Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

KARNETY

strona 31/32

22 lipca 2019, 21:17 / poniedziałek
Pikuś, nie potrzebujesz zdjecia tylko stara karte lub PESEL, na nowych kartach nie ma zdjec. Co do daty waznosci, to dobrze zrobili, tylko pora zla. Trzeba bylo po sezonie od razu sie za to zabrac i kazdy mialby czas.
22 lipca 2019, 22:32 / poniedziałek
Uwaga !!
Jak ktoś ma tą starą kartę to nie trzeba jechać na stadion osobiście aby wymienić ją na nową.
Może pojechać ktokolwiek .trzeba tylko podać PESEL i dostaję się kartę .
Oby tylko bramy techniczne i system był przygotowany dla osób którzy tego nie zrobili !
23 lipca 2019, 01:09 / wtorek
W związku z problemem z kartami, czy dla chłopaków z fanklubów karnety będą dostępne do własnego wydruku, czy na aplikacje elektroniczna? Nie wszyscy, których dane zostały wysłane maja aktualne karty. A dojechać teraz do Gdańska przed czwartkiem nie sposób. Po drugie, czy wiadomo kiedy w systemie te karnety będzie można zobaczyc?
23 lipca 2019, 06:45 / wtorek
To jak to jest w końcu z tymi kartami ? Moja jest już nieważna od początku roku, ale bez problemu wchodziłem na karnet załadowany na nią w poprzednim sezonie i bez problemu kupiłem na nią karnet na obecny sezon. Mimo to trzeba ją wymienić ? Jest jakieś oficjalne potwierdzenie z klubu ?
23 lipca 2019, 06:52 / wtorek
Gdzieś pod jednym z postów na FB oficjalny profil Lechii napisał, że karta kibica ważna do lutego albo czerwca 2019 była przedłużona warunkowo pod koniec poprzedniego sezonu i teraz mimo że można było kupić bilet na kartę,to trzeba wymienić ją na nową...
Btw gratuluję klubowi ogarnięcia, nie zdziwię się jak w czwartek z 1000osob będzie miało problem z wejściem przez bramki...
23 lipca 2019, 07:50 / wtorek
W celu sprawdzenia, czy karta jest aktywna, najlepiej zalogować się na swoje konto. Moja wygasła, tj. zniknęła z aktywnych kart z niedzieli na poniedziałek. Wczoraj przedłużyłem na Stadionie i teraz OK. Zdziwiłbym się w czwartek, bo karnet miałem kupiony na starą kartę. Zły moment na takie zmiany, a info wcześniej powinno być, że będą wyłączone.
23 lipca 2019, 07:56 / wtorek
Powinni jakieś powiadomienia SMS wysyłac... na 100% dużo ludzi się odbije od bramek :( będą niepotrzebne nerwy.
PS. Czy do odnowienia karty wystarczy pesel?
23 lipca 2019, 08:00 / wtorek
Przepraszam za post za postem. Odpowiedź na moje pytanie kilka wiadomości wyżej.
23 lipca 2019, 10:31 / wtorek
Byłem od rana w fanstorze, wyrobienie nowej karty 1-2 minuty - kobieta bierze starą kartę wchodzi na dane i aktywuje nową, plus nadruk danych. Nic nie wypełniałem. Moje przemyślenia co do czwartku: w punkty mobilne wyrabiająca karty przy bramach nie wierze, w to ze na dwóch stanowiskach w fanstorze w dniu meczu dadzą radę tez nie... najrozsądniej chyba sprawdzać dane takich osób i wpuszczać ich bramami .... potrafię sobie tez wyobrazić sytuacje jak małolat, który odbija się od kołowrotków nie ma 10 zł na nowa kartę i jest dramat pod stadionem .... klub zjebal niech teraz kombinują jak wyjść z twarzą bez straty dla kibiców
23 lipca 2019, 10:37 / wtorek
Na początku zeszłego sezonu była oficjalna informacja klubu, że z powodu braku KK, wszystkie tracące ważność będą działały na pewno do końca roku. Od stycznia było dużo czasu, żeby sobie nowe wyrobić, to że stare działały nadal, akurat nie ma znaczenia. Kto się tym zainteresował mógł przecież 100 razy wymienić. Nie ma co płakać tylko szybko wymieniać, zwłaszcza, że nawet nie trzeba tego robić osobiście.
23 lipca 2019, 11:23 / wtorek
Matti masz rację ale nie chodzi o sam fakt wyrobienia kk tylko o czas jaki dali na ich wyrobienie.Ja jak i wielu innych wykupiłem karnety dla Siebie i Syna na stare kk a teraz nagle im się przypomniało że trzeba wymienić je na nowe.W lutym skończyły mi się karty i wysłałem maila czy mam wyrabiać kartę czy nie.Odpisali że nie trzeba .Nie mogli np w czerwcu zapowiedzieć że skończyły się wszystkie i trzeba je odnowić .Nie było by problemu.
Teraz wielu nie doczyta i przyjdzie na mecz i Go nie wpuszczą.Podejrzewam że dopiero teraz nie dawno dostali nowe kk i każą wymieniać.
23 lipca 2019, 11:32 / wtorek
Nie ma co płakać - tak sie buduje frekwencje.
Brakuje tylko info, że ze względu na sezon urlopowy FAN store będzie czynne od 10 do 14.
23 lipca 2019, 12:05 / wtorek
Byłem, wymieniłem, 2 min 10PLN i po sprawie, nie trzeba nic wypełniać, tylko podać PESEL. Wydaje mi się że nie ma co panikować. Ile jest karnetowiczów ? 2 tys , 3 tys?
Przecież nie wszystkim skończyła się ważność karty w tym samym czasie... chyba. Ale klub mógłby poinformować tych, którzy wykupili już karnet, a maja nieaktualna kartę jakimś mailem bądź sms-em. Pewnie było by mniej zaskoczonych przy bramach w czwartek.
23 lipca 2019, 15:08 / wtorek
Fan Store dzisiaj do 17:00 a jutro do 20:00
23 lipca 2019, 19:54 / wtorek
Pikuś z Kaszub

Nie "im się przypomniało" tylko Tobie się przypomniało. Masz na karcie jak wół napisane, do kiedy jest ważna.
23 lipca 2019, 20:11 / wtorek
Może i jest jak wół napisane ale data ważności z karty nijak się ma do rzeczywistej daty ważności. I to już wina klubu, że mamy takie zamieszanie.
23 lipca 2019, 20:23 / wtorek
Myślałeś, ze ta data z terminem to tak dla picu i karta jest dożywotnia? Trzeba pilnować swojego interesu i Duch akurat ma rację. Zrobiłem nowa kartę jeszcze przed upływem terminu ważności starej i nie mam problemu.
23 lipca 2019, 20:59 / wtorek
Oczywiście że moja wina -ale do puki działała to nie wymieniałem - jutro pojadę i wyrobię nową -ale przyznasz że klub też trochę nawalił.Zobaczysz co będzie się działo w czwartek przed 19 na bramkach-bo nie wszyscy to ogarnęli.Ja dopiero dzisiaj przeczytałem o tym na forum.
23 lipca 2019, 22:23 / wtorek
"do puki"?

odnośnik
23 lipca 2019, 22:25 / wtorek
Nie chcę jakoś się wymądrzać ale do chuja pana co teraz się dzieje z ludźmi to głowa mała... Czy Wam kurwa trzeba wszystko podać na tacy? Może specjalne zaproszenia na kawę i przy okazji wymianę karty wysyłać? XXI wiek, facebuki, tweetery, sms-y, internet i chuj wie co jeszcze a Wam nikt nie powiedział że data ważności karty którą używaliście jeszcze dwa miesiące temu nagle się skończyła pół roku temu albo i dalej?
No ręce normalnie opadają jak Wy się interesujecie Klubem i co się wokół niego dzieje. Powiem jedno, nie żal mi nikogo kto się odbije od bramki w czwartek bo Lechia nie przypomniała mu o swoim istnieniu i wymianie karty. Klub wyszedł z inicjatywą wymiany karty na zajebistą z historycznym nadrukiem i już samo to powinno Wam wystarczyć do jej wymiany nawet przed terminem by mieć zajebistą pamiątkę.
23 lipca 2019, 22:55 / wtorek
Czasy są jakie są , ludzie dramat wszystko prawda. Dlatego też można było na ostatnim meczu podać przez pośrednictwo Marcina info o kartach plus strona itd i nie byłoby tematu. Nie powinno się takich zmian robić 3dni przed meczach w pucharach i nikt mnie nie przekona ,ze to dobry krok bo nie jest dobry . Nawet po tym meczu można było to ogarnąć i nie byłoby tematu, a teraz narzekanie ze ktoś nieogarnięty.A co ludzie wchodzą codziennie sprawdzić czy po paru latach dawno niby nieaktywna karta jest dalej nieaktywna? Bez jaj
24 lipca 2019, 00:00 / środa
dawno niby nieaktywna karta jest dalej nieaktywna? Epickie, Gratulacje , a co do samego faktu to nie ważne kto co mówi tylko kto co słyszy .. wiec klub mógłby popracować nad komunikacja bo jest w tych czasach do ogarnięcia w szczególności posiadaczy kart . Są nas Tysiące !!!
24 lipca 2019, 00:09 / środa
Zauwazylem tego babola z dalej nieaktywną kartą, gruby błąd ,ale myśle ze intelekt większości użytkowników pozwolił zrozumieć o co chodziło , przepraszam bo gafa oczywista
24 lipca 2019, 00:18 / środa
Zabawne absurdy nieaktywnych kart które są aktywne doprowadzają do tego ze jak nie są aktywne to ktoś zdecydował ze nie są i ten ktoś powinien stać na bramkach i łaskawie otwierać dla niepoinformowanych . Są nas Tysiące !!
24 lipca 2019, 07:02 / środa
@Pikuś: jeśli pytałeś w lutym po terminie ważności, to powinni Ci odpowiedzieć, żebyś wyrobił. To że karta nadal działała akurat nie miało znaczenia, inna sprawa, że jak bym dostał taką informację to też bym nie wyrabiał...
Teraz już nieważne, jak ktoś jest ogarnięty to da radę wyrobić nową, kwestia dobrej organizacji. Duży plus, że nie trzeba robić tego osobiście. Właściwie nie mamy już co roztrząsać, na pewno dyskusyjne jest wprowadzanie takich informacji na kilka dni przed meczem LE, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz? Nic nie zrobisz.
24 lipca 2019, 12:04 / środa
Info z oficjalnego profilu na fb:
"Udało nam się wprowadzić zmiany w systemie biletowym, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom! 👊🏻

Wszystkie karnety zakupione na nieważne Karty Kibica Lechii możecie przekształcić na bilet drukowany (do druku samodzielnego lub telefon)."
24 lipca 2019, 12:27 / środa
Pełna informacja:

Ważna informacja❗️

Udało nam się wprowadzić zmiany w systemie biletowym, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom! 👊🏻

Wszystkie karnety zakupione na nieważne Karty Kibica Lechii możecie przekształcić na bilet drukowany (do druku samodzielnego lub telefon).

Instrukcja:

1️⃣ Zaloguj się na swój profil na www.bilety.lechia.pl
2️⃣ Przejdź do aktywnego karnetu
3️⃣ Kliknij opcję PRZEKSZTAŁĆ BILET przy nadchodzącym meczu
4️⃣ Potwierdź przekształcenie biletu z Karty Kibica na bilet drukowany
5️⃣ Po realizacji w sekcji bilety na profilu kibica pojawi się bilet wstępu, który został przekształcony z karnetu

Nowa funkcja dotyczy również posiadaczy ważnych Kart Kibica i została wprowadzona na stałe do naszego systemu! 👊🏻
24 lipca 2019, 13:30 / środa
No i brawo, zamiast się obrażać błąd naprawiony i teraz faktycznie tylko debil sobie nie poradzi. Przy okazji może pęknąć 30k coś czuję
24 lipca 2019, 13:38 / środa
Dokładnie.
Ja i tak dziś wymieniłem wszystkie karty z rodziny i zajęło mi to parę minut. Kolejka owszem była, lecz obsługa jest powiększona do 3 stanowisk. Mam to już z głowy i kolejny fajny gadżet do kolekcji.
24 lipca 2019, 13:42 / środa
Od rano poszło ponad 1200 biletów, biorąc pod uwagę to że w przeddzień i w dniu meczu sprzedaje się najwięcej biletów 30k jest bardzo prawdopodobne. Mimo wszystko zawsze liczy się jakość, nie ilość ;)

A my swoje!!!
24 lipca 2019, 14:37 / środa
no i gitara
25 lipca 2019, 08:14 / czwartek
Wymienione -15 min czekania i git.Dzisiaj /jutro to chyba już kasy otworzą bo 30 tyś chyba pęknie.
25 lipca 2019, 08:45 / czwartek
Oczywiście dzisiaj.
25 lipca 2019, 14:09 / czwartek
Drukarka w fun store do kart kibica im się zepsuła (nie ma zapasowej) tak więc ewentualne przedłużenie karty dziś nie wchodzi już w grę - tylko tzw. bilet drukowany (awaryjny czy jak się go tam nazywa) na podstawie numeru PESEL.

Cenne info dla tych co czekają na ostatnią chwilę - w kasach powinno być już ok.
20 czerwca 2020, 15:48 / sobota
Pomoże ktoś ?
mam karnet na cały sezon 2019/2020. Wszystko elegancko robię to co jest na stronie gdy się już loguje na stronie odnośnik i chce wybrać miejsce to nagle mnie, wyrzuca ponieważ jest sprzedaż zamknięta dla karnetów. Ktoś ma taką sytuacje ?
20 czerwca 2020, 23:44 / sobota
U mnie smiglo wszystko bez problemów.
7 sierpnia 2020, 07:35 / piątek
Czy wiadomo coś o karnetach na nowy sezon?
7 sierpnia 2020, 11:04 / piątek
Kielas czy jest coś na ten temat na stronie oficjalnej?
7 sierpnia 2020, 20:51 / piątek
rzecznik coś pisał na TT że ok 11.08 ma pojawic się info o karnetach.

TYLKO LECHIA!
8 sierpnia 2020, 08:05 / sobota
Mi właśnie chodziło o informację, która napisał Cygnus, bo na głównej stronie nic nie ma a sezon się zaczyna za 2 tygodnie. Ciekawe czy będzie jakaś większą promocja. Zresztą nieważne i tak kupię.
8 sierpnia 2020, 12:04 / sobota
Jestem tak opętany Lechią, że jak prezes każe dopłacić za te mecze co były bez widowni to zgodzę się na to i kupię karnet bez szemrania :-)))
12 sierpnia 2020, 16:23 / środa
a ktoś w ogóle zaryzykuje dystrybucję karnetów w obecnej sytuacji odnośnik

W niektórych klubach ofert karnetów brak na najbliższy sezon, możę i dociągną go do końca, na walkowerach itp.
17 sierpnia 2020, 15:33 / poniedziałek
Tylko na rundę jesienną, ale właśnie ruszyła sprzedaż karnetów.
odnośnik
18 sierpnia 2020, 12:39 / wtorek
Prezes jest jednak wielki a jego dobroć to istny ocean bez kresu. Nie dość że nie musiałem nic dopłacać to jeszcze uzyskałem rabat. A niektórzy to nie ludzie, to wilki co wbijają prezesowi szpilki :-)
18 sierpnia 2020, 16:16 / wtorek
Cena karnetu na "żółtą" ze zniżkami "lojalnościową" i dodatkową 25% to trochę ponad 140 PLN na 7 meczy jesieni. Fiu, fiu...
Tylko kupować.
18 sierpnia 2020, 16:40 / wtorek
tylko, że nie każdy ma już zniżkę emeryta ;)
18 sierpnia 2020, 17:35 / wtorek
odpuszczam te 25%, niech se prezes ma na giętą ;-)
18 sierpnia 2020, 18:27 / wtorek
Zadziałał ZBOWiD :-)
17 lipca 2021, 15:36 / sobota
Jak widać zarząd wziął pod uwagę, ze frekwencja będzie taka sama jak gra piłkarzy.
Jednak są jeszcze wśród nas tacy co będą chodzili oglądać popisy naszych gwiazd. Nawet kosztem własnego zdrowia psychicznego.I ci nadal kupują karnety od lat niezmiennie. Teraz dostali 4 mecze kosztem rekompensaty za ub sezon i kopa w dupę na następne. I wcale mnie to już nie dziwi...
23 sierpnia 2021, 13:32 / poniedziałek
Czy ktoś jest mi w stanie pomóc, ze zmianą trybuny na najbliższy mecz? Mam karnet, przez stronę z biletami wyskakuje cały czas błąd, klub na maila nie odpowiada. Dom wariatów i oni kurwa chcą przyciągać kibiców?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.451