Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 31-07-2009 20:00

strona 1/9

22 lipca 2009, 14:20 / środa
Trójmiasto jest Nasze!!!
Trójmiasto do Lechii należy !!!

odnośnik
22 lipca 2009, 15:24 / środa
to sie okaże za tydzień
22 lipca 2009, 15:48 / środa
Co się ma okazać?? To, że Trójmiasto do Lechii należy, wiadomo od zawsze i nawet ewentualny niekorzystny wynik sportowy (w co z resztą nie wierzę) tego nie zmieni.
Także śledziku, zapraszamy za tydzień na Traugutta, żebyś mógł sobie z podziwem popatrzyć na biało-zielonych władców północy :-)
22 lipca 2009, 16:02 / środa
Mam też gorącą prośbę żeby podczas derbów kolęda wyglądała jak na derbach w 2 lidze a nie jak pół roku temu. Czyli żeby wcześniej wszyscy usiedli i na "wstańcie Lechiści" wszyscy wstają, to efektowniej wygląda.
23 lipca 2009, 12:07 / czwartek
Trzeba się zmobilizować. Musi wyjść okazale (doping i oprawa).
23 lipca 2009, 12:27 / czwartek
Loda brać dupy dać arka lubi, lubi! Raaaaaaaaaaaaaaaazemmm:)
23 lipca 2009, 13:34 / czwartek
jestem ciekaw czy oprawa wyjdzie wam tak okazale jak ostatnio heh
23 lipca 2009, 13:45 / czwartek
jestem ciekaw czy znow nie pisniecie slowa jak wasz zarzad bedzie robil problemy z biletami dla nas, hehehehe... i czy znow bedzie bluzgac pusta klatke gosci...
23 lipca 2009, 14:12 / czwartek
tym razem nie będą robić bo zamykają stadion na 4 dni przed meczem z nami ;-)

tradycyjnie już boją się wpierdolu na własnym stadionie.
23 lipca 2009, 14:30 / czwartek
Te Slawek ty cwaniaczku z kozą w nosie w powyginanych butach i w dresie z czterema paskami, wspomnij o waszej wiejskiej oprawie, heh.
Malowaliscie ta przewspaniala sektorowke razem z przedszkolem nr 27 w gdynii kredkami swiecowymi ? heh

Lechii juz nie wpuszcza nigdy na stadion Baltyku. Nawet jak im wybuduja nowy kurnik, zawsze znajda jakis kraweznik do remontu na dzien przed meczem chuje wydygane.....ale za to Odre Wodzislaw wpuszcza i bedzie jadka. HEH.
23 lipca 2009, 20:37 / czwartek
CZYTAM CZĘSTO KOMENTARZE NA TYM FORUM
ALE PISZĘ PO RAZ PIERWSZY I STWIERDZAM , ŻE WIĘKSZOŚĆ TU PISZĄCYCH JEST STRASZNIE OGRANICZONA ALBO ZAKOMPLEKSIONA
23 lipca 2009, 20:45 / czwartek
GDYNIA witam Cię na Tym forum
Ojciec bił Cię po głowie???
23 lipca 2009, 20:57 / czwartek
Żeby jeszcze było względem czego mieć kompleksy...Bo np 3,500 frekwencja ze Śląskiem, czy puste klatki bo "remont", czy wyjazdy po 50 osób, czy znowu obite mordki, czy kupowane szaliki (o tym nawet ludzie z Gdyni mówili głośno przed ost. derbami w Gdyni)...itd.
23 lipca 2009, 21:01 / czwartek
O tym właśnie pisałem
a teraz będzie więcej jakże konstruktywnych nie obrażających wpisów
23 lipca 2009, 21:08 / czwartek
wez zabieraj stad swe pletwy.... wlasne forum tez sprzedaliscie?
23 lipca 2009, 21:10 / czwartek
chuj z tymi derbami. żeby tylko ceny kiełbasy nie podnieśli
23 lipca 2009, 21:21 / czwartek
Domino 33 myślałem, że na obozie we wronkach jeszcze jesteś
23 lipca 2009, 21:31 / czwartek
jednak nie ma co w internetowej napince dzieci od was sa najlepsze...
23 lipca 2009, 21:58 / czwartek
powiem kulturalnie... WYPIERDALAJ Z TEGO FORUM ŚLEDZIU

Ukradli wam/sprzedaliście własne forum czy co?
23 lipca 2009, 22:17 / czwartek
dobre sobie- najpierw pisze, że czesto tu bywa a potem, że mamy kompleksy:)))
23 lipca 2009, 22:45 / czwartek
23.07.2009 godz22:45
Do Greengos: Mam około 25 serpentyn jak coś moge zajechac na derby jak sie przydadza. piszcie na mail. pozdrawiam
TYLKO LECHIA
24 lipca 2009, 00:20 / piątek
Wszystko ukradli albo zgapili to chcą nam forum podpierdolić
24 lipca 2009, 10:55 / piątek
Biało_Zielony: Na jesieni poprzedniego sezonu, pismo ze SKGA poszło do klubu w sprawie biletów dla Was, więc nie gadaj głupot. Szkoda, że skończyły się lata 90, gdzie zawsze potrafiliśmy się dogadać na wszystkich płaszczyznach życia kibicowskiego, a rywalizacja w Trójmieście zawsze była wzorem dla Łodzian, nie mówiać już o Krakusach. No cóż... zmiana pokoleń.

vid11: Sprawdź proszę statystyki wyjazdowe Arki z wiosny poprzedniego sezonu, bo być może z braku wiedzy piszesz niepotrzebnie głupoty.

Do zobaczenia betki.
24 lipca 2009, 11:37 / piątek
Mam jedno pytanko orientuje się ktoś od kiedy jest prowadzona przedsprzedaż biletów na to spotkanie? Tylko prosze o konkretne odpowiedzi a nie cos w stylu " kup karnet będziesz miał spokój " robota taka że na połowie spotkań jestem ... co przyznaje ze smutkiem:( czekam na odpowiedź z góry bardzo dziękuję

Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Lechii
24 lipca 2009, 12:10 / piątek
śledzie testują Kononowicza więc zapewne nie będzie niczego w tym nas na ich stadionie. Podobno to światowej klasy napastnik. Ten wielki talent podobno jest zapisany już w notesie Leo. Z takim napadziorem Arke typuje na czarnego osła tych rozgrywek.
24 lipca 2009, 12:23 / piątek
Witam! Wybieramy sie z Krakowa na Derby Trójmiasta,mam pytanie odnośnie biletów,w jaki sposób mogą nabyć je osoby nie posiadające karty kibica?
Od kiedy przypuszczalnie byla by możliwość zakupu,a także prawdopodobna cena?
Z góry dziękuje za pomoc!
Z Wiślackim pozdrowieniem:)
24 lipca 2009, 14:24 / piątek
30 Zł- wyślij z zaadresowaną kopertą ze znaczkiem do sklepu Jako T29 i podaj swoje dane osobowe(psl) albo niech ktoś Ci kupi
24 lipca 2009, 14:24 / piątek
Z tego co pamiętam to zgody mają wjazd za darmo.
24 lipca 2009, 14:58 / piątek
Chuj a nie derby takie, nic sie nie dzieje. Wiecej zamieszania i rannych jest jak rzygam po tygodniu fajansem w ,,Zatoce,, a oni nie chce przyjac.
Gdzie te nasza lata '80-te i '90-te ?

Na Letnicy moze bedzie wiecej akcji jak wpuscimy ich z 6 kola.
Oby tylko plot odgradzajacy ich od nie kradnacych nie byl pod napieciem.

No nic....ale najpierw na Traugutta, moze uda sie jakiegos sledzia w cywilu wylapac, motyw na trzepanie dowodow i zaspiewanie jakiegos naszego songu zawsze sie sprawdzal.

Arkisci, na lechia.net macie nasz spiewnik, uczcie sie bo czasu malo.
24 lipca 2009, 15:17 / piątek
Silonreki jebnij sie w głowe...
24 lipca 2009, 16:44 / piątek
Silnoreki to niezly huls
24 lipca 2009, 17:20 / piątek
ze sledziami na ostro pojedziemy
24 lipca 2009, 18:07 / piątek
Napinka trwa ;)

Planowane jest jakieś spotkanie dopingowe przed derbami ?
24 lipca 2009, 18:10 / piątek
W sumie to prezentacja jest dobrym miejscem na przedstawienie naszych postulatów pod kątem zbliżających się derbów.
25 lipca 2009, 01:10 / sobota
Przeciez inaczej niz na ostro nie potraficie ! ! !

TAG!
25 lipca 2009, 01:20 / sobota
:)
25 lipca 2009, 07:44 / sobota
Mr M - tak
na Kolumbie i fete będą badać
pierwsze próbki zostana pobrane na rozpoczęciu jarmarku a 2 na prezentacji we wtorek.

Tyle w temacie.
Teraz taki mały ot

Gdzie Lechia zagra z jude ?
Oni chyba nie mają stadionu.
To ja sie pytam - kto dał im licecję ???
25 lipca 2009, 09:54 / sobota
Pewnie w sosnoecu. Swoja droga to Zagłebie bedize miało wiecej kasy z wynajmu stadionu (bo pewnie wykorzystaja to ze Craxa ma nóż na gardle) niz z dnia meczu. Hmm juz widze derby Krakowa w sosnowcu ;)
25 lipca 2009, 11:57 / sobota
... no ładne wzywanie do przemocy.

Cracovia ma nóż na gardle !!!???
Hm ?!
25 lipca 2009, 12:04 / sobota
kolejny piękny wałek z przyznaniem żydom licencji... a ten idiota Lewicki za takiego bezstronnego i pokrzywdzonego po tym wszystkim sie uwaza...
25 lipca 2009, 15:24 / sobota
Już za 6 dni derby. Odliczamy dni i minuty ...i zastanwiamy się jak będzie wyglądał sezon. Stawiam że w tym roku pod względem sportowym będzie dobrze. Przygotowania przebiegły profesionalnie, wzmocnienia (ilościowe) małe ale mam za to nadzieje że jakościowo dobre ? Skład się ograł jest monolitem. Jednak w pierwszym meczu z Arką trzeba uważać...oni też byli pewni w tamtym sezonie zwycięstw nad nami...My mam nadzieje że będziemy od pierwszej minuty do ostatniej na pełnym gazie. Jeżeli nasza Lechia będzie walczyła od 1 do 90 minuty to po pierwszej kolejce mamy lidera :). Arka jest do ogrania ma nowy skład. Grajków branych prawie w ciemno...ale zawsze pierwszy mecz jest ciężki..dlatego walka od początku do końca...później Cracowia i pomoc Nowaka i ogrywamy kolejną drużyne. Dobry początek jest bardzo ważny....Tylko Lechia
25 lipca 2009, 16:08 / sobota
nie wydaje mi sie zebysmy z tym skladem przeegrali..ten nowy mysle nawet bramke strzeli i bedzie gites, dobrze rozpocznie przygode z druzana
25 lipca 2009, 17:27 / sobota
31.07. Gdynia zapamięta to nazwisko L-U-K-J-A-N-O-V-S T-R-Z-Y A-R-K-A Z-E-R-O a potem płyń biedo po morzach i oceanach i rozsławiaj nasze Imię.
26 lipca 2009, 07:53 / niedziela
Mam pytanie do organizatorów. Chcę na derby wziąźć Kota. Kotek jest małoletni, bo ma ledwie 1 rok (kocich lat x7) i nie chciałbym by był świadkiem scen gorszących. Rozchodzi się o to, że mają się zjawić na derbach kibice gości, którzy - jak to mi powiedziała pewna osoba - onanizują się publicznie (cytat: "marszczą freda"). Czy ktoś kumaty może mi napisać, czy brać wobec tego Kota (on tak lubi ryby...)?
26 lipca 2009, 08:54 / niedziela
eljot kot jeszcze za młody na derby
p.s. oni robią to co dzień rano!!!
26 lipca 2009, 10:46 / niedziela
To chyba zły wątek do tego co chce napisać no ale cóż...Nadaje się raczej (napewno, póki co) do Uśmiechnij się...A więc, pare dni temu oglądałem w tv program coś na wzór szybkiej piłki (oczywiście program był bez porówniania lepszy) no i była rozmowa o Wiśle (wiadomo o czym), no i panowie mówiąc jak słaba jest nasza liga itd., no i, że Wiśle z taką grą będzie zdobyć kolejnego mistrza, i po poprzednim sezonie, gdzie walczyła z Legią i Leszkiem o mistrza tak teraz przybędzie im jeszcze dwóch konkurentów...Śląsk i Lechia ze swoimi wzmocnieniami i obecną formą będą bardzo groźne w tym sezonie. W pierwszej chwili, pomyślałem, że sobie żartują...ale nie, mówili zupełnie poważnie. Ja osobiście widze innego, mocnego rywala w walcze o mistrzostwo, mianowicie Polonie W. Dobre zakupy zrobili, i ciekaw jestem jak będą se radzić. Co do spadku, to oczywiście typuje śledzi, i jage ze względu na -10pkt. Sorry za ot. Co do derbów to obiektywnie patrząc, to spokojna wygrana Lechii.
26 lipca 2009, 10:53 / niedziela
Nie ma żadnej Poloni W.

jest dyskopolo.
26 lipca 2009, 10:59 / niedziela
A przy okazji, tak jak w zeszłym sezonie Lechia była o wiele lepsza od Arki, to na zakładach był kurs był lepszy na Arke, tak w tym sezonie Lechia nawet u buka jest zdecydowanym faworytem:

Lechia Gdańsk 2.15 X 3.15 Arka Gdynia 3.15
26 lipca 2009, 12:04 / niedziela
vid ja bym bardziej powiedzial ze zaglebie bedzie grozniejsze niz dyskopolo...
26 lipca 2009, 13:58 / niedziela
Jeszcze tylko kilka dni i derby przed nami, tylko pelna pula Lechijko nas zadowoli. Swoja droga bardzo mnie ciekawi jak zaprezentuje sie zespol w nowym sezonie? Wierze ze inauguracja wypadnie okazale.

Z innej beczki: wlasnie wrocilem z Wladyslawowo, tamtejsze śledziuchy bujaja sie w bluzach po ulicach i glosna krzycza ze derby sa dla nich. Troche z kumplami wybilismy im te chore pomysly z glowy hehe.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.442