Gdańsk: poniedziałek, 20 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

KARNETY

strona 5/29

27 lipca 2009, 16:30 / poniedziałek
mam jakoś niechęć do używania klawiatury, ale cóż:

przyczepić się do Lechii każdy może

- 1. i ten który nie wie w jakich godz czynne jest Jako Red Box czyli prościej sklepik na Traugutta
- 2. oraz ten który ma wątpliwości czy zdjęcie można/trzeba wykonać osobiście

czekam na pytanie czy trzeba zabrać ze sobą kasę, gdzie odbywają się mecze

oraz typowe posiadam karnet na prostą czy mogę przejść na zegar, mam na trybunę czy muszę na nią wchodzić ( w domyśle zostać pod zegarem, ale to może być zbyt trudne)

ps pkt 2 tutaj jest pewien wyjątek grupowe zamówienie

przecież internet daje tyle możliwości, jak ktoś tutaj napisał znaczy ma dostęp, jak ma to również do LECHIA.PL oraz google.pl :))

pozdrowienia
27 lipca 2009, 16:30 / poniedziałek
Dokładnie tak jak pisze kolega wyżej, wkurwia mnie taka amatorka.
Wiadomo wszystko się zniesie, ale jest 2009 rok i takie rzeczy powinny być standardem.
Tymczasem zarząd liże po dupie każdego nawet potencjalnego sponsora/inwestora kopiąc równocześnie po dupie odwiecznego sponsora/kibiców, których kasa jest jednym z filarów utrzymania klubu.
27 lipca 2009, 16:33 / poniedziałek
edit.
mój post odnosi się do wpisu olo.gda
27 lipca 2009, 16:39 / poniedziałek
Zrobili to dlatego aby zwiększyć bezpieczeństwo i spokój na meczach. Ale wg mnie ktoś kto wpadł na tego geniaaaaalny pomysł, jest poprostu zwykłym, pospolitym idiotą. 1000 psiarni, helikopter itd nie wystarczają :||||| Ale chyba nikt nie dostrzegł, że ostatnie derby były chyba jednym z najspokojnieszych meczów całego sezonu ( a to przecież Lechia i Arka). Może myślą, że jak posadzą obok klatki dzieci w wózkach i strarych, siwych emerytów to co..arka będzie mniej bluzgać? Czy może usiądą w kółku i zaczą odmawiać różaniec? Wraz z nowymi stadionami nasza liga przeradzi się w to co jest w uk, gdzie pierdnąć bez pozwolenia nie można bo już jest 30-tu secutiry i kara 5000 funtów. A co do biletów/karnetów to kto nie spełnia odpowiednich wymogłów: internet, czas wolny w środku dnia to sobie meczu nie zobaczy. "Brawo, zarząd!" Może kiedyś zaczną dbać o kibiów a nie tylko zyski z biletów...
27 lipca 2009, 17:31 / poniedziałek
ponowie moje pytanie.

Jak nie bede mniec zdjecia , a mam karnet czy mnie przepuszcza przez bramo-furty.?
27 lipca 2009, 17:36 / poniedziałek
Co to za bzdet z tymi zniżkami za posiadane karnety? Miałem przy sobie trzy (runda po rundzie) i pani mnie poinformowała, że żadne zniżki nie przysługują. Eh, qźwa, może czegoś nie doczytałem... ;)
27 lipca 2009, 17:46 / poniedziałek
do kto 008 Z tego co mówisz wynika, że nie tylko kupujący karnet muszą udostępnić swoją fotografię.

Zgadza się. Każdy kupujący pojedynczy bilet również musi dać sobie zrobić zdjęcie. W tym przypadku będzie to jednak dużo bardziej uciążliwe gdyż zdjęcie będzie robione każdorazowo przed meczem. Wszystkim, którym wyrabianie karnetów wydaje się uciążliwe polecamy zamówienia grupowe. Zbieramy dane osób następnie wydajemy im nieaktywne karnety. Aktywacja następuje po przyjściu i zrobieniu u nas fotografii.
27 lipca 2009, 17:49 / poniedziałek
do Viking:
Przypominamy, że za ciągły zakup karnetów można uzyskać zniżkę w wysokości 1% za rundę. W chwili obecnej uzyskane w ten sposób kwoty są bardzo niskie, ale bonusy cały czas się kumulują i będą odliczane w przypadku dojścia do „okrągłych” sum. Posiadacze abonamentów mogą już korzystać z powiększonej liczby punktów partnerskich oferujących rabat, a także wziąć udział w losowaniu skutera.
27 lipca 2009, 19:27 / poniedziałek
Dzięki Buziek. Uspokoiłeś mnie :)
27 lipca 2009, 19:49 / poniedziałek
Nic tylko modlić się o szybki zjazd naszej drużyny do drugiej ligi, tam nikt nam zdjęć robić nie będzie :-) Uwaga, moje ryło rozmywa się na każdym zdjęciu po okresie tygodnia, więc na nic wam moja fotka w kompie he,he...
27 lipca 2009, 22:04 / poniedziałek
Witam!

Dzisiaj nabyłem (znowu ;-P ) karnet. Jako, że nie chciałem aby mnie zasypywali mailami itp. nie podpisałem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Pani w Jako kazała mi sie podpisać a na moje, że nie wyrażam zgody na ww. powiedziała aby przekreslić i podpisać się. Przekreśliłem ten cały tekst i napisałem, że nie wyrażam zgody podpisując sie pod tym.

Do nabycia karnetu wystarczy zatem deklaracja, którą lepiej wcześniej wziąć ze stolika, a wniej wypełnienie pól z imieniem, nazwiskiem i numerem pesel (sam, z rozpędu, wpisałem też adres i telefon, ale już chyba i tak mają to po wpisywaniu danych do zakupu poprzedniego karnetu), oraz zdjęcie.

Do karnetu dostaje się zasady ich przyznawania i listę punktów, w których można dzięki niemu dostać zniżki (szkoda, że w penym miejscu jest napisane "punty").

Na zakup karnetu przeznaczcie z kilkadziesiąt minut a może i więcej. Spora kolejka była dziś też po bilety (między 15 a 16).

Mam nadzieję, że te informacje przydadzą się innym kibicom.

Pozdrawiam.
27 lipca 2009, 22:23 / poniedziałek
...czyli reasumujac, kolegi mi kurwa karnetu nie kupi ... paranoja...

Tylko Lechia Gdańsk ! ! !
27 lipca 2009, 22:31 / poniedziałek
Tak jak już wcześniej wspomniałem, wszystko zmierza ku "standardom" jakie mamy w uk. Bez wyraźnego nakazu odgórnego nie można nawet pierdnąć, bo odrazu cały skotlandjard się na ciebie rzuca, 100 mln kamer z całego londynu już są skierowane na ciebie, twoje dane razem z rozmiarem gaci i tym co robiłeś w zeszłym roku o tej porze są już na biurku stadionowego ciecia, do tego 5000 funtów kary. Pełna publikacja danych i twarzy w prasie...Nic tylko płacić coraz to wyższe ceny za bielty, stać godzine w kolejce bo pani mariola nie umie obsłużyć komputera i kamerki...

Odechciewa się normlanie chodzić na mecze..
27 lipca 2009, 22:57 / poniedziałek
Chłopie co ty pierdolisz naokrągło marudisz.
Tragedią jest te zdjecie no ale niestety... takie czasy i tak większosc z tych co jeżdża na wyjazdy i są najbardziej narażeni na konsekwencje tej fotki są tysiące razy nakręceni przez milicjanty.
Kurwa zamiast marudzic trzeba było na spokojnie 2 tygodnie temu wyskoczyc po karnet i bys w 3 min całą sprawe obrucił.
Narzekaż i narzekaż i boli Cie stanie w kolejce po upragniony karnet o którym pomarzyć niektórzy jedynie mogą.
A jak masz problem z cenami karnetów i biletów popatrz na inne w E-klasie.

I jak Ci sie po czymś takim odechciewa chodzic na mecz to ja załamuje ręce i bez odbioru.
27 lipca 2009, 23:09 / poniedziałek
Newska po co ty to wogole komentujesz :D nie ma sensu, jak klub idzie w standardy europejskie to marudza, jak stoi w miejscu to tez marudza. Takiemu nigdy nie dogodzisz, poza tym skoro mu tak zle to po co kupuje ten karnet, po co czeka w tej kolejce skoro az tak sie odechciewa. Nic na sile chlopie, skoro to takie trudne dla Ciebie to nie chodz na mecze.
27 lipca 2009, 23:18 / poniedziałek
zawinięty jak tampon w pizdzie:)
28 lipca 2009, 08:37 / wtorek
Gedania, siła internetu polega dziś na tym, że wchodzisz, klikasz i wiesz. Niezależnie od tego, czy świetnie znasz temat, czy powierzchownie, i czy jesteś bardziej kumaty, czy mniej. O to, czy trzeba ze sobą zabrać kasę nikt nie pytał, chociaż będą pewnie czasy, że będzie można kupić w necie i zapłacić przelewem :)

Xawier: "Tymczasem zarząd liże po dupie każdego nawet potencjalnego sponsora/inwestora"
A tu bym miał wątpliwości...

kto008 - dostajesz karnet od firmy-sponsora, czy Twoja firma kupiła bilety od Lechii dla pracowników? Myślę, że w obu przypadkach firmy dostały od Lechii obowiązek dostarczenia nazwisk, numerów pesel i zdjęć do każdego numeru karnetu
28 lipca 2009, 08:58 / wtorek
lolas ale fakt faktem mozna to bylo lepiej zorganizowac, ja np nie moglem isc 2 tygodnie temu z braku kasy, a wczoraj spedzilem dokladnie 46 min w sklepiku... mozna bylo pomyslec ze bedzie duzo chetnych i do obslgi karnetow oddelegowac 4-6 osob zamiast 2
28 lipca 2009, 10:28 / wtorek
jak wygląda sytuacja z zakupem biletów przez osoby posiadające karnet, czy jest z tym problem albo czy może pojawić się problem przy wejściu na stadion??
28 lipca 2009, 18:56 / wtorek
Kurwa mac, czy nie mozna zatrudnic 1 lub 2 osob, które mogłyby osblugiwac stoisko z karnetami? Kolejki w pizdu a pewnie jutro bedzie gorzej, nie wspominajac o czwartku.

Do tego ta ruda, przemadrzala szmata...
28 lipca 2009, 20:30 / wtorek
Po czemu chodza karnety na trybune lesna i czy mecze pucharowe tez sa w cenie?
Po bilet na ten sektor trza rowniez nastawiac facjate do Zorgi 5 ?
28 lipca 2009, 21:08 / wtorek
olo.gda
28 lipca 2009, 08:37 / wtorek
kto008 - dostajesz karnet od firmy-sponsora, czy Twoja firma kupiła bilety od Lechii dla pracowników? Myślę, że w obu przypadkach firmy dostały od Lechii obowiązek dostarczenia nazwisk, numerów pesel i zdjęć do każdego numeru karnetu

Jak ja kupowałem karnet to był jakiś koleś z karnetem ze stoczni i musiał fotkę też mieć zrobioną. Robił je taki koleś z laptopem kamerką internetową. Zapewne chcą mieć zrobione wszystko przez siebie. Inaczej pewno zdjęcia byłyby nie takie jak trzeba itp.
28 lipca 2009, 22:01 / wtorek
Do Milano
Fakt, że była mało sympatyczna, stara, brzydka i nie miała wydać reszty
Ale dlaczego od razu szmata?
Trzymaj fason młodzieńcze - bądź co bądź to osoba pracująca dla LECHII GDAŃSK
28 lipca 2009, 22:33 / wtorek
Jestem spoza Gdańska i w ciągu najbliższych kilku dni w nim nie zawitam. czy karnet będę mógł nabyć np za tydzień ? czy ich liczba jest limitowana i może być problem ?
Pozdrawiam
29 lipca 2009, 13:19 / środa
Weygand karnetów ilość jest ograniczona. Ale jeśli nic nie zmienią jeśli chodzi o wydawanie/rejestrowanie karnetów to myśle, że jeszcze miesiąc będą je sprzedawać.m Wczoraj stałem ponad godzine żeby tylko foto zrobić bo karnet już miałem.
Pozdrawiam
29 lipca 2009, 20:25 / środa
Na dzień dzisiejszy karnetów sprzedano ok 4,500 (o ile mam dobre informacje). Spokojnie dociągną do ponad 7,000 jak w zeszłym roku. Szkoda, tylko że sporo osób nie mających karnetu, pracując nie będzie mogło kupić biletu, a co za tym idzie nie obejży meczu na żywo. Może w końcu działacze pomyślą o kibicach? Było by miło.
29 lipca 2009, 21:06 / środa
Wszyscy marudzą narzekają, a mój wyjazd po karnet to kolejna miło spędzona godzina!!
16.00 Poniedziałek 27.07.2009 "szybkim" krokiem z pracy do samochodu.
16.30 Pod kasami małe przebranie, bo już koledzy po szalu złym okiem patrzą na barwy firmowej koszulki.
16.35 Koledzy ze stalowych rumaków przechwalają się, jak to oni mają w dupie psy na motorach. A ja ruszam w kolejkę po upragniony bilet wstępu na rundę jesienną.
16.40 Jestem ostatni, ale jest już za mną starszy kibic, który po chwili orientuje się, że plastykowymi pieniędzmi nie zapłaci. Przedemną tak na oko 15_20 osób.
16.41 Konsternacja, za starszym panem ustawia się "Wojciech", myślę o fack, ale się porobiło. "Nie ma kumpli" wszyscy muszą kupować bilety i pykać zdjęcia. Za chwilę sytuacja się wyjaśniła. „ Wojciech” przyjechał zająć kolejkę.
16.45 Wypisuję papierki
17.00 Jestem już w środku, można obejrzeć na „minibimie” trening Lechii.
17.20 Z zegarkiem w ręku minuta i karnet jest mój.
17.23 Mijam motocyklistów wspomnianych wcześniej, którzy dopiero zorientowali się, że w kasach sprzedają tylko jednorazówki.
17.30 Wyjeżdżam z T29, tak w miłym biało-zielonym towarzystwie minęła mi godzina mojego życia.

Czy to tak bolii ? Moim zdaniem nic podobnego.
29 lipca 2009, 21:23 / środa
niektórzy płaczą ze postoja troche w kolejce po karnet (raz na pół roku),
ale nikt nie płacze ze stoi po meczu w długiej jak 100 ch... kolejce po piwo na stacji Lotosu koło Multikina :)

TYLKO LECHIA!
29 lipca 2009, 22:15 / środa
I co z tego? Koala tez pracowal dla Lechii...
29 lipca 2009, 23:10 / środa
mil, posiadając karnet nie kupisz już biletu!
odwrotnie również, tzn jak masz bilet na pierwszy mecz, karnet możesz zakupić dopiero po tym meczu itd itp
29 lipca 2009, 23:51 / środa
jeremi chyba nie masz racji, przy zakupie karnetu Pani tam obsługująca uświadomiła mnie w przekonaniu że nie mają jednej bazy danych czyli tak na prawdę tę bazę danych można sobie o kant d... . Komputery z kasy nie są połączone bazą w jedną sieć i nie ma możliwości sprawdzenia czy ktoś wcześniej kupił karnet czy też nie.
30 lipca 2009, 09:35 / czwartek
z zeszłym sezonie raz zapomnialem karnetu, a ze jestem z tczewa to nie zdazylbym wrocic po niego, musialem kupic bilet i jakos nie bylo problemu.
30 lipca 2009, 10:20 / czwartek
Konik007 : Oj uwierz mi, są podłączone. Nie ma możliwości zakupu biletu na mecz posiadając karnet. Widać nasi pomyśleli o wszystkim. Brawo.
30 lipca 2009, 10:29 / czwartek
A ja całą akcję "fotografowania" kibiców widzę inaczej.

Nie pasowała nam na stadionie obecność Pikników, Małyszy, popcornowców, kiełbaskowiczów itp. więc klub wyszedł tym postulatom naprzeciw.
Komu z wyżej wymienionych będzie się chciało tracić czas na zakup karnetu, czy biletu.

Zarządzie, fanatycy Tobie DZIEKUJĄ !!! ... hihi...

ps. Trampi zajebisty tekst, zwłaszcza to: " "szybkim" krokiem", hihi, pozdro.
30 lipca 2009, 10:53 / czwartek
Można też na sprawa spojrzeć z tej strony. Chlorom nie będzie się chciało stać w kolejce bo mają ważniejsze sprawy pod momopolem do załatwienia. Ale z drugiej strony, mają dużo wolnego czasu więc...hahaha. Tak na poważnie to w kolejce widziałem absolutnie wszystkie odmiany 'kibica' więc długa kolejka nikogo nie zniechęciła, (oczywiście ci którzy pracują cały dzień to meczu na żywo nie obejżą).
30 lipca 2009, 12:22 / czwartek
Dzis straszne kolejki przed południem zarówno po bilety jak i karnety.
Moja wyprawa po karnet trwała od godziny 10.00 do 11.15 i juz mogę cieszyc sie zakupionym abonamentem :) Pozdrawiam
30 lipca 2009, 12:25 / czwartek
wypas, ja wlasnie ruszam po karnecik ;] 3majcie kciuki
30 lipca 2009, 13:26 / czwartek
Na Lechii jestem prawie codziennie. Codziennie była kolejka, ale co zobaczyłem dzisiaj to nadaje się na słowa klasyka; "toś to siok".
Stanie na jakies 3 h za biletami.

Oj będzie dzisiaj wysyp niezadowolonych ;-)
30 lipca 2009, 13:47 / czwartek
A ja bylem o godzinie 10.30 i bilet dostalem o godzinie 11.45 :) nie narzekajcie na robienie zdjec bo to akurat zajmuje najmniej czasu... myk sekunda i zdjecie zrobione, najdluzej idzie spisywanie danych z dowodow ale to chyba standard. JEdyne do czego mozna sie przyczepic to do ilosci otwartych kas. 3 kasy jak na taka ilosc widzow to jest przegiecie, wystarczylo zatrudnic dodatkowo 4 osoby, otworzyc 2 kasy wiecej i szlo by szybciutko.
Najlepszy byla dzisiaj akcja pod kasa nr 1 jak koles chcial sie wjebac bez kolejki i mowi, ze jest trenerem haha najpierw mowi ze chce sie tylko spytac i zaczal opowiadac sprzedajacej o swojej rodzinie az nagle chcial bilet kupic :D od razu polecialy na niego niezle kwasy haha koles sie speszyl i spierdoli wielki treneiro emeryt :d
30 lipca 2009, 13:52 / czwartek
Był ktoś po karnet ? ile stania ?
30 lipca 2009, 14:04 / czwartek
Ja właśnie wrocilem i stalem cos kolo 45 minut ale kolejka byla jeszcze wieksza jak wychodzilem wiec teraz moze godzinka stania
30 lipca 2009, 14:18 / czwartek
Mam pytanie mecz z Cracovią 12-13 grudnia jest wliczany do karnetu czy nie?
30 lipca 2009, 14:27 / czwartek
jest
jutro na kolację 3 śledzie z grila 0 zapojki:)
30 lipca 2009, 14:29 / czwartek
mi to zajelo niecale 40 min wiec nie narzekam ;) gorzej maja bileciarze, na oko minimum 1,5 h stania ;]
30 lipca 2009, 15:25 / czwartek
tym trenerem cwaniaczkiem co na krzysia sie probował wepchac był slynny na całym pomoru trener Piekarczyk.
conajmniej 3/4 zawodnikow biegajacych po polskich boiskach to "jego wychowankowie "
wielce ciekawa postac :)
30 lipca 2009, 16:21 / czwartek
Fakt niezla wymiana zdac poszla :D najlepszy tekst jednego typa "a ty jestes z miasta i idziesz na koniec kolejki" :D
30 lipca 2009, 16:28 / czwartek
2,5 godziny stania to owoc działalności POpierdolonych POkemonów.
30 lipca 2009, 16:33 / czwartek
E tam, narzekanie nic nie da. Takie przepisy, trudno.
Jednorazowe czekanie w kolejce po karnet i cała runda z głowy. A ci co kupują bilety muszą się przygotować na taką akcję co 2 tygodnie :)
30 lipca 2009, 16:40 / czwartek
O tak, trener Piekarczyk jest znany wszędzie :)

Na Gedanii [ :P ], Lechii, Wybrzeżu itp ;D
30 lipca 2009, 16:53 / czwartek
W sobotę byłem załatwiłem sprawę w 10-15 minut (+ 1,5h dojazdu :) )
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.469