Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Lukjanows co sądzicie?

strona 1/3

1 sierpnia 2009, 08:54 / sobota
Panowie nie wiem jak wy ale ja i paru moich znajomych widzimy w tym piłkarzu wielkie wzmocnienie!Przegląd pola,szybkośc,strzał,gra głową,przyjęcie pod kryciem.To są nieliczne cechy jakie ten piłkarz posiada.Jak wszystko się ułoży to mamy napadzira pierwsza klasa!!!!Tylko Lechia Gdańsk!!!!!!!!11
1 sierpnia 2009, 09:37 / sobota
ja i moi znajomi mamy zdanie podobne, Łotysz ma papiury na granie i bedziemy mieli z niego wielki pozytek
1 sierpnia 2009, 09:58 / sobota
ja i moi znajomi widzą, że jest troszke wolny
1 sierpnia 2009, 10:10 / sobota
Ja i moi znajomi, nie widzą w tym piłkarzu nic wielkiego. Jest troszkę powolny, przez co ma problemy z dojściem do podania. Przegrywał główki, chociaż z racji wzrostu powinien coś tam strącić. Poza tym, moi znajomi zauważyli, że dwa strzały które oddał poszły wysoko nad poprzeczką. Ogólnie wraz ze znajomymi, jego występ oceniliśmy słabo. Gorszy był tylko "Król Futbolu" Rogaldinho. To jego fantastyczne przyjęcie piłki w pełnym biegu i strzał w ostatnich minutach!!!
1 sierpnia 2009, 10:20 / sobota
ja i moi znajomi uważamy,że chlopak musi sie rozkrecic i wejsc do drużyny. Pierwsze polowa tak srednio a druga to pokazal sie z ladnej strony. 'szczau' ma ladny i duzo biega
1 sierpnia 2009, 10:24 / sobota
wolny?:)
1 sierpnia 2009, 11:03 / sobota
ja i moi znajomi myśleliśmy że to Rybski!!!!!!!
1 sierpnia 2009, 11:06 / sobota
ja i moi znajomi uważamy że on jest ok widać że potrafi grać i może z niego coś będzie ale co racja to racja - szybki to nie jest ;p
1 sierpnia 2009, 11:29 / sobota
Wolny? co za bzdura! koles kilkakrotnie na bieg bral szparowcow bedac z metr z tylu. Owszem byl troszke zagubiony ale nie ma co sie dziwic od razu rzucili go na gleboka wode. Poza tym nie mial wsparcia w ataku, gralismy jednym napastnikiem wiec nie ma co sie dziwic, mial za zadanie przetrzymac czasami pilke i zdecydowanie mu sie to udawalo. Poza tym nie gra na szajbusa, zanim kopnie dobrze pomysli , dal bardzo dobra asyste, mial kilka fajnych akcji wiec przestancie gadac ze koles wypadl slabo. Od razu chcecie zeby jebnal 3 bramy? W ataku z Zablockim czy Buzala bedzie git szczegolnie ze Buzi troche dojrzal a bylo to widac nawet przez ta krotka chwile. Dla mnie jedyny zawodnik do ktorego mozna sie przyczepic to...Rogal! koles wszedl na koncowke, mial pelno sil i dwa razy spalil w sytuacji gdzie powinien byc dla nas gol. Takl nie moze byc.
1 sierpnia 2009, 11:37 / sobota
lolas4 - dobra wypowiedz, ale kwestia jest zupelnie inna: czy to samo uwazaja Twoi znajomi???
1 sierpnia 2009, 11:38 / sobota
L P ty jak i reszta co mowi ze Lotysz jest wolny to wy chyba byliscie na innym meczu wkurwiaja mnie takie opisy!!Koles zapierdala 75 min z ataku na obrone stara sie jak mzoe walczy o kazda pilke i wogole ma oczy do okola glowy niektore jego podania przy bramce sledziow pierwsza klasa!!a wy pierdolicie ze wolny lub slaby pierdolnicie sie pajace w leb poki jeszccze mozecie!!Przyklad Buzala wszedl podajrze w 75 min wlasnei za lotysza i co pokazal pare razy pobiegal powalczyl ale czy wrocil pomoc kolegom w obronie hmmm nie bylo go czyzby byl zmeczony??A Lotysz zapierdalal i pokazal sie z BARDZO dobrej strony kto go krytykuje lub komu sie nie spodobal to pewnie Sledziem jest i zazdrosny ze wkoncu LECHIJKA POZYSKALA DOBREGO NAPASTNIKA!!POzdrawiam DOLNE MIASTO Z LECHIA NA ZAWSZE!!!
1 sierpnia 2009, 11:41 / sobota
pomidor : ))))))))))

dobry przegląd pola, kreatywny, elegancka asysta, dobre panowanie nad piłką, umie pograć małą grę w tłoku, nie paniukuje, pod presją nie oddaje piłki wsadzając partnera na konia, nie boi się kończyć akcji strzałem z dystansu, fakt że dwa strzały z dwudziestu kilku metrów mocno niecelne ale . . . silne, kąśliwe i na przemian prawa-lewa czyli bez różnicy którą nogą i z jakiego sektora okolic pola karnego, zaangażowany (i to mocno) w odbiór, kilkakroć wywarł presję po której przeciwnik tracił piły, wzrost z którego przy widocznej dobrej koordynacji ruchowej powinien być jeszcze pożytek,

w sumie po kilku minutach meczu gotowy byłem i jestem ryzykować swtierdzenie że bedzie nowa gwiazda, i to takiej miary jakiej dawno u nas nie było,
oby,

pozdrawiam wszystkich kolegów i znajomych kolegów : )
1 sierpnia 2009, 11:43 / sobota
i jesczcze jedno kurwa nie pierdolcie ze biegal zagubiony koles do nas przybywa z lotwy gdzie pilka wcale nie jest mocna malo oosb na stadionach i wogole wiec co byscie chcieli i tak chcial sie pokazac z jak najlepszej strony biiegal szarpal i wracal sie pomoc kolegom!!Dla mnie rewelacja!!Pamietacie wypoiwedz Lotysza jak zobaczyl ilosc osob na Ul.Dlugiej to nie wiedzial gdzie jest wiec dziwic sie na meczu ze mial trosze tremy jak przyszlo okolo 13 tysiecy oosb wrzasnelo :O NASZ O NASZ MY WIERZYMY.:no to nogi mu sie napewno ugiley i nie ma co sie dziwic!!Pozdrawiam wyrozumialych
1 sierpnia 2009, 11:52 / sobota
Chciałbym dodać że Rybski na początku był taki sam, kreatywny, walczak, strzelał bramki itp. Mam nadzieje że nie skończy jak ryba ale to czas pokarze i trzeba mu dać szansę. Moim skromnym zdaniem będzie z niego piłkarz jeden z lepszych w lidze
1 sierpnia 2009, 11:57 / sobota
trzeba dać mu jeszcze z 2-3 mecze niech się chłopak rozegra. W skonto strzelił 14 bramek na 15 meczów , ciekawy jestem jak poradzi sobie u nas :D

LG!
1 sierpnia 2009, 11:59 / sobota
On był wszędzie na boisku najważniejsze że sie starał strzelać
1 sierpnia 2009, 11:59 / sobota
taka mała różnica że Rybski prezentował się tak na początku ale na tle mocno przeciętnych druzyn drugoligowych, nie że Arka jest czymś lepszym ale drobna różnica jest vchoćby w tym że wczoraj trochę pressingiem jak na derby przystało pograli,
poza tym co widać, jest silniejszy fizycznie i ma silny strzał z dystansu z obu nóg - o co do dzisiaj Ryby nie podejrzewam,

ja tam jakoś przekonuję się do zawodnika bądź nie, po trzech - czterech kontaktach z piłką, obym się nie mylił - zobaczymy : ) życie pokaże
1 sierpnia 2009, 12:01 / sobota
Ja i moi znajomi dodalismy go do znajomych na naszej-klasie :D
1 sierpnia 2009, 12:20 / sobota
kolego z dolnego miasta, a gdzie ja napisałem, ze jest slaby????? Użylem wyraźnego okreslenia "troszke wolny"........ rogalski jest wolny, Łotysz jest troszke wolny.....szybki to byl Jarosław Nowicki o ile twój wiek pozwala pamietac takiego grajka
1 sierpnia 2009, 12:23 / sobota
Ja i moi znajomi twierdzilismy, ze to Rybski hah.

ps. Ochloncie, zdanie mozna wyrazic po paru spotkaniach a nie po jednym.
1 sierpnia 2009, 12:32 / sobota
L P
Hehe dobry wpis!!
Tylko jak pamiętasz J. Nowicki był szybszy od piłki i nie wiele z tego wychodziło.
Pamiętasz jego ksywę?
Ferrari.
1 sierpnia 2009, 12:35 / sobota
można po jednym,
a co ?
wolny kraj ; )
poza tem mądrej głowie dość . . . . to nie trzeba długo się gapić by dostrzec czy ktoś ma dryg do futbolu czy nie,

co do Jarka Nowickiego - no tak tylko po nim, to już nikt nie będzie szybki : ) ) )
Karino vel Ferrari - heh, to były popisy, miło wspomnieć, kurcze te biegowe pojedynki z rywalami były same w sobie wartością wartą przyjscia na mecz, ich okrasą
Lukjanovs będzie nas cieszył innymi walorami
1 sierpnia 2009, 12:37 / sobota
a ja nie mam znajomych :(((((

szalom

ps. ale że wogóle o co chodzi z tym tematem, no o Rogalu to jeszcze moge zrozumieć, ale ten?
1 sierpnia 2009, 12:54 / sobota
Stwierdzanie, że ktoś jest wolny czy "troszkę wolny" to podkreślanie cechy, która wyróżnia danego zawodnika. W tym wypadku "naszego" Łotysza.
Jeśli brak prędkości jest główną cechą Łotysza to ja byłem na innym meczu, ba, jeśli on "obiektywnie" jest troszkę wolny, to również byłem na innym meczu.
Lukjanovs potrafił wyprzedzić śledziuchów będąć 1-2m za nimi.

Zgadzam się z verde, że z Łotysza możemy mieć pożytek.

Chłop gra mądrze, z głową, dużo widzi, nie boi się strzelać, do tego potrafi (czego wielu grajków Ekstraklasy nie umie) podać dokładnie w pełnym biegu.

Tyle.
1 sierpnia 2009, 13:01 / sobota
A ja nie widze paru moich znajomych? Bo ja i moi znajomi troche pochlalismy po derbach i sie zgubilem :).

Jak dla mnie i jak na pierwszy mecz siwy na plus. Przede wszystkim patrzy na boisko nie na pilke (Buzi). Kilka dobrych podan w ofensywie, pracowal rowniez w obronie.
1 sierpnia 2009, 13:05 / sobota
Drodzy panowie i drogie panie(jeżeli owe na tym forum są) wczoraj Ivans zaliczył asystę przy pierwszej bramce Piątka.Ponadto może szybki nie jest ale wolny też nie widać to, że nie chami się na bramkę, dużo widzi i chyba może równie dobrze grać na skrzydle :) Takie moje zdanie...
1 sierpnia 2009, 13:08 / sobota
P.S. Ja i moi znajomi xD...
1 sierpnia 2009, 13:12 / sobota
Ale znawcy futbolu się odezwali ojaaaa.. nie wiedza ze wczoraj zaliczył asystę przepiękne podanie do Piątka.
1 sierpnia 2009, 13:18 / sobota
bedzdzie wzmocnieniem wczoraj zagrał bardzo dobrze i napwno nie powiem ze byl troszke wlony. Zagrał dobry mecz.

TROJMIASTO JEST NASZE!!!!!!!!!!!
1 sierpnia 2009, 13:23 / sobota
Ja i moja żona jest dobry napadzior,wzmocnienie na +.
1 sierpnia 2009, 13:29 / sobota
ja i moi znajomi z naszej-klasy uważamy, że Ivan zagrał wczoraj dobre zawody i w następnym meczu uszczeli brameczke jak nie dwie :) dajmy mu czas, chłopak musi się przyzwyczaić do pierdolnięcia na T29 ale nie ma co gadać skupiał się na grze, odizolował się myślami od tego co się dzieje na trybunach, gdzie np Buzi potrafi 10 razy podczas meczu zadrzeć nos do góry i się rozglądać po trybunach czy nie obserwuje go Sir Alex Ferguson, Arsene Wenger tudzież inny Mourinho :P

P.S. połowa moich znajomych to konta fikcyjne a więc nie bierzcie sobie tej wypowiedzi do serca...

aeaeaeaaeaoooooo :D
1 sierpnia 2009, 13:34 / sobota
kubus - gwoli ścisłości, jeśli powołujesz się na mnie, zgadzasz sie z moją opinią (cieszę się : ) ) to zgadzaj sie z nią a nie z trochę podobną do niej

otóż ja nie mam wątpliwości ! ! !
nie twierdzę, że możemy mieć pożytek
twierdzę że będziemy mieli pożytek

to nie to samo, możemy robi różnicę,
moż(rze) jest szerokie i głębokie, daje duży margines bezpieczeństwa i asekuracji na okoliczność wycofywania się rakiem ze swych ocen, wyraża pewną wątpliwość

ja . . . może i nie rozsądnie : ) . . . . po kilku minutach tych wątpliwości nie mam, bedzie gwiazdą, bez może, tyle : )
1 sierpnia 2009, 13:59 / sobota
orunia i ujeścisko uważa, że Lukjanovs gra na naprawde wysokim poziomie, szybki, zwinny, wie gdzie podać tylko brakowało mi podań do niego, biegał do wszystkich piłek, atakował, cofał się. Jak się rozstrzela i zgra z nowakiem i resztą to będziemy naprawde wysoko w tym sezonie.
1 sierpnia 2009, 14:04 / sobota
Na pewno jest 100 razy lepszy od Cetnarowicza, i innych napastników których miała Lechia,a ten kto pisze że jest wolny lub troche wolny to chyba był po kilku piwach i nie oglądał meczu. Po kilku nastepnych meczach powinno być jeszcze lepiej, a większej pewności da mu strzelona bramka.(sraxie). Oby tylko dostawał piłki od pomocników. Ma papiery na granie,niezły przegląd pola,technika też o.k.
waleczny,szybki i co najważniejsze nie przewraca się jak Rogal . Debiut napewno udany.
1 sierpnia 2009, 14:17 / sobota
Ja i moi wszyscy znajomi uważamy, że zdecydowanie jest wzmocnieniem dla LECHII!
Ja i moi znajomi uważamy też, że zostanie królem strzelców!

Ja i moi znajomi chcemy mieć od niego autograf. :)))
1 sierpnia 2009, 14:25 / sobota
pewien polski trener powiedzial ze pilkarza poznaje sie po 40 min gry... czy mi sie wydaje czy Lotysz zaliczyl asyste ? Dodatkowo walczyl w kazdej formacji nie zmniejszajac pola dzialania do lini ataku.... w nocy ogladalem ten mecz raz jeszcze(w TV to zawsze inaczej wyglada, a ja szukalem pomylek pana Marciniaka) i jesli sie nie rozleniwi w naszej lidze to za 2-3 lata strzeli duzo goli w pucharach europejskich dla Lechii. Jak dla mnie jeden z lepszych napastnikow w lidze.

ps. a moi koledzy gdy o tym rozmawialismy byli tak pijani ze nie jestem w stanie przytoczyc ich mysli
1 sierpnia 2009, 14:58 / sobota
Zpierdzielał po całym boisku aż miło było patrzeć ! Swoją szosą to ten nowy napastnik u szprotek, też jest niezły.
1 sierpnia 2009, 14:59 / sobota
Moi znajomi są na urlopach i nic nie skomentuję
1 sierpnia 2009, 15:03 / sobota
Zeto skąd obserwowałeś mecz ?
1 sierpnia 2009, 17:12 / sobota
Verde czepiasz się.
;)

Kwestia nomenklatury.

Wiem, że będziemy mieć z niego pożytek i wiem, że mamy wreszcie napadziora.
I jestem tego, tak jak i Ty, pewny.

Źle się po prostu wyraziłem.
1 sierpnia 2009, 19:28 / sobota
moi znajomi i ja sądzę że nic nie sądze
1 sierpnia 2009, 23:59 / sobota
a ja jestem odmiennego zdania...i powiem...że yhmm...i bardzo i w ogóle całkiem ponad to i że jeszcze znam dwóch, no może trzech znajomych sąsiadów...sądzę, że uważam tak jak było.
2 sierpnia 2009, 01:34 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 sierpnia 2009, 01:47 / niedziela
Dopisz sobie 5pkt do nethoolsów i połóż się spać. To dla Twojego zdrowia psychicznego.
2 sierpnia 2009, 02:02 / niedziela
Marcel1983 napisał: ,,Ja osobiscie to GOWNO ...''
2 sierpnia 2009, 10:19 / niedziela
Moi znajomi i ja ( forma grzecznościowa :) uważamy , że trzeba mu dodac animuszu i pewności siebie poprzez skandowanie jego nazwiska ,ale widzę że będzie sobie musiał na to chyba bardziej zasłużyc , bo chętnych nie było. Albo może ma za trudne nazwisko. Chyba kupię na Allegro flagę Łotwy i na białym jej tle walnę ,,IVANS" . Wtedy jemu będzie raźniej i nikt nie będzie go musiał zagrzewac do boju ( jeśli zauważy ten gest oczywiście ) Tak myślą moi znajomi i JA.
2 sierpnia 2009, 12:31 / niedziela
Ja i moja żona jak i dwoch moich synow uwazamy ze bedzie z niego pozytek. pogra sobie z druzyna troszke to beda sie bardziej dogadywac, Pare razy byl na dobrej pozycji a jakos nikt tej pilki mu nie podawal...brak zaufania?
4 sierpnia 2009, 17:02 / wtorek
Nie jest źle, moim zdaniem świetnie bardzo ruchliwy bez piłki, szuka gry, szuka prostopadłych podań a u nas zarówno Surma jak i Nowak są w stanie mu takie zapewnić.

No i pamiętajmy, że jest młody, zgodnie ze strategią spółki mamy się rozwijać aby w 2012 r. mieć skład na puchary, jak za szybko błyśnie to nam go zabiorą w styczniu:)

PS. Trener Warty, Bogusław Baniak, i jego znajomi, byli przekonani, że to Rybski strzela im gole w sparingu. No ale po 5 piwach...
4 sierpnia 2009, 21:31 / wtorek
Uważam, że facet ma papiery na granie, moja teściowa przeciwnie :)
5 sierpnia 2009, 12:13 / środa
Ryba2:) Moim zdaniem, naprawdę obiektywnie, mecz derbowy zagrał bardzo poprawnie.Widać było że jest lekko przestraszony ale pograł...Myślę że jak to sobie koleś wszystko ogarnie może być fajny transferek
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.447