Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Puchar Polski 2009-2010

strona 15/20

27 marca 2010, 15:42 / sobota
Moze i chuj Cie obchodzi, ale nazwe naszej Lechii pisz poprawnie i bedzie git, wybacz, ze sie dojebalem. Pozdro.
28 marca 2010, 20:10 / niedziela
Takie sobie przemyślenia:

odnośnik
28 marca 2010, 21:07 / niedziela
W zdaniu "Grając w finale z chorzowianami, którzy zajęliby miejsce na podium w ekstraklasie, automatycznie zapewniamy sobie udział w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Bez względu na to kto zdobędzie Puchar Polski" nie masz racji. Nie jestem ekspertem ale rok temu była analogiczna sytuacja i w Lidze Europejskiej nie zagrał finalista PP Ruch Chorzów lecz czwarty w tabeli Groclin.

Zastanawia mnie także sam wpis na stronie, jaki jest jego cel? Bo nie jest to żadna merytoryczna opinia argumentowana faktami, analizami czy czymkolwiek. Chyba bardziej luźny, nic nie wnoszący do niczego wpis na zasadzie Twitera. W sumie fajnie, że kibic Lechii dzieli się swoimi przemyśleniami na stronie. Ale podsyłanie linka do tak pustego tekstu trochę mnie zniesmaczył. Ilość wejść na stronie i potencjalne wpływy z reklam (choć na tym się też kompletnie nie znam i nawet nie wiem czy macie reklamy na stronie) powinno się budować jakościa, oryginalnością tematów, systematycznością (tutaj nieżle Wam idzie)i... no nie wiem czym ale na pewno nie podsyłaniem linków jak to robią pokemony ze swoimi gierkami on-line.

Niemniej życzę sukcesów w tworzeniu tej strony. Właśnie ją dodałem do mojego bookmark folder BKS!.

No i zgadzam się z zakończeniem 'Takie sobie przemyślenia', tak blisko gier na płaszczyźnie międzynarodowej Lechia nie była od dawna (chyba nigdy odkąd się w Gdańsku urodziłem, w mieście mym kochanym...)

Pozdrawiam i jazda z bIAŁYM SOKIEM :)
28 marca 2010, 21:10 / niedziela
Odnośnie tego tekstu to nie jest to tak, że jeżeli Zwycięzca PP zajmie 3 miejsce w lidze to do LE wchodzi następna drużyna w tabeli? Bo coś mi się wydaje, że finalista (ten który polegnie w PP) może grać w LE tylko i wyłącznie wtedy jeżeli zwycięzca PP zostanie jednocześnie Mistrzem Polski, co kwalifikuje go do rozgrywek el. LM, co zwalnia 1 miejsce w kwal. LE. Jeżeli się myle to poprawcie mnie
28 marca 2010, 21:51 / niedziela
Simku masz racje

Druzyna ktora wygra PP i zajmuje miejsce w tabeli ktore pozwala na gre w pucharach daje miejsce nastepnej druzynie w lidze a nie finalisce PP. Tak bylo rok temu z Ruchem ktory gral w finale. Z tego skorzystal groclin i mial eliminacje
28 marca 2010, 22:13 / niedziela
pisalismy o tym w innym temacie, jesli ruch bedzie na podium i wygra PP to do LE wchodzi 4 druzyna sezonu
29 marca 2010, 09:10 / poniedziałek
....ktorą bedzie Ruch dlatego nie mozna odpuszczac ligi abysmy mogli przeskoczyc Belchatow. I w razie przegranego finalu z Ruchem (co nie wchodzi w rachube) Europa bedzie i tak nasza. I na jesien panie trzeba bedzie organizowac speca do Madrytu, Mediolanu, Menczesteru...
29 marca 2010, 09:15 / poniedziałek
Najpierw awansujmy do finału..
29 marca 2010, 15:55 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
29 marca 2010, 15:59 / poniedziałek
hehe blysnal
29 marca 2010, 16:19 / poniedziałek
Silnoreki !

JEŚLI Ruch zdobedzie PP, i bedzie 4 w tabeli, to 5 miejsce NIC nie daje!

Premiowane w Polsce awansami sa miejsca

1. Eliminacje LM
2. LE
3. LE

i jeśli ruch bedzie 4! to nie łapie sie na podwojne miejsce w LE, tylko bedzie tam gral z racji zdobycia PP - wiec 5 miejsce w lidze NIE DAJE KOMPLETNIE NIC !!!
29 marca 2010, 16:22 / poniedziałek
Boldi
Ty się tak nie frustruj bo wyłysiejesz i osiwiejesz!
grzech Galerii będzie Ci odpuszczony i zpomniany
za pokutę w Lubinie nie zjesz giętej i osuchym pysku po zwycięstwie wracasz do Gdańka
przyjmujesz pokutę?
29 marca 2010, 16:29 / poniedziałek
przyjmuje, i juz zapisany;)
29 marca 2010, 20:29 / poniedziałek
Admin !!Czy na oczy ci się rzuciło,że nie widzisz tego pomiotu śledziowego??. 5 wpisów wyżej.Daj tej kurwie solidnego bana!!!!
29 marca 2010, 20:35 / poniedziałek
ja nie ide. kolega z osiedla mówił mi że mecz na pewno sprzedany
29 marca 2010, 20:39 / poniedziałek
To nie sledziowy tylko legijny, afiszowal sie w innych postach ze swymi upodobaniami.
29 marca 2010, 22:22 / poniedziałek
czy klub moglby pomyslec o znizce na PP dla posiadaczy karnetow? byloby milo. dziekuje.
29 marca 2010, 23:31 / poniedziałek
hahahahaha
Oni ?
Zniżki ?
Nam?
hahahahaha
1 kwietnia 2010, 19:00 / czwartek
No panowie. data finału PP była już dawno znana . teraz mamy podaną godzinę rozpoczęcia meczu. Zostały już tylko dwa kroki do finałowego meczu. Pokonamy Jagę,pokonamy Ruch w finale, PP będzie nasz!!!!odnośnik
2 kwietnia 2010, 13:59 / piątek
Wszyscy pierdolą że w owym finale znajdzie się Ruch i Jaga.
KURWA TAK NIE BĘDZIE, WSZYSCY WE WTOREK NA MECZ, JESTEŚMY TAK BLISKO TEGO FINAŁU. DOPING NA PEŁNEJ KURWIE CAŁE 90 MINUT
TO MY TWORZYMY HISTORIE - LECHIA GDAŃSK !!
2 kwietnia 2010, 14:02 / piątek
Jacy wszyscy? U mnie nikt tak nie pierdoli :) Wszyscy mówią, ze Lechia zdobędzie PP.
2 kwietnia 2010, 16:52 / piątek
Jaga podobno martwi się gdzie będzie grać faze grupową LE :D:D oby martwili sie po mecz z nami o finał.
2 kwietnia 2010, 18:01 / piątek
może ktoś napisać w jakich godzinach w poniedziałek można nabyć bilety na Jagę o ile w ogóle można je w tym dniu kupić .
2 kwietnia 2010, 18:32 / piątek
Od lat godziny się nie zmieniają i od lat ludzie zadają te same głupie pytania. A nie prościej poprostu wejść na strone i zobaczyć zamiast zawracać ludziom gitare takimi pierdołami? Bilety można nabyć w kasie w godzinach urzędowania (10-19) chyba tylko w pon. do 18.
2 kwietnia 2010, 23:44 / piątek
vid11: wyobraź sobie że poniedziałek to święto
4 kwietnia 2010, 08:39 / niedziela
Trochę lipa że Jaga miała swój mecz ligowy w czwartek a Lechia wczoraj. Mają więcej czasu na przygotowanie się do meczu z nami. Oby tylko ci co grali wczoraj nie byli zmęczeni we wtorkowym spotkaniu.
5 kwietnia 2010, 09:02 / poniedziałek
gedania: odnośnik
5 kwietnia 2010, 10:12 / poniedziałek
madar: do mnie ten odnośnik? bo nie wiem o co chodzi?
5 kwietnia 2010, 11:28 / poniedziałek
5 kwietnia 2010, 12:08 / poniedziałek
Lechia Shn Bardzo dobry pomysł z tym filmem,każdy kto może idzie pod zegar i doping na maxa!!! Prosta też się dołączy i zrobimy miazgę z Jagi!!!
Czy ktoś się orientuje , w temacie przyjazdu owadów na sektor gości? Bo jakoś tak ostatnio dziwnie się porobiło z wizytami przyjezdnych kibiców.
5 kwietnia 2010, 12:13 / poniedziałek
Jadą jadą, z ich forum można wywnioskować że mają koło 150-200 osób zapisanych ;)
5 kwietnia 2010, 12:59 / poniedziałek
Wreszcie będą kibice gości, wreszcie będzie lepsze pierdolnięcie w dopingu no i
2-0 :))

p.s tak ważny mecz w kontekście awansu do finału a te białorusiny już rok temu zburzyły sektor gości i mają po kłopocie

jawne skurwysyństwo

aejao
5 kwietnia 2010, 13:40 / poniedziałek
Mnie osobiscie najbardziej denerwuje, że te mendy mialy wiecej czasu na odpoczynek.

W meczu z zydami teraz, bialorus kompletnie nic nie pokazala, strzelili bramke z dupy co jest potwierdzeniem, ze sa do ogrania bez wiekszych problemow.

Trzeba w koncu wygrac u siebie roznica 2 bramek i na 0 z tylu. Nie pamietam kiedy ostatnio na ten moment mielismy strzelonych tylko 9 goli na T29.
5 kwietnia 2010, 16:25 / poniedziałek
Panowie nie ważne kto gdzie siedzi jutro robimy taki meksyk jakiego nie było, jedziemy całe 90 min. Bydgoszcz mamy w zasięgu ręki nie zaprzepaśćmy tej szansy.
CAŁY ŁUK OD PROSTEJ JEDZIEMY NA PEŁNEJ KURWIE !
AVE LECHIA GDAŃSK !!!
5 kwietnia 2010, 18:00 / poniedziałek
Jutro na meczu beda w sprzedaży vlepki i szaliki Sopotu.
odnośnik
Cena szalika - 25 zł

odnośnik
Pakiet 55 vlepek (po 5 z każdego wzoru) - 12 zł

Dostępne na sektorze nad flaga Sopotu (Łuk przy wejsciu na zegar po prawej stronie, dokladnie przy płocie odzielajacym łuk z młynem)

Zapraszam
5 kwietnia 2010, 19:32 / poniedziałek
Shn ! Dobry filmik dawno takiego nie widzialem . ! Jutro pełna mobilizacja . !

Mała prośba ubierzmy się na Biało - Zielono !
5 kwietnia 2010, 20:11 / poniedziałek
sprawdźcie Białorusinom wizy przed meczem!
5 kwietnia 2010, 20:34 / poniedziałek
1981: Legia Warszawa • 1982: Lech Poznań • 1983: Lechia Gdańsk 2008: Legia Warszawa • 2009: Lech Poznań . 2010:-)))))))))))))))
5 kwietnia 2010, 20:37 / poniedziałek
1981: Legia Warszawa • 1982: Lech Poznań • 1983: Lechia Gdańsk 2008: Legia Warszawa • 2009: Lech Poznań . 2010:-))))))))))))))) .....MOŻE HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ????
5 kwietnia 2010, 20:53 / poniedziałek
Każdy drze ryja na maxa! Jak widzisz, że ktoś nie śpiewa to zrób coś by zaczął! Nie przychodzicie na żużel by posiedzieć i wcinać popcorn. Niech wrócą dawne czasy pod względem dopingu!
5 kwietnia 2010, 21:08 / poniedziałek
Kafar musi wystawic taka 11 co do 95 min bedzie trawe grysc !!
( Arek, KaKa koniecznie, Dawid musi uwazac na kartki - bedzie dobrze )
to my napewno tez damy z siebie wszystko !!
poprostu "pikniki" jak nie ma efektu to po 20-30 minutach koncza swoj doping !!!
jutro nie mozemy miec chwili zwatpienia trzeba na maxa i to juz na rozgrzewce by białorus była przestraszona od pierwszych minut !!!!
grosicki pewnie nie zagra od pierwszych minut wejdzie po przerwie naładowany i czerwona wyłapie - tak obstawiam :)
no i Huber nie moze odstepowac franka na krok !!!!!
LECHIA GDAŃSK !!!!! 3-0
5 kwietnia 2010, 21:17 / poniedziałek
Mecz jest gdzieś transmitowany?
5 kwietnia 2010, 21:20 / poniedziałek
TVP SPORT

WSZYSCY NA STADION! !!!!!
5 kwietnia 2010, 21:21 / poniedziałek
Mecz transmitowany NA ŻYWO przy ul. Romualda Traugutta 29 , tam będziesz miał bezpośrednią transmisje !
5 kwietnia 2010, 21:55 / poniedziałek
Ten kto nie kupił biletu ( A chce ) niech śmiga jutro na T29 do 19 czynne kasy 30zł i jazda na mecz! Srać na transmisje TV ...
Przez cały mecz doping Lechia nas jutro potrzebuję JAZDA PANIE PANOWIE DOPING! DOPING!
6 kwietnia 2010, 00:57 / wtorek
Mam nadzieję, że nasi gracze nie wyłapią kartek, bo w PP wystarczą dwie, żeby pauzować. A bez Kożansa czy Dawidowskiego w rewanżu byłoby znacznie ciężej.
6 kwietnia 2010, 09:01 / wtorek
Do gedania: no i chuj, ze swieto, ja wczoraj jak tylko troche przetrzezwialem to poszedlem i kupilem a i w niedziele nie bylo problemu. I nie bylo problemu, ze swieto. Jak ktos nie ma biletu niech udeza i kupuje, im nas wiecej bedzie, tym lepiej.
6 kwietnia 2010, 09:18 / wtorek
Gdzie jest kasa techniczna? Bo muszę siostrzeńcowi bilet wymienić, nie na tą trybunę kupił, a podobno można w kasie technicznej taką sprawę załątwic.
6 kwietnia 2010, 09:30 / wtorek
odnośnik
Roześlijcie to komu sie da i miazga dzis z owadami!
6 kwietnia 2010, 09:31 / wtorek
skrajna kasa po prawej stronie to techniczna, opisana ładnie,
trafisz :)
1 ..... 13 14 15 16 17 ..... 20
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.463