Gdańsk: środa, 21 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

EKSTRAKLASA DLA ŁKS-u

strona 1/2

28 czerwca 2009, 22:48 / niedziela
Witam!
Proszę o nie kasowanie tego tematu.
Nastał czas najwyższy by cała kibicowska Polska zjednoczyła się w walce z tymi dziadami z Miodowej. Nie pozwolimy by ta ostoja PRL-u niszczyła w najpopularniejszym w Polsce sporcie to za co go kochamy.
Kibice ŁKS-u mówią stanowcze NIE układom i układzikom, które w PZPN-ie przyjęte są już za normę.[u]W pojedynkę nie jesteśmy jednak w stanie wygrać bój o przyszłość polskiej piłki. Kibice ŁKS-u proszą więc o pomoc w tej nie równej walce z bandą osób, która uważa się za bezkarną.
Stańmy ponad podziałami i pokażmy, że w cale tak nie jest.
Kto nie z nami to z PZPN-em...

DO WŁADZ POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

"Deklaracja Pomocy"

Od miesiąca bacznie obserwujemy „aktywność” PZPN w procesie przyznawania ŁKS licencji na grę w Ekstraklasie w sezonie 2009/2010.

Skrupulatnie rejestrujemy wszystkie wasze kłamstwa, nieszczere deklaracje, przykłady jawnego gwałcenia prawa. Odnotowujemy płynące od was sygnały, jakoby „jesteście poukładani z Sądem”. Dawno przestaliśmy wam wierzyć, a opinie nt niezawisłego Sądu kwalifikują się do Prokuratury.

Czwartkowe (25 czerwca) oświadczenie wiceprezesa Olkowicza, jakoby Grzegorz Lato nie wiedział o posiedzeniu Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki – dowodzi, że „leżycie” organizacyjnie.

Zlekceważenie naszego piątkowego (26 czerwca) listu otwartego z apelem o opamiętanie się ukazało wasz kompletny brak szacunku do nas jako kibiców.

Wczorajsze (27 czerwca) Nadzwyczajne Zgromadzenie Delegatów udowodniło, że straciliście prawo do kierowania Związkiem.

Wasza opieszałość i nonszalancja w stosunku do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie i do naszego Klubu zmusza nas do zmiany form aktywności na bardziej bezpośrednie. Wasza zabawa w zarządzanie Związkiem odbija się na dziesiątkach tysięcy kibiców polskiej piłki.

Zawsze – w przeciwieństwie do was – staliśmy i stoimy na gruncie poszanowania prawa. Udowodnimy to raz jeszcze.

Jeśli do poniedziałku (29 czerwca) do godz. 12.00 nie przekażecie warszawskiemu WSA dokumentów dotyczących naszej licencji – pomożemy wam. Ofertę pomocy składamy z pełną szczerością.

Dwie i pół godziny zajmie nam dojazd do waszej siedziby. Przyjedziemy. Odnajdziemy tę dokumentację (a przy okazji wszelką inną zaginioną korespondencję – naszą i sejmową) i przekażemy ją Sądowi.

Oczywiście nie zapomnimy wpaść ponownie i oddać wam potwierdzenia przez Sąd odbioru przesyłki.

Jesteśmy też gotowi odwiedzać was tak często, jak to będzie konieczne, by pomóc wam wypełnianiu swoich statutowych obowiązków.

Polska piłka zawsze mogła liczyć na ŁKS. Tak jest i tym razem. Jesteśmy przekonani, że nasza deklaracja pomocy spotka się z pozytywnym odbiorem ze strony kibiców innych Klubów, którzy również zaczną do was wpadać.

Nawet nie wiecie, jak wielu jest w Polsce kibiców i jak wiele są gotowi zrobić dla polskiej piłki nożnej.

W imieniu Stowarzyszenia Kibiców ŁKS

Andrzej Sztyller

Prezes.
28 czerwca 2009, 23:04 / niedziela
Dobra akcja:)
Też chętnie wpadłbym na miodową "pomóc" ogarnąć się leśnym k...wom.
Ekstraklasa dla ŁKS-u!
Biało-Zielone pozdrowienia z emigracji.
28 czerwca 2009, 23:19 / niedziela
To taka walka z wiatrakami ale warto sprobowac Patrzec nie mozna na te mordy pokomunistyczne sponsorowanie wycieczek bankiecikow za nasza kase gownozjady
28 czerwca 2009, 23:21 / niedziela
lato - Szmato !

ŁKS - Ekstraklasa !
28 czerwca 2009, 23:23 / niedziela
poza zdaniem "kto nie znami tez pzpn-em" to wszystko ok, choc mi osobiscie jest zupelnie obojetne czy LKS bedzie gral w pierwszej czy drugiej lidze... chociaz jak Ruch z takimi samymi problemami jak Wy gra w e-klasie to nie wiem jaki jest tryb przyznawania licencji... wogole czy ktos to wie ?

zycze powodzenie w walce o to co ilkarze ugrali na boisku

ps. tak na rozluznienie:
odnośnik
28 czerwca 2009, 23:56 / niedziela
osobiscie nie jestem ani za jednymi, ani za drugimi. gdybym pod przymusem mial wybierac to Ełksa ale jakos mnie to nie kreci. nie moj cyrk, nie moje malpy, slabych dzialaczy nalezy wywozic na taczkach. nawet dokumentow na czas nie potrafili zlozyc, parodia ;] taka to juz nasza liga
29 czerwca 2009, 08:51 / poniedziałek
Oj chyba ostatnia jazda motorem nieźle wam odbiła. Jedna akcja, a już macie nawyki z amiki.

Niby czemu teraz mamy nękać pzpn?? Jak karano Lechię za brednie wypisywane w gazetach, to siedzieliście cicho. Kiedy zamykali nam stadion, też siedzieliście cicho. Kiedy u was zamknięto sektor gości, też nie było protestu z waszej strony.

A teraz co?? Skrzywdzeni szukają wsparcia??

Osobiście lubię ŁKS, ale panowie bez przesady. Ja o was walczył nie będę.
29 czerwca 2009, 09:15 / poniedziałek
Osobiscie tez mówie stanowcze NIE dla dziadów z Miodowej (czy oni sie jeszcze gdzies indziej jeszcze nie przeniesli ??) ale na pewno nie pod pretekstem ŁKSu. PZPN dymał wiele klubów nie słusznie... ale Was akurat bardzo slusznie. Po to wymyslono licencje zeby jes stosować. !!! Szkoda mi kibiców ale sam Hajto powiedział ze jesli nie dostaniecie licencji to klub prawodopodobnie przestanie istniec !! To ja sie Was pytam - na jakich fundamentach Wy egzystujecie??? Tylko na kasie z C+???

Po co nam kluby które w połowie sezonu nie beda miały pieniedzy na pensje dla pracowników i co gorsza na wyjazdy (np. Odra Opole- po jej wycofaniu kazdy podniósł głos ze PZPN to znowu w chuje bo dali licencje bankrutowi )

Powiem zatem krótki swoje zdanie- Po to jest prawo zeby je respektowac. I to ze akurat na Was wypadło nie wyzwala we mnie kszty współczucia. Inna sprawa ze zarówno w przypadku Ruchu Czy Polonii Bytom PZPN odjebał numer koronny (podobno nawet popełnił przestepstwo) ale nie mozna naprawiac błędu błędem!

Wierze głeboko ze się zepnieci i "Ekstrakalasa dla ŁKS-u" ... Tak ale w nastepnym sezonie!!
29 czerwca 2009, 10:05 / poniedziałek
My wszystkim, nikt nam.
29 czerwca 2009, 10:53 / poniedziałek
łksieak powiedz mi tylko, gdzie Wy kibice łks byliście przez ostatnie 10 lat żeby doprowadzić do porządku swoje podwórko, czemu milczeliście kiedy wasi zarządzający jeździli z walizą po Polsce żeby schować sie przed komornikiem, jak wygląda Wasz stadion? nic nie zmienił sie przez 13lat i po mistrzostwie Polski też, a teraz nagle lament podnosicie. Dla mnie jesteście "dyplomowane płaczki" i tyle zimny prysznic dobrze Wam zrobi, weźcie sie troche za siebie. Popatrzcie na Lechię i jej infrastrukture..ile mozna zrobic w 1,5rku...wszystko.
30 czerwca 2009, 00:03 / wtorek
Panowie,czytajac Wasze wpisy,mozna odniesc wrazenie,ze chyba Wam sodowa uderzyla do glowy.
Tak sie z lekka bujacie,jakby nasza Lechia Bog wie kim byla.
Ktos postronny,nie znajacy sie na pilce piknik,odnioslby wrazenie,a BKS,to pewnie drugi Manchester jest !
Troszke pokory Panowie.
To,ze akurat My mielismy szczescie,pomoc kibicow,miasto nie bylo obojetne itd,to nie znaczy,ze teraz wypada nam drwic z wszystkich i wszystkiego.
Owszem,popieram Zeto,ze ludzie z LKSu mogli wczesniej reagowac.
''Udawali'',ze nie widza,nie slysza,jak nas poniewierano,a teraz..........
Jednak w takich momentach,uwazem,ze chociaz dobre slowo z naszej strony im sie nalezy,nie wazne z ktorej strony barykady sa,sa kibicami,a My w takich przypadkach powinnismy siebie popierac,a nie wytykac bledy,zeby nie powiedziec drwic.
30 czerwca 2009, 00:34 / wtorek
LKS od gryla z moturem rozmienia sie na drobne (ze im nie jest glupio macac sie z Lechem przy ich historii) i stracil wiele w naszych oczach.
Szkoda, niezla firma. To wszystko na ten temat.
30 czerwca 2009, 00:57 / wtorek
Masz racje Kocur.
Dlamnie ta akcja tez byla po nizej chu...
Jednak nie o ten grill mi chodzi,a o caloksztalt.
Nie jest to jakas byle jaka firma typu:x,y
To jest wlasnie szmat historii,a tego nie da sie tak przekreslic tylko dlatego,ze cos tam z papierami sie nie zgadza.
Tu ludzie pisza,ze stadion maja rozjebany i takie tam pierdoly,ale czy to kibicow wina ?
Dzis kasy brak u wiekszosci klubow.
Jeszcze raz powtarzam:to,ze nam sie powiodlo-nie znaczy,ze mamy byc zadufanymi w sobie cymbalami,bo takie traktowanie kogokolwiek przez nas,moze sie zemscic.
Wystarczy,ze bedziemy swojego gniazda pilnowac,jednoczesnie solidaryzowac sie z ruchem kibicowskim,w sprawach takich,jak anty pzpn.
Oczywiscie z malymi wyjatkami,bo to nie kibice :-)
30 czerwca 2009, 09:20 / wtorek
wiesz co Czarny, nie chce tutaj z Toba polemizować , ale odpowiedz mi tylko o co idzie? o licencje nie? więc co ma ruch kibicowski czy anty pzpnowski do amatorszczyzny jaka uprawiają działacze łks od wielu lat zadłużając klub po uszy?ja mam kogoś żałować? a mnie kto żałował, że przyszedł Krzyzostaniak dał kość do pyska a potem poszedł w pizdu..gdzie był ten ruch kibicowski, jak jeździliśmy do Warszawy na żebry kurwa do pzpnu?! i ja się cieszę że się nam poszczęściło, albo inaczej, że znaleźliśmy ludzi, którym zależy na Lechii i jej przyszłości a żadna łaska że miasto pomagało Lechii..ile Adamowicz miał przez to głosów..kto tego nie widzi ten głupi..teraz chodzi o Stadion Gdański ale i o kasę..teraz niech miasto pokaże miłość i klasę..
30 czerwca 2009, 09:31 / wtorek
...no i właśnie dzięki tak wspaniałej moralności dziadki z pzpn-u trzymają się stołków już 300 lat...gdy jeden klub organizuje protest inne mają to w dupie...na zasadzie "nie będę umierał za Gdańsk"...
30 czerwca 2009, 09:48 / wtorek
Ja powiem krotko i na temat!

DOSYĆ AMATORKI W POLSKIEJ PIŁCE, za zasługi w czasie komuny dawali ordery i talony na benzyne, oraz poloneza z pewexu. Czasy się zmieniły.

- zaległości finansowe

- stadion ruina

- amatorka zarzadców

Nie ma miejsca w eeekstraklasie dla takich ekip.

dziekuje i zapraszam na bułke z bananem
30 czerwca 2009, 10:14 / wtorek
A ja mysle ze niektórzy za szeroko rzecz zakumali.

Popieram Małysza w 100 % !

ŁKSowi nie chodzi wcale o PZPNowski beton tylko o to by miec licencje. I jak by ja z tego miejsca dostali to by spowrotem morde pod dywan schowlali i tyle.
Zawsze szkoda jesli to dotyczy klubu z tradycją, a nie np. Odry W. no ale do jasnej cholery po to jest podrecznik licencyjny zeby go sobie przeczytac i wypełnic te wymagania nawet interpretujac to na swoj sposób (np. Zadaszone miejsca na Polonii W. kilka lat temu)
A teraz to nie chodzi o to ze były jakies błedy w papierach (bo przeciez odwołanie zostało rozpatrzone) tylko ze w w tym klubie nie ma jakiej kolwiek płynnosci finansowej. Ja osobiscie nie chce zeby w połowie sezonu piłkarze ŁKS znowu (podkreślam znowu !!! ) powiedzieli ze nie bedziemy grac bo nie dostajemy kasy od kilku miesiecy! I kto wówczas pokryje straty klubów ktore nie zarobia na biletach, kto pokryje straty C+ ze mecze ŁKS sie nie odbedą..

Protest przeciw PZPN - TAK !!! Licencja dla ŁKS - NIE !!!
30 czerwca 2009, 10:34 / wtorek
Mnie tam nic nie obchodzi czy jakiś klub płaci zawodnikom czy nie ? Wyjebane mam. Jak chcą niech grają za darmo. Ale inicjatywa ŁkS-u, to pierwszy krok żeby rozwalić pzpr. Masz rację Kurak, że to dlatego,że nie dostali licencji, ale dla mnie KAŻDY pretekst jest dobry. Dlatego pełne poparcie dla Łks-u, zwłaszcza, że gdyby dziadki stosowały wymogi licencyjne, to musieliby wywalić jeszcze kilka klubów. Dlaczego tylko ŁKS ?
30 czerwca 2009, 10:39 / wtorek
butthead- to zróbmy krok drugi i trzeci i wybierzy się w końcu do Warszawy. Skoro ma być jednośc kibicowska w tej sprawie, to spotkajmy się na Miodowej. Okupację prowadźmy tak długo, aż ostatni kurwa nie opuści tego burdelu ze złożoną dymisją. Rozjebmy tą mafiją organizację, ale pod szyldem "ekstraklasa dla ŁKS-u" tylko "Ratujmy naszą skopaną".
30 czerwca 2009, 10:52 / wtorek
Zgadzam się. Może być nawet pod hasłem "Wykopmy komunę ze stadionów".
30 czerwca 2009, 11:05 / wtorek
"to zróbmy krok drugi i trzeci i wybierzy się w końcu do Warszawy. Skoro ma być jednośc kibicowska w tej sprawie, to spotkajmy się na Miodowej."

amen
30 czerwca 2009, 12:09 / wtorek
to się spotykajcie ale beze mnie, nie będę firmował swoją gębą łksu tylko dlatego, ze mają ochotę "rozwalić pzpn" akurat wtedy kiedy słusznie nie dostają papieru na granie. Za to brawo dla pzpn, dosyć dziadostwa, ale od kogos trzeba zacząć więc zawsze ten pierwszy będzie uważał że jest najbardziej pokrzywdzony. Jak łks za rok będzie chciał "rozwalac pzpn" ale będzie miał papiery na granie, wtedy się przyłączę.
30 czerwca 2009, 12:20 / wtorek
dord - a co to znaczy słusznie ? Jak myślisz Piast dostał licencje słusznie ? A Polonia B. słusznie czy nie ? A stadion nam zamknęli słusznie czy nie ? Za rok Lechia może nie dostać licencji bo ich wkurwiamy naszymi hasłami. Dopóki piłką będą rządzić dziadki z pzpn nikt nie może być niczego pewien. I dlatego trzeba to zmienić. Każdy pretekst jest dobry.
30 czerwca 2009, 12:43 / wtorek
słusznie znaczy nie spełnili wymogów licencyjnych, a reszta mnie nie interesuje, a za jak to piszesz hasła jeszcze nikogo z ligi nie wyrzucili i jeśli nie zmienia wymogów licencyjnych to nikogo nie wyrzucą. za to można co najwyżej..stadion zamknąć...i nie ma się co zaperzać, że wywalają tego czy tego, bo jak nie zdasz egzaminu na prawo jazdy to możesz mieć pretensje albo do siebie albo do ustawodawcy.
30 czerwca 2009, 13:17 / wtorek
a ja powiem krótko !! :D gówno mnie interesuje czy ŁKS dostanie licencje czy nie i nie mam zamiaru bratac sie z nimi w jakimś proteście niech im Lech pomoze ;) jak my walczylismy z pzpn to wszyscy mieli nas w dupie Lech i GKS do Gdańska nie przyjechali a na miodowa na protest pojechało nas dwa autokary i kilka gapiów z Legii . Wszyscy wołaja o pomoc jak maja jakis problem a fakt jest taki ze nikt nikomu nie pomaga !!
30 czerwca 2009, 13:29 / wtorek
ps. Jestem ZA ogólnopolskim protestem przeciwko PZPN
30 czerwca 2009, 13:35 / wtorek
ps. Jestem ZA ogólnopolskim protestem przeciwko PZPN
30 czerwca 2009, 13:56 / wtorek
Czytam niektore wpisy i normalnie oczom nie wierze. Niektorzy chyba by palke chetnie opierdolili byle komuchowi z pzpnu.
Tez mi sie koalicja LKS-u z amica odbijala czkawka przez kilka dni, ale LKS to nie tylko ich ekipa h. to tez wielu kibicow z ktorymi kibic powinien sie solidaryzowac. Nawet wroga ktorego sie nie nawidzi trzeba szanowac. A w walce z tymi, ktorzy sa wrogiem naszym wspolnym nalezy go wspierac.
A to ze nas nikt nie wspieral? I chuj im w dupe. To znaczy ze my tez mamy byc frajerami bez honoru?
A jak chcecie takiego przestrzegania przepisow licencyjnych to wypierdolic z ligi Piasta, Polonie B i jeszcze kilka innych klubow, a wpuscic Znicz - niech klatke poprawia i bedzie ladny stadionik (jedna trybuna) sie w telewizji prezentowal.

W tym temacie dokladnie mozna zobaczyc roznice w postrzeganiu naszej pilki przez kibicow i przez malyszy.

I zeby kurwa od przyszlego roku wpisali w warunkach licencyjnych zakaz wstawania ze swojego krzeselka i przynajmniej 5 punktow sprzedazy popcornu na koronie!.
30 czerwca 2009, 16:03 / wtorek
30 czerwca 2009, 18:41 / wtorek
kilka tu osób wyżej lamentuje żeśmy nie mieli wsparcia w potrzebie na okazję Olimpii- ze te protesty wtedy polegly bo wtedy nie mogliśmy liczyć na kibicowską solidarność, to i teraz mniemają: lotto mi to

mylenie pojęć,
myśmy chcieli być patent Olimpia (jak obecnie Amika Poznań), to i dobrze że wyszło jak wyszło, czyli że nie
reaktywowaliśmy piłkę seniorską w Lechii od serie A, przeszliśmy pokutę i żal za grzechy ; ) i dzisiaj nikt normalny nic nie powie,
w przeciwieństwie do Amik które sie poubierały z poznańskie piórka czy warszawskieich Groclinów

bardzo kurwa dobrze ze wtedy te protesty poległy bo dzieki temu na dzisiaj dzien mozemy być SOBĄ, chodzić z głową do góry,
gdybyś(my)cie wtedy swoje wygrali . . .ja miałbym kaca nieuleczalnego po dziś dzień . . .dobrze że ta przegrana sprawa upadła, tymbardziej ciężko mieć pretens że ktoś tej chucpy nie poparł

ps1 co do ichniejszego układu z Amiką, ich sprawa wzajemna i ja nic tu nie halo nie dostrzegam . . . . patrzMy na siebie, tak bedzie lepiej

ps2 jak mawia mój lepszy koleżka . . . . jeżeli cokolwiek w Łodzi jest dobrego to jest to ŁKS

ps3 jebać pzpn
30 czerwca 2009, 22:18 / wtorek
koledzy z LKS, powinniscie w taczce wywiezc wlasciela klubu, lesne dziadki tym razem sa Bogu ducha winne. Goszczycnski doil z C+, kasa nie byla w zaden sposob kontrolowana , zdarzalo sie nawet ze jego zona dokonywala przelewow na swoje konto z kasy klubowej! kto jest dobrze poinformowany w LKS to potwierdzi te fakty.
Goszczynski Was spuscil z ligi nie PZPN.
Niesprawiedliwe by bylo tez to, ze kluby ktore sa nieprofesjonalnie zarzadzane, gdzie kazdy ma wylane na finanse gralyby z druzynami gdzie wlasciciele (Cupial, dawniej Drzymala) wykladaja ogromne pieniadze zeby uzyskac licencje na gre w najwyzszej klasie rozgrywkowej.
30 czerwca 2009, 22:58 / wtorek
a jak dla mnie, najbardziej niesprawiedliwe jest to, że w ekstraklasie mają prawo grać kluby mające skrajnie wyjebane w kibiców gości, nawet w przepis dot. tych pierdolonych 5%...
1 lipca 2009, 09:43 / środa
a na łksie gdzie ich posadzisz??? na betonowych płytach??? dajcie im licencje a potem płaczcie że nie można jechać do łodzi na mecz..co to za dyskusja..łks chce licencje i będa propagande siac wszęzie. nikt tu nie podnosi tematu chorego pzpnu ale braku licencji. jeśli niektórzy z was są tacy zaperzeni na pzpn w tej sprawie to oświadczam, że lepszej rzeczy dla futbolu w Polsce zrobic nie mogli, bo właśnie jednym przykładem spowodowali wyprzedaz w wielu klubach ligi, ktore zalegają z kasą, w ruchu, lechu, bytomiu, gliwicach, wodzisławiu, oni sprzedają żeby wyrównac zaległości! i o to chodzi! w pzpn nikt nie chce uwalić 1/3 ligi.. inna sprawa, to sposób w jaki sie zabieraja do różnych rzeczy, przestarzałe regulaminy, brak kompetentnych ludzi, sa tylko tacy którzy siedzą w układzie..to potępiam i z tym trzeba walczyć, ale nie z tym że zabiorą 1/3ligi licencje! opamiętajcie się!zapewniam, że jeden przykład wystarczy, żeby inni zrozumieli..już rozumieją.
1 lipca 2009, 11:53 / środa
Czyli jak u Ciebie na osiedlu przyjezdza komornik eksmitowac Twojego sasiada (zaden przyjaciel ale i nie wrog, a ogolnie ma chlop potencjal, ale tez problemy) to stajesz i klaszczesz czy jeszcze pomagasz komornikowi sasiada graty na ciezarowke pakowac?
1 lipca 2009, 11:57 / środa
wtedy ze smutkiem mowie: twarde prawo, ale prawo
i jednoczesnie sie ciesze, ze zadluzenie w mojej spoldzielni gwaltownie zmaleje
1 lipca 2009, 12:02 / środa
aha... powodzenia zycze...
czyli jak kiedys psiarnia nie daj Bog opublikuje w necie zdjecia chlopakow od nas tak jak ostatnio w chorzowie zrobili to tez bedziesz wisial na telefonie i meldowal imiona, nazwiska i adresy? No bo: "twarde prawo, ale prawo"

Jak dla mnie koniec tematu.. chyba w innym swiecie zyje.
1 lipca 2009, 12:11 / środa
przykład z komornikiem nie trafiony. Dlaczego??? ano dlatego, że nierespektowanie przez pzpn wytyczonych wymogów powoduje niezdrową, nieuczciwą konkurencję. Są kluby (między innymi Lechia) które zamiast przeznaczyc kasę na transfery, wynagrodzenia inwestują w bazę, stają na głowie by spełnic warunki licencyjne (pozdrowienia dla wielkodusznego Czarnego:))

Inni biora kasę od C+ i jakoś sie bujają. Problemem jest to, że są równi i równiejsi. Nie masz kasy w.....j z e-klasy. Nie ma sektora dla gosci- w...j.

Szkoda Łksu, ale musi się coś w materii zmienic.
1 lipca 2009, 12:22 / środa
chodzilo mi o punkt widzenia od dolu... wiadomo, ze trzeba zmienic wiele, ale zmiany ktore sa potrzebne musza byc duzo wieksze niz nieprzyznanie LKSowi licencji. Musi sie zmienic cala struktura zwiazku i ludzie tam siedzacy.
Jezeli dzisiaj nikt nie przejmuje sie LKSem, wrecz jeszcze przyklaskuje, to za rok beda klaskac jak ochrona bedzie wyprowadzac ze stadionu tych co stoja i krzycza zaslaniajac widzom.
1 lipca 2009, 12:33 / środa
Biało-zielony, zgadzam się z Tobą w sensie, że im mniej ograniczeń tym lepiej. Tylko niepotrzebnie wrzucasz dwa problemy do jednego wora. Albo powinno się znieśc wymogi (co jest raczej niemożliwe), albo każdy równo powinien byc im podporządkowany.

Jeśli więc organizujemy jakikolwiek protest to nie dlatego, że Łks............tylko przeciw istniejącym wymogom, przepisom.
1 lipca 2009, 13:10 / środa
BiaIo Zielony : mylisz problemy, licencje a np. ustawa o imprezach masowych to jest zupelnie inna bajka i wspieranie LKSu nie ma na nia wplywu... zgadzam sie z zzz, zarzad wali w chuja, sprowadza wielu pilkarzy zamiast splacac zusy i inne gowna, potem nie potrafi pokazac, jak zamierza utrzymac swoj klub przez kolejny sezon a potem wielka afera, ze wawa niszczy łdz.
1 lipca 2009, 13:27 / środa
Jak dla mnie co niektózy chcą okraść złodzieja !

Nie mozna iść walczyć z PZPN z argumentemi ŁKSu bo akurat w tej sprawie PZPN postąpił słusznie !!! Ten przykład z sasiadem jest całkiem nie trafiony !!!! Bo jesli po złodzieja przyjdzie policja (czy tez komornik by mu skradzione rzeczy skonfiskowac) to tez mu pomożesz ??? Ten sasiad nie jest bez winy !!! Solidaryzowac to ja sie moge z kimś kto został pokrzywdzony.

Inna sprawa ze nie słusznie PZPN postapił wowczas z Ruchem i Polonią ! Ale z tego co sie orietuje to instytucja precedensu tu raczej nie obowiazuje
1 lipca 2009, 15:50 / środa
Jak juz napisalem koncze temat bo za daleko odbieglismy od tematu, a poza tym to wiem juz na pewno, ze z innego swiata jestem.

Tak zeby odpowiedziec na zadane pytanie to dla mnie komornik, policjant, straznik miejski czy kanar to frajer z wasami, ktorego pierdole w kazdej sytuacji. A jak mnie ktos okrada to mam nadzieje, ze go dopadne przed policja, a nie czekam co chuj z pagonami zrobi.
1 lipca 2009, 16:06 / środa
Czyli Biało Zielony wierzysz w prawo silniejszego i za nic w świecie babci której skradziono torebkę z emeryturą i dano z kopa na do widzenia nie wypada iść na psiarnię opowiedzieć o tym incydencie ?

Nie można generalizować
1 lipca 2009, 16:44 / środa
tak wiec wg. twojej teorii, BiaIo Zielony, dzielni kibice ŁKSu juz dawno powinni zajebac swojemu zarzadowi, ze zjebal sprawe... a nie jeczec na cala Polske jak to ich chca pognebic, lazic do poslow, senatorow, ministra sportu, szefa opznu...
1 lipca 2009, 17:43 / środa
A ja się wpiszę w nurt "normalnych: :)

Jestem jak najbardziej za tym, aby ŁKS otrzymał licencję, pod warunkiem, że wykaże, że w odpowiednim czasie przedłożył papiery gwarantujące budżet i program spłaty dotychczasowego zadłużenia. Co będzie jak ŁKS dostanie licencję, a następnego dnia zatrudni Cantoro i Ślusarskiego? Na stadion w Bełchatowie kasy nie ma, w ZUSie zalegamy a drużyna mocniejsza niż Lechia, która prowadzi politykę zrównoważonego budżetu i stara się go zamykać na zero? Skąd kasa na Hajto i Świerczewskiego skoro ma się znaczące długi? Tu się chwalą, że na boisku zajęli 7 miejsce, a w PZPNie leżą wnioski byłych zawodników o wyegzekwowanie zaległych wynagrodzeń.

Żadnego wrażenia nie robi na mnie w tej sytuacji to 7 miejsce.
1 lipca 2009, 17:48 / środa
luk 777 - nie, widzac taki incydent zajebac kopiacego.
1 lipca 2009, 18:06 / środa
Dobra Panowie... jebac policje, komornikow, podejscie kazdego do nich itd.

Ja patrze na ta sprawe tak:
LKS walczy z pzpn, nawet jezeli nie ma racji LKS, a wyjatkowo ma ja pzpn to jest to jedna sluszna decyzja pzpn na 50 nietrafionych. Przyjdzie nastepne 50 decyzji z ktorych jedna bedzie np: zamykala nam stadion na 3 mecze (oby nie). I co? dalej pzpn bedzie wporzo? Takim wlasnie podejsciem, takim nastawieniem sprawiamy, ze lesne dziadki maja sie dobrze i smieja sie nam wszystkim w twarz.
1 lipca 2009, 18:24 / środa
nie sadzisz chyba, ze mamy znaczaco rozne podejscie do psow i komornikow? ;] tu chodzi o ta dokladnie sytuacje i tyle. nie jest fair, ze zyja ponad stan i moze w koncu ktos to ukroci. tu nie ma sytuacji, ze ŁKS zrobil wszystko cacy, a zly pzpn na sile chce sie dojebac. jesli w profejnoalnym klubie, ktory zatrudnia wielu pracownikow, obraca pieniedzmi rzedu 10 mln pln albo wiecej nie potrafia na czas zlozyc dokumentow, ktore skladali skutecznie np. rok wczesniej to co jest niehalo. przeciez nikt nie wymyslil tych wymagan z dnia na dzien. licencje sa potrzebne, inaczej zespoly koncza jak Odra Opole (od niedawna Oderka ;]), Kmita itd. to, ze pzpn to banda chuja to inna opcja i jesli do 2012 nic sie nie zmieni to chetnie bym zobaczyl zarzad komisaryczny i wyjebanie ze struktur uefa i fifa na jakis czas byleby tylko nastapilo nowe, lepsze rozdanie na jasnych zasadach.
1 lipca 2009, 19:04 / środa
co do oglądania egzekucji komorniczej sąsiada to powiem Wam tyle, że tylko sąsiad i komornik ma wgląd w klauzule wykonalności bo bez niej komornik od sasiada nie wyegzekwuje nic. Klauzula jest efektem prawomocności nakazu/wyroku. Prawomocnośc jest wynikiem tego, że albo sąsiad olał sprawę bo nie złożył sprzeciwu od nakazu, albo przegrał sprawę w drodze procesu i w postepowaniu zwyczajnym zapadł wyrok ktory sie uprawomocnił, albo sąsiad odpuścił sprawę z powodu braku argumentów. W efekcie pytam - dlaczego mam sie wtrącać w postępowanie urzędnika publicznego jakim jest komornik?albo dlaczego mam bronić(a nawet jak bym bronił to co to da, komornik i tak zrobi swoje)sąsiada, ktory sam jest sobie winien?
1 lipca 2009, 19:38 / środa
Kosiarz te pierwsze zdania to z wikipedii czy z autopsji :) ??
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.250