Gdańsk: czwartek, 16 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Karol Piątek - Jesteś biało-zielonym BOGIEM !

strona 1/1

1

1 sierpnia 2009, 13:36 / sobota
Dzięki za derby! Lechia na mistrza.
1 sierpnia 2009, 13:40 / sobota
rodzina ? ? : )
1 sierpnia 2009, 14:00 / sobota
ktoś się podniecił za bardzo a poza tym ilu bożków można czcic, każdego z osobna...??
wtedy Buzi, Wiśnia teraz Piątek hmmm- a ciekawe kto w grudniu będzie tym bogiem, może Rogal :P
1 sierpnia 2009, 14:04 / sobota
eeee tam, za bardzo nie za bardzo,
bezdomni walnięci w derbach na inauguracje sezonu i niech se sobie takie tematy powiszą choć przez dwa dni,
ludzie się cieszą, podniecają, ---> fajne, i nikt mi nie powie że nie,
1 sierpnia 2009, 14:16 / sobota
no fakt radość ze zwycięstwa Lechii zakazana
1 sierpnia 2009, 14:39 / sobota
zapomniałeś dodać coś o "szalonym ubeckim moderatorze"...

szalom
1 sierpnia 2009, 14:42 / sobota
Wiele osób zapomina o SURMIE - jak dla mnie w tej chwili jest w absolutnym topie na swojej pozycji w polskiej lidze. Dobry w destrukcji, ale - czym mnie zadziwił - potrafi także zainicjować akcję, podłączyć się do niej i uderzyć z dystansu. Kapitalny transfer.
1 sierpnia 2009, 14:54 / sobota
no właśnie było kilku cichych bohaterów, jak dla mnie Hubert bez zarzutów, mimo, iż bramka poszła po jego stracie to analizując kilkakrotnie w powtórkach tą akcje gdzie Lachowicz strzelił gola to był tam ewidentny faul więc nie mam do niego pretensji...jak ktoś słusznie wspomniał Surma nie schodzi poniżej pewnego poziomu a co do Piątka owszem przyczynił się ewidentnie do zwycięstwa i nie da się tego ukryć ale...bramka po GENIALNEJ asyście Ivana a druga z karnego więc nie można powiedzieć, że Karol atakował bramkę Bladziewski-ego raz po raz, raz dostawił nogę a później karny co teoretycznie nie jest wielką sztuką piłkarską w sensie umiejętności czysto piłkarskich tylko trza mieć "jaja" żeby stać sztywno i spojrzeć przeciwnikowi w oczy i trafić z 11-nastego metra, ogólnie chwalmy wszystkich od M.Bąka zaczynając :)
1 sierpnia 2009, 14:56 / sobota
Surmę załatwił Michalski. Tylko ciiiiichooooooo!
1 sierpnia 2009, 14:59 / sobota
tylko proszę chłopaki, nie zakładajcie tematu:)

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.277