Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław 2009-08-16 godz. 18:45

strona 1/8

1 2 3 4 5 6 7 8
7 sierpnia 2009, 22:38 / piątek
W niedziele wszyscy na stadion i głośnym dopingiem pomoc naszym w powtórzeniu dzisiejszego wyniku...

ps. Proponuje by w chwili wyjscia na rozgrzewkie wypelnic stadion gromkim "DZIEKUJEMY!" bo jest za co ;]
7 sierpnia 2009, 22:53 / piątek
ja podziekuje! Liczę na zwyciestwo w tym meczu a wtedy bedzie juz naprawde pięknie!!!
Jak juz pisalem obstawiam 3 bramy Lukjanovsa! Lechia- Odra 3:1 , bo głupiej straconej bramy nie unikniemy...

TYLKO LECHIA!
7 sierpnia 2009, 23:31 / piątek
o ile sie niemyle to mamy zakaz na jeden mecz
7 sierpnia 2009, 23:32 / piątek
ale w zawieszeniu:)
7 sierpnia 2009, 23:33 / piątek
mylisz sie
7 sierpnia 2009, 23:33 / piątek
mylisz się
7 sierpnia 2009, 23:39 / piątek
:)dzieki 4-1 bedzie i potej kolejce dalej lidera bedziemy mieli
7 sierpnia 2009, 23:44 / piątek
Lechia-Osowa2
Nie wyglada lepiej ?
Lub :
Lechista z Osowy.
8 sierpnia 2009, 00:18 / sobota
w poprzednim meczu typowałem 4-0 dla Lechii - bilans się zgadza

Z odrą stawiam skromne 3:0
KURAKu !!!! {cyt.,,Mimo wszystko ja bede zadowolony z remisu''}
weś sobie poniższą maksymę śpiewaną od długiego czasu przez Biało-Zielonych :

--- Lechijkoooo tylko zwicięstwo, Lechijko tylko zwycięstwo ---

dobrze , że takie Kuraki to rzadkie okazy bo by spiewały:

--- Lechijko nie tylko zwycięstwo, Lechijko może być remis ---
8 sierpnia 2009, 00:21 / sobota
zegar - znowu pijesz! :)

kurwa to jest niesamowite... ogladam po raz setny bramki i skroty, a moja "kolezanka" patrzy na mnie ze zdziwieniem, ze lzy mi po policzkach leca... ale co ona kurwa moze wiedziec.
8 sierpnia 2009, 00:23 / sobota
w sumie to nie ten temat, ale co tam.. nikt mnie na alkomacie nie sprawdzal przed wejsciem na forum.... jeszcze :D
8 sierpnia 2009, 01:41 / sobota
BiaIo Zielony ja i moi przyjaciele, którzy teraz śnią o potędze Lechii mamy nadzieję, iż z odrą nasza defensywa będzie bardziej czujna i zdecydowana bo to co kurwa pokazali obrońcy przy stracie drugiej bramki to było bujanie w chmurach i kuszenie losu- bo tak se stać i oglądać, to mogą organy w katedzrze oliwskiej
8 sierpnia 2009, 10:50 / sobota
1
Stadion jest zamknięty na mecz z Odrą a potem za jedną odpaloną race jest zamknięty na całe 6 miechów
2
Weźcie ludzie nie pijcie tyle na leśnej bo to będzie jak na jagiellonii - pierwsza połowa dobry doping - druga połowa śpi ;(
3 Każdy niech weźmie po 2 kumpli a ci kumple też po dwóch jakiś
4 Niech każdy ma przy sobie jakąś zapalniczkę, zapałki lub jak ktoś może pirotechnikę - pokażemy dziadkom z pZPNu co to jest piro ;D
8 sierpnia 2009, 10:54 / sobota
ochujałeś ???????????
8 sierpnia 2009, 11:14 / sobota
ochujał
8 sierpnia 2009, 11:21 / sobota
ochujał

złapmy się za ręce i puśćmy światełko miłości do PZPNu i niech wzbiją się do nieba biało-zielone gołębice na znak pokoju, wtedy niech każdy wyciągnie swój katron, popkorn czy co tam ma i zaśpiewajmy pieśń:
,,Tę pszczó-łkę Maję, wszyscy znają i kochają ..."
8 sierpnia 2009, 12:25 / sobota
ochujal on i jego znajomi
8 sierpnia 2009, 12:31 / sobota
Dramat. Nie moge byc. Mam wesele. Swoje. ;((((
8 sierpnia 2009, 12:40 / sobota
no to nick sie wpierdoliłeś:)tak ja ja 4 lata temu:))))))))
8 sierpnia 2009, 12:43 / sobota
...mecz jest w niedzielę,więc będzie już po weselu,w prezencie ślubnym zabierz świeżo upieczoną zonę na T29...
8 sierpnia 2009, 12:45 / sobota
Tzn bede jeszcze kombinowal zeby gosci pogonic wczesniej z poprawin i przyjsc ;d
W ogole jak to jest gdy ktos sie spozni? Mam karnet wiec nakaz kupienia drugiego biletu po wyjsciu ze stadionu na przyklad w przerwie mnie nie dotyczy...
Czy ktos wie jak to dziala?
8 sierpnia 2009, 13:27 / sobota
Po jakiego grzyba chcesz kombinować?

Powiedz prawdę - Sorki, ale na trzy godzinki wracam do pierwszej miłości mojego życia, miłej zabawy.

Żonka przy okazji dowie się co będzie Twoim priorytetem w weekendy.

NAJLEPSZEGO !!!
8 sierpnia 2009, 13:35 / sobota
choppero nie wiem co palisz ale odstaw to ;]
8 sierpnia 2009, 14:51 / sobota
Dobra to wytłumaczcie mi gdzie popełniłem błąd w moim rozumowaniu ??
8 sierpnia 2009, 15:00 / sobota
1. Jest mecz. ( Jezeli ktos odpali race w przyciagu 6 miechow to wtedy mamy jeden mecz bez kibicow - tak to ktos wyzej napisal )
2. Kazdy lubi wypic przed meczem ( i wypije :) )
3. Kazdy zawsze bierze kumpli :)
4. Chesz zeby nam sie leśna spaliła ? :D

Bez napinki :)
Pozdrawiam
8 sierpnia 2009, 15:02 / sobota
choperro, to nie bedzie takie trudne. stadion jest otwarty, kara w zawieszeniu.
8 sierpnia 2009, 15:07 / sobota
1 A dobra sorry tu mi się trochę pojebało - to chyba z wczorajszego wyniku ;)
2 Spoko każdy lubi ale nie tak żeby spać na drugiej połowie
3 No tak ale wiesz są ludzie którym szkoda tych 20 zł ( osobiście nie rozumiem ich )
Nie mówie o takich którzy mają rodzinę na utrzymaniu bo takich to chyba każdy zrozumie
4 Nie ale na Jagiellonii też były race, świece itp .
8 sierpnia 2009, 15:11 / sobota
Ja zawsze przed meczem wypije a potem dre sie tyle ile moge (czyli pod koniec drugiej polowy trace glos ) :) mimo tego , ze nie stoje w mlynie.

Ps. Widzialem nawet, ze Robert na derbach sie pokazał na gnieździe :D
8 sierpnia 2009, 17:29 / sobota
Dobrze widziałeś.
Był na testach, ale nie przypadł do gustu LP.
8 sierpnia 2009, 17:41 / sobota
choppero90 rozwaliłeś mnie tym postem :D:D spoko jest wesoło przynajmniej :D
Ja i moi kumplowie też idziemy
8 sierpnia 2009, 17:48 / sobota
Odra przegrywa z bytomska P...A ;) u siebie, nie graja nic... do przodu i na afere, 3 pkty by sie przydaly u siebie...
8 sierpnia 2009, 19:40 / sobota
z Oderka trzeba zdobyć kolejne 3 punkty. komplet w 3 meczach pozwoli nam spokojnie przystąpić do spotkań z Polonią na wyjeździe i z Braćmi na T29.

NAWET PAN ZDZISŁAW PIERDOLI ODRE WODZISŁAW!!
8 sierpnia 2009, 20:40 / sobota
A może by tak piro odpalać właśnie na sektorze leśnym:)

To już jest za płotem a co Lechia poradzi jak jacyś bandyci bez krawatów odpalają tam race:)
8 sierpnia 2009, 21:27 / sobota
Z jednej strony to masz trochę racji ale :
- po pierwsze nie ma takiego efektu bo w sumie to jest trochę zasłonięty
- no i jak to powiedział jeden z przedmówców - chcesz leśną wypalić ;D - chociaż trochę piro pożaru nie zrobi ;]
A co do akcji z zamknięciem sorry ale w sumie to i tak będzie taka sytuacja bo nie wierze żeby na Śląsku czy Wiśle było bez pirotechniki
A wiecie że już się wku****łem że mam karnet a tu na 6 miechów zamknięcie ;D
8 sierpnia 2009, 21:47 / sobota
4. To byl taki dowcip :) z tym pożarem
8 sierpnia 2009, 21:56 / sobota
Choperro czy Ty masz trudności ze zrozumieniem słowa pisanego?? Czy też walisz gorzałę wiadrami??? Kto Ci zamknął stadion na 6 miesięcy????Kara zamknięcia stadionu dla publiczności na jeden mecz została zawieszona na okres pół roku, jeśli znowu jakiś " mądry fan " wpadnie na pomysł rzucenia butelki lub innego przedmiotu na płytę to te ..... z Miodowej odwieszą Lechii karę i zapewne przypierdzielą jeszcze kilkadziesiąt tysięcy złotych kary!!!!
8 sierpnia 2009, 22:06 / sobota
Dobra pomyliłem się ale powiem ci że nie tylko ja tak myślałem .
Ale tak czy siak będziemy mieli stadion zamknięty ;(
Smutne jest to jak sprawiedliwe są ich wyroki - k**wa pyry rzucały butelkami to nic nie bylo ;(
8 sierpnia 2009, 22:24 / sobota
Było to, co my mamy mniej więcej teraz !
8 sierpnia 2009, 22:27 / sobota
Jak tu widzę race mogą być czymś wartościowym samym w sobie. Odpalmy 6 000 rac na Wodzisławiu, a potem oglądajmy mecze z "Leśnej". Zajebiste! Obaczym kot kibucem, a kot mendum!
Weśma tyż troche blaszarek co nam dopingowajom w jedzniu pewnych odżywkuff - byndzie suuuper! Bo my so dobre kibuce i kcemy i to i (nawet) owo - cokolwiek by się pod tym kryło...
Ja też chlałem, ale w nieco innych ligach. Teraz można jednak coś oglądać bez wspomagaczy?
Oczywiście jest NAS - teraz - tak dużo, że nawet ekstraklasa bywa nudna, ale to jest powód, by robić pod górę Lesi??!
8 sierpnia 2009, 23:07 / sobota
choppero i inni ktorzy mysleli ze zamkna stadion na 6 miesiecy czy wy kurwa macie IQ gasnicy?
9 sierpnia 2009, 00:19 / niedziela
Lechii nie idzie oglądac na trzezwo trzeba cos pobrac nerwy miejsze a obraz fuul hd ale zeby napierdalac w sedziego 26 lat pije na t29 i jeszcze niczym nie pizdnelem na murawe moze pare hui
9 sierpnia 2009, 10:06 / niedziela
A moze by tak na Odre wszyscy w krawatach przyszli i koszulach wyprasowanych?

Spiker by puszczal przez glosniki "piosenke o mlodym rycerzu", a publika by skandowala "witek zelasko" i "heniu klocek, heniu".

Do tego transparenty z meczu z Jaga.

Co wy na to panowie?
9 sierpnia 2009, 11:05 / niedziela
Od Wita prosze łaskawie sie odp........ Starsi kibice zapewne pamietają że za swojej sędziowskiej kariery był najbardziej przychylnym Lechii z wszystkich sedziów.Gdy wychodził sedziować na T29 zawsze witała go przyspiewka,,Lechia wita Wita!'':))
9 sierpnia 2009, 12:39 / niedziela
"tak czy siak będziemy mieli stadion zamknięty" - robisz to celowo? zostań w domu zaoszczędzisz sledziu..
9 sierpnia 2009, 13:17 / niedziela
sory ze tutaj ale nie wiem gdzie z tym pytaniem??wie ktoś,coś o wyjezdzie do warszawy???
9 sierpnia 2009, 13:24 / niedziela
Wiesz śledziem to raczej nie jestem
A po drugie to powiedz mi czy nie mam trochę racji ??
Patrz na mecze u siebie : Śląsk, Wisła, amica, zagłębie, i na koniec jeszcze cracovia
9 sierpnia 2009, 13:40 / niedziela
nie nie masz racji
9 sierpnia 2009, 20:43 / niedziela
Czy na ten mecz trzeba miec zrobiona fotke?Czy ktos to kontroluje przy wejsciu?Ja mam karnet kupiony przez fanklub i nie robilem zadnej foty, teraz pytanie: czy MUSZE miec zeby mnie wpuscili na stadion?Z gory dzieki za odpowiedz.Pozdro.
9 sierpnia 2009, 20:59 / niedziela
Nikt tego nie kontroluje(przynajmniej na derbach nikt mnie nie kontrolowal) ale na oficjalnej pisza ze zdjecie aktywuje karnet(tylko co to znaczy to chuj jeden wie) wiec dokonca nie wiadmo
9 sierpnia 2009, 21:00 / niedziela
Tak musisz inaczej karnet jest nie aktywny.

1 2 3 4 5 6 7 8
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.281