Gdańsk: poniedziałek, 30 marca 2020
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski 2009-2010

strona 18/20

3 maja 2010, 13:23 / poniedziałek
Mecz z Jagielonią wydaje sie byc trudniejszy niz ten z Wisłą w Pucharze. Przed meczem z Wisłą stan byl wyrownany, wiec Wisła musiala atakowac by wygrac mecz a Lechia nastawila sie na kontry co jak wiadomo wychodzi lepiej nie tylko Lechii ale i wiekszosci polskich zespolow niz atak pozycyjny. Lechia w Krakowie dwie bramki zdobyła po kontrach. Poza tym pokazala bardzo dobra skutecznosc. Teraz w meczu w Bialymstoku sytuacja bedzie zgoła odmienna. To Lechia bedzie musiala atakowac, a jak wychodzi Lechii atak pozycyjny widzielismy w meczu z Piastem. Jesli Jagielonia zaatakuje, a Lechia wyprowadzi skuteczne kontry to wszystko jest mozliwe. Bukmacherzy przed tym meczem są raczej jednoznaczni i stawiaja na Jagielonie. W sumie nie dziwię się...
Martwi mnie skutecznosc Lechii w ostatnich meczach. W meczu z Ruchem, a wszczegolnosci z Lechem. Lechia mogla pokonac Lech bardzo spokojnie no a skonczylo sie na porazce. Mecz z Piastem to byla żenada. Mam nadzieje ze atmosfera w zespole sie nie popsuje na linii trener-zawodnicy po zachowaniu Dawidowskiego i schodzacego z boiska Buzaly.
3 maja 2010, 14:21 / poniedziałek
to buki tego meczu jeszcze nie wycofali? przecież Jaga walczy o utrzymanie ...
3 maja 2010, 17:56 / poniedziałek
I co z tego, walczy także o Puchar Polski. Pilnuj swojego meczu z Piastem ;)
3 maja 2010, 18:43 / poniedziałek
Ty się martw lepiej o siebie i swój międzynarodowy klubik.
3 maja 2010, 19:18 / poniedziałek
wiadomo kiedy jest finał w Bydgoszczy ? 23 maja ?
3 maja 2010, 19:46 / poniedziałek
A ty kolego poczytaj trochę historii ;) Ale już nie będę głupiemu odpowiadał bo i tak pewnie tylko wyzywać umiesz.
3 maja 2010, 19:48 / poniedziałek
nie no spoko ;/ chodziło mi tylko kiedy bo nie pamietam ale spoko.
nie na leże do tych co od razu wyzywają.
3 maja 2010, 19:50 / poniedziałek
dobra koniec juz nie pytam bo zaraz wejdzie jakis ambitny i będzie pisac o mnie.
3 maja 2010, 19:51 / poniedziałek
KrzysiuLG, nie do Ciebie to było tylko do pana netowego chuligana nad Tobą.
3 maja 2010, 19:53 / poniedziałek
aha a myslałem ,że to do mnie.
3 maja 2010, 19:59 / poniedziałek
Jutro wszystko sie wyjasni, mam przeczucie, ze jednak awansujemy. Z racji kynologicznej pasji dzis bylem w Bydgoszczy, przypadkiem pod stadionem zawiszy, ladny obiekt. Niestety wszystko pozamykane, jednak podchodzac po schodkach pod bramy na sam stadion i widzac czesc trybun juz w myslach widzialem tam kolory bialozielone. Obysmy wlasnie takie trybuny zobaczyli pod koniec kwietnia, najlepiej na zywo, na finale Lechia - pogon.
3 maja 2010, 20:07 / poniedziałek
dobra my strzelamy jutro minimum dwie bramki !!!
ale gdzie je bede mógł zobaczyc na zywo ?
inna stacja to transmituje i czy w tych samych lokalach mozna ogladnąc ten mecz co mecze ligowe ??
niby jaga faworytem ale to i lepiej dla nas bo my w roli faworyta nie gramy najlepiej !!!
wazne by nie złapac głupiej kartki ( czerwonej ) no i zero błedów w obronie - no ale o tym to wszyscy wiemy !!!
TYLKO ZWYCIESTWO !!!
3 maja 2010, 20:07 / poniedziałek
Biorąc pod uwagę osiemnastkę, którą zabrał Kafarski na Podlasie można mieć nadzieję na korzystny(0-2, 1-3 od biedy 1-2 i wygrana w karnych) rezultat. Co do drugiego meczu to mam niejasne przeczucie że paprykarze wywalczą sobie awans.
3 maja 2010, 20:14 / poniedziałek
śledźbks - zajmij się swoim umysłem zamiast bluzgać w lewo i prawo
3 maja 2010, 20:22 / poniedziałek
gedania muszę powiedzieć ze teraz powaliłeś wszystko;p W żadnym moim wpisie na tym żałosnym forum nie napisałem brzydkiego słowa ;)
3 maja 2010, 20:27 / poniedziałek
OBawiam sie tylko, ze nawet jesli uda sie awansowac to, ze kartke zlapie Dawid a to spowoduje jego absencje w ew. meczu finalowym.
Do pana z Bialegostoku- jak uwazasz, ze denne to po co wchodzisz i piszesz? Szczerze mowiac, chyba nikogo tu nie obchodzi co masz do napisania.
3 maja 2010, 20:32 / poniedziałek
Bo jak mnie coś wkurwi to lubię poczytać te wasze wypociny ;) Ale koniec, nic już nie pisze wole poczytać. (Np. tego dzieciaka co napisał ze rugam a ani razu nie wyzwałem...)
3 maja 2010, 21:23 / poniedziałek
Sluchaj sledziu, wez sie ogarnij i zmykaj tam gdzie twoje miejsce ! Teraz wlasnie, z ciebie jest beka bo wchodzisz na forum Lechii !

Teraz do wszystkich bialostockich ''gosci'' na tym o to forum.
Piszecie, ze Jagiellonia to taki wspanialy klub i ze idziecie do Europy. A ja was sie pytam z CZYM do Europy? Z tym stadionem (kornikiem) bez sektora gosci? Z tym, ze ludzie w europie nigdy nie wiedzieli i nigdy nie slyszeli co to jest Bialystok? Najblizsze lotnisko od Bialegostoku jest chyba w Minsku :) wiec o co chodzi?
3 maja 2010, 21:44 / poniedziałek
Kolego radziłbym ci nie pisać tyle bo wypłaty nie dostaniesz tam w tej UK na zmywaku. Tutaj nikt się nie przechwala z czym do Europy, a jutro wygra lepszy. Odkąd trafiliśmy na was albo wy na nas bo zaraz będziecie mówić ze się wywyższamy jest 100% 24godzinna napinka z waszej strony. Ja się Cie pytam z czym do ludzi? Lepiej w kulturalnym mieście o którym nikt nie słyszał ale na pewno usłyszy niż o jakimś Gdańsku w którym ludzie się napinają jak małe kurewki.
3 maja 2010, 21:50 / poniedziałek
A powiedz mi bardzo inteligentny i dojrzały białostoczanie po co zarejestrowałeś się na naszym forum? Ponapinać się nie? Ciekawe czy u was na forum ktoś od nas się napina. Mnie gówno odchodzi co się dzieje u was na forum i w waszym cichym i pieknym białystoku, wiec siedz cicho i won do siebie. Pozdrów Konona.
3 maja 2010, 21:51 / poniedziałek
śledź białorusinie napisałeś " Ale koniec, nic już nie pisze wole poczytać. (Np. tego dzieciaka co napisał ze rugam a ani razu nie wyzwałem...)" o 20.32.

więc sie zamknij
3 maja 2010, 22:08 / poniedziałek
Nie wiem czy zauważyłeś nędzny Białorusinie że przy wyborze forum jest napisane coś takiego:
"Jeżeli nie jesteś kibicem Lechii Gdańsk, ani żadnej drużyny z nią zaprzyjaźnionej i chcesz na łamach tego forum pokazać niechęć do naszego klubu, to nie rób tego. Bez względu na to, co chciałbyś tu napisać, i tak wiemy, że liczysz się z naszą Lechią i jej kibicami, a my zawsze znamy swoją wartość."
3 maja 2010, 22:20 / poniedziałek
Zobaczymy kto za 24h będzie miał dobry humor a kto nie :-) . Ale wy tu pewnie odreagujecie porażkę kurwiąc na siebie nawzajem jak to macie w zwyczaju . O stadion nasz się nie martwcie bo jest w budowie . To raczej wy macie problem ze stadionem bo wasz prezes mówił przecież że nie będziecie mieli jak ugościć Juventusu i że w dupie ma puchar . My za to mamy prezesa pasjonata , prawdziwego kibica który cieszy się z możliwości zaistnienia w Europie i na pewno wzmocni drużynę na puchary . A tej Białorusi to się przyjebaliście jak komornik szafy . To w waszym zespole występują więcej zawodników z byłego ZSRR niż u nas . Jak by u was brało tylko Brazylijczyków co u nas to zawyli byście się na śmierć . Chociaż jak grał u was Tetteh to był ulubieńcem publiczności . Więc pewnie wyznajecie filozofię murzynka Kaliego - ich murzyn zły nasz dobry .
Krzysiu jak nie chcą Ci Twoi koledzy powiedzieć kiedy jest finał PP to Ja ci powiem . 22 maja 2010 roku w Bydgoszczy o 15.30 . Nie mam pojęcia do czego Ci ta informacja jest potrzebna ;-).
3 maja 2010, 22:21 / poniedziałek
A wy dalej swoje NAPINKA UBER ALLES!! Jakbyś sobie prześledził wszystkie moje posty to byś zobaczył ze z mojej strony w sumie żadnej napinki nie było. Tylko to wasi zawodowi Net-Hoolsi. Ale co tam lepiej trochę po rugać, po wyzywać od Białorusinów a samemu być jebanym szwabem :)
3 maja 2010, 22:22 / poniedziałek
Czy mod łaskawie zareaguje w końcu i wywali to ścierwo z forum. dzięki.
3 maja 2010, 22:38 / poniedziałek
ale ty sledziu po co no po coooo tutaj piszesz? ! jakos lepiej Ci teraz? a tak ogolnie to na jakim zmywaku? skad mozesz wiedziec czym ja sie zajmuje? rozumiem, ze opowiadasz o twoich znajomych lub o twojej przeslosci ale czy wszyscy musza byc tacy w UK? prowokujesz awantury swoja osoba a potem sie dziwisz? Proponuje abys sie teraz rozpedzil i walnal glowa w sciane, moze wrescie sie ogarniesz :)
3 maja 2010, 22:40 / poniedziałek
sledzbks itp - skoro jestes taki elokwentny, kulturalny i obyty w swiecie, to zapewne wiesz ze wchodząc do KOGOŚ należy dostosować sie do jego reguł.
Na stronie wejsciowej forum jest taka uwaga:
"Jeżeli nie jesteś kibicem Lechii Gdańsk, ani żadnej drużyny z nią zaprzyjaźnionej i chcesz na łamach tego forum pokazać niechęć do naszego klubu, to nie rób tego. Bez względu na to, co chciałbyś tu napisać, i tak wiemy, że liczysz się z naszą Lechią i jej kibicami, a my zawsze znamy swoją wartość."

Nie wiem czy masz skłonnosci SM ale chyba lubisz prowokowac swoim zachowaniem i czekasz aż zostaniesz tu sponiewierany. Jeśli sprawia ci to satysfakcje to współczuję i zalecam wizytę u psychologa.

Jeśli myślisz ze ktoś tutaj po twoich wpisach zacznie szanowac (bać, lubić -do wyboru) Jagiellonie to jesteś w wielkim błędzie, Proponuje żebyś dla dobra swojego klubu skończył tą farsę.
3 maja 2010, 22:42 / poniedziałek
ad domino - right said, Fred

ad biełarusy - ajwaj, jak te wasze miasto podupadło ostatnimi czasy...kiedyś, to to była istna fabrika talentów! - Zamenhof Ludwik, Weber Max, Molewer Samuel, Sabin Albert, Bialystock Max...a teraz? teraz to poszło wszystko wpiździet, wszli Żydzi, przyszła chmura i się potworzyły takie potworki, jak Hubert Siejewicz, czy inne krzyżówki śledzia z żubrem... w każdym razie, co wy sobą wogóle reprezentujecie? i wiarołomni jesteście, bo conajmniej jeden miał się już nie odzywać, a my tu nie lubimy jak ktoś słowa nie dotrzymuje, więc... wypierdalać i przygotować się mentalnie na 'wycieczkę na finał tramwajem'

szalom
3 maja 2010, 22:44 / poniedziałek
PS. mowisz o napince a sam kurwa sie napinasz frajerze. Ja rozumiem , ze masz 14 czy tam 15 lat i musisz sie wyszalec ale musisz robic to przez neta? Ciekawe jaki byl bys kozak na real. Pewnie jeszcze nie znasz prawdziwego zycia kibicowskiego.
3 maja 2010, 22:45 / poniedziałek
o, i jak zauważyli kuledzy wyżej, czytać nawet nie umieją... wiadomo, że tam na Podlasiu zawsze panował analfabetyzm, ale jakby któryś z wyżej wymienionych (zwłaszcza Zamenhof, czy Szapiro) to widział to się pewnie by teraz się pod macewą przewracał...

szloam
3 maja 2010, 23:16 / poniedziałek
Zapomniałem Net hoolsie ze ty to tyle meczy, ustawek, bijatyk przeżyłeś ze szkoda gadać, szkoda ze te wszystkie ustawki i bijatyki to były na jakieś gierce internetowej. Otóż skąd wiem ze pracujesz na zmywaku? Bo twój poziom intelektualny nie pokazuje na to żebyś mógł tam wyrwać coś lepszego. Ja wchodzę na wasze forum i chce żebyście nas szanowali? Alez skąd, po chuj mi wasz szacunek tylko ze odrobinę kultury osobistej to chyba możesz mieć? No rozumiem dorastasz trzeba hormony wylądować, na podwórko przykozaczyc jaki kozak jesteś na forum. Ja prowokuje? Tez dobre sobie. Ten pkt. co zacytowałeś chyba nie trafiony bo ja waszej Lechii jak na razie w żadnym poście nie obraziłem wiec o chuj ci chodzi? Nie moja winna ze cie to aż tak boli ze pierwszy mecz w plecy(w sumie 2 do 0 ale sędzia musiał wam pomoc) ale kurwa po chuj się tak napinać mały szwabie? Teraz na mojego posta znów odpowiedzcie w 5 i trochę po rugajcie, powyzywajcie w tym fakt nikt was nie przebije.

AVE FREIE STADT DANZIG! AVE NET HOOLS LECHIA DANZIG!
3 maja 2010, 23:27 / poniedziałek
Maly szwabie? hehe no to zapodales ;] Prowokujesz SWOJA osoba !!! Nic tu takiego by nie bylo jak bys tutaj sie nie wpisal. Dalej nie rozumiesz, ze to forum LECHII GDANSK? dla kibicow LECHII i ewentualnie zgod ? To forum nie jest przeznaczone dla kibicow jagielloni !!! Jak latwiej mam Ci to wytlumaczyc? Bialoruskiego nie znam wiec...
Ogolnie to nie martw sie o moja prace bo napewno chcial bys zajmowac sie tym co ja :)
3 maja 2010, 23:29 / poniedziałek
odnośnik widac, nawet oni czytaja nasze forum :) szkoda, ze nie napisali tam o zuberku i o sledziu...
3 maja 2010, 23:32 / poniedziałek
ŚledzBKS do inteligentnych niestety nie należysz.
Nie jesteś kibicem Lechii, więc wszedłeś na to forum aby prowokować. Nie ważne co napiszesz i jak będziesz pisać sam fakt, że zignorowałeś wiadomość wstępną znaczy ze wszedłeś tylko po to by prowokować. Więc nie czepiaj się, że nikt nie wykazuje się kulturą jeśli ty jej nie okazałeś.
Zresztą kibice Jagielonii ewidentnie mają kompleks Lechii. Nawet na waszej stronie zamieszczacie fragmenty z forum Lechii. Tak bardzo wam zleży na dobrej opinii ze strony Lechii? Trzeba było pomyśleć o tym kilkanaście lat wstecz...
3 maja 2010, 23:32 / poniedziałek
no, dobra małpka, dobra, widać na Białorusi mają dobrych trenerów że potrafią nawet nauczyć pisać tekst przy pomocy klawiatury, widać to musi być jakiś dryg wodzowski (a wiadomo, że przykład daje Słońce Narodu towarzysz Aljeksandar), inna sprawa że sam tekst pozostawia sporo do życzenia, ale małpa to małpa, nie można zbyt wiele wymagać ponad jej naturę, tylko czym oni je tam karmią? przecież banany to tam zbytnie frykasy, a co to dopiero będzie jak tow. Aljeksandar stwierdzi, że 'nie można'

szalom
3 maja 2010, 23:36 / poniedziałek
ad Lechista_UK - o kurwa :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) wysoki sądzie, nie mam pytań

zaraportujcie to jeszcze do waszych kolesi z Nigdy Więcej (w końcu "młoda sza\j/ka" zobowiązuje!/, że nienawiść rasowo etniczna (no bo jak to, naród śląski obrażać) :))))))))

szalom
3 maja 2010, 23:50 / poniedziałek
" ŚledzBKS do inteligentnych niestety nie należysz.
Nie jesteś kibicem Lechii, więc wszedłeś na to forum aby prowokować. Nie ważne co napiszesz i jak będziesz pisać sam fakt, że zignorowałeś wiadomość wstępną znaczy ze wszedłeś tylko po to by prowokować. Więc nie czepiaj się, że nikt nie wykazuje się kulturą jeśli ty jej nie okazałeś.
Zresztą kibice Jagielonii ewidentnie mają kompleks Lechii. Nawet na waszej stronie zamieszczacie fragmenty z forum Lechii. Tak bardzo wam zleży na dobrej opinii ze strony Lechii? Trzeba było pomyśleć o tym kilkanaście lat wstecz... "

BRAWO, 1 post w którym można się dopatrzyć jakiejkolwiek kultury! POSTĘPY SA!
Na jakiej reputacji mi zalezy w waszych oczach? I nad czym mielismy myslec pare lat wstecz? Nie moja wina ze Wisla wasze farmazony lyknela.

ALe dobra postepy sa, oby tak dalej!

AVE NET HOOLS!
3 maja 2010, 23:53 / poniedziałek
ej sorry ziomek to jest POLSKIE forum ty co najwyżej możesz popisać na swoim białoruskim forum i to cyrylicą pajacu...
4 maja 2010, 00:00 / wtorek
to na bialorusi jest internet....?
4 maja 2010, 00:09 / wtorek
Może i jestem naiwny, ale wierzę w awans. Warunek jest jeden - Kafarski i piłkarze muszą pragnąć finału tak samo jak kibice, wówczas na pewno będzie dobrze. Z chęcią zobaczę miny pewnych siebie fanów z Białegostoku, gdy Lechia stuknie ich zespół.

Kapsa - Kaczmarek, Hubert, Kozans, Mysona - Surma, Nowak, Pietrowski - Wiśnia, Dawid, Wania - oby jutro taki skład wyszedł na murawę
4 maja 2010, 00:31 / wtorek
A tego, że kiedyś było coś na kształt zgody pomiędzy nami. Wy opowiedzieliście się za Widzem. Acz to historia.. i od tamtej pory minęło już sporo czasu i raczej ja widać sympatii do was nie mamy. Ale jako prawdziwy kibic Jagielonii powinieneś coś na ten temat widzieć skąd się bierze antypatia do was.
No tak zapomniałem wpadłeś tutaj po napinać się i pokazać jacy to kibice Jagieloni są kulturalnie i nie napinają się.
A propos poczytaj sobie wasze komentarze pod artykułem o "napince" Lechii. Ciekawe czy tam kulturę również zachowujecie się i nie napinacie się.
4 maja 2010, 00:36 / wtorek
Nie rozumiem po co rozmawiacie z tym białorusinem. Nauczył się polskiego i już szaleje na necie.

Zobaczymy jak będzie szczekać po meczu.
4 maja 2010, 09:00 / wtorek
Maxiwoj zgody pomiędzy nami nigdy nie było . Przynajmniej w ostatnich 20 latach . To was szlag trafiał że mieliśmy zgodę z Wisłą . Tak samo jak was szlag trafia że Śląsk ma zgodę z Motorem . Po tym jak wam bęcki spuściliśmy na waszym stadionie (chociaż wam pomagała wasza zgoda agencja ochrony Taurus) to wy dzwoniliście do Wisły ze skargą i płaczem na nas . Możecie sobie zaklinać rzeczywistość ale taka jest prawda .

1945 zobaczymy kto będzie skomlał , zobaczymy :-) .
4 maja 2010, 09:14 / wtorek
''Trener Waldemar Fornalik zdecydował się zabrać ze sobą tych samych zawodników, którzy uczestniczyli w meczu z Legią Warszawa plus dwóch nieobecnych – Rafała Grodzickiego i Marcina Zająca. Ten drugi jest w pełni zdrów i powinien zagrać z Pogonią.
Mecz z „Portowcami” zostanie rozegrany jutro o godz. 17:45, następnie 7 maja o 20:00 odbędzie się spotkanie z Jagiellonią Białystok.''

Nie dosc ze wiedza juz ze awansuja to i wiedza z kim zagraja :)
4 maja 2010, 09:15 / wtorek
Kurwa Żuberek i Śledz BKS po jaki chuj wchodzicie na forum Lechii i beszczelnie sie napinacie kurwa robicie mega lipe kibicom Jadzki,to ze nie dażymy sie zbytnim szacunkiem z Gdanskiem nie usprawiedliwia was do tego aby wypisywac jakies wulgaryzmy i obopulnie sie obrazac to jest ich forum i niech pisza sobie co chca,to jest ich sprawa także wypad na swoje forum! Niech wygra lepszy!!
4 maja 2010, 09:38 / wtorek
Jak Jaga straci pierwsza bramę to się posra ze strachu i będzie koniec przygody:) ile to gromów wyłapie sędzia biedaczysko:) ale wiem że teraz zobaczę Lechie w gazie w jakim dawno nie byli. Kafar ufamy Ci! Daj nam głowe Jagi na tacy!
4 maja 2010, 09:41 / wtorek
Jak Jaga straci pierwsza bramę to się posra ze strachu i będzie koniec przygody:) ile to gromów wyłapie sędzia biedaczysko:) ale wiem że teraz zobaczę Lechie w gazie w jakim dawno nie byli. Kafar ufamy Ci! Daj nam głowę Jagi na tacy!
4 maja 2010, 12:53 / wtorek
Historia kibiców Jagieloni dla nich samych mam wrażenie zaczęła się w 2005. A le już lat bodajże 90 kiedy była zgoda czy jak kto woli układ na lini Lechia Widzew Jagielonia tego już nie pamiętają.
Dzisiaj wygra lepszy i nie będzie to Jagielonia.
A ja typuje wynik:
Jagielonia - Lechia 0:2 (bramki w 1 i 10 minucie :-))
4 maja 2010, 19:40 / wtorek
Pogoń Szczecin zremisowała u siebie z Ruchem 0-0 i jest w finale .
4 maja 2010, 19:45 / wtorek
Pogoń - Ruch 0:0 ale jaja!

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.249