Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

KARNETY

strona 4/32

18 lipca 2009, 07:58 / sobota
Zakładając, że karnety będą jeszcze np. w sierpniu czy we wrześniu to będą one proporcjonalnie taniej tak?
18 lipca 2009, 09:55 / sobota
Tak było w zeszłym sezonie. Hmm swoja drogą zastanawiam sie czy jesli ktos kupi w połowie sezonu to bedzie sie dalej liczył w mebership ?
18 lipca 2009, 17:52 / sobota
Raczej powinien się liczyć, pytanie czy np. we wrześniu będą jeszcze karnety na prostą, chyba jednak nie będę ryzykował i kupię za 240zł mimo, że opuszczę na pewno 2 pierwsze mecze a może i trzeci...
18 lipca 2009, 23:32 / sobota
no cóż dla mnie pomijając fakt absurdu z ulgowymi karnetami największą paranoją jest uzależnienie zakupu karnetu od tego tekstu
"Zgadzam się na gromadzenie i przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lechia Gdańsk SA, a także na ich wykorzystanie w celach komercyjnych i marketingowych"
Jeżeli nie wyrazimy zgody to nie dostaniemy karnetu,wyrazimy zgodę też nie ciekawie - pod cele komercyjne i marketingowe możemy podciągnąć nawet udostępnienie naszych danych firmom ankieterskim,akwizytorom i innemu cholerstwu.
20 lipca 2009, 17:46 / poniedziałek
Dziś ok 16 mała kolejka (ok 7 osób) przy stoliku kupuje karnety.
Widać powoli zaczyna sie gorączka derbowa.
21 lipca 2009, 09:17 / wtorek
LGFan -jeśli się nie zgadzasz z jakimś punktem to wygreślasz i sie dopiero podpisujesz. Tak mi wyjaśnila babeczka co sprzedaje. pzdr.
21 lipca 2009, 09:39 / wtorek
no cóż to mamy inne zdanie,gdy kupowałem karnet w zeszłym tygodniu pani twierdziła inaczej."Jak Pan nie podpisze tego nie dostanie Pan karnetu"
Widocznie sprawy od tamtego czasu wyglądają inaczej,wiem iż problem ten był poruszany publicznie jeśli pamiętam na jakimś portalu oraz że ludzie interweniowali w tej sprawie w klubie.Widocznie skończyło się tak jak mamy w chwili obecnej.
Dzięki za info ....
21 lipca 2009, 19:01 / wtorek
TELMET -
Kto mi zabrania?? no kurwa ile Ty masz lat?
Będąc posiadaczem karnetu czy biletu nie uprawnia mnie to do wtargnięcia na płyte boiska co łączy się z konsekwencjami o których napisałeś. Więc ktoś mi zabrania!! Nieprawdaż?
Choć pewnie by się jakiś kruczek prawny znalazł, żeby nie ponieść konsekwencji! [że robił się to w obronie kurdystańskich chomików zkazywanych na rzeź!!;-]

Mi chodzi o to, że
w ustawie nie ma nic na ten temat, że to zdjęcie musi być aktualne i że musi je wykonać klub.

Nie rozumiem, jak można tak bez żadnego oporu zgadzać się na wszystko nie szukając innej drogi [ chociażby jakiegoś kruczka prawnego ]

Nie długo [pewnie] pojawi się całkowita identyfikacja [ żeby wejść na stadion będziesz musiał zostawiać próbkę DNA czy inne gówno ] i co wtedy też powiecie "ok, bierz ten wymaz na patyk bo mi gięta stygnie" ??

Ja karnetu jeszcze nie mam....

Proste że Prosta!
21 lipca 2009, 22:59 / wtorek
Po mojemu to troche przesadzacie z tym zdjeciem!! Raczej nikt nie ma złych zamiarów wiec, tak jak o mnie chodzi to ja moge zrobic nawet zdjecie złamanej piszczeli + strzałka i kamienia na nerkach! To ze prawa marketingowe i takie tam działalnosci komercyjne, to wierze ze jest to zapis czysto formalny jakby ktoś się gdzies znalazł przypadkiem na zdjeciu np. trybun w jakims plakacie czy cos takiego, bo nie wyobrazam sobie by klub danymi, a tym bardziej wizerunkiem naszym handlował - Za duzy rezyko. Reasumujac robicie z igiły widły... a ze nie ma tego w ustawie to mnie osobiscie koło chu .. lata.

Ps. Jaki ja dzisiaj wulgarny jestem, ale to chyba dlatego ze te biało-niebieskie kurwy chcą przenieśc derby.

Pozdro
21 lipca 2009, 23:24 / wtorek
co do karnetow, to juz nawet te buraki zza miedzy maja to lepiej zorganizowane... i tam nie trzeba wystawiac mordy do kamerki tylko mozna tak jak tutaj od nas sie ludzie pytali przeslac nawet zdjecie mailem...

odnośnik
22 lipca 2009, 08:18 / środa
Simek86 - może i lepiej ale trochę chujowo oglądać mecz z "torów" nie uważasz? jakiś do kościerzyny śmignie i po meczu...
22 lipca 2009, 16:55 / środa
Ciekawe kiedy będzie oficjalna informacja, czy będą karnety w sprzedaży po derbach, bo nie ma szans żeby zostały sprzedane wszystkie teraz... Apropos pytania czy można wejść na nie swój karnet to myślę, że bez problemu.
24 lipca 2009, 09:05 / piątek
A czy dla rocznego dziecka tez muszę posiadać bilet?
24 lipca 2009, 10:03 / piątek
@Matti:

Na 100% będzie można kupić karnet po derbach (to chyba oczywiste, kasa misiu). A co do wchodzenia na nie swój karnet... Ja byłem pare dni temu, i jakiś koleszka się pytał tej starej ropuchy,co sprzedaje karnety, to coś tam bąknęła pod nosem ale znaczyło to chyba ni mniej ni więcej jak: "nie kurwa, nie będzie można". Ja za to jestem ciekawy ile na dzień dziesiejszy się sprzedało karnetów...Ktoś może się orientuje?
24 lipca 2009, 10:37 / piątek
Vid niby tak, tylko w klubie nie chcą tego potwierdzić, czyli sprzedać jak najwięcej i do ostatniej chwili kręcić...
24 lipca 2009, 11:23 / piątek
MAM PYTANIE CZY W PASAZU KROLEWSKIM, W SKLEPIE LECHII ROWNIEZ DOSTANE BILETY I KARNETY ?
24 lipca 2009, 20:01 / piątek
Witam. Mam pytanie. W chwili obecnej jestem w Niemczech, wracam w czwartek. Mam zamiar kupic karnet. Czy dzien przed meczem nie bede mial zadnych problemem z kupnem owego karnetu? z gory dzieki za odp. pozdrawiam
24 lipca 2009, 20:22 / piątek
Nie jestem w 100% pewien ale raczej bedziesz mógł kupic
24 lipca 2009, 20:27 / piątek
a ktos wie w 100%??;)
24 lipca 2009, 22:44 / piątek
LECHIA1978! Tak kupisz tylko przyjdz ze swoim aparatem zeby zrobic zdjęcie
24 lipca 2009, 23:32 / piątek
he he Dobre:D
25 lipca 2009, 14:35 / sobota
Odnośnie nowej ustawy (Camel to może być ten kruczek prawny):
1) cyt. „Art. 80. Ustawa wchodzi w życie z dniem 1 sierpnia 2009 r., z tym że art. 13 ust. 1 - w zakresie dotyczącym meczów piłki nożnej organizowanych poza ramami ligi zawodowej - wchodzi w życie z dniem 1 sierpnia 2010 r.”
2) derby tj. zarazem pierwszy mecz Lechii odbędzie się w dniu 31 lipca 2009r.

w związku z art. 13 ust. 4 pkt 2, klub robi zdjęcia kibicom nabywającym karnety na mecze, ale w przypadku spotkania rozgrywanego w dniu 31 lipca robi to bez podstawy prawnej.

Rozumiem, że wygoda itp. etc. klub robi zdjęcia, bo robi to już na cały sezon. Poza tym co jak co, ale szczególnie "fajnie" byłoby, żeby nowa ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych obowiązywała już na derby, ale tak NIE JEST!!!
Na dzień 31 lipca 2009r. obowiązuje jeszcze stara ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych, która w żadnym zapisie nie wspomina o "wizerunkach"/zdjęciach i obowiązku ich przetwarzania/gromadzenia przez organizatora. Niestety to tylko 1 mecz i nie starczy woli i chęci, żeby tą kwestię nagłośnić, ale "biletowcy" mogliby się postawić i przy kupnie biletu na derby, odmówić zrobienia zdjęcia.

Jeszcze moje 3 grosze odnośnie sektora ulgowego:
1) na stronie odnośnik na mapce stadionu takowy sektor, nie jest zaznaczony (duża dezinformacja ze strony klubu);
2) mydlenie oczu przez klub, iż dzięki temu nasz stadion zwiększy pojemność z 10.500 do 12.000 widzów, skoro i tak wszyscy wiedzą że chodzi o kasę
3) jeżeli klubowi tak bardzo zależy na kibicach to nie rozdzielałby rodziców od dzieci i mężów od żon (jakkolwiek abstrakcyjnie to nie brzmi ;-)
4) argument o tej "żywej zaporze" z dzieci i kobiet podnoszony tu przez wielu w 100% trafiony;
5) mam nadzieję, że sektor okaże się być wielkim niewypałem i już na wiosnę nie będziemy musieli o nim dyskutować.
25 lipca 2009, 14:44 / sobota
"wchodzi w życie z dniem 1 sierpnia 2010 r.”

jeden mecz ?? toż to cały rok jest a nie 1 mecz :D
25 lipca 2009, 15:55 / sobota
ahhh widze swój błąd juz :D

(co jak co ale edycja postów by sie przydala)
25 lipca 2009, 15:56 / sobota
Czytaj ze zrozumieniem Miki -tam jest zacytowany cały przepis, a tylko jeden artykuł nie dotyczacy naszej ligi wchodzi w 2010
25 lipca 2009, 18:03 / sobota
własnie wróciłem z wczasów i w poniedziałek jadę znowu, prosze tu o rzetelna informację, kiedy i gdzie moge podejść kupic bilety(nie karnety) na derby. Dzięki.
25 lipca 2009, 23:16 / sobota
25 lipca 2009, 23:58 / sobota
a do ktorej sa czynne kasy? do 18?
26 lipca 2009, 01:14 / niedziela
mogli chociaż napisać od której, bo chciałbym z kuzynem się przejść, żeby mu bilet zakupić i zaszczepić mu Lechię w życiu :)

Kasy tak jak JAKO otwarte są czy jakoś później otwierają? Tej informacji już nie podali... ale jakby się ktoś orientował to proszę o normalną odpowiedź.

Dobrze że karnet kupiłem jak był czas dla stałych nabywców karnetów, bo teraz to widać już masakryczne kolejki są...
26 lipca 2009, 12:25 / niedziela
1945 dziękuję, wracam w piatek więc to ważna informacja.
26 lipca 2009, 13:14 / niedziela
NA ostatnie derby zrobili przedsprzedaż (o ile sie nie mylę) 2 tygodnie przed meczem
A w tym sezonie zrobili 1 dzień przed meczem..... Ja ich nie rozumiem ;[
26 lipca 2009, 13:20 / niedziela
odnośnik a ja Ciebie
26 lipca 2009, 13:22 / niedziela
Gąsior_LG

Nie jeden dzień a 4 dni... tam jest napisane że DO czwartku, a nie od :) w piątek już możliwości zakupu biletu nie będzie, tylko karnety.

Ponawiam pytanie. Orientuje się ktoś od któej kasy otwarte będą, bo w tym newsie o biletach takiej informacji nie udzielil :/
26 lipca 2009, 13:24 / niedziela
O sorry (chyba jeszcze śpię) tam było napisane "do czwartku"
jeszcze raz sorry
26 lipca 2009, 14:15 / niedziela
POJEDYNCZE BILETY NA DERBY DOSTĘPNY BĘDZIE: Od poniedziałku, 27 lipca do czwartku 30 lipca włącznie, w godz. 11.00 - 18.00.

Żeby już nikt kretyńskich pytań nie zadawał...
26 lipca 2009, 15:46 / niedziela
vid11 moze nie zauwazyles ale dopiero po moich pytaniach dodali to do tego artykulu, bo wczesniej owej informacji w tymze tekscie nie bylo, bo ja akurat ze zrozumieniem czytac potrafie ;)
26 lipca 2009, 18:26 / niedziela
Aha, to tego nie wiedziałem. Poprostu często ludzie zadają głupie pytania zaśmiecając wątki, i czasem mam wrażenie, że na tym forum nie ma modów bo jest cała masa postów które powinne być usunięte. Co meczu, to już wiadomo ile "goście" dostali biletów? Tyle samo co ostatnio czy może coś się zmieniło? Polityka piknikowo-melanżownicza na t29 prowadzona przez zarząd troche nas jednak kompomitują, robiąc sektor dla dzieci/bilety ulgowe obok klatki...śmieszne to jest....
26 lipca 2009, 18:42 / niedziela
No ja wiem, też mnie denerwuja te 1000 powtarzajacych sie w kolko pytan. Ja jednak zanim sie zapytam o cokolwiek to wole sam poszukac i przewaznie sie znajduje, a jak juz naprawde nie moge znalesc to wtedy najlepiej sie zapytac, bo moze ktos bardziej zorientowany ;)

Ale tak czy inaczej dzieki za odpowiedz :) przynajmniej teraz mam jasne co i jak :)

Pozdrawiam :)
26 lipca 2009, 20:30 / niedziela
nie bądźcie takimi wszechwiedzącymi nerwusami drodzy moi po szalu, bo jeśli klub rozpoczyna sprzedaż biletów a nie informuje w jakich godzinach(do tej chwili nie wiadomo) to trudno, żeby postronny kibic przyszedł na mecz i kupił bilet! to jest jakas tajemnica klubowa? czy znowu robią numery pod sprzedaz karnetow(za chwile zepsuje sie drukarka i w sprzedaży będa tylko karnety). za dziecinadę i dziadostwo uważam puszczenie info o sprzedaży bez podania godzin sprzedaży. to jest pół amatorka. w sobore po południu wróciłem z wczasów, pojechałem pod kasy i sklep i co? ani pół kartki z godzinami sprzedaży(ani na kasie ani na sklepie) ani karnetów ani biletów! budynek klubowy pusty, jeden chłopak którego przypadkowo spotkałem wychodzącego z klubu powiedział, że w poniedziałek kasy otwarte od 10, teraz czytam od 11. Ja w poniedziałek muszę gonić z rodziną do piątku na wczasy, kto mi ułatwia życie? tyle sie dzieje, że klub zapomina o kibicach, taki "pantoflowy profesjonalizm", a może o to chodzi..nie rozumiem i jestem zły jak cholera a Wy jeszcze wymyslacie. dajcie info jesli wiadomo, jesli nie to piszcie że nie i koniec. Dziwicie się że wszyscy pytają? a skąd mają brac informację? klub ma kibiców w dupie a mamy okres urlopowy i wielu chce zaplanować tyle ile sie da. Prosze o więcej zrozumienia z Waszej strony. Dzieki bardzo.
26 lipca 2009, 20:48 / niedziela
No ale na co liczysz ze klub bedzie indywidualnie pod kazdego ukladal terminarz sprzedazy biletow? Ten nie przyjdzie o 10 to puscimy mu o 11 a ten drugi o 11 nie moze to puscimy inne okienko od 10 ale ten co na 11 ma przyjsc bedzie mogl o 11 dopiero kupic? To tak przykladowo... nie do klubu pretensje a do debili od ustawy co wymusili ze do biletu trzeba zdjecie robic a co za tym idzie trzeba byc osobiscie przy odbiorze biletu na mecz...
26 lipca 2009, 20:55 / niedziela
Poza tym wiadomo od ktorej do ktorej bedzie sprzedaz. Jesli czytales teraz to info na stronie glownej o biletach to wszystko jest juz napisane przeciez, tylko wystarczy przeczytac uwaznie...
26 lipca 2009, 20:57 / niedziela
simek jestes Prezes klubu to długopis w łape kartka i klej i każdy juz wie. Ale sprzedaz idzie od poniedziałku i informacja byc może tez bedzie od poniedziałku. Bo to nie chodzi o mnie ale o klub z ekstraklasy i szacunek do kibica. Jeszcze raz mówię to jest dziadostwo i tyle! Może niepotrzebnie dwa dni namawiałem żonę, żeby skrócic urlop do piątku, teraz musze jej tłumaczyć, że byc może wyjazd tez opóźnię, bo dziadostwo kartki glupiej nie chce sie wywiesić!
26 lipca 2009, 21:00 / niedziela
rzeczywiście dopisali..jak dobrze że mam internet.
26 lipca 2009, 21:08 / niedziela
Prezes klubu nie jestem, ale umiejętność czytania posiadam :)

Pozdrawiam i mniej nerwów życze ;)
26 lipca 2009, 22:08 / niedziela
mam pytanie.
czy jezeli kupowalem karnet w firmie. (nie na w redbooxie)
i nie zrobie zdjecia do meczu czy wejde na ten karnet ?
27 lipca 2009, 14:57 / poniedziałek
kolejki kolejki...
ciekawe jak będzie wyglądac w czwartek i w piątek kolejka po bilety i karnety ?
:)
27 lipca 2009, 15:20 / poniedziałek
polacy to wszystko na ostatnią chwilę :) ciekawe ile ludzi będzie zdziwionych w piątek tym że sprzedaż biletów tylko do czwartku :)
27 lipca 2009, 15:34 / poniedziałek
Witam...Chciałem tylko dorzucić swój głos w sprawie ulgowych karnetów i ,,Żywej Zaporze,,....To totalna BZDURA!!!Czy ktoś kto wpadł na ten pomysł nie widział akcji na meczu z Ruchem(I w jakiej znalezli się sytuacji ludzie na ,,Rodzinnym,,?), czy też ostatniej z Lechem????Zresztą z Lechem byłem na prostej(Zaraz przy rodzinnym)z trójką dzieci i miałem wielkie ,,NIE HALLO!,, co zrobić z nimi jak jednak przyjezdni przejdą jeszcze ten jeden płot....I tak byłem (W pewnym sensie)szczęściarzem ...na ,,Rodzinnym,,...pewnie nie miałbym nad czym myśleć...Przebiegli by się po nas i tyle.
27 lipca 2009, 15:44 / poniedziałek
...ale z drugiej strony...Tak sobie myślę....A może z zbyt surowo oceniam włodarzy naszej Lechii.Może oni właśnie idą na rękę naszym pociechą.Wszak dzieci uwielbiają świecidełka....jak jedno z drugim dostanie podczas ,,Wymiany Argumentów,,elementem dyskusji w głowę zapamięta taki meczyk do końca życia...Kurwa jego mać!!!!
27 lipca 2009, 16:05 / poniedziałek
Sprzedaż biletów rzeczywiście przypomina trochę amatorkę. Mam karnet, ale ktoś tam znajomy nie chodzi na wszystkie mecze i chce kupić na derby bilet.

Czego możemy się dowiedzieć ze strony lechia.pl ?
- w zakładce Bilety i karnety znajdują się ceny biletów na rundę wiosenną, zero informacji o dodatkowych formalnościach przy zakupie biletów
- szukamy więc w newsach, w aktualnościach w tekście "bilety na derby" dowiadujemy się o: "wydłużonej procedurze związanej z nowymi przepisami ustawy o imprezach masowych. Wszyscy kupujący zobligowani są do umożliwienia zrobienia im na miejscu fotografii.". Super, szkoda, że brakuje informacji, czy każdy kto chce kupić bilet musi się stawić osobiście, jeśli idzie np. z żoną, to muszą oboje przyjechać po bilet? Zapewne tak jest, ale właściwie to nie wiadomo, trzeba szukać gdzie indziej. Gdzie indziej już tej inforamcji (chyba) nie ma, nie mam czasu przeszukiwać newsa po newsie.

Przecież internet daje takie możliwości zarządzania treścią, że naprawdę można to zrobić o niebo lepiej.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029