Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

KARNETY

strona 9/32

15 stycznia 2010, 12:17 / piątek
Lechia*
15 stycznia 2010, 12:58 / piątek
Ok, dzięki buziek
ps. Już tylko 6 tygodni i jedziemy na Odrę!
26 stycznia 2010, 21:58 / wtorek
myślicie ze motyw z tym ,że każdy ma mież swoje wyznaczone miejsce na stadionie przejdzie w praktyce ?... bo w Piątek chce jechac po karnet i nie wiem czy przywiązywac wage do tych miejsc. z Ekipy z ktora chodze na mecze nie kazdy może jechać po karnet tego dnia....i co jak to bedzie ? ze ja bede siedział na łuku od prostej a moi kumple na łuku od krytej .... to jest bez sensu przecież.

AVE LECHIA
26 stycznia 2010, 22:02 / wtorek
siadasz z kumplami i tyle w temacie....a nie wg numerków na karnecie:))))...
26 stycznia 2010, 22:12 / wtorek
Hammond bierzesz od kolegów kaskę i dane (imie ,nazwisko , pesel i adres ) - pani w kasie bez problemu sprzeda ci karnety dla kolegów na miejsca które sobie wybierzesz .....
26 stycznia 2010, 22:14 / wtorek
no widzisz, a mi nie chciała sprzedać na miejsce w którym zawsze można mnie znaleźć. Powiedziała że na szczyt korony nie ma karnetów i byłem zmuszony kupić na inne...
Co do samego pomysłu, nie przejdzie za cholerę. Przynajmniej tak mi się wydaje
26 stycznia 2010, 22:25 / wtorek
aha , dzieki ; D to kupuje jak leci i tyle . Mi też jest trudno uwierzyc ,że bedziemy jak oznakowane krowy na pastwisku siadać tam gdzie nam każą ... ;)
26 stycznia 2010, 22:33 / wtorek
teraz to wiekszego znaczenie nie ma (właściwie żadnego) ale na baltic arenie to się moge założyć że będą walki - "bo ja mam numerek 345 i chce tu siedzieć", sporo przypadkowych dziobakow się zacznie zlazic wiec tego nie unikniesz. wlasnie dlatego to jedna z wad przeprowadzki, tutaj mimo ze chlorow pelno, wóda się leje na meczu strumieniami ale żadnych chorych akcji nie ma, sami swoi, a na nowym stadionie napewno troche rzeczy sie zmieni.
26 stycznia 2010, 23:11 / wtorek
Vidi , szczerze ? to mi jest dobrze na T29 jak sobie czasami pomyśe o tej przeprowadzce na Baltic Arena...to pfeeee. Wiadomo stadion bedzie , piekny i wszystko ale boje sie ze np na takim zwyklym meczu ligowym Lechia - Piast bedzie 15 tys i stadion bedzie swiecił pustkami a to bedzie dopiero przykro wyglądało....
26 stycznia 2010, 23:30 / wtorek
jak nikomu nie odpierdoli i nie wprowadzą cen wyższych niż są dzisiaj to myślę że średnia 23~28 tyś(co i tak oznacza skok o ponad 130%) jest osiągalna w pierwszym sezonie na nowym stadionie.
27 stycznia 2010, 00:43 / środa
@hammond

ja mam dokładnie tak samo. ale innego sposobu na rozwój nie może być. wszystko musi iść do przodu, chlory muszą w końcu wyginąć, bo taka będzie kolej rzeczy na baltic arenie. a co do cen to wg mnie klucz do wysokiej frekwencji na stadionie. bo ja dowala jak na legii, to ja watpie czy 10k na mecz bedzie przychodzic. warszawa jest troche bogatsza ale sie moge zalozyc ze legia teraz zmieni się bardzo, zaczna przychodzic normalni, zwykli ludzie. i sie zrobi tak jak na innych, nazwijmy je cywilizowanych krajach europy zach. czyli caly stadion siedzi podczas meczu i nie moze pierdnac bez wyraznego nakazu ochrony/psiarni, a niewatpliwie wszystko u nas do tego zmierza (niestety),
27 stycznia 2010, 10:14 / środa
nie no bez przesady :) na stadionach w Niemczech są normalnie "młyny" i u nas na 1000 % też taki bedzie :) np bedą 3 sektory dla piknikow a jeden dla nas .
27 stycznia 2010, 10:22 / środa
Gdy ja byłem na stadionie w Gelsenkirchen to i w tym najgorętszym sektorze byli "Pardon! Das mein silicium" i chuja z takimi dało się, ja trafiłem na ten sektor przez przypadek(najtańszy bilet) i umiałem się dostosowac ale zdarzali się i tacy którzy wołali ochronę bo ktoś nie chciał się przesunąc. Tak więc z tym może byc różnie, mam nadzieję że u nas będzie wydzielony sektor dla osób które:
a)miały karnet na ostatnie dwie rundy Lechii
lub
b)były na wyjeździe w ciągu ostatnich 3 lat
27 stycznia 2010, 10:24 / środa
Gdy ja byłem na stadionie w Gelsenkirchen to i w tym najgorętszym sektorze byli "Pardon! Das mein stuhl" i chuja z takimi dało się, ja trafiłem na ten sektor przez przypadek(najtańszy bilet) i umiałem się dostosowac ale zdarzali się i tacy którzy wołali ochronę bo ktoś nie chciał się przesunąc. Tak więc z tym może byc różnie, mam nadzieję że u nas będzie wydzielony sektor dla osób które:
a)miały karnet na ostatnie dwie rundy Lechii
lub
b)były na wyjeździe w ciągu ostatnich 3 lat
27 stycznia 2010, 12:33 / środa
raczej wydziela sektor na mlyn, mysle, ze towarzystwo zaprawione w dopingu z obecnego stadionu sie tam znajdzie bez zadnych kryteriow(choc mi bez roznicy bo spelniam te ci wymysliles) i nikt nie bedzie marudzil o numerowane miejsce w mlynie(chyba u nas troche inna mentalnosc kibicowska niz u niemcow). z miejscowkami numerowanymi nie ma co siac paniki, ustawa to wymusza a np. na takiej wisle jest to juz sporo czasu i jak jest z pilnowaniem tego latwo sie domyslic (popytajcie wislakow) :) kupowalem karnet w drugim badz trzecim dniu sprzedazy i uslyszalem, ze numerki sa pro forma bo musza byc i nic mam sie nie martwic. to samo uslyszeli znajomi, ktorzy kupowali karnet po mnie, zarowno pare dni jak i w sprzedazy w tym roku. jako, ze mam kilka ulubionych miejsc(a bo to raz sie stanie z jednymi znajomi na luku od krytej, inny raz z drugimi kolo mlyna lub na koronie a jeszcze innym razem ktos przyjdzie postac ze mna na luku od prostej gdzie w sumie najczesciej stoje) to numerek z miejscem bede mial zarowno ja jak i kilkanascie znajomych osob w glebokim powazaniu. bez paniki, bedzie git i juz tylko ok. miesiaca do startu rundy :)
27 stycznia 2010, 15:54 / środa
tak wygłada młyn np w Bremen . odnośnik
27 stycznia 2010, 16:35 / środa
dzieki hammond ,otworzyles mi oczy
27 stycznia 2010, 17:02 / środa
zawsze możesz na mnie liczyc
27 lutego 2010, 15:43 / sobota
no imamy teraz swój TEATR MARZEŃ ,i każdy w nim swoje krzesełko na co najmniej trzy rundy... Pomysł może i dobry ale czy praktyczny to się okaże za tydzień...
27 lutego 2010, 16:09 / sobota
Nikt tu jeszcze nie zwrócił uwagi, że w końcu pojawiła się zniżka za regularny zakup karnetów. Kupuję już od jakiego abonament na zegar i tym razem policzyli mi zamiast 100 zł - 94 zł. Nie jest to jakaś porywająca suma, jednak cieszy to, że w końcu zaczął funkcjonować program lojalnościowy, który był zapowiadany od dłuższego czasu, premiujący wiernych kibiców Lechii.
5 marca 2010, 09:28 / piątek
Wie ktos moze w jakim sektorze jest Mlyn Z2 czy Z3? Chodzi mi o wybor sektora przy zakupie karnetu.
5 marca 2010, 09:37 / piątek
Moze ktos z Was kupil karnet i ma miejsce w Mlynie. Na tej karteczce macie wpisane Z2 czy Z3? Nie wiem czy zle nie wzielem i czy nie zmienic.
5 marca 2010, 09:51 / piątek
Cyrk już od samego rana.
5 marca 2010, 10:01 / piątek
Moze zle sformulowałem pytanie. Juz dowiedzialem sie to co chcialem. Bez napinki.

Pozdro
5 marca 2010, 10:25 / piątek
Ramzes - możesz mieć karnet nawet na sektor C4 lub G8. Siadasz tam gdzie Ci wygodnie.
5 marca 2010, 10:37 / piątek
niektórzy widać naprawdę wierzą w to że jak sobie wybiorą miejsce na bilecie to takie będą mieli...
5 marca 2010, 10:44 / piątek
Zjebalem pytanie bo zle je sformulowalem:) Juz jest gitara

Pozdro
5 marca 2010, 10:54 / piątek
Marny prowokatorze ocknij sie
6 marca 2010, 09:04 / sobota
odpowie mi ktos w miare szybko czy dzisiaj jeszcze dostane karnet?? czy są one dzisiaj jeszcze w sprzedazy bo wczoraj w Jako jakis typ powiedzial mi ze beda dzisiaj a na stronce Lechia.pl jest napisane ze w dniu meczu karnetow nie sprzedaja...poprosze kogos ogarnietego o szybka odp...pozdro Tylko Lechia...
6 marca 2010, 09:20 / sobota
w dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów.
9 marca 2010, 08:00 / wtorek
Co to ma byc czlowiek kupuje karnet i nie moze wejsc na stadion. Parodia. Odsylaja z bramofurt do kasy technicznej z kasy technicznej odsylaja do klubu tam jakis gnojek powie ci ze maja awarie drukarki i przez to karnety nie dzialaja!!!! Place najdrozsza cene za karnet w Polsce i jeszcze mam problemy zeby wejsc na stadion. Co to jest!!!! Zarzad powinnien pisac przeprosiny do wszystkich na swojej stronie za to co dzialo sie na meczu a nie o jakis tam kielbasach!!!! Oni chca zostac operatorem na Letnicy??? Jak nie potrafia ogarnac wejscia na stadion dla 12tys. ludzi to ograniecie wejscia dla 40tys. jest dla nich rzecza niemozliwa!!!! Ale wiadomo taki dyrektor ma wyjebane w zwyklych kibicow (choc sam kiedys za takiego uchodzil) on pokaze legitymacje i wejdzie przez bramke!!!!!

PS. Zarzad skasowal za karnety i ma wyjebane w przeprosiny za to co dzialo sie na meczu!
9 marca 2010, 23:29 / wtorek
Oni to w ogóle maja nas w dupie nie interesuje ich ze trzeba zapełnić całe 12 tysięcy " a to nie jest takie trudne " ze trzeba pomagać w dopingu bo jak jest piękny doping to się nie zwraca uwagi jak brzydko graja mój pierwszy mecz był z arka 0:0 po tym meczu w głowie mi śpiewało aż z trzy dni i od tamtej pory jestem na każdym meczu Lechii Gdańsk ogółem Lwy Północy tez maja w dupie doping bo jeżeli by chcieli to by było inaczej, tylko trzeba pomyśleć i być trochę zorganizowanym ...
9 marca 2010, 23:33 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 marca 2010, 23:42 / wtorek
zegar

Jaka żenująca wypowiedz to że Lwy Północy maja sporo ludzi pod sobą to kilka elementów by wykonali i inaczej by to wyglądało
np: poustawiać po 8 ludzi na każdych sieci bach w środku i niech oni zaczną śpiewać to zobaczysz jak cały zegar będzie dawał z siebie wszystko...

A co do " Lwy północy " to ich bardzo szanuje bo wiele innych zeczy robią ...

a tym ze maja to w dupie to przesadziłem, przepraszam...
9 marca 2010, 23:50 / wtorek
teraz zaprzeczasz sam sobie
wara od Stowarzyszenia

p.s. ustawiać sobie możesz piłkarzy na plejstejszyn
9 marca 2010, 23:58 / wtorek
Wiejus zanim coś powiesz na temat Lwów to zastanów się 10 razy albo najlepiej nic nie pisz, bo widać, że się nie interesujesz tym co robi stowarzyszenie a próbujesz oceniać...a nawet jeśli sie interesujesz to raczej mizernie
16 marca 2010, 17:24 / wtorek
Witam,......!!!

Mam karnet na Prostą ,a chcem go wymienić (bez żadnych dopłat itp.) na karnet pod Zegar... !!!! karnet ten dostałem więc nie miałem wczesniej wpływu na jego lokalizacje ...

zainteresowanych zapraszam na gg 1399704..
27 kwietnia 2010, 16:17 / wtorek
Ciekawe ile osob z korzysta z tej promocji majowej??? Czyżby w klubie zauważyli ,że coś nie tak jest z frekwencją ostatnio? odnośnik
26 czerwca 2010, 13:59 / sobota
ktoś wie kiedy podadzą ceny karnetów na rundę jesienna? Ciekawe czy podrożeją...
26 czerwca 2010, 14:57 / sobota
Jeśli się nie mylę sprzedaż rusza za tydzień, a chodzą plotki że nie tylko nie będzie drożej: podobno ma potanieć
26 czerwca 2010, 16:29 / sobota
patrząc pod kątem rundy wiosennej to chyba ta obniżka powinna być oczywista... i nie tylko w zakresie plotki :)
26 czerwca 2010, 16:53 / sobota
Czyli podsumowując, tańsze karnety - przypuszczalnie + rabat jako "stały karnetowiec od kilku lat" wychodzi nam prawie darmo ;)
27 czerwca 2010, 21:51 / niedziela
No. no. Coś pięknego i niedrogo.
4 lipca 2010, 20:58 / niedziela
Już w czwartek 8 lipca rozpocznie się sprzedaż karnetów na jesienne mecze Lechii Gdańsk w sezonie 2010/11. W pierwszej kolejności abonamenty będą mogli kupować ci, którzy dysponowali nimi w zakończonej niedawno rundzie wiosennej. Kontynuowana będzie również sprzedaż przez Internet

odnośnik

Prowizja za płatność on-line - to chyba jakas nowość w porównaniu do zeszłego sezonu
4 lipca 2010, 21:44 / niedziela
Prowizja za płatność on-line to skandal i wstyd dla klubu...
4 lipca 2010, 22:34 / niedziela
jakim cudem za 8 meczy u siebie na Prostej liczac bilet po 30zł wychodzi 260 zł
4 lipca 2010, 22:40 / niedziela
Dwa spotkania są po 40 zł ( 6 x 30 zł + 2 x 40 zł) . Razem 260 zł .
4 lipca 2010, 22:41 / niedziela
Kolego dalej jest napisane, że bilety na mecz z Arką i Ruchem będą droższe o 10 złoty, czyli 6x30zł + 2x40zł = 260zł ;)

Pozdrawiam
4 lipca 2010, 23:03 / niedziela
Mam nadzieję że sprzedaż online będzie rzeczywiście online i będzie widać które miejsca są zajęte a które nie.
Ta prowizja to trochę niezrozumiała rzecz. Zwykle bilety kupowane w ten sposób są tańsze bo zmniejsza się koszt obsługi a tu jest na odwrót. Może mi ktoś to wytłumaczyć ? Na kim klub się wzorował robiąc tą prowizję ?
4 lipca 2010, 23:47 / niedziela
A po co ci wiedzieć gdzie są wolne miejsca?
1 ..... 7 8 9 10 11 ..... 32
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021