Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław 2009-08-16 godz. 18:45

strona 2/8

10 sierpnia 2009, 11:28 / poniedziałek
czy kupujac bilet dla siebie moge kupic drugi bilet dla kumpla? (posiadajac jego pesel).
10 sierpnia 2009, 11:39 / poniedziałek
W zeszłym sezonie kupiłem tak bilet dla kumpla więc jeżeli nic nie zmienili to raczej mozna
10 sierpnia 2009, 11:44 / poniedziałek
ale teraz robia zdjecia, to sie tyczy tylko karnetow czy biletow tez?
10 sierpnia 2009, 12:09 / poniedziałek
Za kazdym razem jak sie kupuje bilet musi byc zrobione zdjecie, 1 osoba = 1 bilet = 1 zdjecie i tego nie ominiesz, kumpel musi pofatygowac sie po bilet osobiscie, zeby mu cyknieto fotke.

Przy karnecie tylko raz sie robi fote, przy zakupie.
10 sierpnia 2009, 12:12 / poniedziałek
ja sie teraz zastanawiam czy pikniki i małysze moge na luzie wchodzic na stadion? i czy nie bedzie selekcji kumatych? czy mam sie tluc ze swoimi o miejsce na koronie.
Z gory dzieki za odpowiedz.
Pytanie powazne dotycza oststnich wpisow
10 sierpnia 2009, 12:30 / poniedziałek
Jak stałem po bilet na derby to mówili, że zdjęcie tylko raz a potem już tylko pesel.
10 sierpnia 2009, 12:39 / poniedziałek
Dziwne to wszystko jest moim zdaniem, bo tak czy siak jak dam swój karnet komuś innemu to i tak na niego wejdzie, tak samo z biletami więc cała akcja "Fotka" póki co spala na panewce...Z Odrą i z polonią w warszawie zdecydowanie komplet punktów!
10 sierpnia 2009, 12:47 / poniedziałek
kuzyn kupowal bilet na derby i przy robieniu foty pytal sie czy to raz tylko wystarczy, to mu kobita odpowiedziala ze za kazdym razem bedzie musial robic zdjecie jesli bedzie wchodzil na bilet... to widac ze oni chyba sami nie wiedza co i jak i z czym sie je...

To zdjecie jest potrzebne w razie jakiegos "wyczynu" na potrzeby identyfikacji, ale patrzac na akcje z butelka to warto zadac pytanie po kiego chuja te zdjecia sa w ogole robione??
10 sierpnia 2009, 13:16 / poniedziałek
Zeby zastraszyc, a te kamery to chyba atrapy:)
10 sierpnia 2009, 16:08 / poniedziałek
Jacy Wy mało kumaci jesteście.
Kamery są OK, tylko przy włączonych jupiterach trzeba je wyłączać. Za duży pobór prądu, trafostacja nie wydala.
Również z powodu jupiterów nagłośnienie stadionowe źle działa.
11 sierpnia 2009, 10:30 / wtorek
Bardzo trudne zadanie do wykonania czeka trenera Odry Wodzisław. W najbliższych 2 meczach ma zdobyć 4 punkty!!! takie wytyczne dostał Wieczorek od zarządu Odry.
Jako,że drugim meczu u siebie Odra gra z Legią, to myślę że możemy spodziewac się zmiany trenera w Wodzisławiu :))).
Ten mecz na pewno nie będzie łatwy ,chociaż by z tego powodu ,że Odra znalazła się juz na starcie w nieciekawej sytuacji ,ale mimo woli to 3 punkty muszą zostać w Gdańsku!!! Innej opcji nie ma.odnośnik
11 sierpnia 2009, 10:50 / wtorek
To niech każdy do peselu im doda na karteczce link do swojego konta na nk, fotce tudzież innym epulsie (hahaha) :P i po kłopocie:)
albo zarząd niech założy sobie konto gdzie wśród znajomych będzie miał wszystkich kibiców, hahaha
P.S. kto ma epcia?:P
11 sierpnia 2009, 10:59 / wtorek
za portalem odry zgodzę się co do jednego, że mecz będzie ciekawym widowiskiem bo odra musi "grać w piłkę", myślę, jednak że Kafar jest pięć razy chytrzejszy od każdego innego i poradzi sobie, to odra musi a my z uśmiechem:)
11 sierpnia 2009, 11:23 / wtorek
najważniejsze żeby grajki nie popadły w hurraoptymizm,skoro ogrywaja Cracovie to juz nikt nie poskoczy...Oby było tak jak Kuchar mówił w wywiadzie ,kubeł zimnej wody na glowy i do boju po kolejne 3pkty!Zeszły sezon to zwyciestow na T29 3-1 i porażka 0-1 w Wodzisławiu Sląskim.TYLKO LECHIA!!!
11 sierpnia 2009, 11:26 / wtorek
Jeżeli nasi piłkarze nie zlekceważą Odry, to powinny być 3 punkty. No i żeby Mateusz Bąk nie dał znów takiego babola jak w Sosnowcu. Jak przyspawany stoi w tej bramce.
11 sierpnia 2009, 11:58 / wtorek
jako ze pytani odnosnei biletow juz padlo to chce zapyta jescze raz. Jezlei chce kupic 2 osobom bilety na mecz z Odra i posiadam tylko ich pesele to czy moge im kupic bilet? Te osoby byly na derbach i zdjecie mialy juz robione? A wiec wystarczy tylko ich pesel aby zakupic im bilet czy znowu musza osobiscie stawic sie przed okienkiem??
11 sierpnia 2009, 12:22 / wtorek
Kumpel kupowal bilet na mecz z Odrą. Zdjęcie miał robione przy okazji zakupu biletu na mecz ze śledziami. Nie wykonywano mu ponownej fotki.
Na 99,99% osoba zakupująca bilet, a mająca już w systemie swoją fotkę, nie musi być ponownie obfotografowywana, czyli - konkluzja dotycząca wpisu "szulca" - wystarczy mieć ksero dowodu kumpla.
11 sierpnia 2009, 13:19 / wtorek
u buka x1.6 na nas x5.5 na Odre, wyjda zagraja i wroca z trzema punktami. Orda Craxa Arka Ruch Piast(z zastrzezeniem by ewentualnie odpuscic im jeden mecz ;> ) Polonia B i Jagiellonia to sa kluby na ktorych tzreba zdobyc po 4-6 pkt jesli pilkarze realnie mysla o 8 i wyzszym miejscu, pozostale
11 sierpnia 2009, 13:22 / wtorek
pozostale spotkania:
Wisla 1-4 pkt
Legia 3-6
Lech 3-6
Slaska 1-4
Zaglebie 3-6
Polonia W 2-4
GKS 2-4

i moznaby walczyc o puchary..... ehhhh te marzenia ;]
11 sierpnia 2009, 13:25 / wtorek
obecny sezon jest dobry, bo więcej jest ekip "ogórkowych", trzeba je wycisnąć ile się da. Najważniejsze dobrze i szybko zagrać z odra, brameczka na początek i wodzisław musi sie odkryć.
11 sierpnia 2009, 14:36 / wtorek
z odra 3pkt to jest niemal pewne tylko jak nasi kochani pilkarze nie zlekcewarza ich . Gorzej bedzie z dyskopolo ale mam nadzieje ze minimum wywieziemy 1 pkt.
11 sierpnia 2009, 14:49 / wtorek
Ciekawe jak nasi piłkarze musieliby zagrać i z kim, żeby u buków być "pewniakiem" :D
11 sierpnia 2009, 17:13 / wtorek
A widzieliście kurs na legia-cracovia? :DDDDD
11 sierpnia 2009, 17:27 / wtorek
odnośnik

1,20 zł za wygraną Legii to jest max :D a za wygrana craxy max 20 zł :D
11 sierpnia 2009, 18:22 / wtorek
Teoretycznie łatwiejszy mecz.
I ja chciałbym np. zobaczyć w akcji kogoś z dotychczasowej ławy, np. Macieja Kowalczyka od początku meczu, albo chociaż przez 30 min. w 2 połowie. Chcę zobaczyć jak jest przygotowany do rundy, czy będzie gryzł trawę aby powalczyć o miejsce w składzie. Ławę mamy wyrównaną i chociaż każdy mecz jest inny, to mam nadzieję, że wszyscy będą się równo angażować w zdobycie kolejnych 3 punktów.
11 sierpnia 2009, 18:40 / wtorek
ja bym nie chciał ; )))))))))))) i co teraz ? ? ? : ))))))

nie ma łatwiejszych meczy wygranych jeszcze przed rozpoczeciem,
trzeba wyjść w najsilniejszym składzie,
zajebać im ze cztery doi przerwy i wtedy bawić się w to "kto kogo chciałby zobaczyć z ostatnio nie widywanych"
ewentualne zmiany na tych pozycjach które ostatnio szwankowały czyli . . . że nie wymienię . . . wiadomo ; )
a nie, że na jekieś eksperymenta dementujemy np optymalne zestawienie pomocy bądź napadu bo . . . podzieliliśmy skórę na niedźwiedziu jeszcze przed wyruszeniem na łowy
11 sierpnia 2009, 18:41 / wtorek
jezeli Maciej Kowalczyk mialby zagrac tak jak we wczorajszym meczu MESA to wolalbym go narazie jednak nie widziec na boisku...

TYLKO LECHIA !!
11 sierpnia 2009, 19:56 / wtorek
verde - OK, w takim razie niech wyjdzie na ostatnie 30 minut. Daleki jestem od dzielenia skóry na niedźwiedziu, wręcz bardzo obawiam się remisu, bo taka jest piłka. Ale chętnie bym zobaczył Lechię grającą dwoma napastnikami, bo bardzo dawno takiej nie widziałem.

Maciek - cenna uwaga, ja Kowala nie widziałem, więc nie mam zdania na temat jego przygotowania do rundy. Jeszcze nie mam zdania...
11 sierpnia 2009, 22:19 / wtorek
Wiadomo coś o gościach z Wodzisławia??
11 sierpnia 2009, 23:50 / wtorek
Wiadomo.dostali 612 biletów i myślą:) na razie organizują wyjazd do Gliwic na Piasta ale to będzie chyba 29 sierpnia:).jak ktos jest ciekawy to niech zadzwoni do klubu do Wodzisławia i sie dowie cos więcej:)
12 sierpnia 2009, 00:10 / środa
mam pytanko (o ile ktos sie orientuje) czy bedzie mozna kupic bilet w dniu meczu
pozdro z emigracji
12 sierpnia 2009, 00:23 / środa
niby bilety sprzedają tylko do piątku odnośnik ale ja uważam że kupisz
12 sierpnia 2009, 11:20 / środa
Powinieneś dostać bilet bo nie będziesz takiej przed sprzedaży jak na derbach :D
12 sierpnia 2009, 11:49 / środa
oj Panowie może się okazać że już w piątek biletów nie będzie!od poniedziałku szły jak bułeczki tak samo karnety. co do stawek u buka to jedno powiem i fajnie, żeby ta maksyma dotarła do tych, którym sukces klubu leży na sercu: "ciszej jedziesz, dalej zajdziesz".
12 sierpnia 2009, 11:58 / środa
mi sie zwsze wydawalo ze ta maksyma mowila "wolniej jedziesz"
12 sierpnia 2009, 14:33 / środa
3:1 dla nas :)
12 sierpnia 2009, 14:57 / środa
hehehe Dzikidingo jednak obstawia u buka:)
12 sierpnia 2009, 19:12 / środa
ja stawiam na wygraną 3:1
13 sierpnia 2009, 07:52 / czwartek
13 sierpnia 2009, 09:21 / czwartek
i dlatego są nieprzewidywalni...choćby ta ich "twierdza" jeszcze do roku 2008 niezdobyta, Legia nie mogła z nimi nigdy wygrać..są nieprzewidywalni, trzeba z szacunkiem do przeciwnika ale też trzeba pokazać kto tu jest gospodarzem! i to od początku! jeszcze tylko 3 dni...
13 sierpnia 2009, 12:35 / czwartek
Potrzebuję porady:)

Mam karnet na prostą, a moja żona kupiła sobie bilet ulgowy (co to za bzdura z tym sektorem?!) i tu właśnie rodzi się pytanie. Czy z karnetem na prostą mogę wejść na sektor ulgowy? Z góry dzięki za odpowiedź.

Kurwa całe życie na zegarze, to mnie podkusiło na prostą pójść :P
13 sierpnia 2009, 12:56 / czwartek
ktoś się podszył pod Dikininga On tak nie mówi !!!
13 sierpnia 2009, 14:02 / czwartek
Odra przyjedzie w około 50 osób. Pewne info bo znam chłopaka z Odry :)
13 sierpnia 2009, 14:38 / czwartek
Dzikidingo: nie wejdziesz na ten sektor :/ musisz zabrac zone na prosta :) ten sektor jest bez sensu...
13 sierpnia 2009, 14:40 / czwartek
lub zostawic ja na rodzinnym,a ty idz na prosta... :DDDDD
13 sierpnia 2009, 15:27 / czwartek
Kurwa ;/ Dzięki Łuki :)

A jak mówi Dzikidingo?
13 sierpnia 2009, 16:55 / czwartek
Znowu ten skurwiel Siejewicz będzie nam sędziował.. niby jest dobry, ale nie lubie chuja.
13 sierpnia 2009, 17:01 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 sierpnia 2009, 17:08 / czwartek
zadzwoń do osoby która daje tobie bilety dowiesz się wszystkiego.
13 sierpnia 2009, 23:54 / czwartek
Panowie ja rozumiem Lechijka jest na fali ale Odra ma nóż na gardle.Trudno im strzelić gola.Ale jak zagrmy agresywnie od początku,utrzymując forme oraz kreatywność powinniśmy wyciągnąć 2:1.I tak obstawiam.Moim zdaniem to nie będzie spacerek,obym się mylił.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.256