Gdańsk: niedziela, 26 stycznia 2020
FORUM
Podstrony:

Wyjazd do Talina (Estonia) 21 Lipiec

strona 2/2

22 lipca 2009, 17:53 / środa
odnośnik tu jest relacja
22 lipca 2009, 18:20 / środa
To jest normalnie kpina żeby żadna TV nie transmitowała tego meczu
22 lipca 2009, 18:24 / środa
33 minuta 0-0 i generalnie żenada jak przed chwilą skwitował gre BG mój znajomy przez tel.
22 lipca 2009, 19:12 / środa
a spodziewaliście się czegoś innego?? Nasz piłka stoi niziutko, na poziomie podłogi, czego dowodem są męczarnie z Estończykami. Wisła od kilku sezonów gra słabo w pucharach i nikt, ani nic tego nie zmieni. Dziś będzie 0:0 i po pucharach.
22 lipca 2009, 19:23 / środa
66 min i 0-0 ???
22 lipca 2009, 19:27 / środa
szmaty, szmaty i jeszcze raz szmaty. żeby z takimi estończykami remisować. Do tego trzeba braku ambicji i umiejętności. SZMATY! 72 MIN 0-0!
22 lipca 2009, 19:32 / środa
76, tak możesz do swej dziewczyny wałać. Twój problem, że na stsach wtopisz...
22 lipca 2009, 19:44 / środa
nie gram na stsach - to czynność dla idiotów. A żonaty jestem już dłużej niż Ty biegasz po tym świecie. Ja już po prostu nie mogę patrzeć na tych patałachów. Kaziu Górski w grobie się przewraca, jak widzi poziom piłki w tym kraju.
22 lipca 2009, 19:47 / środa
1:0 i po zawodach
22 lipca 2009, 19:48 / środa
1-0 i caly misterny plan w pizdu....
22 lipca 2009, 19:49 / środa
WRACAJCIE Z BUTA...
22 lipca 2009, 19:52 / środa
W najbliższych latach powinno się zabronić polskim klubom gry w pucharach, zwłaszcza tym, co się często kompromitowali. Bo to jest kurwa niemożliwe, czego dokonali wiślaccy piłkarze.
22 lipca 2009, 19:55 / środa
Ktos rzucił swietny pomysł! Wracac z buta a samolotem kibice ktorzy jechali dla gwiazdorów tyle km. A cwieląg niech zapierdala tiptopkami
22 lipca 2009, 19:58 / środa
żal Kibiców i tyle...
22 lipca 2009, 20:01 / środa
Pozabierać koszulki "gwiazdorom" a do tego obciążyć ich stratami wynikającymi z odpadnięcia
22 lipca 2009, 20:04 / środa
szacunek dla kibiców!
a piłkarzyki-pajacyki skompromitowali się "wzorowo"
22 lipca 2009, 20:06 / środa
To przebiło nawet niektóre kompromitujące występy naszych zawodników w zeszłym sezonie. Dla naszych zespołów trzeba stworzyć jakąś osobną ligę europejską, gdzie mecze rozgrywalibyśmy z 2 i 3 ligowymi zespołami europejskimi.
22 lipca 2009, 20:18 / środa
zapieprzajac na budowie za granica , cudem zalatwilem internet po to by sledzic wyniki na zywo..
i co ??
Serce Pęka.. od kąd zyje nigdy sie tak nie czułem..
Chcialem podziekowac wam ze wspieraliscie nas..
A co do Wisły.. chyba tylko kibice pozostali normalni i z ambicjami , bo niektorzy Brożek , Diaz , Małecki , Pawełek nie nadaja sie fo gry , pomimo mego wsparcie w nich..

Boli to tak bardzo ze caly wysilek przez caly rok rozrypal sie tak poprostu.. I to za sprawa naszych wielkich piłkarzy..
22 lipca 2009, 20:18 / środa
do 76 mar czy jak mu tam...nie wiem o kim mówisz szmaty...ale jak jestes zonaty juz tyle lat to siedz w domu i ogladaj wiadomosci..a nie tu sie udzielasz..dziecmi sie zajmij czy cos..Szkoda Wisły ...szkoda LM..taki jest sport niespodzianki sie zdarzaja.Najmocniejsze kluby maja jeszcze wieksze wpadki niz ta dzisiejsza Wisły.Głowa do góry..!!!LECHIA&WISŁA
22 lipca 2009, 20:19 / środa
A co ja pisałem pare dni temu!!???To jest totalna żenada i Wisła gra totalny piach!!!!Te Brożki,Jopy i inni gwiazdorzy niech oddadzą kase i niech spróbują sił w Albanii!!!a nie pchać się do Fulham!!!!!!!!!!!!!!
22 lipca 2009, 20:41 / środa
Najbardziej szkoda chlopakow, ktorzy tam pojechali kibicowac. Bo pilkarze i trener dostana po dupie - to pewne. Kibicom czasu i kasy nikt nie zwroci.
22 lipca 2009, 20:45 / środa
Ja chciałbym tylko zauważyć, iż nie tylko piłkarze okazali się patałachami, również a nawet przede wszystkim patałachami są działacze Wisły!!!! Krótkie wyjaśnienie moich przemyśleń, spójrzcie jak w zagranicznych klubach pielęgnują doświadczonych zawodników( Barca-Puyol, Real - Raul, Casilias, Bayern - Kahn, ManU - Scholes, Gigs, Keane, itd, itp), a u nas Żurawski, Gorawski, a ostatnio Zieńczuk czy Baszczyński zamiast podnieść im kontrakty budować na nich Wisłe na lata, pozbywa się ich bez żalu, a później płacz, że trener zły, a piłkarze słabi!! Wisła wcale nie ma słabych piłkarzy, obstawiam, że w tym sezonie znowu pokuszą się o mistrzostwo(choć liczę, że my ich zdetronizujemy ;) ), ale teraz to jest zbieranina, wystarczy spojrzeć na ławkę rezerwowych, jakieś młodziaki z ME, i przypomnę, że pierwszy mecz zawalił im Jop, który ostatnie 3,5 roku nie grał, a przed podpisaniem kontraktu z Wisłą, zastanawiał się czy nie zawiesić kariery.

Mam tylko nadzieję, że nasi działacze nie będą w taki sposób budować Wielkiej Lechii, że co roku będziemy żegnać zasłużonych.

Z biało-zielonymi pozdrowieniami.
22 lipca 2009, 20:46 / środa
ja znam lekarstwo, rozwiazac pzpn(przedstawiciele klubow moga to zrobic) i na ich gruzach powolac nowa federacje(pogodzic sie z tym ze przez 3-5 lat zadna Polska druzyna nie zagra w europie), ktora bez ukladow(patrz przyklad LKS-u z ostatnich dni ale nie tylko on) bedzie zarzadzac polskim futbolem. Okreslic swieze przejrzyste zasady i w ciagu 5~10 lat Polska liga bedzie jedna z silniejszych w europie.... ale tego przedstawiciele klubow nie zrobia, dzialacze pzpn sie nie zmienia i wszystko bedzie jak jest
22 lipca 2009, 22:35 / środa
GLOWA!!!!!!!!!co ty chłopie wygadujesz!!!w tej podłej lidze ci kopacze zarabiają krocie a są beznadziejni a Ty chcesz im podnosić jeszcze gaże!!!Niech pograją na jakimś poziomie 3-4 sezony a dopiero wtedy coś można im dać!!!!!Teraz ja bym im dał ale kopa w d......e!!!!!!!!!!
22 lipca 2009, 22:50 / środa
76mar
"nie gram na stsach - to czynność dla idiotów"

zablysnales tym :) zreszta nie tylko tym :)
22 lipca 2009, 23:28 / środa
wstyd i kompromitacja Wisła po raz kolejny osmieszyla sie w europejskich pucharach..
22 lipca 2009, 23:31 / środa
Levadia Tallin - Wisla Krakow 1:0 highlights (22.07.2009)

odnośnik
23 lipca 2009, 08:24 / czwartek
Dzięki za wklejenie tego, zobaczyłem flagę "Oliwy"!!!
23 lipca 2009, 09:06 / czwartek
też widziałem - wjeżdżali teoretycznie jak w masło i... chuj dalej. brak armat - nie było komu strzelać. szkoda, ale taki jest sport. Meczu nie widziałem ale mam wrażenie, że w Tallinie podeszli do sprawy z jajem, a Wisełka myślała może, że odfajkują 3 - 0 i do domu...
Wisła z Lechią!
23 lipca 2009, 20:39 / czwartek
Nie będę komentował sportowej postawy Wisełki w tym meczu.
Nas w Tallinie różnymi środkami transportu głównie autami 50 max 60 osób. Wywieszamy 6 flag Lechii "Biało - Zieloni, Szyk i Elegancja, Karwiny, LGFT, Lechia Pride of Gdańsk i debiutującą nową flagę Oliwy" + 2 flagi braci z Śląska. Wyjazd bardzo udany a w każdym państwie zaznaczona obecność kibiców Lechii na szlaku może i na lata na niektórych murach :). Mimo porażki Wisełki wyjazd jak najbardziej na +.

W Moim Sercu Tylko LECHIA.
24 lipca 2009, 11:30 / piątek
wyjazd ok, mecz dno ,ale za to pyszne hessburgery za 40 gnoji hehehe
24 lipca 2009, 12:20 / piątek
hehe ta pierwszy raz jadłem cheesburgera ze śmietaną ;)
24 lipca 2009, 12:43 / piątek
taaa i bardacha za 1 gnoja w NaziBurger he he
24 lipca 2009, 16:07 / piątek
24 lipca 2009, 22:51 / piątek
Wyjazd na plus nie licząc wyniku :( Lewa - tywa :) Gnoje przeszły do historii ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013