Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Potrzebna Pomoc !!!!!

strona 1/1

2 lipca 2009, 09:32 / czwartek
Witam koledzy wiem że to nie w temacie Naszej ukochanej Lechii ale potrzebuję pomocy gdyż zaginął mi pies rasy York . Wklejam ten wątek tylko dla tego że jest nas taka ilość że w waszej okolicy może się znajdować . Za wskazanie lub znalezienie jest doścć wysoka nagroda 1000zł Pies jest maści czarno złotej posiada tatuaż w uchu nr867B. Zaginął w Oliwie 30.06.2009 każde info jest cenne mój nr tel 508928136

odnośnik
odnośnik
2 lipca 2009, 09:45 / czwartek
to prowokacja. kibice Lechii nie mają yorków tylko amstaffy...
2 lipca 2009, 10:02 / czwartek
Rominus, daj spokoj, powinienes sie cieszyc:) ze zaginał:) mysle, ze twoja zona , badz kobita zmusza ciebie do wychodzenia z taka pchla, wiecznie trzesaca sie nawet na sloncu:D Kup sobie dobermana i tresuj na barwy zolto-niebieskie:) niech ujada, gwalci i rabuje:D arka lubi to przyjmowac:) Zmienisz pasa staniesz sie mezczyzna:D
2 lipca 2009, 10:17 / czwartek
widziałem kilka dni temu na Ujeścisku całkowicie ostrzyżonego (a więc chyba nie ten) błąkającego się (podchodził do obcych ludzi) yorka z jakąś taką czerwoną pstrokatą opaską na szyi, nie sądzę jednak abyśmy mówili o tym samym
2 lipca 2009, 10:42 / czwartek
Cześć koledzy . Nie wiem gdzie to napisac wiec napisze tutaj i licze na waszą pomoc kazda informacja napewno sie przyda . Ostatnio podobno widział go ktoś w okolicach zieleniaka i dworca głownego. Za wskazanie lub znalezenie go żywego oferuje cenna nagrode w postaci 100 jenów i orginalnie pakowaną nowa pare laczków firmy kubota.

odnośnik
2 lipca 2009, 11:14 / czwartek
Jak kuboty to tylko granatowe! pasuja mi do dzinow crossow i skarpetek frotte!
Mam nadzieje, ze dobrze wietrzone, pozbawione zapachu gumy chinskiej i potu dzieci sklejajacych na akord:D A ten na zdjeciu gdyby nie ta broda przypomina grubasa z prostej:D 20 lat wczesniej:D Castorp by poznal:d trzeba jego zapytac:) tysiaka bedzie mial:D
2 lipca 2009, 13:26 / czwartek
za tysiaka to bym urodzil takiego psiaka... male terror machine
2 lipca 2009, 18:32 / czwartek
Panowie!!!
Wiem, że do postury Romka (zajebistego LECHISTY) ten pies nie pasuje, ale to nie jest jego pies.
Ma on też drugiego (własnego) psa - rasy Dogo Canario - bestię, na widok której wytrzeźwiejecie nawet po wypiciu skrzynki piwa!!!
Każdy ma jakieś cele - jeden uprawia seks w pojedynkę inny chce być Jacksonem - Roman chce pomóc swojej wspaniałej, kruchej, ślicznej dziewczynie - właścicielce zaginionego psa, który jest dla niej bardzo ważny.
Proszę - chociażby ze względu na, że Roman to nasz brat po szalu - nie śmiejcie się, a pomóżcie!!!
2 lipca 2009, 18:49 / czwartek
jakbym go widzial to odprowadze w odpowiednie miejsce dla nagrody ale niestety na razie na przymorze chyba nie zawedrowal
2 lipca 2009, 22:37 / czwartek
Grucha604
Skąd ty się wziąłeś?
Po tym co napisałem - ty piszesz, że jak znajdziesz, to odprowadzisz go w odpowiednie miejsce "dla nagrody".
Co za ludzie, co za czasy!
Pamiętaj, ty też może będziesz potrzebował pomocy (i nie będzie chodziło o psa) - może kumple po szalu pomogą tobie "dla nagrody".
Przemyśl to, albo, jak we wcześniejszych postach pisałeś, że umiesz rodzić(?) - urodź sobie nowy, lepszy mózg.
2 lipca 2009, 23:58 / czwartek
tylko burak zakłada skarpetki do laczków kubota :)
chyba, że dostał laczka na prostej...
3 lipca 2009, 00:14 / piątek
Kolego Miboj z góry Ci dziękuje za twoją szlachetność którą włożyłeś w te posty.Widzę ,że musisz mnie dobrze znać i moją narzeczoną tą kruchą istotkę .Ale i tak nie przebije nic mojej radości którą zaznałem 10min temu, gdyż pies się znalazł ,a panu gruszce i innym którzy szydzili po prostu nie życzę takiej sytuacji. Miboj za taki post stawiam Tobie kratę piwa na inauguracji, bo oto w tym wszystkim chodzi Biało Zielona krew w Nas płynie!!!!Pozdro Biało Zielona Rodzino.
3 lipca 2009, 09:59 / piątek
Niestety, dzisiaj pokolenie "A klasowych" dwudziestu latków, którzy byli w Gliwicach i Siwałce nie ma pojęcia co to biało zielona solidarność i miłość do brata po szalu.
Ja na szczęście swoje dzieci chowam inaczej. Pozdrawiam !
3 lipca 2009, 12:34 / piątek
mialo byc "nie dla nagrody", widze, ze niezle namieszalem hehe dobrze, ze psina sie znalazla
3 lipca 2009, 22:57 / piątek
znalazłem psa
się zdaża się
jak po tygodniu dajesz mu Kość
powraca Pan
W oczach Psa i Pana pękają wodniste kule
3 lipca 2009, 23:36 / piątek
Chciałem nuż się nie odzywać w tej sprawie, ale...
- grucha604 -wybrnąłeś z klasą,
- zegar - nie pisz już więcej wierszy.
To chyba wszystko.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.444