Gdańsk: niedziela, 17 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

ZAMKNIĘTY STADION W ZAWIESZENIU

strona 2/3

5 sierpnia 2009, 10:17 / środa
Duce ma racje - jedynie wychwycenie pijaka i solidne manto mogą zapobiec tego typu zdarzeniom. Chodzenie na skargę do milicji i monitoringu oraz wytykanie paluchem to nie jest zachowanie godne Lechisty.
5 sierpnia 2009, 10:33 / środa
jasne wychwycić palanta...ostatnio na jakimś forum czytałem właśnie o tym problemie.Gostek widział kolesia który rzucił butelką chciał mu lekko ale ręcznie wytłumaczyć w czym problem i co....banda niełykanych kolesiów stanęła w obronie cwaniaczka.Duce...straszysz popcornem,to ja postraszę czymś innym.Jeśli nie da rady zapanować nad pewnymi zachowaniami to Lechia popłynie w kosztach jak cholera nawet Kuchar a ni kredyty nie pomogą :D.Od zawsze biało-zielona wiara była znana z różnego rodzaju "akcji" transparenty,race to właściwie normalne zachowanie na T29.Teraz pytanie o ile można zrezygnować z rac,można wyeliminować debili rzucających butelkami to transparenty tak jak się tego spodziewałem będą solą w oku pzpn.
Pytam się gdzie wolność słowa?Pytam się kto i w jaki sposób interpretuje teksty.
O ile Jebać PZPN jest obraźliwe o ile Zawsze nad wami pierd... śledziami jest obraźliwe to czy jeśli napiszemy na transparencie "PZPN??? ...." będzie to obraźliwe
czy jeśli napiszemy "arka???...." będzie to obraźliwe?
5 sierpnia 2009, 10:42 / środa
jak Was słucham to się zastanawiam, czy na mecz chodzi się w celu rzucania butelkami, czy dopingowania swojej drużyny... porzucajcie się z łaski swojej przed swoim domem, ja sobie nie życzę siedzieć na leśnej kiedy kupiłem karnet a zamkną mi stadion..a jak komuś brak brak szacunku do swojego klubu i do swoich ciężko zarobionych pieniędzy to niech się zastanowi nad zmianą otoczenia, morze na Olimpijską..jesteście wszyscy hardzi że aż strach, jebiecie pzpn, a oni wczoraj pogrozili tylko palcem choć wcale nie musieli. Dzisiaj żeby wyjść na stadionowego bandyte nie trzeba spowodować wojny na trybunach, wystarczy rzucić czymkolwiek na boisko, jeśli tego nie rozumiecie to zostańcie w domu, podkulcie ogony i przejdźcie na przekaz internetowy..a jak wam brakuje rozróby to idźcie sobie do knajpy i pozaczepiajcie tubylców..a wachowiczem nie wiem po co sie zajmować, że prowokuje? bez tego nie ma derbów.. można swoje niezadowolenie pokazać w inny sposób, butelke zostawcie w spokoju..
5 sierpnia 2009, 11:11 / środa
Panowie każdy z zazdrością patrzy jak na Wyspach Brytyjskich siedzi się 2 metry od boiska bez żadnych płotów jak zwierzęta w ZOO, a jest to spowodowane wysokimi karami za właśnie takie wygłupy jak rzucanie różnych gadżetów na murawę lub bezpośrednie bieganie po niej, więc klub stając na wysokości zadania powinien namierzyć gagatka i wymierzyć mu surową sprawiedliwość a wtedy chyba nikt inny już takich akcji robić nie będzie, bynajmniej ja tak uważam,
choć z drugiej strony niewielki sens może mieć moja wypowiedź patrząc na to od drugiej strony czyli płotów nam na T29 nie zdemontują za dobre zachowanie a za 3 lata na stadionie w Letnicy grać i tak będziemy:)
5 sierpnia 2009, 11:40 / środa
Pełne poparcie dla Duce
5 sierpnia 2009, 11:52 / środa
rafcinx - mow za siebie... ja angolom niczego nie zazdroszcze... rzygac mi sie chce jak widze atmosfere ich trybun.

Duce dobrze mowi.
5 sierpnia 2009, 12:01 / środa
Jak na lechu na wiosnę poleciała butla w pucharowym meczu to jakoś nikt nie widział,murawski sam za bandę wyrzucał i jest cacy...
5 sierpnia 2009, 12:02 / środa
Biało Zielony, czytaj ze zrozumieniem proszę,
Nie mam na myśli atmosfery na trybunach tylko fakt, iż nie ma płotów i siedzi się przy samej murawie gdzie można by Lachowicza spokojnie opluć w ryj za podłe zachowanie:)
5 sierpnia 2009, 12:03 / środa
:) pluc mozna i przez plot, a przy angielskim ogrodzeniu na pluciu pewnie by sie nie skonczylo.
5 sierpnia 2009, 12:32 / środa
ja dzis ogladalem mecz Arsenal-Glesgow Rangers i jak zobaczylem tych ludzi na krzeselkach z cola w jednej i hamburgerem w drugiej rece nie wstajacych ze swoich siedzen nawet porzy golu to szczerze ucieszylem sie ze mieszkam w Polsce, nie wiem co lliga chce osiagnac likwidujac pirotechnike, transparenty i ogolnie zorganizowany doping na trybunach, czy im sie wydaje ze bez publicznosci nasze grajki odrazu wyrownaja poziom z liga Angielska, Hiszpanska czy jaka kolwiek inna ?

Dzis tez czytalem w Dzienniku Baltyckim o karze dla Lechii i wypowiadal sie jeden z przedstawicieli klubu ze beda dodatkowe obostrzenia przy kupnie biletu/wchodzeniu na stadion. Miedzy innymi alkomaty(ktore akurat mi nie przeszkadzaja, byleby nie bylo tak ze koles po 1-2 piwach nie moze wejsc bo to juz by byla paranoja) bramki wykrywajace metal(nie wiem po co ale niech sobie beda) i dokladniejsze kontrole robione przez ochroniarzy, oraz tajmnicze "cos jeszcze" wszystko spoko, pytanie tylko po co?

a co do kolesia rzucajacego butelkami/puszkami i cala reszta syfu na murawe. Powinien taki delikwent dostac zakaz stadionowy ale nie od klubu/sadu tylko zwyczajnie gdy go ktos zobaczy na kolejnym meczu niech wyprowadzi za brame i tyle. A napierdalanie kolegi po szalu mija sie z celem jak dla mnie
5 sierpnia 2009, 12:56 / środa
Tak jak juz kiedys ktos napisal na forum:) MY Gdanszczanie mamy bałkańskie zapędy:) instynkt pierowtny panuje nad emocjami i mysleniem:) podsycony alkoholem :) nie ma bata zapanowac nad wszystkimi:) Race beda, transparenty tez beda, sniezki, butelki tez beda:) taka nasza natura:) zamiast walczyc ze soba:) lepiej przekonac do tego centrale:D to tak jakby polakowi zakazac mowiania po polsku:) a tradycji tak szybko sie nie pozbedziemy

Z bananowym pozdrowieniem:)
5 sierpnia 2009, 13:33 / środa
Stokrot88 akurat wtedy amica dostała taką samą karę jak my wczoraj. 1 mecz w zawieszeniu na pół roku. Trudno żeby tego nie było widać skoro zdarzenie zostało wychwycone. Póki co trzeba trzymać kciuki żeby nie odpadł nam mecz zgodowy... bo nie wierzę żeby było zwłaszcza u nas wszystko na wzorowo :)
5 sierpnia 2009, 13:43 / środa
buziek....

jaki brat po szalu? zwykły pijany menel, który przypadkowo zjawił się na Lechii, bo akurat jego koledzy szli albo akurat stało się to modne.
Zresztą jakby miał nawet kolegów Lechistów albo wogóle kolegów, to by go pilnowali żeby nie robił głupot.

Za kapowaniem nie jestem, ale pożądny wpierdol to i owszem.

Druga sprawa przytaczasz nam jakiś sparing Arsenalu z innowiercami z Glasgow.
Podesłać Ci parę obrazków z naszych sparingów?

Proszę, żeby przestali podawać przykład Anglii, którzy tam na porządnym meczu nie byli!!! Nasłuchał się jeden z drugim, że jest tak a nie inaczej i powtarza.

Zaręczam, że są mecze "gorące" i te mniej. Są stadiony bardziej gorące i te mniej. Zresztą tak samo jak u nas.

Ciekaw jestem czy przypadkiem u nas na Odrze nie będzie pikniku i co powiesz wtedy, że na Lechii to jest jeden wielki ch...?
5 sierpnia 2009, 13:46 / środa
Zobaczmy jak sprawe zakazów i stadionowych kolejek rozwiązał górnik łęczna i widzew, który nie dostał biletów na ten mecz.

odnośnik

U nas za akcje tego typu, pewnie zostalibyśmy całkowicie wykluczeni z rozgrywek i chuj wie co jeszcze...
5 sierpnia 2009, 14:11 / środa
Nie piszcie tu kurwa bzdury typu że Lechia się nie potrafi zachować bo to kurwa jest nie prawde. Poraz kolejny podaje przykład poznańskich słowików rzucających butelkami. Jaką kare dostali? Żadnej. A ja się kurwa pytam co ten jebany w dupe delegat robi ? Na palcach dwóch rąk chyba można policzyć wrzuty na arke (i ich na nas) na tym meczu co jest i tak jakimś cudem, żadnych dymów, nic a tu kurwa nikt nie widzi pajaca który prowokuje, sędzia i delegat wzrok w powietrze...Niech zamkną stadion na cały sezon, chuj mnie to rusza bo i tak przyjde na każdy mecz ale przynajmniej nikt nie bedzie tu kurwa szantażował karami za to że ktoś chociaż pierdnie albe za głośno bedzie dopingował...Kara moim zdaniem powinien dostać wachowicz i koleś który rzucił butelką. i na tym zakończyła by się sprawa. Ale nie ma to jak kara za transparenty z pozdrowieniami, pZPN-owskie KURWY!.
5 sierpnia 2009, 14:18 / środa
vid11

Po pierwsze kary wlepia Komisja Ligi przy Ekstraklasie S.A. , więc to nie jest PZPN.
Po drugie jak nam zamkną stadion na cały rok, to Ci gwarantuję, że już nie będziesz miał na co chodzić - no chyba że od nowa na mecze A-klasy.
Po trzecie jak ktoś wyżej napisał, amica dostała dokładnie taką samą karę jak my teraz.

W każdym zdaniu jesteś w błędzie ;-)
5 sierpnia 2009, 14:19 / środa
Jenek, alkomaty i metalowe bramki hehe
a co ta butelka była metalowa ?
jak wejdą alkomaty to pewnie nie mozna bedzie wejść powyżej 0,2 promila
czyli będzie do dupy.

Mr M. napisałeś
Zobaczmy jak sprawe zakazów i stadionowych kolejek rozwiązał górnik łęczna...

kolejki to spowodowały debile z klubu bo nie było przedsprzedaży.

"Klub nie zdecydował się na przedsprzedaż biletów, chociaż aż się o nią prosiło. Zdecydowano się otworzyć trzy stadionowe kasy na półtorej godziny przed meczem. Ba! Nawet tego nie zdołano dopilnować."
5 sierpnia 2009, 14:22 / środa
ja tylko mowie co zobaczylem dzis na europsporcie gdy pokazywali radosc kibicow Arsenalu po zdobyciu bramki, ani jeden czlowiek nie podniosl dupy. A na meczu byl prawie pelny stadion wiec latwo wyciagnac wniosek ze to standardowe zachowanie.

A na T nie widzialem ani jednego takiego meczu ;]
5 sierpnia 2009, 14:23 / środa
zrozumcie wreszcie, im o nas ciszej będzie(odnośnie notesu delegata) tym lepiej i dalej zajdziemy, niech inni będą na świeczniku, niech o innych mówią bandyci. stadion nie jest naszą własnością! nie mamy prawa zarażać klub karami, o którym śpiewamy że go kochamy..zamiast butelki weźcie po 20 serpentyn pewnie tyle samo ważą i rzucajcie na boisko! pamiętam w latach 80-tych na dwa trzy dni przed meczem uparcie ciąłem gazety i pakowałem w siatkę, żeby na wejście i na bramki było!jesteśmy ludźmi nie zwierzętami, oprawa też może być fajna bez opakowań po napojach fruwających nad murawą. pierwszy dobry zwiastun tego co dzieje sie na Lechii był podczas meczu z Wisłą Kraków, kiedy Zimoch i trener Wisły mówili, że czegoś takiego nie widzieli. Następny mecz u nas i butelka w ruch! ludzie którzy działaja na niekorzyść klubu, obojętnie czy to po piknikowsku czy fanatycznie niech się trzymają z dala od stadionu na Traugutta! nie po to czekałem tyle lat, na ekstraklasę, żeby przez drani zabraniali mi tam wchodzić!
5 sierpnia 2009, 14:25 / środa
Proponuje spojrzeć szerzej na sprawę. Chodzi o pacyfikację całego ruchu kibicowskiego. Jest to cześć szerszej akcji pacyfikowania grup społecznie niewygodnych dla lewackiej międzynarodoówki i nie ma co szczytować, że Arka dostała albo dostałaby mniej. Rzecz jest poważniejsza. Nie będzie atmosfery bo społeczniaki jej nie stworzą więc ciekawe kim wypełnią stadiony budowane na Euro. Chociaż może jeśli ten kto ma zarobić zarobi na tych całych mistrzostwach to cel najważniejszy zostanie osiągnięty.
5 sierpnia 2009, 14:54 / środa
A najgorsze jest to jak szybko i jak łatwo udaje im się zmieniać mentalność kibiców. Zaledwie kilka wpisów odbiega od pomysłów sprzedawania na psiarnie/ochrone, wychwytywania przez monitoring etc.Przypuszczam, że jeszcze 2-3 lata temu proporcje byłyby zupełnie odwrotne. I można iść dalej tą drogą- posłusznie podporządkowywać się każdej, najdebilniejszej decyzji pzpn czy ekstraklasy i siedzieć jak mysz pod miotłą. Tylko zadajmy sobie pytanie do czego to doprowadzi? Zanim przeniesiemy się na Letniewo pewnie +/- 80%, nazwijmy to prawdziwych kibiców (niech se każdy sam odpowie kim wg niego takowy jest) będzie na zakazach a nieliczni ocaleni będą systematycznie sprzedawani milicji bo nie zajmą krzesełka wyznaczonego przy zakupie biletu. A klub niech se gra nawet w lidze mistrzów, tylko czy to dalej bedzie Nasza Lechia? Bo moja już z pewnością nie.

Więc apeluję, żeby sie każdy dobrze zastanowił zanim zaproponuję sprzedać "kolege" stojącego obok, czy z entuzjazmem przywita pomysł o stadionowym monitoringu/ alkomatach/ wykrywaczach metalu itd.

Heil Lechia!!

PS. żeby nie było, że popieram rzucanie butelkami, moj post odnosi się do reakcji na to zdarzenie większości tu piszących.
5 sierpnia 2009, 14:59 / środa
A ja wam mowię ze skończy sie rzucanie butelek, jak wyłapany delikwent dostanie te 20 tys. kary do zapłaty, a tak póki co bedzie po staremu co runde jeden mecz na Leśnej. I nie rozumiem tych , którzy bronią"anominowosci" tego sk.... , który "zabrał" Lechii tyle kasy, a kibicom (najprawdopodobniej) przyjemnosc oglądania 1 meczu (kolejne grube tysiaki straty klubu).

ps. na Letnicy nie bedzie trybuny Leśnej...

Tylko LECHIA!
5 sierpnia 2009, 15:01 / środa
dobra konczac wywody z mojej strony 2 rzeczy:

Owszem to Ekstraklasa naklada kary, ale na podstawie sprawozdania delegata PZPN

A kiedys skonczy sie to tak, ze czesc kibicow zrobi to co Zyleta w 93 roku i moze sie dziadki opamietaja
5 sierpnia 2009, 15:04 / środa
A moim zdaniem zle nalozyli te zawiasy. Powinno byc tak: zawiasy na 3 miechy pod warunkiem ze klub identyfikuje sprawce rzucenia butelka i wymierzy mu zakaz stadionowy. Jak po 3 miesiacach zakazu nie bedzie to automatyczne odwieszenie kary.
Wisle sie udalo znalezc tego co rzucil nozem w jakiegos wlocha wiec kazdego da sie znalezc. Teraz jest monitoring wiec powinno byc latwiej.
A race powinny byc legalne ale to juz inna bajka (UEFA/FIFA itd)
5 sierpnia 2009, 15:11 / środa
Skrytożerca - 100% poparcia
Cygnus - tu nie chodzi już nawet o tą butelkę, chodzi o zakazy, które z roku na rok stają się coraz bardziej chore. Jeśli kibice wszystkich klubów nie zaczną współpracować i nie dojdzie do skutku jakiś ogólnopolski protest, to mogę się założyć że za 3-4 lata zakażą nam w ogóle wieszać flagi. Kilka lat później nie będziemy już mogli dopingować i wstawać z miejsc. I tak dalej, aż doprowadzą ruch kibicowski do całkowitego upadku.
5 sierpnia 2009, 15:12 / środa
Krisblu2 nie porównuj rzutu nożem w głowę do rzutu butelka która nikomu krzywdy nie zrobiła. i chyba nawet nie doleciała na murawę ?
5 sierpnia 2009, 15:15 / środa
Racja Skrytozerca choc to nie tak bardzo mentalnosc kibicow sie zmienia co po prostu do glosu dochodza ci, ktorzy na Lechie juz z ta nowa mentalnoscia przyszli w ostatnim czasie.
5 sierpnia 2009, 15:30 / środa
Pinochet:
"Krisblu2 nie porównuj rzutu nożem w głowę do rzutu butelka która nikomu krzywdy nie zrobiła. i chyba nawet nie doleciała na murawę ?"

A niby czemu nie porownywac? Przypomnij sobie jaka kare dostala Wisla i jaka ten koles (6,5 roku)

A i tak na msze trzeba dac ze ten pijany debil nie trafil ta butelka.
5 sierpnia 2009, 15:53 / środa
gościa wyłapać i samemu go pokarać bez monitoringów i psiarni - brudy prać we własnym domu i wszystko. a swoją drogą - krisbul:
1.) kara za butelkę - 20 tys.
2.) sektor leśny - 3 browary
3.) rozjebany łeb lachowicza - bezcenne!!
5 sierpnia 2009, 16:23 / środa
BRUDY PIERZMY WE WŁASNYM GRONIE !!!

Kary finansowe nałożone na klub za "nieodpowiednie" zachowanie kibiców finansujmy sami !!!

Propozycja:
Od przyszłej rundy do cen karnetów i biletów doliczać "wpłatę celową" przekazywaną Lwom Północy (np. 10% wartości karnetu lub biletu). Lwy - z tego funduszu - pokrywać będą kary.

Nie łudźmy się, że spokorniejemy i zapanuje Anglia na T29.
Race, oprawy, pozdrowienia, ubliżanie kosom pozostanie - wszystkich to rajcuje, tak było i niech tak pozostanie, więc niech wszyscy w tym partycupują.

A jeżeli - przez przypadek - na koniec sezonu w tej puli pozostanie jednak jakaś kaska, Lwy będą mogły w podzięce za kulturalny doping przeznaczyć ją np. na skromny gadżet podpięty do następnosezonowego karnetu i pierwszomeczowego biletu.
5 sierpnia 2009, 16:24 / środa
dord...pełne poparcie dla racji , które przedstawiasz;
z przyjemnością czyta się posty, które są sensowne i logicze.
żeby tak jeszcze niektórzy nad nimi trochę dłużej pomyśleli...
5 sierpnia 2009, 16:32 / środa
Komisja to jest jedna wielka sciema za butelke rozumiem mozna ukarac ale kurwa bez przesady ale za transparamenty i za race to jest kurwa przesada . tak jak pisaly koledzy wyzej trzeba bedzie sie kiedys zorganizowac i razem zaprotestowac przeciw chorym wymysłom komisji
5 sierpnia 2009, 16:58 / środa
Duce i skrytożerca pełne poparcie !! Lechia była zawsze daleka od puszczania z ucha na wiadome służby....... Wiadomo, że ludzie się najebią i wariują i robią głupie rzeczy. Na stadionie u Nas jest tego za dużo. Jedyne co było dobre to to że nie zalegalizowania sprzedawania alkoholu na stadionach, bo widać teraz co on robi. Gościu który rzuciłeś obyś zdawał sobie sprawę jak wytrzeźwiałeś.......
Napewno spiker będzie przypominał o tym wszystkim oraz przez nagłośnienie z gniazda również jak wszyscy powinni się zachowywać !!!! Zobaczymy jak to będzie ale oby nie było cięzko z gościnami.

Co do rac race nie wszędzie są zakazane. Bodajże w Danii race są zalegalizowane.
5 sierpnia 2009, 18:09 / środa
Jak rozumiem od przyszłego meczu wszyscy koledzy po szalu będą mieć oczy do okoła głowy. I tak:

- liść dla kolegi, który próbuje odpalić race - 5ptk
- podpalenie kolegi jego własną racą - 10ptk
- zrobienie zdjęcia koledze z płonącą racą - 15ptk
- zrobienie zdjęcia i wyprowadzenie do milicji/ochrony - 25ptk

Jakby trafił to sam się chętnie na kare dorzuce, a tak to niech połowe gościu płaci. To były derby i jakby dostał w rybi łeb to by się nauczył, że pod płot się nie podbiega.
5 sierpnia 2009, 18:13 / środa
krew mnie zalewa kiedy czytam "przemyslenia" skrytożercy......wyobraź sobie, że poza tą 12tysięczna widownią obecna co mecz na Lechii jest jeszcze dwukrotnie większa, która chciała by przyjśc na stadion(ew. pościgać sie po bilet), ale ma jeden problem..po prostu sie boi..albo zeby było mniej obrazowo, wychodzi z racjonalnego założenia, że nie będzie sie angażować jak dwadzieścia-trzydzieści lat temu emocjonalnie w Lechie i wybiera hokeja żużel albo...działkę..ludzie! co wy wiecie o starych prawdziwych kibicach, pogardliwie nazywanych przez niektórych z Was piknikami! gówno wiecie! nic! Lechia nie była i nie jest niczyja własnością! Lechia to tradycja, sposób na życie, wyrastanie od maleńkości, miejsce dla jednych odpoczynku i relaksu po pracy, dla innych wagarów jeszcze dla innych celem samym w sobie. Lechia jest jak ukochana kobieta, ciagle sie o niej mysli, wydaje na nią pieniądze, tam sie poznaje nowych ludzi. Bardziej zaangazowanych w ruch kibicowski łącza też wyjazdy. Prawdziwy kibic nie pieje że jeździ tu i tam, 10 razy na arce 20 na legii, jego twarz sie poznaje choc nie zna z imienia. Dlaczego wystawiac sie pod pręgierz pzpnowskiej bandy, dac im poszaleć? kto śmie mówić o tym ze kolege sie sprzedaje podczas gdy "kolega" traktuje Lechie jak dziwke z której wydusza sie pieniądze i łaja karami! czy za zabicie człowieka autem po pijaku wymówka jest to że nie panujesz nad kierownica bo jestes pijany?opamiętajcie sie niektórzy! nikt z meczu Lechi nie chce zrobic festynu folklorystycznego o to bądźcie spokojni, niech nam zazdroszcza i o nas mówią nie przez pryzmat butelki ale wyniku sportowego i najlepszego ruchu kibicowskiego w Polsce.
5 sierpnia 2009, 18:53 / środa
@cienio

1. delegat decyduje chyba kto i co dostanie...
2. to nie ma nic do rzeczy
3. amica nie dostała żadnej kary za butelki! tego jestem w 100% pewien.
5 sierpnia 2009, 18:56 / środa
kosiarz - czyli dlatego, ze ci "prawdziwi Lechisci" sie boja przyjsc na stadion (swoja droga argumentacja jak z gazety wybiorczej) powinnismy zaakceptowac strzelanie z ucha, podpierdalanie na psiarnie i cale to konfidenckie gowno? Powinnismy zaakceptowac to, ze probuja nam z trybun teatr zrobic? Szczerze Ci powiem, ze nie wiem gdzie osoby o ktorych piszesz zaangazowaly sie emocjonalnie w Lechie 20-30 lat temu, ale raczej nie na stadionie Lechii.
5 sierpnia 2009, 19:09 / środa
biało zielony, zostawie to bez komentarza...oni są wszędzie. a jesli juz poruszyłeś temat wyborczej, to powiem Ci ze nie musieli by pisać dniówki po nocach wystarczy, zeby wykleili kilka Waszych "pieprznietych" wpisów i maja gotowy artykuł "o Lechii"..nie bedę się śinał w dyskusji..gdybyś miał chociaz troche racji, to bym Ci ja przyznał..ale nie masz..

p.s.

a propos wyklejanki prasowej, tak mi sie pisząc przypomniało, niedawno zaraz chyba przed zakończeniem poprzedniego sezonu, na portalu chyna "naszemiasto" dziennikarze zacytowali jednego z "internautów", który cytujac nasze fora obsmarował Lechie i wszystko dookola niej gównem. Jak to Was wtedy zbulwersowało..rany..teraz wystarczy wejść na ten wątek i zrobic to samo..zapewniam, że są tacy, którzy czuwają żeby Lechi noga sie powinęła..zatem "miłego komentowania" i ochrony dla czubów, bardzo medialnych ostatnio..
5 sierpnia 2009, 19:22 / środa
kosiarz - no jak ja nie mam racji ze chuj w dupe konfidentom i strzelaniu z ucha to ja z Toba rozmawiac tez juz nie mam zamiaru.
5 sierpnia 2009, 19:23 / środa
"wyobraź sobie, że poza tą 12tysięczna widownią obecna co mecz na Lechii jest jeszcze dwukrotnie większa, która chciała by przyjśc na stadion(ew. pościgać sie po bilet), ale ma jeden problem..po prostu sie boi.."

A ma się czego bać? Obaj dobrze wiemy, że nie.
Rozumiem, że gdybyś wiedział kto rzucił tę butelke to jeszcze tego samego dnia zagoniłbyś na milicje? Bo jeżeli tak to rzeczywiście nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji.
5 sierpnia 2009, 19:36 / środa
Jasne ludzie, poproście klub o nagranie i szybko na policje, będziecie bohatereami i dostaniecie medal...
Kurde no ogarnijmy się, butelka została rzucona , trudno stało się. Też mi się to nie podoba, ale sami powinniśmy dopilnować by w tej społeczności, którą tworzymy na stadionie wszyscy znali granice. Nie ma co się pałować bo nie pierwszy i nie ostatni raz dostaliśmy kare. ;)

Leśna wita ! ;)
5 sierpnia 2009, 20:00 / środa
Głosujemy na oprawe z derbów
odnośnik
Lechia Gdańsk!
5 sierpnia 2009, 21:07 / środa
z pozdrowieniami dla pzpn !! odnośnik
5 sierpnia 2009, 22:09 / środa
5 sierpnia 2009, 22:22 / środa
Niektóre wpisy zalatują prawie nawoływaniem do konfidenctwa. Wiem, to ostre stwierdzenie ale weźcie się ludzie zastanówcie kim my jesteśmy? Bo chyba nie jakimiś świętoszkami z siatkówki. Ok, rzucenie butelki szkodzi nam i klubowi ale chyba pare klapsów od swoich wystarczy zamiast tego co proponujecie tz. procesy, kary pieniężne, zakazy - jak chcesz takich rzeczy dla tego najebanego kibica to jest to dla mnie prawie jak pokazywanie palcem milicji "to on". Ta niepotrzebna butelka i wpisy pokazują jak wielu jest u nas społeczniaków, którzy swoją poprawnością polityczną zapluwają monitory i to forum. Myślicie, że jak w swoich wpisach użyjecie słów "dobro klubu, dobro Lechii" to już możecie wydawać wyroki na kogoś. A ja myśle że te słowa piszecie tylko po to żeby nikt się nie przyjebał do waszych zasranych wypocin. Jak to czytam to od razu czuje że pisze osoba kompletnie "nie w temacie". Dobra, teraz możecie się srać do mnie że: ooo wielki kumaty się znalazł albo zainwestuj w słownik ortograficzny itp. itd.
5 sierpnia 2009, 22:42 / środa
5 sierpnia 2009, 22:42 / środa
Jest jeszcze inny sposób karania :
odnośnik
5 sierpnia 2009, 23:03 / środa
Uważam że My Wszyscy Lechiśći wychowani na Traugutta mamy pewne zasady.
I nie rozumiem tu argumentów konfidenctwa i monitoringu.
Jak ktoś wyżej ładnie napisał-brudy powinniśmy prać we własnym gronie,a kary które otrzyma klub solidarnie płacić-wszyscy.Metoda może być różna:zrzuta,dodatkowa kasa do następnego biletu czy tzw cegiełki.
A debilek który rzuci butelką powinien dostać od razu w pizdeczkę.Jak jest taki kozak to niech zapierdala przez pół Polski po jakiś zasyfiałych hanysowach,pyrlandiach i innych "stolycach" i tam nadstawia mordę za nasz BKS a nie strzela wszystkim biało-zielonym braciom samobója.
A zachowanie żeby debilka wyłapać i zaprowadzić do ochrony lub milicji jest na prawdę nie godne Lechisty.Takie społeczniactwo to może na olimpijskiej by przeszło.
Społeczniactwo jak te co dostawało zegarki od fajbusiewicza.
5 sierpnia 2009, 23:08 / środa
SMIERC KONFIDENTOM odnośnik
5 sierpnia 2009, 23:23 / środa
wg mnie do konca tego sezonu ,góra do końca nastepnego i bedzie u nas druga Anglia na trybunach,wczoraj zakazali jednego,jutro drugiego,pojutrze trzeciego,aż w końcu rozpierdola caly ruch kibicowski,najgorsze ze nic nie mozna zrobić.Co oni z nami zrobili :( dobrze,że zostana chociaz wspomnienia wspaniałych lat 90 tego mi kurwy nie zabiora
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.280