Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Cracovia Kraków-Lechia Gdańsk.07.08.2009.17:45

strona 2/8

6 sierpnia 2009, 11:14 / czwartek
haha, bez picu, maja niezle nasrane :D

"Wygramy, Lechia jest słaba to ona powinna grać w I lidze, tylko że Piast się sprzedał. Teraz musimy wygrać i pokazać im miejsce w szeregu minumum 4-0...!"

"Lechia jest od nas słabsza i w ogóle jest jedną z najsłabszych drużyn, która ledwo się utrzymała w zeszłym sezonie, wg mnie dzęki korupcji. Trzeba pojechać z nimi ze 3:0, albo więcej. Wiem, że nasi potrafią to zrobić u siebie, a w Sosnowcu nie gramy na wyjeździe bo rywal też gra tam wyjazd."

trzeba pocisnac zeby polozyli po sobie pejsy ;)
6 sierpnia 2009, 12:04 / czwartek
Cracovia mówi o farcie gdzie sama zajmując przed ost. miejsce zostaje w oe, Arka mówi o sprzedanych meczach a sama ma udowodnione 41 sprzedanych meczów...Jak to mówią: Psy szczekają a karawana jedzie dalej...Bezpodstawne oskarżenia o tylko przejaw frustracji i kompleksów.
6 sierpnia 2009, 13:49 / czwartek
A my swoje.............................!!!

Tylko zwyciestwo !!!

LECHIA GDAŃSK!!!
6 sierpnia 2009, 13:54 / czwartek
Jest gdzies w Bytowie lub poblizu miejsce w ktorym mozna obejzec mecz
6 sierpnia 2009, 14:12 / czwartek
już jutro Lechia wyprowadzi ych z tego błędnego ,,światopoglądu''

istotną wagę odegra przygotowanie wydolnościowe i stan gospodarki wodno-elektrolitychnej poszczególnych piłkarzy (mam nadzieję, że palaczy i browarkowców w Lechii nie ma).

o przygotowanie sportowe i wyszkolenie jestem spokojny- to będzie ciężki, szybki dynamiczny mecz, pod wieczór ale temperatura i wilgotność powietrza odegra swoje

podbijam 4:0 dla Lechii- na pohybel dziadom z sraczkovi
6 sierpnia 2009, 15:34 / czwartek
hahahah Lechia najsłabszą drużyna :) Im tam naprawde odpierdala.
Mimo wszystko ja bede zadowolony z remisu i dobrej gry. A w rewanżu 8-0 :)
6 sierpnia 2009, 15:48 / czwartek
Z obrzydzeniem pofatygowałem sie i zajrzałem na forum pejsów.
Po przeczytaniu wszystkich wpisów na temat meczu, stwierdziłem, ze ta drużyna tylko przez przypadek (albo spisek!!!) nie zdobyła Mistrza Polski, same talenty, brylanty, obrońcy strzelający bramki etc.
Nie rozumiem Pawła Nowaka ze nie chciał grac w tym dream teamie, przecież za rok LM byłaby gwarantowana!
A myślałem ze arka najlepszy skład ma.....siala...

ps.Poważnie to można obawiac sie Slusarskiego....szczególnie Hubert.

TYLKO LECHIA!
6 sierpnia 2009, 15:54 / czwartek
Nie czytalem wszystkich wpisow.
Mozna gdzies na necie obejrzec mecz ?
6 sierpnia 2009, 16:16 / czwartek
na stronie pejsow bedzie transmisja... tylko ze po hebrajsku...

TYLKO LECHIA !!
6 sierpnia 2009, 17:10 / czwartek
Nasi piłkarze jutro swoją postawa na boisku w meczu z Sraxą muszą pokazać,że ta ich przegrana na wiosnę, to był przypadek i kunszt taktyki Koali!!! Niech te pasiaste ciule z Sracovi wiedzą,że Eklasa im się nie należy!!! Lechia pokonując ich wskaże im droge do II ligii czyli tam gdzie ich winno być miejsce.A ta ich jude pycha i pewność zwycięstwa zostaną ukarane sromotną klęską w meczu z Lechią.
Lechio jutro tylko zwycięstwo!!!Walczyć na całego i do upadłego!!!Żadnego kurwa remisu!!!.Tylko 3 punkty ucieszą nasze serca biało-zielone!!!!
6 sierpnia 2009, 17:11 / czwartek
6 sierpnia 2009, 17:14 / czwartek
a co do transmisji na necie jest taka stronka soccer-live.pl i tam masz wpisane wiekszosc transmisji meczowych w poszczegolnym dniu. poszukaj a sie dowiesz
6 sierpnia 2009, 17:23 / czwartek
Cygnus x-1-piszesz,ze Hubert szczegolnie powinien sie pilnowac,jezeli chodzi o Slusarskiego.
Moim zdaniem,Hubert sobie z nim poradzi,kiepsko widze to,jak sie przeniesie na nasza prawa strone,to moze byc problem.
6 sierpnia 2009, 17:27 / czwartek
Po tej wypowiedzi trenera Sracovi widać,że pejsy mają psychę totalnie zjebaną.Nie widac u nich woli wygranej, dlatego należy wjebać im chociaż z 2 bramy i brać te 3 punkty jak już nam je oddają praktycznie bez woli walki. Nie ma co się kurwa nad nimi litować.Jechac z nimi na całego.No MERCY!!!
6 sierpnia 2009, 17:56 / czwartek
I tak qrva ma być jak Chris gada !!! zero torelancjii !!

Mentalność zakleksionych gaci to nie w Lechii, nie rozumiem tego jak ktoś pisze , że go remis zadowoli!!!
Jak ktoś jego żonę trochę wyrucha to ona się zadowoli??? NIE
Jak wychodzisz do walki i się boisz że nie wiesz czy jesteś w stanie ją wygrać to już ją przegrałeś !!!
ma być pełen profesjonalizm, full kontakt, nie ma być odstawiania nogi !!!
Tylko zwycięstwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 sierpnia 2009, 18:34 / czwartek
Nie widze specjalnie różnicy dla tego kogoś,czy mu żone wyruchają trochę,czy trochę bardziej. Tak,czy siak żona zostanie wyruchana. Dobrze,że nie mam żony. Kto ma żone i podjerzewa,że ją wyruchał "zegar"... trochę...?
6 sierpnia 2009, 18:35 / czwartek
"Jak wychodzisz do walki i się boisz że nie wiesz czy jesteś w stanie ją wygrać to już ją przegrałeś !!!"

Tzw. "Koala stajl"
6 sierpnia 2009, 20:03 / czwartek
K...wa jednak będzie publicznosc na meczu!! Co to jest ?? Lechia powinna sie domagac 5% całości czyli niecałe 10 miejscówek. Jebane żydki jak zwykle boją sie że ich przekrzyczymy. Stosują te same metody co złodzieje z wioski rybackiej
6 sierpnia 2009, 20:47 / czwartek
Jaka publiczność?199 osób którym Filipiak wyżebrał jakieś imienne zaproszenia.Z tego połowa to otrzymają zasłużeni działacze w stylu "gremium adwokackie" o sile wiekowej lat 70,80 i inne stare pejsy. A reszta o ile się zdecyduje i wybierze się na te dożynki,he,he to już kurwa mysli jakimi kanałami mają się przedzierać przez Krak, aby ich nie dopadła Wisełka.
Czy dalej ktoś chce skorzystać z tych 5%, co przysługuje ekipom gości????
6 sierpnia 2009, 22:43 / czwartek
moze troche nie w temacie, ale kto wie co z Zabłockim? Zagrał 45min w ME, ale na wyjazd do Sosnowca sie nie załapał. Jeszcze nie jest w pełnej dyspozycji, czy moze (o zgrozo!) bez formy???

TYLKO LECHIA!
6 sierpnia 2009, 23:19 / czwartek
Przeciez on ma sporo do nadrobienia z okresu przygotowawczego... jak on bodajze na tydzien przed liga wyzdrowial to on po krotkim czasie bedzie rekawami oddychac...
7 sierpnia 2009, 00:35 / piątek
witam
na jakim kanale będzie transmisja z meczu ?
Z gory dzieki za odp :))
7 sierpnia 2009, 08:06 / piątek
orange sport <.<
7 sierpnia 2009, 08:35 / piątek
3 - 1 i spokój. kluczową postacią będzie chyba Nowak bo zna ich jak łyse konie. a ślusarskiego wystarczy raz dobrze potraktować "po angielsku" i zacznie się zastanawiać drugi raz czy warto wjeżdżać z piłą w okolicy naszego Huberta. ważne żeby chłopaki gryźli trawę od początku do końca. żeby kuzyni skrzypka na dachu nie wiedzieli co się dzieje i żeby zakminili, że grają z LECHIĄ GDAŃSK od samego początku, a zaczęli przepraszać że wyszli na boisko w okolicach 18 minuty jak będzie już gdzieś 4 - 0!!!
TYLKO LECHIA!!!!
7 sierpnia 2009, 11:48 / piątek
kurwa :/
dzieki 1945 :))
7 sierpnia 2009, 12:25 / piątek
żydki piszą na forum, że z nami pojadą, bo się fuksem utrzymaliśmy w Ekstraklasie. oni chyba zapomnieli, jakim sposobem sami zostali w lidze :D od razu się człowiekowi humor z rana poprawił ;)

2-0, Lukjanovs i Nowak ;)
7 sierpnia 2009, 12:31 / piątek
A ja sie zastanawiam w jaim ustawieniu wyjdziemy... czy 4-5-1 sie sprawdzi...jak sie nie myle oba wyjazdowe mecze w zeszlym sezonie wygralismy graja dwoma napastnikami...Sraksa niby oslabiona ale u nas tez nie ma Zablockiego. Zapewne wyjdziemy w takim samym ustawieniu jak ze szpara...Co do sraksy latwo jest pisac wyelminowac SLusarskiego...w Slasku zapewne tez mieli taki plan ale Slusarz krecil obrona jak chcial. Ja sie boje jednego...glupich fauli na naszej polowie...PAwlusinski ma niesamowite strzaly i wrzutki a u nas ze stalymi fragmentami jest poprostu masakra.
7 sierpnia 2009, 14:10 / piątek
Powrot Rogala..o zgrozo..
7 sierpnia 2009, 14:22 / piątek
Budex spoko przed derbami tez podawano Rogala w podstawowej :D
7 sierpnia 2009, 15:06 / piątek
Wyeliminować te KRETYŃSKIE, DEBILNE, IDIOTYCZNE i nie wiem jeszcze jak je nazwać podania w obronie (patrz: Kaczmarek kopie do tyłu i do góry i Bączek łapie). Jeżeli tego nie będzie to o wynik jestem absolutnie spokojny.

barak 6 cyklon b
7 sierpnia 2009, 15:51 / piątek
odnośnik

Piatek nie zagra :/
7 sierpnia 2009, 16:01 / piątek
Bajić zagraj mecz zycia :)
7 sierpnia 2009, 16:02 / piątek
1-0 Nowak :)
7 sierpnia 2009, 16:04 / piątek
A i co wazne oficjalna podaje skład w ktorym nie ma Rogalinho
7 sierpnia 2009, 16:04 / piątek
bajic za piatka... not good. chociaz serb bedzie mial okazje udowodnic, ze cos potrafi. miejmy nadzieje, ze sie postara. okazja zycia na mecz zycia hyhy
7 sierpnia 2009, 16:26 / piątek
Bajić to ostatnio dał taką zmianę, że prawie zawału dostałem :D

Pozdro Albin :D
7 sierpnia 2009, 16:34 / piątek
Witam biało-zieloną brać dla tych co nie mają Orange Sport bądz tak jak ja siedzą jeszcze w pracy meczyk na 90 % będzie pod tym linkiem:odnośnik
7 sierpnia 2009, 17:07 / piątek
Ja także jeszcze w robocie ale sercem już w Sosnowcu z chłopakami. Tu jeszcze link na SopCast :

sop://sopcast.soccer-live.com.pl:3912/56947

A MY SWOJE !!!
7 sierpnia 2009, 17:42 / piątek
bajic zamiast piątka :(
7 sierpnia 2009, 17:46 / piątek
sopcast transmisja na kanale 76287 dobrez śmiga
7 sierpnia 2009, 17:51 / piątek
Kurwa jak patrze na tego drewniaka bajicia to mi się rzygać chce...
7 sierpnia 2009, 17:53 / piątek
Jeden!
7 sierpnia 2009, 17:54 / piątek
1-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od początku jadą z kurwami!
7 sierpnia 2009, 17:54 / piątek
gooooooooooooooooooooooooooooooool
7 sierpnia 2009, 17:54 / piątek
dla Marcina Kaczmarka - 100 następnych meczów e oe oczywiście na T29!!
JEEEESSSTTT!!!!!!!! 1-0
7 sierpnia 2009, 17:54 / piątek
GOOOOL KURWAAAAAAAAAAA
7 sierpnia 2009, 17:54 / piątek
GOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!

MARCIN KACZMAREK !!
7 sierpnia 2009, 17:55 / piątek
pieknie sie zaczyna!!! Oby teraz nasi nie odpuscili i pojechali z pejsami do konca i pokazali im ze ich miejsce jest w 1 lidze!!!!
7 sierpnia 2009, 17:55 / piątek
brawo jest dobrze... :)
7 sierpnia 2009, 17:57 / piątek
odnośnik

freedocast.com - ten wybierajcie.
Na sopcascie leci z opoznieniem
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.439