Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Polonia Warszawa-Lechia Gdańsk 22.08.2009.godz.19:15.

strona 1/4

17 sierpnia 2009, 16:08 / poniedziałek
Tak naprawdę to Lechia gra z Groclinem a nie żadną Polonią Warszawa , bo taka drużyna gra chyba obecnie w IV lidze.Jutro być może jednak dojdzie do zmiany trenera w Groclinie,co myśle mogłoby spowodowac małe tam zamieszanie.Wyniki ostatnio mają niezłe i jestem ciekaw co narwaniec Wojciechowski teraz zrobi.
Lechia musi podejść do tego meczu tak jak ostatnio grała z Groclinem, to wynik meczu winien być dla nas pomyśli.czyli 3 punkty!!!
Tylko BKS Lechia!!!
17 sierpnia 2009, 16:15 / poniedziałek
Licze na remisik 1-1 i dobra gre! Oczywiscie zegar mnie zaraz zjebie. Polonia zagrała z LEchem tak jak ODra z nami. Mysle ze damy rade wywieć punkcik.

Nic sie nie stało, LEchijko nic sie nie stało !
17 sierpnia 2009, 16:28 / poniedziałek
Ciekawe, kto zasiądzie na ławce Dyskopolo, bo jeszcze w piątek Przegląd Sportowy pisał, że trenerem we wtorek zostanie Smuda. No ale wczoraj wygrali 4-2 na Lechu, wcześniej 3-2 ze Śląskiem... W dwóch trudnych meczach 6 punktów to świetny wynik.

Chyba wolałbym jednak, aby był to oszołom Grembocki, bo nowa miotła to nowa mobilizacja, a gdy ta nowa miotła nazywa się Smuda, to w ogóle przeciwnik nie jest w najlepszej sytuacji.

No więc wczorajsze nieodpowiednie ustawienie na Odrę powinno świetnie spełnić się w Warszawie gdzie świetnym wynikiem będzie remis. Kwestia tego czy wykonawcy powinni być tacy sami, trudne zadanie przed Kafarem z obsadą: środka obrony (może Kożans zamiast Cvirika?), defensywnego pomocnika (kaleczny Bajić zamiast Piątka?), boku pomocy (Rogal zamiast Wiśni?) i ataku (może Zabłocki zamiast Lukjanovsa?)
17 sierpnia 2009, 18:03 / poniedziałek
No już 3. zwycięstwa groclin nie odniesie z rzędu tylko samobuja żeby nie było
17 sierpnia 2009, 18:13 / poniedziałek
Kuraku czy coś stoi na przeszkodze by Cię zatrzymać przed wyjazdem ?
17 sierpnia 2009, 23:21 / poniedziałek
zostało 13 biletów.
Liczę na piękną grę i zwycięstwo.

Remis ? a co to jest Kuraku jak nie forma braku zwycięstwa! spytaj się hokeisty lub siatkarza tenisisty.
Tego nie doczekamy, ale tak kiedyś może się stać. Nie sądziłem nigdy, że za zwycięstwo będą 3 punkty a nie 2. Kamery na stadionie, japończycy sędziujący w extraklasie.....
Do zobaczenia na biało-zielonym szlaku
18 sierpnia 2009, 08:44 / wtorek
Smuda: nie będę pracował w Polonii.
odnośnik

Tak sobie myślę, że w poniedziałek Smuda znów będzie musiał się zastanawiac, bo pasmo sukcesów Grembockiego już będzie nieaktualne:)
18 sierpnia 2009, 11:08 / wtorek
Zegar zejdz już ze mnie :)
Jak sie skoncza bilety to daj znac to bede miał pretekst by powiedziec ze nie zdarzyłem !

Ja raczej jestem pragmatykiem i po zwyciestwie 6-2 w hurraoptymizm nie popadałem dlatego latwiej mi zniesc porażke z Odra ( jak sie okazuje z remisem bylibysmy wiceliderem) i uniknac załosnych wpisów o dymisji Kafara, indolencji Buziego czy innych takich. Jedyne co mysle to ze Bajic sie nie nadaje do tej druzyny (i powiem to nawet po zwyciestwie z Wisło 4-0 )

Remis w Wawie biore w ciemno ;)
Dla jasnosci nie bedzie mnie na stadionie.
Pozdro
18 sierpnia 2009, 22:25 / wtorek
Myslę, że w tym meczu szanse powinni otrzymać Kapsa i Kowalczyk
18 sierpnia 2009, 22:43 / wtorek
Z osadą bramkarza Kafar bedzie miał problem. Ani Bąk, ani Kapsa nie błyszczą. Na linii jest jeszcze OK, ale na przedpolu kicha niemiłosierna. Jedyną różnicą na dzisiaj jest chyba lepsze ustawianie defensywy przez Kapsę.

Nie wiem w jakiej dyspozycji jest ManU,ale może warto zaryzykować wstawiając go za Ćwirka na środek obrony.

W śroku pola Kowalczyk, lub Rogal za Wiśnię.

W ataku postawiłbym na Zabłockiego, jest większym "cwaniakiem boiskowym" od Lukjanovsa.

Powyższe dotyczy meczu z Dyskopolo.
18 sierpnia 2009, 22:53 / wtorek
Kurak mylisz się to nie ma znaczenia czy jesteś pragmatykiem, sceptykiem, lunatykiem, piknikiem porażka to porażka. Boli tak samo jeśli jesteś zaangażowany uczuciowo i ci zależy.
Jak przychodzi gorycz porażki, to masz na tym forum dobry rzykład i wachlaż możliwości jak sobie ludzie psychicznie radzą. Ja bardzo pragnełem tego zwycięstwa, nie wyrywałem sobie włosów; ze swej strony zrobiłem wszystko co mogłem- głośniej ryja drzeć nie umiem.
To była surowa lekcja i mam nadzieję, że wnioski będą wyciągnięte. Są 3 cnoty główne:
Wiara - w BKS
Nadzieja - na smak zwycięstwa BKS
Miłość - BKS
19 sierpnia 2009, 16:20 / środa
ot ciekawostka: odnośnik
19 sierpnia 2009, 19:28 / środa
Jest możliwość kupna biletów przed samym meczem?
19 sierpnia 2009, 19:43 / środa
Aktywacja konta: 19 sierpnia 2009

Popierdoliło Cię człowieku??
19 sierpnia 2009, 19:52 / środa
Madar: próbowałem przejść tą procedurę, ale po wpisaniu kodu pocztowego miejsca zamieszkania wyskakuje komunikat, że impreza dostępna tylko dla mieszkańców Województwa Mazowieckiego. Trzeba wpisać jakiś inny kod tylko pytanie czy jak zobaczą na dowodzie przy wejściu inne miejsce zamieszkania niż woj. mazowieckie to wpuszczą? jednym słowem lipa i dyskryminacja zgodnie z nową, cudowną ustawą.
19 sierpnia 2009, 19:57 / środa
do 1945:
no i? nie bylo mi do tej pory konto potrzebne to nie zakladalem. pod tym samym nickiem mialem konto na starym forum na lechia.net. Jakbym mial konto zalozone miesiac wczesniej czy rok to by to byla roznica? dla mnie nie
Udzielisz odpowiedzi? albo ktoś to ją zna? jak nie to spoko i sorry za problem
19 sierpnia 2009, 20:08 / środa
Tu sa sami "kumaci"i wszedzie wietrza podstep!!!!!!!!!ale faktycznie pytanie o bilety bylo podchwytliwe i wykazano sie maximum czujnosci!!!!ha!!!dajcie na luz KUMACI!!!!
20 sierpnia 2009, 17:52 / czwartek
ktora informacja jest prawdziwa?
odnośnik czy
odnośnik
lotysz jedzie czy zostaje w domku?
20 sierpnia 2009, 17:58 / czwartek
Skoro Buzi jest kontuzjowany to wskakuje za niego Zabłocki, a za Piątka Pietrowski, wiec mysle ze na lechia.gda jest właściwa 18-tka, ale to tylko moje przemyślenia.

TYLKO LECHIA!
20 sierpnia 2009, 18:11 / czwartek
Kajzer ta menda poprowadzi mecz w Warszawie...pamietacie co wyprawiał w zeszłym sezonie?? skopali naszych chłopaków niemiłosiernie..ja nie wierzę w uzdrowienie polskiej piłki..Listkiewicz jest w strukturach Polonii..dla mnie wszystko jasne..w Polonii dopisali juz sobie 3 punkty..a ja proponuje wystawić rezerwowy sład, bo ta menda nas wykartkuje..
20 sierpnia 2009, 18:58 / czwartek
"Aktywacja konta: 19 sierpnia 2009

Popierdoliło Cię człowieku??"

Może po prostu wstyd zadać zadane pytanie pod własnym nickiem :)
20 sierpnia 2009, 19:03 / czwartek
Jak to dobrze, że Grembocki nadal jest trenerem Polonii. On miał tyle szczęścia w ostatnich dwóch meczach, że myślę, że mogło się ono wyczerpać, bo Polonia pod jego wodzą to przeciętna drużyna.
20 sierpnia 2009, 19:28 / czwartek
Olo a pod czyją wodzą Polonia ostatnio była ponadprzeciętną drużyną? Absolutnie nie widze związku większych szans Lechii z faktem, że trenerem Polonii jest nadal Grembocki. Wyjaśnisz mi to?:)
20 sierpnia 2009, 19:31 / czwartek
prawdopodobnie chodzi o karme, jing jang itp., po 2. wygranych czas przejscia na ciemna strone ;D chcialbym, zeby Lechia go zwolnila w koncu hehe
21 sierpnia 2009, 11:55 / piątek
odnośnik grembocki wspomina mecze z Juventusem
21 sierpnia 2009, 13:12 / piątek
Jesli chodzi o "weszlo" to nie wiem dlaczego ale trwa tam dzika nagonka na Gembockiego(bez znaczenia czy wygrywa czy przegrywa) co nie powie jest tak okrajane by rzucalo zle swiatlo, zwyczajnie kurwi sie ta strona jak dla mnie

odnośnik
21 sierpnia 2009, 16:10 / piątek
mam do sprzedania bilet na jutrzejszy wyjazd do warszawy. niestety nie mogę pojechać i chciałbym żeby ktoś skorzystał i swoim gardłem pomógł Lechii wygrać mecz.. mój numer telefonu 501719135
tylko BKS..!
22 sierpnia 2009, 13:37 / sobota
Cos cicho na forum :) ciekawe jakim ustawieniem wyjda nasi skoro nie ma Piatka i Buzaly...strasznie szkoda obydwu bo Ivansowi przyda sie kubel zimnej wody. Zastanawia mnie to czy Kafar nie zaryzykuje i za Piatka wyjdzie Bajic czy moze Nowak zostanie przesuniety do pomocy a w ataku zagra Kowal z Zablockim badz Ryba z Zablockim. MEcz bedzie zapewne bardzo ciezki bo Polonia podbudowana zwyciestwem z Lechem moze isc ostro w gore...remis bedzie duzym sukcesem dla naszych i mam nadzieje ze tak sie stanie...chociaz gramy o zwyciestwo i wszystko moze sie zdarzyc :) moze Rogal dzis znow zaskoczy i trzepnie hatricka :D
22 sierpnia 2009, 13:47 / sobota
No to klasycznie: link z meczykiem w necie?
22 sierpnia 2009, 13:55 / sobota
czy klasycznie nie potrafisz zapamietac paru adresow? moze dodaj do ulubionych

kuszotv odnośnik
soccer live odnośnik
meczyki.pl odnośnik
22 sierpnia 2009, 15:49 / sobota
...Kończę dziś 37 lat i najlepszym prezentem będą 3 pkt. :) W co bardzo wierzę...
Nasz ulubieniec , trener brudnych koszul nie da dziś rady naszej Lechijce :)...

Tylko Lechia Gdańsk ... ! ! !
22 sierpnia 2009, 16:29 / sobota
Czy wygrywasz czy nie...................!!!
Jazda ze stolycą .
LECHIA GDAŃŚK!!!
22 sierpnia 2009, 16:55 / sobota
ArekLG wszystkiego najlepszego z okazji urodzin...co do "naszego ulubienca"...a raczej twojego bo ja nie lubie tego kaszuba...za cytuje ci cos...Jacek Grembocki w wywiadzie dla przegladu sportowego :nie mam slabosci do Lechii,mam ja do Polonii,bo ona mnie żywi.Skoro Lechia stanela na mojej drodze,to musze te przeszkode pokonac-zapewnia trener czarnych koszul Jacek Grembocki... albo zle to odczulem albo nie okazal wdziecznosci i szacunku Lechijce!!??
22 sierpnia 2009, 17:18 / sobota
"Gdybym zastanawiał się nad każdym klubem, z którym miałem do czynienia to nie mógłbym się skoncentrować nad swoim zadaniem. A jest nim dać co tylko mogę mojemu obecnemu klubowi, czyli Polonii - mówi.
- Jestem jednak wychowankiem Lechii i ten klub pozostanie w moim sercu na zawsze. Gdy miałem 18 lat grałem w jej barwach z Juventusem Turyn w Pucharze Zdobywców Pucharów. Byłem aż tak ambitny, że przed meczem z najlepszymi wtedy piłkarzami świata pytałem o premię jaką dostaniemy za przejście tego rywala. W dzisiejszej Polonii aż tak jak ja ambitnych zawodników niestety nie widzę. Może Radek Mynarz i jeszcze kilku graczy, ale nie będę wymieniał nazwisk.

- Lechia za moich czasów to był wyjątkowy klub. Nie płacili tam nadzwyczajnie, ale dzięki niej wypłynąłem. Dostałem wówczas mieszkanie, a w tamtych czasach to było jakbym dzisiaj dostał przydział na willę. Zostałem przez kibiców dwukrotnie wybrany najlepszym piłkarzem Wybrzeża, stamtąd trafiłem do wielkiego Górnika, także do reprezentacji. No i podczas meczu z Juventusem na trybunach przeważały hasła dotyczące "Solidarności". Do dziś jestem dumny, że mogłem grać w takiej atmosferze. Dzisiejsza Lechia też jest dobrym klubem, ale - z całym szacunkiem - nie takim w jakim ja grałem. Jestem dumny, że tworzyłem historię Lechii. Jednak w sobotę zwycięży Polonia - kończy Grembocki.
"
22 sierpnia 2009, 19:00 / sobota
ma ktoś kanał sopcasta z meczem ??
22 sierpnia 2009, 19:01 / sobota
Channel - 80259
zaraz powiniem być mecz
22 sierpnia 2009, 19:31 / sobota
Brawo dla chlopakow za doping.
22 sierpnia 2009, 19:40 / sobota
o:1

Arek Mysona
22 sierpnia 2009, 19:40 / sobota
HA HA Moja corka wlasnie zaczeła spiewac "Lechia gola Lechia gola taka jest kibicow wola" i Mysona na 0:1 BRAVO !!!!
22 sierpnia 2009, 19:45 / sobota
Patrzę i oczom nie wierzę, bardzo fajny okres gry Lechii
22 sierpnia 2009, 19:50 / sobota
Co jak co, ale uważam że Lukjanovs nadaje się do zmiany w przerwie, wywraca się wszędzie gdzie się da, a strzela niecelnie.
22 sierpnia 2009, 19:59 / sobota
Macie jakiś odnośnik na żywo?
HEJ LECHIA GOOOOOOOOOOOOL!!!!
22 sierpnia 2009, 20:08 / sobota
W drugiej połowie na pełnej kurwie jak zagramy to wygramy. Jeśli blondyn dzisiaj nie strzeli gola to ja nie wiem sam już co o nim sądzić.
22 sierpnia 2009, 20:09 / sobota
Dobra forma Kaczmarka , robi co chce.
Co do Lukjanovsa... szuka bramki widać że chce strzelić.
Brawa dla Mysony za zachowanie zimnej krwi :) .

Teraz tylko utrzymać wynik
22 sierpnia 2009, 20:09 / sobota
tak hydros, z tymze stale blokuje dwojke stoperow, ktorzy powiedzmy sobie szczerze sobie z nim nie radza ;]
22 sierpnia 2009, 20:10 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 sierpnia 2009, 20:16 / sobota
oby tylko nie dali sie zepchnąć do obrony jesli wygramy środek pola to 3 pkt są naprawde blisko.

LECHIA LECHIA LECHIA!!!
22 sierpnia 2009, 20:16 / sobota
Jazda z ku..... LECHIJKO jazda z ku........
AVE LECHIA!!!!!!!!!!!!!!! UTRZYMAJCIE TO!!!!!! ALBO ZWIĘKSZCIE:-)
22 sierpnia 2009, 20:16 / sobota
Nasz blondyn gra dobrze . Jest jedynym napastnikiem i całkiem nieźle się zastawia i wygyrywa spory odsetek górnych piłek. Wyobraź sobie w tej roli Rybskiego....1 polowa naprawde dobra. Oby w drugiej chłopaki dali rade. Zachowawczo liczę na remis.
22 sierpnia 2009, 20:20 / sobota
mal82 sledziuchu ale dowcipny jesteś:D wypad gnoju
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.454