Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Wyjazd do Talina (Estonia) 21 Lipiec

strona 1/2

2 lipca 2009, 14:21 / czwartek
LGFT organizuje wyjazd do Talina na mecz eliminacyjny do Ligi Mistrzów. Wisła Kraków zagra z estońską drużyną FC Levadia Talin. Chętni znajdą informacje na stronie www.lgft.pl
2 lipca 2009, 15:11 / czwartek
to widzimy sie na miejscu prawdopodobnie :)
2 lipca 2009, 19:27 / czwartek
Zapewne się zobaczymy :)
3 lipca 2009, 11:25 / piątek
Wymieńcie się swoimi epulsami ... ;)
3 lipca 2009, 18:49 / piątek
Wymień sobie coś więcej bystrzaku bo ci brakuje :)
5 lipca 2009, 14:44 / niedziela
UEFA Champions League FC Levadia II eelringi korduskohtumine - Wisła Kraków SA odbędzie się w środę, 22 Lipca o godzinie 19:00 Kadriorg stadionu.

Bilety są eelmüügis Piletilevi sprzedaży i stacji paliw Statoil w całej Estonii.

Zakup pre-paid, a także uzyskać dostęp do 100 kroons sooduspilet do 18-letniego dzieci i emerytów 50 EEK.

Mängupäeval stadionu do zakupu biletów w cenie 150 i 50 kroons.

Zapraszamy do życia w FC Levadiale

Tłumacz GOOGLE

czyli mecz jest 22 lipca o 19:00, bilety są dostępne w wolnej sprzedaży i stacji paliw Statioli w całej Estonii :)
Ble ble ble bilet dla osób poniżej 18 lat - 100 kroons, dla emerytów 50EEK
Bilety w kasach stadionu w cenie 150 i 50 kroons.

Estonia - 1 korona estońska = 100 senti (EEK)

coś takiego MNIEJWIĘCEJ :D , ale nie wiadomo po ile na sektor gości bilety będą pewnie po te 150 koron.

1 korona to 0,268zł czyli wstęp na mecz to ok 40zł

Część przetłumaczona jeśli jest ktoś w stanie resztę to byłbym wdzięczny ;)
5 lipca 2009, 20:54 / niedziela
jakie ceny panują po trasie mógłby ktoś zorientowany przybliżyć?

jedzenie, picie i jakies inne rozrywki :)))

podobno 1 piwo kosztuje tam w granicach 7zł
6 lipca 2009, 12:51 / poniedziałek
Talin jest drogi piwo 7,5
odnośnik
Polecam więcej ciekawych info w tym temacie:)
6 lipca 2009, 14:15 / poniedziałek
Czyli mecz o 18 czasu polskiego.
9 lipca 2009, 10:48 / czwartek
Już 22 lipca 2009 r. (środa) odbędzie się w stolicy Estonii - Tallinie mecz 2 rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w którym nasi przyjaciele z krakowskiej Wisły zagrają z mistrzem Estonii – Levadią Tallin.

Na ten mecz wybiera się wielu fanatyków gdańskiej Lechii i właśnie dla nich, dzięki współpracy z Stowarzyszeniem Kibiców Wisły Kraków, „Lwy Północy” będą prowadzić sprzedaż biletów na mecz.

Zapisy na bilety w cenie 10 euro będą prowadzone od poniedziałku, 13.07 w godz. 14-18 w sklepie „Lechista” przy Targu Węglowym. Zapisujący się muszą pamiętać, że odliczoną kwotę należy wpłacić w euro. Ważne jest by się jak najszybciej zapisać, bo na podstawie złożonego przez nas zapotrzebowania SKWK przekaże nam bilety na mecz.

Przy zapisach będzie wystawiona pucha, z której dochód będzie przeznaczony na czekającą nas niebawem ponowną gościnę fanów Śląska i Wisły. Oczywiście nie doliczamy żadnej stałej kwoty do biletu, ale w dobrym tonie będzie wpłata co najmniej 10 zł do każdej wejściówki.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że Gdańsk od Tallina dzieli 1100 km i najkorzystniejszym sposobem dotarcia na mecz jest podróż samochodowa przez Litwę i Łotwę. Tallin uważany jest za jedno z najpiękniejszych miast Europy i choćby z tego względu można połączyć wyjazd na mecz z ciekawą wycieczką wakacyjną. Po drodze warto oczywiście zatrzymać się na dawnych ziemiach Rzeczpospolitej np. w Wilnie, Kownie albo w Rydze.

„Lwy Północy” nie organizują wyjazdu autokarowego, ale ciekawą propozycję dla wyjazdowiczów przygotował fanklub Lechii z Tczewa – szczegóły dostępne na www.lgft.pl. Podobno są jeszcze miejsca!

Pamiętajmy, ze kibice Wisełki wspierają nas na wielu wyjazdach, szczególnie na południu kraju – tym razem to my możemy wesprzeć

Armię Białej Gwiazdy!
10 lipca 2009, 02:07 / piątek
Podałby ktoś ceny ile tam stoi porządny obiad, dziwki i hotel :) :) :)
10 lipca 2009, 07:39 / piątek
Się Karol weź za pływanie i jedz ryż z rodzynkami,bo Cię czekają egzaminy,a nie Ci w głowie tłuste obiady w Estoni i parchate tirówki :)

Wolne Miasto Osowa
13 lipca 2009, 23:18 / poniedziałek
Stać to może fiut,a dziwki są darmowe
14 lipca 2009, 03:52 / wtorek
tylko w niebie
14 lipca 2009, 09:19 / wtorek
grucha pod wrunkiem, że jesteś muzułmaninem ;-)
14 lipca 2009, 09:40 / wtorek
Kolezanek nie masz?
14 lipca 2009, 11:42 / wtorek
kolezanek nie nazywam dziwkami, taka zasada ;]
15 lipca 2009, 08:24 / środa
Ostatni dzień zapisów na wyjazd do Tallina na Levadia-Wisła!

Przypominamy, że 22 lipca 2009 r. (środa) odbędzie się w stolicy Estonii - Tallinie mecz 2 rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w którym nasi przyjaciele z krakowskiej Wisły zagrają z mistrzem Estonii – Levadią Tallin.

Dzięki współpracy z Stowarzyszeniem Kibiców Wisły Kraków, „Lwy Północy” będą prowadzić sprzedaż biletów na mecz. Zapisy na bilety w cenie 10 euro będą prowadzone jeszcze ostatni raz jutro, 15.07 (środa) w godz. 14-18 w sklepie „Lechista” przy Targu Węglowym. Zapisujący się muszą pamiętać, że odliczoną kwotę należy wpłacić w euro. Na podstawie zapisów SKWK przekaże nam w piątek zamówioną ilość biletów na mecz.

www.lwypolnocy.pl
15 lipca 2009, 09:56 / środa
mam pytanko o ktorej dzisiaj jest relacja z meczu ?
15 lipca 2009, 10:42 / środa
PolsatSport i TV4 20.30
15 lipca 2009, 13:34 / środa
Dzieki
15 lipca 2009, 21:16 / środa
0:1 :(
15 lipca 2009, 21:53 / środa
Wiśle jednak daleko do NASZEJ LECHII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
15 lipca 2009, 22:00 / środa
a mi jest blisko do twojej starej !!!!!!!!!!!
15 lipca 2009, 22:01 / środa
Polska technika i technologia to jednak światowa czołówka!!!!!!Trochę deszczu i .............koniec transmisji!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15 lipca 2009, 22:05 / środa
Szperacz!!!co Ty pie......lisz!!!????A po 1) KOGO TY JESTEŚ KIBICEM!?Bo ja LECHII!!!!A Wisła gra piachi padake!!!!czy jesteś ślepy!!!!!???????
15 lipca 2009, 22:09 / środa
jestem kibicem twojej starej
15 lipca 2009, 22:10 / środa
Ja mam baranie żone a nie starą a po drugie lecz się!!!!!
15 lipca 2009, 22:12 / środa
dobra ,przekonałeś mnie
pozdro
15 lipca 2009, 22:15 / środa
No widzisz!!!!!!!!!!!!!!!
15 lipca 2009, 22:24 / środa
Ufff
15 lipca 2009, 22:29 / środa
W/g Wirtualnej Polski ŁKS ma licencje więc sraka w barażach!!!!!!!!!!!???????????
15 lipca 2009, 22:37 / środa
czyli żabole i żydki spadają, a sledzie w barazach
16 lipca 2009, 10:52 / czwartek
Qrwa! Kolejny talent trenerski Skorza, niech go wywala dla dobra Wisełki!!! warsztat zerowy, pseudo analityk, majac team z dobra technika, nakazuje grac dlugimi pilkami...pilkarze z kazdym miesiacem maja mniej umiejetnosci uzytkowych, problem jest z podaniem 3 razy pilki do partnera, gra 5 pomocnikami a przerwa miedzy obroncami a pomoca to kilometr!!!! MASAKRA! URZEDOWO POWINNO SIE ZABRONIC WALENIA DLUGICH PILEK DLA DOBRA POLSKIEJ PILKI !!!!

Dosyc marnosci, dyletanctwa i zabijania tego co w pilce piekne!!! OFENSYWY!!!
jEBA C WYDZIAL SZKOLENIA I TYCH CO LICENCJE DLA TRENEROW PRZYZNAJA, RYJAC GLOWY MLODYM CHLOPAkom CO MAJA WIZJE!!!!!
DOSYC POWIELANIA ! zacznijcie kurwa myslec!!! lata 80 te sie skonczyly i juz nie wroca!!

KAFAR RADA DLA CIEBIE! NIECH LECHIA GRA PIEKNIE!!!!!! DO PRZODU, KOMBINACYJNIE, TO W NICH ROZWIJAJ I NIE PATRZ NA KOLEGOW TRENEROW Z INNYCH EKIP! REALIZUJ SWOJA WIZJE I MIEJ DO TEGO JAJA!!!

a teraz dla wszystkich bula z bananem:d grylowanym:)
16 lipca 2009, 11:30 / czwartek
Co do Wisły to brakło skutecznosci i spokojnie mogło byc 4-1, o rewanz jeste spokojny.

Co do ŁKS to gdy oni dostana licencjie (nomen omen ciekawe co z ich rozkminką o ogólnopolskim protescie) to spada Craxa. A barazy nie bedzie !

Pozdro
16 lipca 2009, 11:37 / czwartek
no o barazach teraz juz to wiadomo :) wczoraj jak pisalem ze sledzie w barazach to jeszcze nic o barazach wiadome nie bylo :)
16 lipca 2009, 17:41 / czwartek
Winą Małysz obarczasz tylko Skorżę ?? Dla mnie właśnie to świetny trener który wczoraj fakt popełnił parę błędów, ale to co napisałeś mija się z prawdą. No tak Wisła obroniła mistrza z trenerem widmo ?? Jego osiągnięcia mówią za siebie Puchar Polski i Ekstraklasy z Dyskobolem i 2 tytuł z Wisłą to już coś. Więc zostań lepiej na skoczni ......
17 lipca 2009, 22:34 / piątek
Z przykrością informujemy, iż autokarowy wyjazd na pucharowy mecz Wisły Kraków zostaje odwołany. Pozostaje transport we własnym zakresie.
www.lgft.pl
18 lipca 2009, 00:25 / sobota
ODBIÓR BILETÓW NA MECZ Levadia - WISŁA KRAKÓW

Stowarzyszenie „Lwy Północy” informuje wszystkich, którzy zapisali się na wyjazd do Estonii na mecz Wisły, że bilety można odbierać w poniedziałek, 20 lipca br. w godzinach 18-20 w hotelu ROKO zlokalizowanym na obiektach Lechii przy Traugutta.
Będzie to jedyny termin do odbioru biletów
19 lipca 2009, 23:39 / niedziela
siema, jedzie moze ktos fura i ma jeszcze jedne miejsce bo bym chcial jechac na ten mecz . kontakt prosze na bartek254@gmx.de . pozdro
20 lipca 2009, 23:24 / poniedziałek
za wielu nas nie pojedzie ale awans musi byc
21 lipca 2009, 21:28 / wtorek
awans bedzie spokojnie zobaczycie:) jestem pewny Wiselka sie rozkreca powoli a Malysz schowaj sie wogole czlowieku bo widze ze chyba brakuje ci mozgu
21 lipca 2009, 22:00 / wtorek
A bedzie gdzies relacja tego meczu ?
22 lipca 2009, 08:40 / środa
poszukaj tutaj ----> odnośnik

odnośnik
22 lipca 2009, 10:59 / środa
Pivek, wiecej szacunku dla wypowiedzi jak sie nie zgadzasz , mozesz poprzec argumentami, Wiselka gra brzydko, dlugie pilki, trenejro zabija to co w pilkarzach piekne, nie uczy myslec, grac kombinacyjnie, zabija technike, stawia na sile i wytrzymalosc, dlatego zatrzymal sie na latach 80-90 ze stylem...granie na jednego napastnika...zle poruszanie sie zawodnikow. Prosze nie porownujcie do polski i jego osiagniec, liga jest slaba na maksa to pokazuja puchary....Mojej wypowiedzi nie odbieraj jako atak, pisze to co widze i tyle...
22 lipca 2009, 11:31 / środa
w uefa niema programu a wp mi sie zjebało jak ktos bedzie wiedzial lub wie to dzieki za informacje
22 lipca 2009, 11:34 / środa
ale ty madry jestes.. no kurwa wszystko wiesz to idz na trenera .
22 lipca 2009, 12:27 / środa
mon ja nic nie wiem, ja opisuje to co widze...oprocz wynikow wazny jest poziom sportowy to idzie w parze...wyniki na polskim smietnisku sa a jak...natomiast poziom sportowy jest dramatyczny, styl...ja jako obserwator nie chce ogladac toporow, pilka nozna ma byc teatrem i jezeli nie zmienimy mentalnosci trenerow i naszych kopaczy bedzie dluuuuugaaaa, dluuuuuugaaaa, i dluuuugaaaa bo najlatwiej...
22 lipca 2009, 12:27 / środa
MAłysz a ty takie wnioski po jednym meczy wyciagasz??? Widziałes moze jakies sparingi lub cos w tym stylu ?? Ponadto gdyby padły dwie bramy dla Wisly (poprzeczka i kiks Brozka) to ta sama gre oceniałbys w superlatywach. Zoabczymy (własciwie to nie zoabczymy) po dzisiajszym meczu. Wniski to mozna wyciagnac w połowie sezonu .
Stawaim 3-1 dla TSW
22 lipca 2009, 13:39 / środa
kurak ja mowie o zeszlym sezonie i tym meczu, Wiselka moze zagrala 2-3 mecze widowiskowe z odra, nami, i innymi ekipami, reszta to padlina. kocham pilke nozna ofensywna z polotem, gdzie widac rozwoj zawodnikow jak i calego zespolu i ja trenera oceniam na takiej podstawie a nie zdobycia majstra w Polsce....bo to dobre do statystyk:) i podniecenia:D chwilowego a pozniej rozczarowanie
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027