Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

ZAMKNIĘTY STADION W ZAWIESZENIU

strona 3/3

5 sierpnia 2009, 23:58 / środa
Parę gorących odczuć na temat wpisów ; pozwalam się nie zgodzić z opinią starego Lechisty "kosiarz' , nie byliśmy święci . Lee ok myślę że taka postawa odzwierciedla Nasze poglądy na ruch kibicowski . Mógłbym dużo na ten temat ale jestem "stary" ,( ale niepokorny) !
6 sierpnia 2009, 00:49 / czwartek
Ordynarna kserówa, ale niedługo będzie dotyczyła nas i naszych zapatrywań.
Może już warto zacząć się uczyć. W sam raz na Sektor Leśny.

Dobrze to wiemy i wy też wiecie,
że my będziemy, a wy zdechniecie.
Lato ty szmato i twoje świnie,
kara skurwiele was nie ominie.

Jebać PZPN, jebać PZPN, jebać PZPN, jebać PZPN.

Lato i spółka - nas nie zniszczycie,
prędzej ze stołków się spierdolicie.
Wasze kurestwo dobrze jest znane,
a wasze matki w dupę jebane.

Za to co kurwy nam zrobiłyście,
będziecie wisieć to oczywiste.
I nikt was w Gdańsku nie pożałuje
z PZPN-u jebane chuje.

6 sierpnia 2009, 01:24 / czwartek
najprościej do nauki będą miały rybie głowy bo już jedną ksero tego mają, a że lubią kopiować to będą mieć kolejna :) tyle że pewnie pozmieniają co nie co i wyjdzie że przyjacielem Grzesio jest :) sądzę jednak że można by się tego nauczyć mimo wszystko, bo już tych powodów nam tyle dali i z pewnością będą jeszcze dawać że prędzej czy później BhF poleci na nie jednym stadionie
6 sierpnia 2009, 02:14 / czwartek
taki maly off topic...
od jakiegos czasu zastanawiam sie jak wiekszosc z Was zapewne co dalej,jak to bedzie wygladac w przyszlosci,do czego to zmierza itp.
odpowiedz chyba wszyscy znamy...stadiony a'la anglia.
zabija cala kibicowska wiez,patriotyzm i szczere oddanie-dla zysku i pelnej frekwencji karnetowcow z dobrych domow ktorzy w spokoju ogladna widowisko sportowe i grzecznie rozejda sie do domku...lezka sie w oku kreci na samo wspomnienie dawnych lat zarowno pod wzgledem klimatu jak i braku kontroli...
ale tak sobie mysle ze Lechie extraklasowa zawsze bede mial w sercu co nie stoi na przeszkodzie by odwiedzac boiska A,B klasowe na ktorych za chuja wafla nie zainstaluja monitoringu i wszystkich tych popierdolonych wynalazkow a na ktorych bedzie mozna poczuc ten stary klimat i trzymajac race smiac sie w oczy sedziemu przy okazji posmakowac"innych"atrakcji.tak wiec na baltic bedzie szoł,serpentynki,piwko i hamburgery ale gdzies tam dalej w nizszych ligach zycie bedzie dalej pisac swoje scenariusze jeszcze przez wiele lat.
6 sierpnia 2009, 08:20 / czwartek
davidg75 - w 4-tej lidze też nie ma monitoringu - masz tam Lechię II
MarekM - z tymi matkami to chyba przesada.
6 sierpnia 2009, 10:23 / czwartek
możecie się wściekać, wyzywać od konfidentów..też miałem 20 lat też byłem narwany, ale wolę wyrzucić ze stadionu pijanego gnoja co rzucił butelką niż go chronić..to jest dopiero szczyt głupoty, ale żeby było śmieszniej chroni się go bo "zarobił" dla Lechii wyrok tak?..tacy z Was kibice..nikt nie chce tu nikogo podpierdalać, ale wyeliminować szajbusów rzucających czymkolwiek, lub robiących klubowi pod górę, dających pożywkę takiej "gw" i ludziom, którym kością w gardle Lechia stoi.
6 sierpnia 2009, 15:32 / czwartek
Uprzejmie donoszę...

Dajcie czlowiekowi spokoj.Gdybym dorzucil z zegara tez bym tak zrobil, bo Wachowicz z tej radosci chyba pomylil kibicow, co niemalo podkurwilo niejednego z nas.Prowokator.

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie nastepny mecz w Gdańsku jest 16 sierpnia o 18:45!

Jebac delegata.
6 sierpnia 2009, 15:33 / czwartek
Cała Polska i moi znajomi wiedzą jak wielką miłością, pałają działacze tzw. ,,Polskiego'' ZPN do Bastionu Prawicy, Lechii Gdańsk - gdzie powstał fenomen,,biało-zielonej solidarności''.

Otóź, betonowi działacze dla dobra rozwoju polskiej piłki noźnej, w czynie społecznym zamkną nam stadion T29 na najprawdopodobniej mecz ze Sląskiem Wrocław lub Wisłą Kraków.

Ugościmy godnie nasze zgody na T29 i Trybunie Leśnej.

A My swoje ...........!!!!
6 sierpnia 2009, 16:31 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 sierpnia 2009, 19:29 / czwartek
Dlaczego nazwy naszych zgód piszesz małą literą?
6 sierpnia 2009, 19:41 / czwartek
mam wrażenie że forum w części opanowała banda prostaków, dla których szczytem marzeń jest kibicowanie z trybuny leśnej..to jest dla nich esencja kibicowskich możliwości..kiedyś w przerwie meczu strzelało sie karne..teraz proponuję dla tych "wielu krzykaczy" rzut butelką..najlepiej w okolice swojej głowy.
6 sierpnia 2009, 20:45 / czwartek
Czytać się tego nie da!!! Banda konfidentów! Rzucił chłop i stało się. A nie od razu na policje z monitoringiem biec! Zastanówcie się troche co wypisujecie! Banda debili!!!
6 sierpnia 2009, 21:13 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 sierpnia 2009, 22:47 / czwartek
Apeluję do Zarządu! Postawić krzesełka na leśnym....przydadzą się. Problem z bani.
6 sierpnia 2009, 23:16 / czwartek
kosiarz nazywasz nas bandą prostaków, którzy marzą o trybunie leśnej? Gdyby było tak jak myślisz to na ostatnim meczu poleciało by tysiące butelek. Przyznaj że masz gdzieś nasze zasady i tradycje bo nigdy w tym nie siedziałeś. Jako prostak z leśnej (bo tak skwitowałeś mnie i wielu innych Lechistów) uważam że interesuje cie tylko mecz i święty spokój wokól własnej dupy. Gdzieś masz solidarność z kolegami w tych samych barwach ale tu głośno krzyczysz "TYLKO LECHIA". Wolę być prostakiem z leśnej po twojemu niż internetowym latlerkiem, który tylko zza płota ujada że mu inni zakłócają wewnętrzną harmonię na trybunach. Widzisz, to że taka stadionowa Anglia jest dla ciebie wzorem do naśladowania to nie znaczy że tak ma być na Lechii bo akurat ta kolebka kibicowania umarła jako pierwsza. Paradoks co? Kiedyś wzór dzisiaj ostrzeżenie (dla nas nie dla ciebie). Jest na tym forum dużo starszych stażem osób (podobno jak ty???) i aż dziwie się że nie grzmią jak czytają ciebie i podobnych tobie. Kurwa! Boruty były, są i będą na Lechii. Ktoś może 10 lat fanatycznie dopingować i ten jeden raz nie zapanować nad sobą po pijaku. I co? Ja bym dał lekko "do zrozumienia" a ty byś na psy sprzedał?
7 sierpnia 2009, 00:30 / piątek
Wszystko rozbija się o jednego pedała co biegał po boisku z butelką i to on powinien dostać ze spacerowego !
7 sierpnia 2009, 06:07 / piątek
Lee pełen szacun dla Ciebie chłopie!!! Oby więcej takich Lechistów a nie pedalstwa jakiegoś spod znaku"kibic z trąbką i kapeluszem"...
7 sierpnia 2009, 06:54 / piątek
no to jak za borute uwazacie tchurzliwe rzucenie butelka wiedzac ze jest sie anonimowym i brak odwagi by potem pojsc i wziac to na siebie to niekiepsko. Czyli jak porysuje komus auto to juz jestem bohaterem ?
7 sierpnia 2009, 07:01 / piątek
a i zeby bylo jasne ja nie uwazam za odpowiednie sprzedawanie kolesia na psy czy do ochrony, moim skromnym zdaniem sami powinnismy go wypierdolic ze stadionu. Ale jak ktos mi pisze ze facet dobrze zrobil rzucajac ta butelke bo potrzymuje tradycje kibicowskie to robi mi sie mdlo, nie wiem jaka to tradycja kaze zza plecow kolegow rzucac czymkolwiek na murawe. No ale moze ja nie jestem kibicem i nie znam tradycji, moze ze mnie zwykly piknik ktory dba by dookola mojej dupy byl spokoj
7 sierpnia 2009, 08:28 / piątek
jak derby będą teraz w gdyni to jak będzie wyjazd zapierdolmy my teraz butlą w boisko i niech się bezdomni też żrą między sobą i będzie spokój. stało się i chuj. pamiętam jak jeszcze był młyn na lewo od balkonu na prostej albo od smolucha na łuku, a goście siadali przy tunelu i nikt nie pierdolił, że jakieś butelki czy coś tam. jak są prawdziwi kibice to nie ma bata żeby coś się czasem nie wysrało tyle że czasami ktoś najpierw zadziała a potem pomyśli. powinien zostać pokarany ale między nami a nie jakieś gazety, donosy czy chuj wie co. Wszyscy na mecz z wodzisławiem póki co i koniec tematu.
7 sierpnia 2009, 09:17 / piątek
Przecież dorsze od grudnia będą grali w Bydgoszczy najprawdopodobniej...Więc o jakich derbach mówisz? Lechia proponowała im zamiane ale wiadomo śledzie to uparte i złośliwe kurwy więc...
7 sierpnia 2009, 09:20 / piątek
Wywrotowiec i Lee z was tacy kibice obrońcy tradycji jak z menela stróż budki z piwem..Fanatyzm na Lechii - TAK, chuligaństwo - NIE! niepodoba się coś?
7 sierpnia 2009, 10:41 / piątek
Kurwa dord skończ już. Oni mają swoje spojrzenie Ty swoje i tyle...
Wszyscy się zgodzimy, że butelka nie powinna być rzucana ale chuj nie ma co srać pod siebie teraz, stało się...
7 sierpnia 2009, 11:29 / piątek
dord - na meczu podejdz i spytaj czy sie cos podoba czy nie, a nie sie tu kurwa na necie spinasz... Na necie wszyscy szczekaja, a na stadionie leb spuszczony i wzrok wbity w resztke musztardy na tacce po gietej. Fanatyzm tak, chuliganstwo nie? A gdzie podstawa czyli honor? Tego brak i przez to kurwa hamulec reczny was usypia w dwie sekundy. A jak wrog na wlasnym stadionie z plotem chce wyjsc z wlasnego sektora to pale byscie kurwa najlepiej milicjantom zrobili, zeby tylko was ochronili. A pozniej to juz oczywiscie przekumaci mozecie sobie krzyknac: "zostaw kibica...".
Nie jeden widzial na pewno rzucajacego butelka ale jakos nikt na stadionie nie zareagowal. Lisc nie polecial na otrzezwienie. Tylko szmata bije brata? Jak zaczynalem jezdzic na mecze przy kazdej awanturze bylo mowione przez starych: Kto spierdala ten ma wpierdol. I nikt nie mowil, ze tylko szmata bije brata. Bo tylko szmata zostawia brata. Ale co wy kurwa mozecie wiedziec jak wy chcecie braci zaganiac.
7 sierpnia 2009, 11:58 / piątek
słuchaj no ważniaku, ty jesteś brat po szalu czy po promilu, honor ma ten kto ma rozum, nie skichaj się ze swoim honorem, honor to miał mój dziadek który volkslisty nie podpisał i miał mój wujek, którego w lasach za Polske ubecy rozstrzelali, twój honor to kilkudziesieciu młokosów zamkniętych w klatce dla przyjezdnych, sory to twój wróg! a najlepszych psychiatrów mają w szpit. Mar. Wojennej..masz jeszcze jakiś sens w życiu? na Lechii jest ochrona, możesz sie dołączyć..
7 sierpnia 2009, 12:31 / piątek
nie interesuje mnie w jakim szpitalu cie ostatnio leczyli... a dziadek z wujkiem to sie musza wstydzic albo w grobie przerwacac, ze cala ta ich bohaterska postawa psu na bude sie zdala skoro z ciebie taka parowa wyrosla.
7 sierpnia 2009, 13:54 / piątek
Sorry gosciu, to moze zrob zrzutke i zaplac te 20 tysiecy za Lechie skoro taki anty jestes.
10 sierpnia 2009, 23:04 / poniedziałek
10 sierpnia 2009, 23:29 / poniedziałek
jedno jest pewne to forum nam chluby nie przynosi a jest znane w calej Polsce juz
10 sierpnia 2009, 23:48 / poniedziałek
"...a na stadionie leb spuszczony i wzrok wbity w resztke musztardy na tacce po gietej." tekst roku kurwa :-)
11 sierpnia 2009, 00:15 / wtorek
z tabeli wynika ze mamy miejsce gwarantujące puchary
11 sierpnia 2009, 00:21 / wtorek
nie wierze ci..
11 sierpnia 2009, 00:31 / wtorek
tak poza tematem, to ciekawe na co idą te pieniądze z nałożonych kar
11 sierpnia 2009, 00:43 / wtorek
na budowe dróg pewnie
11 sierpnia 2009, 00:46 / wtorek
Pieniądze z kar częściowo idą na szkolenie młodych (np. zakupienie piłek i butów do młodej e-klasy) a reszta pewnie do jakiegoś fuduszu wspierającego prezesów e-klasy ;p
11 sierpnia 2009, 00:48 / wtorek
z tego co się pajace zarzekają to niby na szkolenie młodzieży, ale raczej bliżej prawdy jest że na podwyżki pensji dla Grzesia i reszty złodziei
11 sierpnia 2009, 01:00 / wtorek
sumując kwoty z tabeli to chyba kształcimy mnóstwo piłkarskich gwiazd
11 sierpnia 2009, 07:31 / wtorek
jeszcze pensja dla laty..
11 sierpnia 2009, 08:00 / wtorek
Ciekawe co da wykrywacz metalu? Nikt nie rzuci kluczykami od fury?

Spójrzcie na dół tabeli kar.
Śląsk Wrocław - 0 kar
zresztą Wisłą - miałą 1 karę

Czyli jakoś można pogodzić jedno z drugim, bo chyba nikt tu nie twierdzi , ze na Reymonta czy Oporowskiej jest doping w angielskim stylu.

I nie chodzi mi o to zeby pochylać głowę nad nowymi wymysłami pzpn-u, tylko o znalezienie kompromisowego wyjścia, które widac dziala u naszch przyjaciół.
15 sierpnia 2009, 23:28 / sobota
Komisja Ligi ukarała klub Zagłębie Lubin w związku z zajściami podczas meczu 2. Kolejki Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Wisła Kraków - czytamy komunikat na oficjalnej stronie Ekstraklasy S.A. Na Zagłębie została nałożona kara w wysokości siedmiu tysięcy złotych w związku z zajściami jaki miały miejsce w meczu drugiej kolejki, przeciwko Wiśle Kraków. Jak czytamy na stronie Ekstraklasy, chodzi o rzucanie na płytę boiska niebezpiecznych przedmiotów oraz wniesienie i odpalenie przez fanów "Miedziowych" środków pirotechnicznych. <== www.kibice.net

I jak tu sie nie wkurwić kiedy my za niemal to samo dostajemy kare zamkniecia stadionu w zawieszeniu i 20 tys o ile sie nie myle ?!
16 sierpnia 2009, 00:05 / niedziela
Jak widać są równi i równiejsi ;)
Nic nie poradzisz...
16 sierpnia 2009, 05:17 / niedziela
Spanek - a to nowosc jakas? zawsze tak bylo.... Kopa w dupe i usmiech od ucha do ucha!...

Pamietacie jak w meczu z Pogonia wyjscie z sektora bylo? (tak na mietko poszlo :D)... wtedy zrozumialem znaczenie slowa: konsternacja :D
16 sierpnia 2009, 15:11 / niedziela
Spanek, no jak tu się nie wkurwić? tylko, że my dostajemy juz za recydywe, z nami zaczynają od górnego C..jeżeli na derbach Łodzi nie widziałem żadnych rac(chociaż smarowali sie trochę kibole), i mieli udaną uważam oprawę to i my dwa razy możemy..a szaliki zawsze można skopcić za stadionem..porzucac też się za stadionem można jak kto wytrzymać nie może..życzę fanatycznego dopingu tuzina goli i rewelacyjnych humorów po meczu!
19 września 2009, 12:31 / sobota
Podczas meczu z Wisełką została odpalona raca w sektorze oficjalnie zajmowanym przez Wiślaków, jak myślicie co na to leśne dziadki??
19 września 2009, 14:16 / sobota
rafcinx poczytaj trochę na stronie głównej: odnośnik
19 września 2009, 17:49 / sobota
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.300