Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Puchar Polski 2009-2010

strona 11/20

30 listopada 2009, 16:57 / poniedziałek
Z czysto hipotetycznego punktu widzenia awans do 1/2 może dać grę w el. do Ligi Europejskiej?

3* - trzej inni półfinaliści zajmą trzy najwyższe miejsca w ligowej tabeli na koniec roku.

Zgadza się?
30 listopada 2009, 17:08 / poniedziałek
nie zgadza się, miejsce w LE z PP jest wyżej premiowane(3 runda eliminacji) niż 3 miejsce w e-klasie(5 runda eliminacji) Więc w wypadku zdobycia PP i mistrzostwa Polski przez jedną drużynę, tylko na drugiego finalistę jest cedowana premia w postaci wystepu w LE
30 listopada 2009, 17:59 / poniedziałek
Dokładnie jest jak mówi buziek. Przegrany w finale gra w pucharach tylko wtedy, kiedy polegnie z nowym mistrzem.
30 listopada 2009, 19:09 / poniedziałek
odnośnik

Live jest, narazie jakies pierdolenie.
30 listopada 2009, 19:29 / poniedziałek
LECHIA GDAŃSK - Wisła.

Pierwszy mecz u siebie.
30 listopada 2009, 19:29 / poniedziałek
No to Wiselka.
Do boju Lechio!
30 listopada 2009, 19:29 / poniedziałek
Lechia Wisła :D
30 listopada 2009, 19:29 / poniedziałek
Wisla...
30 listopada 2009, 19:30 / poniedziałek
Lepsza Wisła niz Legia :)
30 listopada 2009, 19:31 / poniedziałek
No mi się nie podoba. Sportowo słabo. A z Wisłą 3 mecze w ciągu tygodnia.
30 listopada 2009, 19:31 / poniedziałek
kurwa, a chciałem żebyśmy na Pogoń trafili :D
no cóż, trzeba powalczyć.
30 listopada 2009, 19:32 / poniedziałek
Będzie pierońsko ciężko...
30 listopada 2009, 19:32 / poniedziałek
Szkoda , trzeba Pania Agnieszke porzadnie wyd... za to losowanie :D
30 listopada 2009, 19:32 / poniedziałek
czemu nie Pogoń..;(
30 listopada 2009, 19:33 / poniedziałek
Dobrze i żle.Z wislą można powalczyć ale male szanse.Natomiast Kibicowsko zarąbiście.
30 listopada 2009, 19:34 / poniedziałek
Kiedy są mecze?
30 listopada 2009, 19:35 / poniedziałek
szkoda ze nie pierwszy na wyjzedzie mozna by na tydzien na poludnie wyskoczyc :)
30 listopada 2009, 19:36 / poniedziałek
jak 3 mecze aż będziemy grali w ciągu tygodnia to mam nadzieje że jakaś brama padnie dla nas ;] Oby tylko ta zwycięska :D
30 listopada 2009, 19:37 / poniedziałek
rykosz pierwszy mecz pomiędzy ligowymi z Śląskiem i Wisłą. Generalnie 4 mecze zgodowe w 10 dni, w tym 3 wyjazdy. Ała
30 listopada 2009, 19:39 / poniedziałek
Chujowe losowanie... Liczyłem, że coś ugramy w tym pucharze kur... tyle drużyn było rozstawionych, oczywiście mistrza Polski musieliśmy trafić.
30 listopada 2009, 19:40 / poniedziałek
ale to będzie niedługo po przerwie zimowej, a jak wiadomo wtedy najlepiej zaskoczyć teoretycznie silniejszego tuż po zimowych zgrupowaniach, wierzę w sukces Lechii!
30 listopada 2009, 19:44 / poniedziałek
Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin

Dziwne ze te najgorsze druzyny trafily akurat na siebie.
30 listopada 2009, 19:49 / poniedziałek
LIGA: 16-17 marca Lechia - Wisła
PUCHAR: 20 marca Lechia - Wisła
LIGA: 23-24 marca Wisła - Lechia
:-)))
30 listopada 2009, 19:50 / poniedziałek
przeciez u siebie z Wisłą już gralismy to jakim sposobem Ci tak wyszlo? :)
30 listopada 2009, 19:51 / poniedziałek
PUCHAR: 16-17 marca Lechia - Wisła
LIGA: 20 marca Lechia - Wisła
PUCHAR: 23-24 marca Wisła - Lechia
:-)))
30 listopada 2009, 19:52 / poniedziałek
No to bedziemy mieli trzy podejscia na pokonanie Mistrza! Kafar coś wymyśli!

TYLKO LECHIA!
30 listopada 2009, 19:54 / poniedziałek
przeciez skoro gralismy z Wisla u siebie juz to gramy na wyjezdzie nastepny mecz ligowy...

PUCHAR: 16-17 marca Lechia - Wisła
LIGA: 20 marca Wisła - Lechia
PUCHAR: 23-24 marca Wisła - Lechia

Jak juz to taki układ. Chociaz dat nie ma sie co trzymac bo te cudaki w pzpnie lubią kombinowac....
30 listopada 2009, 19:54 / poniedziałek
PUCHAR: 16-17 marca Lechia - Wisła
LIGA: 20 marca Wisła - Lechia
PUCHAR: 23-24 marca Wisła - Lechia

to mój ostatni post :))
30 listopada 2009, 19:57 / poniedziałek
czemu akurat Wisła . jebany pzpn .
30 listopada 2009, 19:59 / poniedziałek
LIGA: 13-14 marca Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
PUCHAR: 16-17 marca Lechia - Wisła
LIGA: 20 marca Wisła - Lechia
PUCHAR: 23-24 marca Wisła - Lechia

MASAKRA! :o
30 listopada 2009, 20:01 / poniedziałek
OD 13-24 marca trzeba brac urlop a z apteki cos na gardło i watrobe
30 listopada 2009, 20:06 / poniedziałek
3 mecze z Wisełką, a przedtem jeszcze WKS :) ;D
30 listopada 2009, 20:19 / poniedziałek
!!!! +++MEGA WIOSENNA GOŚCINA+++ !!!!

proponuję już jutro otworzyć ,,specjalny fundusz gościnowy'' na wysoko oprocentowanej lokacie
żeby na meczu ze srakowią nagłośnić sprawę!

obawiam się że te letnie kurwy jakoś zachachmęcą żeby zamknąć - odwiesić zamknięcie stadionów

Wszyscy do Sosnowca!!!
30 listopada 2009, 20:19 / poniedziałek
Nie jestem zadowolony z tego losowania, trzeba będzie Wisełkę ograc, a szkoda bo miałem nadzieję na finał Wisła - Lechia. Już widziałem stadion w Bydgoszczy wypełniny przez nas i braci z Krakowa.... eh, pokonac Wisłę trafic na Zagłębie/Pogoń w półfinale i w finale rozgromic to co się tam znajdzie....
Ja chcę to trofeum obejżec w Gdańsku, a wcześniej zobaczyc jak Piątek odbiera je w imieniu Lechii
30 listopada 2009, 20:40 / poniedziałek
zawsze jest szansa na awans, trzeba szukać plusów, mam nadzieję, że z tej masy piłkarzy którzy przyjeżdżali na testy kilku wzmocni nas i od początku sezonu tuż po okresie przygotowawczym wypalą w meczach ze Śląskiem i Wisłą.
30 listopada 2009, 21:41 / poniedziałek
A ja jestem zadowolony z losowania. W tym sezonie Wisła i Legia obniżyły loty i są do ogrania. Ze wszystkich drużyn ,ktore były mozliwe nie chciałem tylko trafić na Ruch, który również pokona Legię. W trój meczu z Wisłą, typuje tak.
1. PP-wygrana Lechii
2.Liga- wygrana Wisły
3.PP- remis i awans Lechii do nastepnej rundy PP. Zobaczycie ,ze tak będzie!!!
A Pogoń, to pogonimy w półfinale. Wiosna nasza!!!!
Tylko BKS Lechia!!!
1 grudnia 2009, 10:26 / wtorek
Trzeba być optymistą ;p
1 grudnia 2009, 10:54 / wtorek
ja typuje Lechia - Wisła 3:0 - gole Buzała - 2 i Nowak a w rewanżu 4:1 dla Wisełki agola dla nas strzeli Surma w 88 minucie po podaniu Wiśniewskiego. awans Lechii oczywiście
1 grudnia 2009, 11:48 / wtorek
A w której minucie, którego meczu Jakub Zabłocki po doskonałym podaniu Krzysztofa Bąka minimalnie chybi z 16 metra? I w której minucie Peter Cvirik obetrze pot z czoła, wewnętrzną stroną lewej ręki?
1 grudnia 2009, 11:56 / wtorek
Chris Wisla ma lekki kryzys...poza tym po przerwie beda pewnie juz grali u siebie w Krakowie, do tego czas leci na ich korzysc az Bogucki i Gargula dojda do dobrej formy. Sobolewski tez kontuzja. Realnie patrzac szanse mamy marne w dwumeczu, ale jakies szanse sa.
1 grudnia 2009, 12:37 / wtorek
W marcu to gorzelnie i browary zarobią więcej niż przez cały rok...
1 grudnia 2009, 12:59 / wtorek
haha swiete słowa vid
1 grudnia 2009, 14:28 / wtorek
lolas4,
W Krakowie będziemy grać od nowego sezonu.
A do końca tego sezonu Sosnowiec, ewentualnie od nowej rundy na stadionie Hutnika.
I to jedyna przesłanka do tego że ktoś grający z Wisłą na tych pastwiskach mogą z nią wygrać. Gdybyśmy grali na Reymonta o wynik byłbym spokojny.
Boguski, a nie Bogucki. Nie bawmy się w Szpakowskiego.
Czas leci na naszą korzyść - to prawda.
Wróci dwóch wojowników - Sobolewski i Głowacki.
Do tego dojdą do pełni formy Boguski i Garguła. Oby doszli.

A kryzys jest raczej wymysłem mediów, którzy gdy tylko jest okazja chcą w niej namieszać i wyprowadzić na czele swoich ulubieńców.

/ Większą chujnią jest terminarz.
1 grudnia 2009, 19:07 / wtorek
To czy Wisła jest w lekkim kryzysie lub jak twierdzi kolega z Krak,że to jest tylko wymysł mediów, jest sprawą raczej drugorzędną. Ważne jest ,żeby to Lechia byłaby tą drużyną silniejszą i wyeliminowała Wisłę z PP. Do pierwszego meczu jest jeszcze z 3,5 m-ca i myślę,że to jednak dla nas będzie pracował czas. Budujące są też słowa Kafara ktore wypowiedział w wywiadzie udzielonemu Dz.Bandyckiemu.
" Chcemy się wreszcie przełamać w rywalizacji z ligowymi tuzami. Wierzę, że od kolejnej rundy zaczniemy punktować grając z Wisłą, Legią i Lechem. Jesteśmy coraz bliżej tych zespołów i to nie tylko w ligowej tabeli, ale także na boisku. Jestem przekonany, że Wisła jest jak najbardziej do ogrania. Wyjdziemy na boisko i powalczymy o awans do półfinału - dodaje szkoleniowiec Biało-Zielonych."
Również Karol Piątek wypowiada się na temat dalszego awansu do półfinału:
" Jak spadać, to z wysokiego konia. Nie oznacza to jednak, że mamy przegrać tę rywalizację. Zapowiadają się dwa bardzo interesujące spotkania, w których powalczymy o awans. Może trochę szkoda, że tak szybko wpadamy na silną Wisłę, bo lepiej byłoby zagrać w finale. Stało się inaczej i powalczymy o awans, bo chcemy dalej grać w Pucharze Polski."
Jeżeli takie nastawienia będzie dalej występowało w drużynie + dobra atmosfera w szatni i na boisku, to nic nas kurwa nie zatrzyma w drodze do finału PP.!!!!
I na koniec rzecz chyba najważniejsza. Pieniądze!!!!Jako środek do motywacji.
Mistrza Polski w tym sezonie nie zdobędziemy:( ale jak pamiętam, to zarząd miał,ma przeznaczoną kwotę na ten cel. Gdyby tą kwotę lub połowę z niej przeznaczyć za zdobycie PP dla piłkarzy i sztabu szkoleniowego ,to na pewno wszyscy będą zadowoleni. Kibice, piłkarze,klub, i akcjonariusze SA Lechia.
Tylko BKS Lechia!!!
1 grudnia 2009, 20:04 / wtorek
a ja sobie mysle,ze dla Wisly najwazniejsza bedzie liga,bo cos mi sie zdaje,ze w tym sezonie bedzie im trudniej niz w poprzednich wygrac lige.w tym upatruje szanse dla Lechii.my bedziemy juz mieli zapewniony spokojny byt w lidze i jak mysle miejsce w pierwszej osemce,Wisla bedzie musiala walczyc do konca w lidze...wcale bym sie nie zdziwil,gdyby meczow w Pucharze Polski nie grali pierwszym skladem.dla nich priorytetem jest mistrzostwo Polski.zreszta,nawet gdyby grali pierwszym skladem,to nie jest druzyna nie do pokonania :)najlepszy dowod byl na wiosne,gdzie tylko cudem wygrali w Gdansku.:)pozdrawiam
1 grudnia 2009, 22:55 / wtorek
jakim cudem Wisła wygrała w poprzednim sezonie,co ty pierdolisz.Mecz był dobry stał na wysokim poziomie,ale Wisła pokazała ze jest klasowa druzyna wtedy i dlatego wygrali.Jak w pucharze stracimy 4 bramki u siebie tak jak w tamtym meczu to mamy pozamiatane.Do pucharow zostalo duzo czasu jeszcze,narazie oceniam szanse 70% do 30% dla Wisły.
1 grudnia 2009, 23:05 / wtorek
kazdy inny wynik niz awans Wisly uznany bedzie za sensacje tudziez olbrzymia niespodzianke wiec nie ma co sie podpalac; na to ze wyda 2 skladem to nie ma co liczyc. Mam nadzieje ze nasza druzya bedzie miala dluzsza lawke aby podolac temu wyzwaniu bo przy dobrym wyniku w pierwszym meczu nie bedziemy bez szans
1 grudnia 2009, 23:29 / wtorek
Konfucjusz troszkę więcej optymizmu, nie sądzę by Łobodziński miał drugi raz taki dzień(wielu ludzi którzy interesują się piłką mówiło że to był najlepszy mecz w jego karierze) jak w przy T29 w zeszłym sezonie. Jeśli zarząd sprowadzi 2-3 porządnych zawodników to o wynik będę spokojny. Tym bardziej że Wisła z roku na rok zamiast równac do średniej europejskiej równa do średniej krajowej. Jak pisałem przed losowaniem "Nie ważne z kim, ważne by Lechia wygrała 5 najbliższych meczy w PP"
1 grudnia 2009, 23:31 / wtorek
tak łatwo się nie poddamy!

w lidze im damy wygrać, a w PP dokopiemy po koleżeńsku ;-)
3 stycznia 2010, 17:58 / niedziela
Rozgrywki ligowe na wiosnę rozpoczną się co prawda za nie całe 2 m-ce,a mecz z Wisła w PP zagramy z ponad 3- ce,to jednak uważam,że obecna edycja PP przyniesie nam więcej emocji i radości niż nasza gra w lidze.
Nie wiem jeszcze jakich doczekamy się wzmocnień w obecnym okienku transferowym,ale najważnieszym celem klubu w tym Nowym Roku winno być zdobycie PP!!! Do zdobycia tego celu potrzebnych jest 5 spotkań i najlepiej jakby one były tylko zwycięskie. Zdobycie PP dla klubu,kibiców,piłkarzy i wszystkich sympatyków gdańskiej Lechii byłoby ogromnym krokiem w rozwoju naszej drużyny.
1.Lechia miałaby ponownie szanse zaistnieć w europejskiej piłce. Oczywiście nie spodziewam się w tej materii jakiś wielkich sukcesów, jak już to chodzi tu tylko mi ogranie zawodników na arenie międzynarodowej .
2.Znaczne zwiekszenie prestiżu naszego klubu, spowoduje,że będzie większe zainteresowanie z strony sponsorów.
3. Udział w rozgrywkach Lechii w LE, winien zaowocować w letnim okienku transferowym ,pozyskaniem dobrych i perspektywicznych zawodników, którzy będą mieli szansę się zaprezentować z drużynami zagranicznymi.
4.Wzrośnie potencjał nowych kibiców, czyli tzw.kibiców sukcesu ale to może byc dobry czas, kiedy na wiosnę 2011, ma być otwarty już PGE Arena. Chyba tylko w ten sposób można będzie ocenić w jakim stopniu może zostać wypełniony nowy stadion.
5.No i na koniec. Wydaje mi się,że tylko w obecnej edycji PP,będzie jeszcze w tak w miarę łatwy sposób zdobyć ten PP. Już od przyszłej edycji PP, w zdobycie pucharu będą włączać się drużyny na których dokonano remontów, wybudowano nowe stadiony,i z strony tych sponsorów,czy też włascicieli drużyn nastąpi presja na osiągnięcie konkretnego wyniku.
Jednym słowem,no lub dwoma :) czas i pora na zdobycie przez Lechię PP.
Niech się święci 3 Maja w Bydgoszczy na biało -zielono!!!!!
1 ..... 9 10 11 12 13 ..... 20
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020