Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Pomysł na wspomaganie kasy klubowej Lechii

strona 1/1

30 czerwca 2009, 12:32 / wtorek
Przeczytałem post jednego z użytkowników na stronie Chojnicznki Chojnice i bardzo mi się to spodobało. Ten pomysł to wprowadzenie kart aktywnych sponsorów indywidualnych naszego klubu:

Karty można byłoby otrzymać w 3 wersjach w zależności od wysokości sponsoringu.I tak:

BRĄZOWA KARTA SPONSORA MKS-U

Posiadacz deklaruje co miesięczne wpłaty do kasy klubu w wysokości 10 złotych.Jako mały profit z tego tytułu otrzymuje np. 1 darmowy bilet na mecze BKSu na sezon 2009/2010

SREBRNA KARTA SPONSORA MKS-U

Posiadacz deklaruje co miesięczne wpłaty do kasy klubu w wysokości 20 złotych.Jako profit z tego tytułu otrzymuje np. 2 darmowe bilety na mecz BKSu na sezon 2009/2010

ZŁOTA KARTA SPONSORA MKS-U

Posiadacz deklaruje co miesięczne wpłaty do kasy klubu w wysokości 40 złotych.Jako profit z tego tytułu otrzymuje darmowe wejście na np. 4 mecze BKSu w sezonie 2009/2010

Dodatkowo jeśli tacy indywidualni sponsorzy wyrazili by zgodę,w podzięce nazwiska właścicieli takowych kart można by umieścić na stronie internetowej BKSu w dziale Aktualności-stworzyło by się dodatkowa rubryczce pt-Card Sponsorzy MKS-u.
Oczywiście potrzebna byłaby jedna osoba która by śledziła wpływy pieniężne od takowych sponsorów,by zapobiec np takim sytuacjom ze po nabyciu karty ktoś nie wpłaca deklarowanych sum a korzysta z darmowych wejść na mecze.
Można byłoby zrezygnować w trakcie sezonu ze sponsorowania,informując władze klubu uprzednio o tym.

Jak myślicie-Jest to możliwy pomysł do realizacji,no i co wy o nim sadzicie???
30 czerwca 2009, 12:37 / wtorek
Czersk mamy takie karty nazywamy je karnety lub bilety
30 czerwca 2009, 15:03 / wtorek
dodatkowe karty, cos jak socios w FC Barcelonie bylby niezle. u nich to wyglada tak

* możliwość kupna biletów w przedsprzedaży, i to z rabatem 20%;
* bezpłatna prenumerata magazynu klubowego;
* zniżki na gadżety klubowe;
* darmowy wstęp do Muzeum FC Barcelona;
* prawo brania udziału w Zgromadzeniu Ogólnym[2];
* możliwość bycia wylosowanym[3] do Zgromadzenia Delegatów, do którego dołączanych jest 637 socios mających najdłuższy staż;
* czynne prawo wyborcze w co czteroletnich wyborach na prezydenta klubu;
* bierne prawo wyborcze w co czteroletnich wyborach na prezydenta klubu[4] i do zarządu klubu;
* decydowanie o rodzajach wspieranej z części składek działalności społecznej.
wikipedia.pl ;)
30 czerwca 2009, 19:45 / wtorek
Czersk -- to są pomysły moze i dobre przy sprawnej realizacji ale . . . na poziomie 4-5 ligi, poziom ekstraklasy to nie ta półka, i tyle w temacie

grucha - i co niby w tym co zapodałeś atrakcyjnego ? ?
dla normalnego chłopa (poza przedsprzedarzą która i tak juz u nas jest chyba faktem to . . . NIC, śmiech z tego
acz, uznaję . . . szukamy łapsów dla frekwencji,

te "atrakcje" nikogo do nic\zego nie zachęcą,
są tylko kwiatkiem do korzucha dla tych którzy i tak są zdecydowani,
miłym gestem i nic więcej,
ŻADNĄ zachętą,
30 czerwca 2009, 21:22 / wtorek
nooo, zupelnie nic oprocz np. poczucia uczestnictwa w dzialalnosci klubu i pomoc w jego budowie? chyba troche nie kumacie bazy, tu nie chodzi o opcje, ze wplacisz na Lechie 20 zeta rocznie a dostaniesz prezentow i biletow za 200... wrecz przeciwnie, chodzi o dodatkowe zrodlo dochodow. przy 10 000 ludzi i 100 pln rocznie to jest milion zeta. nie dasz na Lechie 8 ziko miesiecznie dodatkowo?
30 czerwca 2009, 23:10 / wtorek
tu nie chodzi o atrakcję... jeżeli klub zdeklarował by się na co dokładnie byłyby przeznaczone te środki np. na transfery to myślę że kibice by się znaleźli którzy by chcieli wpłacić kasę...

10 zł na miesiąc to nie jest dużo myślę... kilka piw mniej czy paczek papierosów i jest a gdy więcej ludzi tak pomyśli ... 10*12 = 120 zł i gdy 8 tys. by wpłaciło tą kasę to mamy już ok. miliona...
1 lipca 2009, 00:19 / środa
"10 zł na miesiąc to nie jest dużo myślę... kilka piw mniej czy paczek papierosów i jest a gdy więcej ludzi tak pomyśli ... 10*12 = 120 zł i gdy 8 tys. by wpłaciło tą kasę to mamy już ok. miliona..."

Z całym szacunkiem, ale chyba się troszkę przeliczyłeś... myślisz, że 8 tys. ludzi wpłaci Ci co miesiąc 10 zł? Wystarczy spojrzeć ile osób omijało chłopaka z puchą jak LP zbierało pieniądze na oprawy czy gościnę... A wg mnie to szczytniejszy cel, bo jeśli chodzi o klub to nigdy nie wiesz na co są pieniądze wydawane...

Z Biało - Zielonym pozdrowieniem
1 lipca 2009, 09:46 / środa
pytanie konkretne: ile Lechia Gdańsk s.a. ma ze sprzedaży piwa "Lechia" i drinków "Lechia"?
1 lipca 2009, 09:48 / środa
to jest Produkt Lechia Rugby i energy drink i piwo .
1 lipca 2009, 10:02 / środa
to znaczy że na młodzieżówkę ani na drużynę seniorów ani na nowe krzesełka, piłki nie idzie ani grosz??
1 lipca 2009, 10:24 / środa
Piwo i energy drink to produkt firmowany przez RC Lechia i to wsparcie rugbistów.
1 lipca 2009, 10:34 / środa
a szkoda...myslę że w Legi i w Lechu mieli więcej oleju w głowach i zrobili na tym temacie dobry interes przede wszystkim dla klubu i pierwszej drużyny, nie ukrywam, że trochę zawiodłem się Wasza informacją, chociaż uważam że to świetny pomysł...
1 lipca 2009, 12:09 / środa
Zeby szlo na nowe krzeselka to musialby wyjsc napoj MOSIR Gdansk :).
1 lipca 2009, 13:14 / środa
Pomysl do bani jak dla mnie! nie bede sie dokladal do Caciczow, radowanowiczow, i innego badziewia, oraz do pensji radzia i kolegow z pokoju obok...BEDA WLASCIWI LUDZI BEDZIE SIANKO Z TYMI NIE DAM ANI GROSZA POZA SIANEM Z KARNETOW I WRZUCIE DO PUSZKI DLA LP.
Watek sponsorowany? na zyczenie?
1 lipca 2009, 13:18 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 lipca 2009, 13:31 / środa
Małysz : tak, watek sponsorowany, zalozony w tel avivie :]
1 lipca 2009, 13:35 / środa
No jak pejsy to dam:D
1 lipca 2009, 13:37 / środa
Małysz
1 lipca 2009, 13:14 / środa
Pomysl do bani jak dla mnie! nie bede sie dokladal do Caciczow, radowanowiczow, i innego badziewia, oraz do pensji radzia i kolegow z pokoju obok...BEDA WLASCIWI LUDZI BEDZIE SIANKO Z TYMI NIE DAM ANI GROSZA POZA SIANEM Z KARNETOW I WRZUCIE DO PUSZKI DLA LP.

popieram . . .
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.513