Gdańsk: czwartek, 9 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski 2009-2010

strona 14/20

25 marca 2010, 20:16 / czwartek
kiedy ruszają zapisy na wyjazd do Bydgoszczy?
25 marca 2010, 20:16 / czwartek
będzie jak będzie - 3 zespoły prezentują zbliżony poziom (zobaczcie ilość zdobytych pkt). Pogoń odstaje, ale nie ma nic do stracenia. Generalnie każdy wynik w tych półfinałach jest możliwy. Łukaszenki zagrały fatalnie w Kielcach, ale w rewanżu nie dały nawet pierdnąć koronie. Nie pisałbym, że już gramy w finale. Tym bardziej, że gramy 1 mecz u siebie. Kacapy zamurują bramę i na rewanż jedziemy ze zwartymi pośladami.
25 marca 2010, 20:19 / czwartek
Porzućcie wszelką nadzieję, Wy, którzy z Lechią się potykacie!!!!!!!!
25 marca 2010, 20:20 / czwartek
Rozumiem że w Białymstoku dalej sektor gości w remoncie?? :/
25 marca 2010, 20:21 / czwartek
Jak te ku.rwy od II ligi se zrobily wieczny remont to nie wpuscic teraz smrodow. Pasozyty je.bane najlepiej by tylko na wyjazdy jezdzily a sami nikogo nie wpuszczali. Tez u Nas pierdolnac remont kraweznika i nie wpuszczac brudasow z czarnobyla, niech zdychaja tam na chorobe popromienna.

Zelem do roboty masz talent w tym.
25 marca 2010, 20:23 / czwartek
te gnoje z orange sport info wymyslili ze Lechia 27 lat temu zdobyla puchar bo to były czasy solidarnosci i wszyscy bali im sie podskoczyc hahahahaha ja pierdole ale mnie wkurwili
25 marca 2010, 20:23 / czwartek
Juz sie widzialem w Szczecinie, pierwszy raz od 1995 roku :).
A tu nam mecz miedzynarodowy wylosowali.
25 marca 2010, 20:24 / czwartek
Dokładnie krajanie z Osowy - pylenie traw i zakaz wstępu dla Jagi
25 marca 2010, 20:27 / czwartek
Wszyscy pod sektor gosci !!! rozwalic chodnik i kasztany nigdzie nie wejda :)
25 marca 2010, 20:34 / czwartek
Proponuje juz dziś zacząc "remont" chodnika ...
25 marca 2010, 20:36 / czwartek
dokładnie pylenie krzaków i zakaz wstępu pod groźbą dostania pierdolca dla żółto-czerwonych śmierdzących owadów :P
25 marca 2010, 20:40 / czwartek
No i wykrakałem kurwa! Już wczoraj po pierwszej połowie.
25 marca 2010, 20:46 / czwartek
z forum jagi :
"jak czytam teraz forum Lechii to mniemam że są oni niedowartościowani, albo tam sama patologia...-.- cały czas obelgi pod "Naszym" adresem, wyzywanie od czarnobyli, brudasów itp. aż żal za serce łapie jak się to czyta. Po prostu tamci "kibice" to dno jakiego świat nie widział."

haha :D

ale oczywiscie tego ze u nich nikt nawet nie wspomnial ze bedzie ciezko, tylko juz sie widza w bydgoszczy, to nikt, NIKT KURWA nawet nie wspomniał :D

Pojechac z jaga!
25 marca 2010, 20:46 / czwartek
jagielonia to parówa kononowicz ją posuwa!!!!!!!
25 marca 2010, 20:51 / czwartek
to jak, za godzinke z kilofami na sektorze gości ? :D
25 marca 2010, 21:02 / czwartek
Nie straszcie Kononowiczem i remontem , bo sie jagusie zapłaczą na swoim forum.
Z drugiej strony przed wejsciem na nasze forum jest napisane wyraźnie:
" Jeżeli nie jesteś kibicem Lechii Gdańsk, ani żadnej drużyny z nią zaprzyjaźnionej i chcesz na łamach tego forum pokazać niechęć do naszego klubu, to nie rób tego. Bez względu na to, co chciałbyś tu napisać, i tak wiemy, że liczysz się z naszą Lechią i jej kibicami, a my zawsze znamy swoją wartość."

TYLKO LECHIA!
25 marca 2010, 21:12 / czwartek
Przed 3 laty na inauguracje pzpn grozil nam walkowerem, jezeli sektor gosci nie bedzie na czas gotowy dla baby jagi. A teraz kurwa co ? Te pobratynce lenina graja na niedoruchanym kurniku i wszystko jest wedlug pzpn-u w porzo ???
Jebany pzpn-owski porzadek. Jazda z obiema kurwami !
25 marca 2010, 21:14 / czwartek
Szkoda, że na Pogoń nie trafiliśmy, jednak skoro wyeliminowaliśmy Wisłę - to tym bardziej jesteśmy w stanie ograć Jagę. Tym bardziej, że akurat z nimi u siebie gramy dobrze, a każdy wie jak na wyjazdach się w tym sezonie prezentujemy. Jedyny wielki minus to zamknięty od lat sektor gości w Białymstoku.

PS. W ubiegłym sezonie jesienią po bezbarwnym meczu ulegliśmy w PP po golu w 90 minucie grającej w rezerwowym składzie Jadze - choćby to pokazuje jak duży postęp poczynił nasz zespół.
25 marca 2010, 21:16 / czwartek
Ja nie rozumiem. W sektorze gosci ostatnio pojawila sie Wisla w ok. 250 osob. W tamtym sezonie widzialem, ze Lech/Amica tam byla. Ja juz nie wiem, co Ci frajerzy kombinuja ;]
Wiem jedno... jazda z ku....!!!
25 marca 2010, 21:21 / czwartek
Licze na pełny stadion i doping przez 90 minut :) Resztę zweryfikuje boisko, mam nadzieje, ze na nasza korzyść :) Na pewno przeciwnik w naszym zasięgu. Chciałbym zeby doping w tym meczu był jak w PP z Górnikiem w 2007:)
25 marca 2010, 21:21 / czwartek
Z tego co kojarzę, Legii i Wisła weszły na sektory gospodarzy, ale pewny nie jestem. Co do meczów to sądzę, że będzie trudniej niż z Wisłą, bo Jaga ma dobry zespół i myślę, że z utrzymaniem nie będą mieli wielkich problemów, dzięki czemu będą mogli się skupić na PP.
25 marca 2010, 21:42 / czwartek
z tego co słyszałem, kibice np. Legii byli obecni w Białymstoku rok temu(pomimo zamkniętej trybuny gości), dlatego, że Jagiellonia udostępniła im jeden ze swoich sektorów. Więc to chyba kwestia dogadania się :)
25 marca 2010, 21:51 / czwartek
25 marca 2010, 21:53 / czwartek
No i wszystko jasne:P:

odnośnik
25 marca 2010, 21:55 / czwartek
No ale my do Białego mamy zakaz, za rozróby w Janikowie.

Prawda maćko?
25 marca 2010, 22:24 / czwartek
haha dzięki za pamięć!

nie wiem jak ty ale ja się wybieram!
25 marca 2010, 22:53 / czwartek
Macko masz tzw prywatne kontakty hyhy .Ja sie wybieram do lubina razem z kibicami Lechii
25 marca 2010, 23:18 / czwartek
Proszę jak to droga na Białoruś się wydłuża. Czym dalej tym bardziej tracimy punkty i pozycje w tabeli :P Cytat z ich strony :

"Półfinał Pucharu Polski zagramy z Lechią
Dodał: Morf, dnia 25.03.2010, 20:01
Znamy już pary półfinałów Pucharu Polski. Jagiellonię na swojej drodze los zetknął z Lechią Gdańsk. Lechia aktualnie z dorobkiem 28 punktów zajmuje siódmą lokatę w tabeli."

hehe, kacap zawsze zostanie kacapem:)
25 marca 2010, 23:26 / czwartek
Mozliwe, ze glaby prowadza jakas alternatywna tabele w ktorej wystepuja takze inne zespoly z bialorusi.
25 marca 2010, 23:38 / czwartek
Wygląda na to że jak przejdziemy wieś to w finale Ruch,cieżka droga przed nami,ale trzeba powalczyc
26 marca 2010, 00:08 / piątek
Ciężka? Łatwiejsza być już nie może i jak nie teraz to kiedy? PUCHAR MUSI BYĆ NASZ!!!
26 marca 2010, 01:32 / piątek
Apelowałbym o rozwagę w napince na Jage bo wasze wpisy już są cytowane na forum klubu z Białorusi. To może zdenerwować Łukaszenke i może być pretekstem do wojny, jeszcze wpuszczą nas na swój stadion żeby po meczu zaatakować nasz sektor.
26 marca 2010, 08:33 / piątek
śledzie z pod Choroszczy niech przyjadą i tak wpierdol a pośmiać się będzie można;)
26 marca 2010, 09:21 / piątek
Baba Jaga jest pewna ,że zdobędzie puchar:))) ale chyba Białorusi , 6 kwietnia o godz.20.15 przekonają się o tym odnośnik
a i przestańcie kurwa pisać o jakimś się dogadywaniu z Jagą, bo to ,że Wisła i Legia weszła do nich na sektory ,to inna bajka.
26 marca 2010, 09:30 / piątek
Panowie musimy podnieść ranking, bo białoruś się napina :)

odnośnik
26 marca 2010, 09:40 / piątek
w Pucharze rządzi ten, kto strzela bramki na wyjazdach i wygrywa mecze, a więc żegnaj Jagiellonio!
26 marca 2010, 10:01 / piątek
ponad to zajebiście ciekawy jestem godziny meczu z Jagiellonią. Mam nadzieję, że tym razem będzie to 19 lub 20, a nie jak ostatnio w przypadku meczu z Wisłą, jakiś kretyn zidiociały wymyślił 17,15.....
26 marca 2010, 10:10 / piątek
ponoć gramy o 20:15 pierwszy mecz u nas
26 marca 2010, 10:14 / piątek
to dobrze, duże znaczenie będzie miał fakt transmisji w tvp sport, co ogłosili zaraz po losowaniu. moja żona rodowita białostoczanka czmychnęła dzisiaj na stronę Jagi i ze śmiechem mnie poinformowała, że tam szykują się już na europejskie puchary...:) mnie to niezmiernie cieszy, niech im tak zostanie:).
26 marca 2010, 13:28 / piątek
Jagiellonia jest śmieszna jak Bolka trampki. Nie ma co się obawiać. Żeby awansować w pucharach trzeba chociaż jedną bramkę na wyjeździe strzelić, tak więc
auf Wiedersehen!!! A co do tych ich wschodnio-europejskich pucharów to chyba w formie letnich sparingów z Chernomorets Burgas, Lokomotiv Plovdiv i Sportist Svoge :)
26 marca 2010, 14:14 / piątek
sam się obiektywnie zastanawiam jakie oni maja logiczne podstawy żeby twierdzić, że awansują? w tej edycji pucharu przeszli uwaga: Tychy po dogrywce, arkę po dogrywce, Koronę bo w rewanżu zagrała jak kadra squatcha, w lidze też są za nami...nie rozumiem
26 marca 2010, 14:34 / piątek
pokonali Tychy, szacun : )
26 marca 2010, 17:20 / piątek
Chcialbym wam koledzy przypomniec,ze w 1983 roku,Lechii tez nikt nie dawal szans na dojscie do finalu Pucharu Polski,a co dopiero jego zdobycie.
Sami piszecie,ze ktos tam sie napina itd,a sami podobnie postepujecie.
26 marca 2010, 23:29 / piątek
A te teksty o Białorusi
tak samo jakby o Śląsku pisał ktoś że to pupilki merkel
27 marca 2010, 07:32 / sobota
wszyscy zejdaa na ziemie po meczu w bIALYMSOKU jak sRAGA WJEbie LECHI 5 BRAMEK I SKACZA SIE MAZENIA O UEFA PUCHARACH!!!!MECZ Z NASZYM TS BYL ICH MECZEM ZYCIOWYM!!!!!!!
POZYJEMY ZOBACZYMY.....
AVE LECHIA
27 marca 2010, 11:21 / sobota
Lechii...?
27 marca 2010, 12:02 / sobota
nie musisz mnie kolezko poprawiac kazdy wie o co chodzi!!!!o tej godzinie bylem jeszcze glodny!!!z BIALO ZIELONYMI POZDROWIENIAMI
27 marca 2010, 12:49 / sobota
Chuj kogo obchodzi co z Toba bylo, pisz poprawnie.
PS. Bialymstoku. Wielka litera. Znam kilku ludzi, ktorzy stamtad na nasza Lechie jezdza.
27 marca 2010, 12:55 / sobota
jak na mój gust to niech sie Jaga martwi o pozostanie w lidze bo za chwilę razem z pucharem trzepie 3 wyjazdy i żeby nie było dudy w miech za chwilę..a pilkarz jedno ma zdrowie i trzeba sie oszczędzać...
27 marca 2010, 15:12 / sobota
t-t czy jak tam ci kurwa na imie HUJ mnie obchodzi bIALY SOK
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.231