Gdańsk: poniedziałek, 22 maja 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

KARNETY

strona 7/27

9 grudnia 2009, 20:34 / środa
Mam nadzieje ze nigdy nie bedzie przypisywania miejsc na stadionie.
Pomysł iście idiotyczny!
1. Cały rok oglądać z tego samego miejsca niekoniecznie najlepszego.
2. Jak przed tobą miejsca bedą wykupione przez młodzież (zajętą bardziej lansem niż meczem) bedziesz miał pod nosem gadki o d... Maryni przez całą rundę.
3. Wpadnie znajomek, bedziesz chciał go zabrać na mecz i znowu dupa, miejsca dookoła wykupione...
ITD.....
Oby tylko nie robili nam ze stadionu ...multikina

TYLKO LECHIA!
9 grudnia 2009, 21:13 / środa
1. W moimi przypadku prawie cały rok staram się oglądać mecze z tego samego miejsca. Dlatego najpóźniej na godzinę przed meczem przychodzę na stadion żeby mieć to miejsce.
2. Większość ludzi siedzących obok mnie to zwykle te same osoby robi się specyficzny kilmat.
3. Na początku pewnie znajdą się osoby "nieprzystosowane", które napewno nie będą się chciały dostosować do numeracji, ale z czasem tych ze swoimi miejscami będzie więcej. Swego czasu miałem okazje bywać na Łazienkowskiej (jeszcze jak było tam normalnie) i byłem w szoku jak sami kibice pilnują aby każdy siadał na swoim miejscu ( to działa )
4. Co za problem dogadać sie większość znajomków że kupujemy bilet w dane miejsce. Masz komfort że Ci nikt przypadkowy tam nie siądzie. A zawsze możesz go przekonać żeby kupił karnet na inne miejsce.
5. Mam nadzieję, że będzie możliwość zmiany miejsca w trakcie sezonu.
9 grudnia 2009, 21:27 / środa
Konkretne miejsce to zapis dalece niekonkretny;) Przecież może to oznaczać też sektor. Nie jest napisane, że to będzie określone oznaczone numerem siedzisko.
ps. Współczuje tym, którym się trafią miejsca nieopodal Toi Toi-ów...
9 grudnia 2009, 21:39 / środa
Mam nadzieję, że klub jest przygotowany na tą innowację i osoby sprzedające karnety będą dysponowały - wzorem kin - planem rozmieszczenia siedzisk na amfiteatrze wraz z ich numeracją.
9 grudnia 2009, 21:54 / środa
Picnick
100% POPARCIA !!!
Tylko się módl, abyś miejsca koło mnie nie załapał. Nie dość, że będziesz miał ciasno, to jeszcze się przekonasz, jak działa na mnie "gięta".
9 grudnia 2009, 22:58 / środa
Jeśli tak jest jak piszecie, to czy ktoś kupił już karnet i ma przypisane miejsce? Wątpię, ale...
10 grudnia 2009, 11:00 / czwartek
Ja tam nigdy nie kupuje karnetu bo i po co. nie bendzie mi żaden zażąd mówił gdzie mam siedzieć i już. chuj z karnetami Lechijko jestesmy z wami.
10 grudnia 2009, 12:05 / czwartek
Dziś kupiłem karnet i faktycznie przy zakupie trzeba wybrać konkretne miejsce a inna sprawa kto będzie sie tego trzymał :)
10 grudnia 2009, 12:14 / czwartek
Jestem właśnie po rozmowie z kumplem po szalu który kupuje karnet w Jako i Panowie i Panie każdy kupujący decyduje w wybiera sobie miejsce na prostej które jest przypisane do jego karnetu....!!!!Jak w kinie kupujesz bilet i wybierasz sobie numer miejsca powiedzmy 88 i w tym miejscu Pan czy Pani X,Y musi siedzieć na stadionie podczas meczu....od razu uprzedzam pytania na łuku i na zegarze mają być w przerwie zainstalowane nowe ponumerowane krzesełka tak że z identyfikacją osób na innych sektorach....tak samo będzie z biletem kupujący bilet będzie musiał wybrać sobie miejsce na staionie...a ewentualne nie stosowanie się do poleceń ochrony(czytaj przemieszczanie się po stadionie i siedzenie na nie swoim miejscu )może grozić jak w Warszawie zakazem stadionowym!!!!Hehe precz z komuną :D,będzie ciekawie Panowie....nasuwa się pytanie a co wtedy jak zachce się wiadomo co i jak osobnik X,Y będzie chciał kupić sobie np kiełbaskę....????!!!!Tylko Lechia Gdańsk
10 grudnia 2009, 12:17 / czwartek
chuj z zakazamii ! niech ochroniarki spróbują mnie usunąć z miejsca, które sobie zajmę, a które nie bedzie moje.
Jazda z kurwami!
AVE LECHIA!
10 grudnia 2009, 12:22 / czwartek
Broendby - dla Ciebie jak i dla wiekszosci z nas jest to oczywiste, ale niestety nie bedzie to takie proste jak sobie myslisz. Usiadziesz na innym miejscu niz na Twoim karnecie. A to miejsce na swoim karnecie/bilecie dostal jakis leszcz krawaciarz czy inny pikol dla ktorego zajacie innego miejsca (bo jego Ty zajales) bedzie zlamaniem prawa, ktore w jego normach sie nie miesci. Wiec co? Poleci do ochrony i grzecznie podpierdoli, ze kibol Broendby siedzi na jego miejscu.
Ehhh. Skonczyl sie nasz swiat.
10 grudnia 2009, 16:48 / czwartek
..a dla mnie to jest super wiadomość , prawdę mówiąc czekałem na takie rozwiązanie , przynajmniej teraz nie trzeba będzie gnić na stadionie godzinę przed rozpoczęciem meczu . Przychodzę 10min przed mam swoje krzesełko które na mnie czeka , przedtem spokojnie dopijam piwko - bo nawet jak się spóźnię to moje krzesełko będzie na mnie czekało , ........ po prawie 30 latach chodzenia na Lechię doczekałem się SWOJEGO miejsca , które będzie tylko moje , nie wiem o co chodzi przeciwnikom takiego rozwiązania , czego się obawiają ????? , chyba tylko identyfikacji , bezimienności........ z wiadomych powodów.
10 grudnia 2009, 16:57 / czwartek
a nie pomyślałeś baranie, że niektórzy chcą być skupieni np. 10-20 osobową paczką i co kurwa maja razem iść kupić karnety? to raczej trudne do wykonania.
10 grudnia 2009, 17:15 / czwartek
irek - jeśli przyjdziesz 10 minut przed meczem i będziesz oczekiwał, że Twoje krzesełko będzie puste, to najprawdopodobniej się zdziwisz :). Ja kupuje karnet na zegar - nr krzesełka na karnecie mnie nie interesuje - i siadam tam gdzie zawsze ;]
10 grudnia 2009, 17:41 / czwartek
irek69
Mam dla Ciebie smutną wiadomość. Biało Zielony będzie jednak siedział na "twoim" krzesełku, bo ty, po dopiciu swojego piwka, zostaniesz zawrócony na bramkach do domu. Alkohol, albo Lechia, wybór należy do Ciebie.
10 grudnia 2009, 18:07 / czwartek
odnośnik ukłon w stronę kibiców mieszkających daleko od Gdańska
Teraz jeszcze czekam na podobne rozwiązanie przy pojedynczych biletach.

Co do numeracji, mam nadzieję że u nas to nie przejdzie. Przynajmniej ja nie mam zamiaru się podporządkowac
10 grudnia 2009, 18:15 / czwartek
Przejebane jak zostaniesz przypisany miejscu na prostej z którego pewien GRUBAS zasłania cały mecz to co wtedy ?? :)
10 grudnia 2009, 18:25 / czwartek
wymienie miejsce kolo gniazda na miejsce obok stoiska z kielbaskami (do tego potwierdzenie pisemne ze mi zaden grubas nie bedzie zaslaniac widoku gdy bede wpieprzac popcorn popijajac colą! I ze nikt mi nie bedzie krzyczal nad uchem i w ciszy i spokoju da ogladnac mecz!)

odnośnik
10 grudnia 2009, 21:01 / czwartek
tak sie zastanawiam jaki nr ma moja lawka :)
10 grudnia 2009, 21:08 / czwartek
Ja tam jutro idę sprawdzić zanim kupię karnet jakie mam miejsce bo w sobotę może być ciężko z zapamiętywaniem???A może ktoś wie gdzie siedzę???Mam zawsze pasiaka na szyi....
10 grudnia 2009, 21:15 / czwartek
Fajnie że w końcu można zamówić karnet przez internet. Ale jakoś nie widze nigdzie planu siedzisk z numerami. Chyba w sobote trzeba zapisać sobie numer swojego siedzenia.
Co do samego numerowania miejsc Ja jestem jak najbardziej za. A piszący że się niepodporządkują. Pożyjemy zobaczymy.
Co do "grubasów" wokół mnie siedzą przeważnie ci sami ludzie i grubasa jeszcze nie widziałem :)
10 grudnia 2009, 21:17 / czwartek
Przy zamawianiu przez internet nigdzie się nie wpisuje nr miejsca, a jedynie sektor.
Czyżby furtka???
10 grudnia 2009, 21:20 / czwartek
broendby baranie ...wyobraź sobie ze jutro wraz z kumplem kupujemy 14 karnetów i sami sobie wybierzemy miejsca gdzie chcemy siedzieć bo jest taka możliwość - na razie - bo byłem dzisiaj w Jako i stało 4 chłopaków każdy z kilkuosobową listą - --....za parę dni być moze bedzie trudniej usadowić się w jednym miejscu kilkuosobowej ekipie .....czesem warto broendby użyć mózgu ....
...i gwarantuję że na moim krzesełku nikt bez mojej zgody nie usiądzie .....
10 grudnia 2009, 21:27 / czwartek
coś mi sie wydaje, że ludzie i tak zawsze chodzą w te same części stadionu, na nowym stadionie numeracja to będzie norma, ale to nie powinno przeszkadzać..na T29 trudno sie przyzwyczaić, mogliby odpuścić do euro..
10 grudnia 2009, 21:38 / czwartek
wypierdalac irek i picknick na krytą skoro tak lubicie numerowane miejsca.
10 grudnia 2009, 21:43 / czwartek
Irek. Po twoim wpisie z 16:48 myślałem że sobie zadrwiłeś z nowych przepisów, ale po ostatnim wpisie już wiem, że twoje miejsce jest w Multikinie a nie na T29.
I nie poplam musztardą siedzenia bo będziesz musiał stać cały mecz.
To musiało by być dla ciebie okrutne. Niby masz krzesełko a nie możesz siedzieć.....
A, i napisz do klubu żeby popcorn sprzedawali.
10 grudnia 2009, 21:44 / czwartek
ja mam wyjebane jakie krzesełko mi przypiszą, i tak stoje przeważnie na schodach
10 grudnia 2009, 21:46 / czwartek
To uważaj.
Irek może tamtędy iść do SWOJGGO krzesełka.
A to jego droga będzie wtedy.
10 grudnia 2009, 21:48 / czwartek
Panie broendby i inni podzielający jego zdanie.

Bedziesz siedał tam gdzie chcesz, ale jak Twoje krzesełk zostanie wyrwane i bedziesz musiał za nie zapłacic słono to następnym razem usiadziesz na nim i nie bedziesz krzyczał ze co to za pomysł z numerowaniem.
Klub nie bedzie szukal osoby ktora to wyrwała tylko która jest za nie odpowiedzialna!!

A w pomorskim dalej bez zmiany - LECHIA PANY!!
10 grudnia 2009, 21:55 / czwartek
a będzie w końcu sektor dla niepalących, czy nie?

szalom
10 grudnia 2009, 21:58 / czwartek
ja chce kuszetki
10 grudnia 2009, 22:00 / czwartek
Nie przesadzaj PAnx.
Przypisanie do karnetu nr-u nie zobowiązuje cię do pilnowania i do odpowiedzialności za krzesełko zamontowana na stałe.
Jak nie przyjdziesz na mecz to będziesz się bał o krzesełko pod swoją nieobecność?:-)
Minie jeszcze parę sezonów zanim zacznie działać takie coś.
A wszystkim Irkom przypominam że na trybunie Vip można za parę groszy wejść w posiadanie krzesełka z własnym nazwiskiem.
Klub zarobi i będzie można wpaść tuż przed meczem i usiąść.
10 grudnia 2009, 22:00 / czwartek
I się kurwa zaczyna. Wszelkiej maści wynalazki już wypisują że zajebiście będzie z numerkami jak na Legii lub w multikinie o zgrozo.Zaczynają już się panoszyć na T29 strach pomyśleć co będzie na Baltic tfu tfu PGE Arenie Gdańsk.
Tylko Lechia
10 grudnia 2009, 22:12 / czwartek
irek69 patrzac na Twoje podejscie to mam nadzieje ze ktos Ci wymontuje siedzisko... ta PGE Arena bedzie dobra tylko w tym ze odpadnia cala pijana patologia ktora obecnie przebywa na meczach i wspina sie po plotach w czasie meczu...
10 grudnia 2009, 22:15 / czwartek
Pamietam jak mniej wiecej w czasie kiedy u nas bramofurty i monitoring montowali pilem z angolami ze starej ekipy Chelsea. Mowilem im o tym monitoringu itd, a oni do mnie, zebym poczekal na to jak jakis kibic siedzacy obok mnie podpierdoli mnie do klubu, ze w czasie meczu stoje i krzycze czym mu utrudniam ogladanie meczu. Powidzialem im, ze u nas tak nie bedzie. A jak to sie stanie to przyjade do nich z kartonem najlepszej whisky. No i teraz juz wiem, ze moge ten karton kupowac.
10 grudnia 2009, 22:20 / czwartek
PanieX ale dałeś do pieca!! To najwieksza brednia w tym wątku jaka sie dziś pojawiła.Prowokacja czy jak?A jak pierdolnie piorun w krzesełko to kto zapłaci?
Wydaje mi się że nic sie nie zmieni na poszczególnych sektorach na T29 a nowe niewykonalne przepisy to jakaś szczególna nadgorliwość naszych klubowych władz z zapatrywaniem na nowy stadion.
A jak ktoś zbyt poważnie potraktuje przywiązanie do krzesełka to dopiero może być problem bo jak na razie takowego chyba nie ma?!
10 grudnia 2009, 22:27 / czwartek
W sumie wydaje mi sie ze oni testują naszą cierpliwosc przed przenosinami na PGE Arene....
10 grudnia 2009, 22:29 / czwartek
wsumie to wydaje mi sięze od pierwszego stycznia wymusza to(numerowanie miejsc) ustawa o organizacji imprez masowych... ale co ja tam wiem ?
10 grudnia 2009, 22:33 / czwartek
tyle ze ta ustawa chyba obowiazuje juz od 1 sierpnia czy nie? Jesli nie to z jakiej racji trzeba bylo sie fotografowac? Niedlugo za pierdniecie w krzeselko w przerwie meczu bedzie zakaz 10-letni...
10 grudnia 2009, 22:35 / czwartek
Mi też się wydaję że wszyscy (póki co) robimy z igły widły. Na zarządzie wymusiła tą numerację ustawa, ale myślę że dalszych kroków nikt nie podejmie i każdy będzie siedział tam gdzie siedział :)

PS. Swoją drogą ciekawe były by miejsca za słupami na krytej ;]
10 grudnia 2009, 22:38 / czwartek
Ustawa obowiązuje od sierpnia jednak miałą 4 miesięczny okres dostosowawczy z tego co wiem. Różne kluby wprowadzały różne rozwiązania w innym czasie. Nasz wybrał najpierw zbudowanie bazy danych(zdjęcia, nazwiska PESEL-e) inny byc może najpierw ponumerował krzesełka ;]
10 grudnia 2009, 22:41 / czwartek
Cóż, sadzilem ze jak juz ta ustawa wchodzi to po calosci :) no to jak tak to wszystko jasne wtedy, jednak ten kierunek do niczego dobrego nie prowadzi... Quo Vadis Polsko...
10 grudnia 2009, 22:46 / czwartek
siema. jezeli padło juz te pytanie to sory. czy karnet z tej rundy obowiazuje mecz z Craxa?
10 grudnia 2009, 22:49 / czwartek
Tak, obowiązuje.
10 grudnia 2009, 22:50 / czwartek
..do nazwa..

jak nie przyjdziesz to nie zapłacisz, bo dopilnuje sasiad ktory obok siedzi zeby nie wyrwali Twojego miejsca, bo to jego beda ciagali i takie tam
Panowie otworzcie oczy, to wszystko do tego dąży!
nie ma co się spinać,czas pokaże
10 grudnia 2009, 22:53 / czwartek
Może wszyscy solidarnie w przerwie sobotniego meczu poskubiemy sobie numerki z fotelików przed nami ;-))
10 grudnia 2009, 22:59 / czwartek
i jeszcze jedno słowo do ustawy. Moim zdaniem jest ona niezgodna z konstytucją, więc istnieje szansa że kiedyś ktoś się opamięta i ją wyśle do TK

ps. Podpisuję się pod postem "Gdańska Lechia"
11 grudnia 2009, 01:50 / piątek
krzeselko krzeselkiem... ale co bedzie jak korniki zjedza deske, na ktorej najczesciej stoje? czy deska bedzie miala ilustam wlascicieli i odpowiedzialnosc bedzie sie rozkladac solidarnie? ile cm deski mi przysluguje?
11 grudnia 2009, 02:49 / piątek
No to mamy drugą Legie... Myślicie, że u nas nie będą kontrolować, czy każdy siedzi na swoim miejscu? To powiedzcie mi, dlaczego już teraz podczas wchodzenia trzeba zdejmować czapkę? (sam sobie to klub wymyślił)

Kolejna kwestia, jeśli chcą przypisać jedną osobę do jednego miejsca, to albo pojemność stadionu się zmiejszy do jakiś 8tys. albo zapomnijmy o wieszaniu flag na płocie, pozatym ja nie wiem czy mamy 12 tys. krzesełek? (nawet jeśli zamontujemy na łukach i zegarze to tyle się zmieści ogólnie?). Po pierwszej próbie sprawdzania obecności na własnym krzesełku proponuję olać te mecze aż sam zarząd odejdzie od egzekwowania takich rzeczy!
11 grudnia 2009, 07:45 / piątek
no spełnia sie mój koszmar, numerowane krzesełka ....
już widze sprzeczki na temat "czyje to miejsce"
kurwa! teraz czekam tylko jeszcze na popcorn i bezalkoholowe piwo w kubkach, spoty reklamowe przed seansem(...przepraszam) przed meczem.

Mam nadzieje ze ludzie oleją tą segregacje.....

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.225