 zł. Jest podwyżka, ale nie jest źle.
1 lipca 2019, 23:29 / poniedziałek
Orientuje sie ktos czy ten mecz w LE tez jest za friko jesli kupi sie karnet na jesien?
1 lipca 2019, 23:35 / poniedziałek
Największa podwyżka dotyczy byłego rodzinnego.Cena zrównana z żółtą.Do tej pory bilety wychodziły w sumie ok 20 zł /za mecz na Syna i na Mnie razem .
Teraz 42 zł po wszystkich zniżkach (20%) to spora podwyżka dla nas.Wielu z tego sektora zostanie w domach.
Zważywszy że w PP gramy na wyjazdach to jedynie pierwszy przeciwnik w el LE jest w cenie.
2 lipca 2019, 18:12 / wtorek
Karnety kupuję kilkanaście lat więc zniżkę mam maksymalną i teraz też kupię ale fakt, trzeba przyznać że niektóre sektory wzrost cen jest dramatyczny. Weźmy na przykład sektor Z - w zeszłym roku 390 zł, a w tym 610 zł. Aż 220 zł więcej! BLisko 57% podwyżki w stosunku rok w rok! To już jest niedorzeczne. I teraz pytanie? Czy postanowią nowe płoty aby odgrodzić te sektory od innych? Bo przecież w chuj osób kupi sobie karnety na tańze sektory a będzie chodzić na droższe. I co? Ktoś wyda 610 zł, przyjdzie np., 15 minut przed meczem a tu miejsce zajęte... i usłyszy - [kod do fify] - tu nie kino. A takich sytuacji będzie pełno co niepotrzebnie będzie powodować zamieszanie, bo mecz się zacznie a ludziska będą łazić, wykłucać się o miejsca, wzywać ochronę i zasłaniać widok innych. A najważniejsze: mimo bardzo udanego sezonu jakoś nie przyciągnęli na stadion tłumów, co powinno dać do zrozumienia że taka mpodwyżka cen tym bardziej tego nie zrobi... Choć ja i tak kupię na cały rok...
2 lipca 2019, 19:58 / wtorek
Może zbierają na odprawę dla Mandziary? Cena na narożne sektory za sezon wzrosła o 220 złotych. To dużo nawet z wejściem na mecz pucharowy. A uzasadnienie podwyżki przez rzecznika to kuriozum...ciekawe jakie ceny byłyby po zdobyciu przez nas mistrzostwa? Po tysiąc?
4 lipca 2019, 07:59 / czwartek
168 za cały sezon na v.
4 lipca 2019, 10:05 / czwartek
Akurat zrównanie ceny Z z S było kwestią czasu. Niczym się te sektory nie różnią.
4 lipca 2019, 15:23 / czwartek
W sumie canal + za rok wychodzi taniej niż karnet (taka mała dygresja).
Problemem jest jak dla mnie kwestia terminarza - niestety pracując do 17, dojechanie na mecz w piątek, czy poniedziałek na 18 graniczy z cudem, a niestety takie godziny są dość często uskuteczniane w przypadku meczów w Gdańsku.
Nie rozumiem też, dlaczego mecz z Amicą, która jest cienka jak sik pająka, jest jako mecz droższy, a z Piastem (mimo wszystko mistrz Polski) już nie.
Brakuje mi dalej jakiejś akcji dla rodziców z dziećmi (np. karnet dla rodzica + dziecko w cenie karnetu ulgowego dla dwóch osób, by uczyć dzieciaki przychodzenia na mecze).
4 lipca 2019, 16:28 / czwartek
Poczekaj troszkę i jak zawsze gdy będzie słabsza frekwencja to zacznie się rozdawnictwo biletów w rozmaitej postaci...nie myślą i tyle. Nadzieja w nowym szefie marketingu...:-))
4 lipca 2019, 19:59 / czwartek
jak co rundę, zapłaczę i zapłacę. To fakt, że ceny nie zachęcają potencjalnych nowych karnetowiczów. Sektor Z wykluczyli z Zielonej ceny to znaczy ze na dopingowej zrobi się tłoczniej. Karolek bedzie miał kogo opierdalać, że przyszedł na Zieloną jeść słonecznik.

TYLKO LECHIA!
5 lipca 2019, 16:13 / piątek
Sektor Y
Cena za karnet w zeszłym sezonie - 296,40 PLN
Cena za karnet w nowym sezonie - 524,60 PLN
Wzrost - 77%

Gratuluję osobom odpowiedzialnym za układanie cennika.

Ja, z bólem serca, ale zapłacę, stać mnie. Jestem jednak przekonany, że wiele osób zostanie w domu.

Ewentualnie zaczną się kombinacje typu: kupuję karnet na dopingową, a później idę szukać wolnego miejsca na Y/Z.

Z niecierpliwością czekam na pierwsze mecze domowe i frekwencję na nich...
6 lipca 2019, 16:32 / sobota
Tak wysoka podwyżka na Z wynikła z tego równania z żółtą, którą też podnieśli. Co do frekwencji, cóż i tak zdecydowana większość na stadionie to bilety. Klub oficjalnie nie podaje ile sprzedał karnetów, ale na pewno było to grubo poniżej 10000... Ceny są takie jakie są i nie mamy na nie żadnego wpływu. Dobrze, że chociaż są te zniżki i dla FC, bo niektórzy na mecz muszą pokonać setki km żeby obejrzeć na żywo.
9 lipca 2019, 04:47 / wtorek
Jak dla mnie te podwyżki to strzały w kolano, bo fanatycy zawsze przyjdą, ale chodzi o takich co faktycznie nie mają do końca wesoło, a są prawdziwymi kibicami wspierającymi od lat. Czemu ciągle pod górkę ? Oby nie było przejazdu na tym.
9 lipca 2019, 13:59 / wtorek
W poprzednim sezonie sprzedano około 3500 karnetów (tak mi się obiło o uszy) , Z,Y oraz rodzinna były pełne w 80% teraz to raczej marzenie . Ja i tak kupię , ale jak ktoś ma dzieciaka lub dwoje smyków to ma spory problem .
9 lipca 2019, 15:31 / wtorek
Państwo daje Ci po 500 na każde dziecko za friko co miesiąc. Na Lechię żałujesz odrobiny tej kwoty ?
9 lipca 2019, 17:26 / wtorek
Nie tak za free .Niektórzy myślą że są zobowiązani oddać głos na ten wspaniały twór demokracji i wiecznej wspaniałości która doprowadzi nasz kraj do krainy wiecznej szczęśliwości podobnie jak w Korei północnej.
10 lipca 2019, 15:52 / środa
Nie mieszajmy w ceny karnetów (+500) i polityki , podwyżki są bo wzrosły koszty utrzymania stadionu i proszę mi nie zarzucać że wchodzę komuś w odwłok , wzrosła minimalna stawka godz. , ceny energii !!! , woda i ścieki + wywóz nieczystości , dodajmy do tego kary , wyjdzie jak wyjdzie . Moim zdaniem podwyżki nie powinny dotyczyć rodzinnego (to przyszli kibice) tyle że bez kombinowania jak to polak potrafi .
10 lipca 2019, 16:47 / środa
Ok Sorry .
Oczywiście jest jak piszesz ale większe zachęcanie do przyjścia na Lechię powinno być priorytetem a podwyżka to raczej działa na odwrót.
10 lipca 2019, 23:09 / środa
polak :) , Po prostu przeproś
11 lipca 2019, 11:13 / czwartek
Elber jeśli cię to zabolało to sorry , pisałem przykładowo i dobrze wiesz co miałem na myśli . Jeśli kogoś to jeszcze zabolało to przepraszam .
11 lipca 2019, 12:59 / czwartek
W porzo. Zachowałeś się jak prawdziwy Polak :)
19 lipca 2019, 08:58 / piątek
Panowie jak wygląda sprawa wejścia z dzieckiem na zieloną ? Od zawsze mam karnet na zieloną i chciałbym tym razem zabrać dziecko (6 lat), można kupić normalnie ulgowy na zieloną ? czy do jakiegoś wieku dzieci wchodzą za darmo ? Ewentualnie czy mogę moją miejscówkę z karnetu na jeden mecz przenieść na rodzinny ? Jak to wygląda w praktyce ?
19 lipca 2019, 11:09 / piątek
6 latek potrzebuje ulgowy, możesz przenieść jednorazowo miejsce karnetowe na inne na pewno w ramach zielonej, na niebieską to musisz sprawdzić w systemie bilety.lechia.pl, powinno też być to możliwe.
19 lipca 2019, 11:20 / piątek
W takim przypadku,klub powinien twojego syna wpuścić za darmo ...i modlić się, żeby mu się spodobalo,bo następny Lechista byłby mile widziany w dalszych latach.
22 lipca 2019, 17:46 / poniedziałek
Mam problem z zakupem karnetu.Zarówno poprzez aplikację jak i stronę wszystko przebiega idealnie do pewnego momentu,zaliczyło max zniżki itp.Po wpisaniu pesel jest jeszcze ok ale po wpisaniu nr karty ACN wyskakują komunikaty "popraw nr lub zmień metodę na wydruk samodzielny" Na aplikacji nie mam w ogóle możliwości wpisać tego nr karty bo wygląda jakby to miejsce było nieaktywne.Szału zaraz dostanę...
22 lipca 2019, 18:18 / poniedziałek
A kartę masz ważną?
22 lipca 2019, 18:23 / poniedziałek
Karta straciła ważność
22 lipca 2019, 18:24 / poniedziałek
davidg75 - prawdopodobnie Twoja karta kibica nie jest aktywna. Poniższy cytat z oficjalnej: odnośnik

Wrzucili dziś info, na 3 dni przed pierwszym meczem i dawno po rozpoczęciu sprzedaży karnetów. Ciekawe ile ludzi dowie się o tym na bramkach w czwartek.

"Wszystkie karty, które utraciły ważność z końcem czerwca 2019 roku, zostały zdezaktywowane. W tym przypadku należy wyrobić nowe. Poprzednie karty, które wcześniej straciły ważność, były przedłużone warunkowo.

Na początku uruchomienia sprzedaży karnetów na sezon 2019/2020, część kibiców zakupiła je na swoje karty, które straciły ważność. Aktualnie taka możliwość jest już niedostępna. Zakupione karnety jednak przejdą automatycznie na nowe Karty Kibica, gdy zostaną odnowione. Mając nieważną kartę, nie wejdziesz na stadion".
22 lipca 2019, 18:24 / poniedziałek
Oczywiście,wydana 07/2018
22 lipca 2019, 18:27 / poniedziałek
data na karcie to data utraty ważności
22 lipca 2019, 18:29 / poniedziałek
No to ładnie się ludzie wkurwią na bramkach w czwartek.
W Galerii Przymorze wyrobią mi tę kartę?
22 lipca 2019, 18:46 / poniedziałek
Tylko na stadionie z tego co piszą na stronie klubowej
22 lipca 2019, 19:27 / poniedziałek
Natomiast u mnie system biletowy twierdzi, że moje konto nie istnieje i nie chce mnie zalogować. Karnet kupiłem jakieś 2 tyg. temu. Kartę miałem ważną do 01/2019.
22 lipca 2019, 19:31 / poniedziałek
I oni kurwa na kilka dni przed meczem zablokowali karty na które sprzedawali bilety i karnety 😳? Nie no kurwa profesjonalizm jak z pierdziszewa ... w czwartek pod kasami będą obrazki jak z sądu ostatecznego... po przeczytaniu wiadomości zalogowałem się na stronie i .... bilet mam na karcie a karta zablokowana ... dziękuje ci lechia.gda.pl bo bym się wkurwil w czwartek ....
22 lipca 2019, 20:01 / poniedziałek
Miałem to samo wczoraj ale wydrukowałem sobie bilet i po sprawie
22 lipca 2019, 20:01 / poniedziałek
Duch kurwa wypowiedź się bo kupiłem ziomkowi Z Wrocławia bilet na jego kartę Lechii przyjedzie i nie będzie mógł wejść???
22 lipca 2019, 20:04 / poniedziałek
To masz Duch wejście smoka :D
22 lipca 2019, 20:10 / poniedziałek
Tam pół biedy kto przeczyta na forum bo ogarnie temat ale ile osób się odbije od bramek na stadionie .... kurwa jeden mecz na 36 lat a już widzę te kłótnie przy kolowrotach ....
22 lipca 2019, 20:14 / poniedziałek
misiu67 - jak wydrukowałeś skoro nabity był na kartę?

Oświeć mnie jak to zrobiłeś... dla wszystkich będących w podobnej sytuacji to może być przydatna informacja.
22 lipca 2019, 20:21 / poniedziałek
Bilet masz nabity na swoje konto, a nie na kartę. Ta jest przypisana do konta, jak zmienisz kartę, to będzie przypisana nowa, nie tracisz niczego.

Jak zmieniłem kartę, a miałem już kupiony karnt, to nie musiałem niczego więcej robić. Karnet automatycznie jest, bo jest przypisywany właśnie do Twojego konta.
22 lipca 2019, 20:24 / poniedziałek
W systemie widać status karty - jeśli jest aktywna to ok. W przypadku kart z określoną konkretna datą ważności sprawa jest chyba oczywista? Wiadomo kiedy upływa termin ważności.Nowe karty są bezterminowe - chyba ze ktoś nie nabijał na nią karnetu przez okres dłuższy niz dwa lata. Wtedy karta traci ważność i jest nieaktywna.
22 lipca 2019, 20:31 / poniedziałek
Problem taki ,że te przeterminowane karty dzialały i sporo osób może się w dniu meczu przekonać ,że to nieaktualne.
22 lipca 2019, 20:33 / poniedziałek
MarekM Chyba cię nie zrozumieliśmy Nie miałem nabitego kartę karnetu tylko kupowałem bilet mogłem w systemie od razu zmienić na Wydrukuj bilet po prostu to zrobiłem
22 lipca 2019, 20:34 / poniedziałek
Na przeterminowaną kartę kilka dni temu bez problemu nabiłem bilet.
Wtedy status karty był "aktywna". Dzisiaj już nie jest.

Z wpisu @misiu67 zrozumiałem, że będąc w podobnej sytuacji jakoś wydrukował bilet.
Nie każdy ma czas na dyganie do Letniewa w celu wyrobienia nowej karty.
22 lipca 2019, 20:34 / poniedziałek
Wymiana karty czy wydruk biletu da się ogarnąć, problemem jest to ze można było na kartę kupić bilet i pójść na stadion i tam się dowiedzieć ze się nie wejdzie, Moja karta straciła ważność w lutym 2018 a mimo to była cały czas aktywna, normalnie kupiłem tez na nią bilet kilka dni temu i gdyby nie temat na forum to bym nie został wpuszczony na stadion i taka sytuacja spotka pewnie trochę osób, jak chciałem jakiś czas temu zmienić kartę to usłyszałem na stadionie ze karty stały się bezterminowe i nie ma takiej potrzeby .... Nic trzeba mieć nadzieje ze ludzie usłyszą i ogarną temat ....
22 lipca 2019, 21:07 / poniedziałek
No to ładnie sprawę załatwili.Trzeba dygać specjalnie na stadion ja pierdziu.
Czy ktoś wie czy bez syna wyrobię mu kartę mając jego zdjęcie-chłopak wyjechał na obóz więc muszę mu wyrobić kartę i przekazać bilet mojemu Ojcu który zakorzenił we mnie miłość do Lechii ponad 40 lat temu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.481