Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Emigranci

strona 1/1

Świat stopniowo staje się globalną wioską. Przekonać możemy się o tym w czasie wakacyjnych wojaży, obserwując coraz szybszy przepływ informacji z niemal każdego zakątka naszej planety, czy też … obserwując kibiców Lechii Gdańsk!

22 lipca 2009, 14:14 / środa
W USA tez nas kilku jest :)
22 lipca 2009, 15:11 / środa
i na Islandii też jesteśmy :)
23 lipca 2009, 11:04 / czwartek
Jest nas tysiace na calym swiecie !
Na naszej fladze-BIALO-ZIELONA EMIGRACJA,niestety z przyczyn technicznych,nie udalo nam sie umiescic wszystkich flag krajow,w ktorym sa lechisci.
Jest 18 flag,a tak po prawdzie powinno byc chyba ze 40 :-)

Mam tylko jedna nadzieje,ze bedziemy mogli czesciej zobaczyc ta flage na T29,bo jak do tej pory,to byla wywieszana tylko kilka razy-niestety :(

Pozdrawiam EMIGRACJE LECHII z calego swiata !
23 lipca 2009, 20:43 / czwartek
O tym, że kibiców Lechii na emigracji jest zdecydowanie więcej niż 7 opisanych w artykule jako autor tekstu wiem doskonale. Jednak gdybym w jednym tekście miał opisać kilka tysiecy osób to ... sami wiecie. :D Niemniej ten tekst może byc poczatkiem serii - ale to zależy od Was, drodzy Emigranci. Jesli zaistnieje taka potrzeba to ciag dalszy tego tekstu nastąpi - jestem jak najbardziej namierzalny (dla chcących nie ma nic trudnego) - po prostu piszcie (choćby nasza-klasa). Pozdrawiam z wakacji...
24 lipca 2009, 12:24 / piątek
Łe, to ja mam blisko na stadion z domu jedynie 190 km ale z pod koła podbiegunowego to faktycznie kiepska sprawa z dojazdami. Lechia jest wszędzie i niech każdy z naszych wrogów o tym pamięta!!!
24 lipca 2009, 17:43 / piątek
i praca w Moskwie - MK nie przeszkadza mu stawiać się na kilka meczy w sezonie
24 lipca 2009, 21:13 / piątek
Dopisuje sie do kolegi Vito - tak naprawde to jest nas w Stanach bardzo wielu wiernych kibicow bialo-zielonych.Jako ciekawostke dodam ze jeszcze w drugiej lidze wybralem sie razem z bratem na mecz z Jagielonia [wygrany przez nas 1-0]Wylecielismy z Los Angeles w Piatek, w Sobote dwie godziny przed meczem ladujemy w Gdansku,po meczu pare piwek,Niedziela rano wylot a w Poniedzialek 6-ta rano w pracy w La.Mysle ze moge to zapisac jako jeden z najdalszych wyjazdow w swojej karierze a troche ich bylo w latach 70-ych.Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich kiboli w kraju i za wielka woda.
Lis
25 lipca 2009, 16:26 / sobota
Jest nas wielu wszędzie... na całym świecie!!! Może by założyć Fan Club Emigracji??? Co Wy na to???
26 lipca 2009, 10:01 / niedziela
Bardzo dobry pomysl .
26 lipca 2009, 16:46 / niedziela
Pomysl napewno dobry, ale jezeli ktokolwiek probowal, lub chce sprobowac cos w sprawie zrobic to prosze o kontakt na @.
26 lipca 2009, 16:50 / niedziela
To i ja sie podpisuje pod tym:) pozdro z Yorku
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026