Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kto wygra w piątek ?

strona 1/1

Piłkarski sezon 2009/10 zacznie się w Trójmieście od naprawdę mocnego uderzenia. W piątek wieczorem dowiemy się, która z trójmiejskich drużyn lepiej przygotowała się do rozgrywek. Biorąc pod uwagę kilka czynników wiążących się z przygotowaniami do sezonu wiadomo już, że zwycięzcą derbów będzie…

28 lipca 2009, 14:24 / wtorek
Każdy liczy na zwycięstwo Lechii, ale opanujmy się to są derby, pierwszy mecz sezonu, może się zdarzyć wszystko. To będzie ciężki mecz a widzę, że większość przypisuje nam już 3 pkt. Jesteśmy lepsi ale trzeba to udowodnić an boisku.
28 lipca 2009, 16:58 / wtorek
Tez uwazam, ze co niektorzy za szybko dodaja nam 3 punkty. To sa derby i pierwszy mecz w sezonie. Rybie lby tez sie napinaly sezon temu, a jak sie skonczylo wiemy. Wygrajmy to najpierw, pozniej bedzie czas na swietowanie.
29 lipca 2009, 16:56 / środa
oby polska policja nie prowokowała a młode wilki z policji prosto po szkółce będą chciały zawyć!!!
29 lipca 2009, 21:27 / środa
Mam nadzieje ze te ped...smierdzące z wiesniackiej szparki dostana poterzny łomot od kochanej lechijki!NIE NAWIDZE ARKI I TEJ ZJEB.... GDYNI!!!!
30 lipca 2009, 10:42 / czwartek
fubu42:
przgłupie, Lechia piszemy z dużej litery!!!
30 lipca 2009, 18:09 / czwartek
nio wiem sorka ale jak w pracy slysze jak sledziuchy sie przechwalaja to peka we mnie coś KOCHAM LECHIE GDAŃSK i odam za nią ŻYCIE!!!!!!!
30 lipca 2009, 21:00 / czwartek
Dobrze, dobrze...ale po co się tak zacietrzewiasz?
Skąd biorą się takie typy jak Ty, co strasznego stało sie w Twoim życiu?
"Lechię" ładnie poprawiłeś, ale "Potężny" się pisze, tak w ogóle, chłopie.
I co masz za uraz do Gdyni? Tutaj też mieszkają lechiści...
Taki jak Twój wpis, pokazałbym z Twoim zdjęciem w miejscu gdzie mieszkasz i gdzie pracujesz..oczywiście Twoja rodzina i Twoi znajomi też powinni to zobaczyć...super, nie?
Jeżeli tym wszystkim ludziom w ten sposób IMPONUJESZ albo zaimponujesz, to nic więcej już nie mówię...
a tak między nami, to czuję,że AG dostanie łupnia
2 sierpnia 2009, 02:23 / niedziela
balshoy - ależ wiemy, to, ba - w dodatku bardzo im współczujemy - to musi przecież być strasznie chujowa sprawa, mieszkać 'gdzieś tam'...
(toćto chyba nawet gorzej jak emigracja, albo co...ale przynajmniej stoją tam jako coś w rodzaj 'ostoi cywilizacji', czy coś)

szalom
3 sierpnia 2009, 20:04 / poniedziałek
ależ jesteś śmieszny :)))
żebyś sobie nie myślał, to sarkazm
"gorzej jak emigracja"...głupoty piszesz, żeby nie powiedzieć dosadniej;
zapewniam, nie ma czego współczuć, bo zaręczam Cię, że uwielbiam to miejsce i żyje mi się tu bardzo dobrze

szalom
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.388