Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

ZAPISY NA SZALIKI LECHIA-ŚLĄSK CAŁKOWITY ZYSK NA GOŚCINĘ

strona 2/2

28 sierpnia 2009, 23:46 / piątek
szalików będzie zaledwie kilkanaście w wolnej sprzedaży. Jedyne opcje to hala na gościnie oraz sklep w wielkim Młynie który ma 5 takich sztuk.
30 sierpnia 2009, 08:32 / niedziela
Na ostatniej liście brakuje mi wpłaty za szalik od "dziadek4" mimo że na liście koszulek taki wpis się pojawił, a dokonałem wpłaty za koszulkę i szalik. Jestem poza Gdańskiem i odezwę się telefonicznie po powrocie. Pozdrawiam
30 sierpnia 2009, 12:58 / niedziela
Przekopiowałem z przelew dokonanego 18.08.2009 r.
Tytuł operacji

DZIADEK4, KOSZULKA XXL, SZALIK ŚWL, ODBIORĘ OSOBIŚCIE PO POWROCIE DO GDAŃSKA I KONTAKCIE TELEFONICZNYM.

Pozdrawiam
31 sierpnia 2009, 18:36 / poniedziałek
mam pytanko gdzie mozna odebrac szalik?
31 sierpnia 2009, 19:10 / poniedziałek
Ogłoszenie w sprawie odbiorów już było. jak coś masz numer do Stowarzyszenia, jest podany i jest do publicznej wiadomości. Z tego co się orientuję płaciłes za wysyłkę więc będziesz mógł odebrac szalik na poczcie.
1 września 2009, 20:15 / wtorek
Informujemy, że szaliki są do odbioru od jutra w sklepie "LECHISTA" w Pasażu Królewskim koło budynku LOT. Sklep czynny jest w godzinach 10-18, a w soboty 10-15. Aby odebrac szalik należy podac swój nick z forum oraz dane osoby, od której przyszedł przelew. Przypominamy, że sklep "LECHISTA" grzecznościowo udostępnia nam swoją powierzchnię i osoba wydająca szaliki jest pracownikiem tego sklepu, a nie członkiem Stowarzyszenia.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.223