Gdańsk: wtorek, 10 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski 2009-2010

strona 6/20

30 października 2009, 13:25 / piątek
tak..... dobrze przeczytałeś!!!!!!
3 listopada 2009, 09:06 / wtorek
Oldboye Lechii wygrali w sobotę, ale jak poradziły sobie rezerwy Lechii w wyjazdowym meczu regionalnego PP? Może ktoś zna wynik?
3 listopada 2009, 09:09 / wtorek
Czarni Ostrowite 2 - 2 Lechia II Gdańsk po dogrywce, karne 3-5
3 listopada 2009, 22:26 / wtorek
5 minuta dogrywki i jaga prowadzi ze sledziownia 1:0 po golu frankowskiego z karnego.Sledzie nie wykorzystali karnego pod koniec spotkania,ich pilkarz mrowiec(to ten sam,ktory strzelil pieknego swojaka w meczu z Wisłą)strzelil z karnego w bramkarza,i dobijal uderzeniem głowa z 5 metow na pusta bramke....... strzelil obok bramki ciota hehehhehe.Na trybunach wiocha na maxa
3 listopada 2009, 22:48 / wtorek
za livescore 95' Frankowski - karny 113' Frankowski - karny :D
Niewykorzystane sytuacje się mszczą :)
3 listopada 2009, 23:01 / wtorek
Mrowiec przecież miał od razu po jednym - dwóch meczach w polskiej lidze do kadry trafić :).
3 listopada 2009, 23:02 / wtorek
A mnie tam szkoda że gdy przejdziem Odrę (Wodzisław Śląski)...nie trafimy na (Szp)Arkę ...To był by mecz ;-))))
3 listopada 2009, 23:26 / wtorek
Jeśli wyeliminujemy Odrę to ja chciałbym trafic na:
a) Zagłębie Sosnowiec
b) Pogoń Szczecin
4 listopada 2009, 06:11 / środa
oby Pogoń tylko najpierw trzeba przejsc Odre panowie
4 listopada 2009, 13:37 / środa
na razie widzę, że nie zostaliśmy uwzględnieni w terminarzu tych rozgrywek
odnośnik
4 listopada 2009, 14:34 / środa
O ile mnie pamiec nie myli to My gramy z Odrą 11.11 a nie żaden ku**a Lech !!
4 listopada 2009, 15:54 / środa
kupili nasze miejsce za kuchenki... a nasze dlatego, ze tylko 2 litery roznicy i wiekszosc spoleczenstwa sie nie pokuma. jebaki
4 listopada 2009, 15:59 / środa
i tak mówią na nas lechici
4 listopada 2009, 21:04 / środa
Na oficjalnej stronie pisze że to Amica graz Odrą a nie Lechia, natomiast w najnowszym newsie na oficjalnej stronie Lechii pisze że gramy z Odrą Opole. Nie no niezłe jaja. Na koniec okaże się pewnie jeszcze że Amica gra z Odrą Opole:p
4 listopada 2009, 21:29 / środa
Ale Odry Opole juz niema. Jest Oderka Opole
4 listopada 2009, 21:33 / środa
Bo widzicie z ich oficjalną stroną jest tak jak z naszą:
nie można jej ufac ;]
odnośnik
5 listopada 2009, 21:22 / czwartek
Bym chcial aby tym razem Lechia zdobyla PP! Ciekawe ilu Lechistow by przyjechalo do nie dalekiej Bydgoszczy...
7 listopada 2009, 13:48 / sobota
W środę gramy z Odrą. Ja bym dał odpocząć Kapsie, Hubertowi, Kaczmarkowi, Surmie i Lukjanovsowi. Co prawda mecz z Bełchatowem dopiero za dwa tygodnie, ale potem czekają nas ciężkie mecze w krótkim odstępie czasu.

Generalnie skład widziałbym tak: Bąk - ktoś z MESA (nie wiem, w tym sezonie nie miałem okazji oglądać żadnego spotkania), Manuszewski, Kożans, Osłowski - Pietrowski, Bajić, Nowak - Rybski, Kowalczyk, Buzała (po prostu dla nich to ostatni dzwonek, by pokazać, że jest sens trzymania ich w zespole)

W przerwie bym wpuścił Piątka, co by się ograł po urazie.

PS. Jeśli kartki z ligi liczą się w PP to dziwi mnie niezmierna głupota sztabu/kierownika - przecież Kaczmarek powinien w końcówce meczu złapać żółtą specjalnie, by odpauzować w PP, a nie potem z Bełchaotwem, śledziami czy Jagą.
7 listopada 2009, 14:13 / sobota
ja wiem że kartki za ligę i puchar liczą się osobno. co do meczu z odrą to składu bym nie zmieniał poza obroną, tam niech pogra ME, szkoda niepotrzebnie narażać na kolejne urazy, co do Piątka to jeśli trener mu pozwoli to powinien zastapic Surmę, Rogalowi bym dał odpocząć, niech od początku gra Wiśnia.
Odra gra padlinę i taki też powinien być wynik meczu.
7 listopada 2009, 16:15 / sobota
Jaki tam kur...a odpoczynek ?!!! Puchar Polski to w tej chwili nasz absolutny priorytet! Żadnego tam odpuszczania czy eksperymentów !!! Zresztą dzisiaj zmiennicy pokazali jak to możemy na nich "liczyć " odnośnik Żenua !
8 listopada 2009, 18:02 / niedziela
W lidze spadek nam nie grozi ani też zajęcie miejsca gwarantującego start w europejskich pucharach . Więc chyba warto skupić się na pucharze , nie odpuszczać go i zagrać najsilniejszym składem !!!!!
9 listopada 2009, 15:49 / poniedziałek
Może w związku z tym że to będzie 11 listopad warto by zaśpiewac hymn Polski i jakąś oprawę związaną z tym świętem. Jest coś planowane ??
9 listopada 2009, 16:58 / poniedziałek
Pieprzenie o odpuszczaniu pucharu ZAWSZE mi śmierdzi tłumaczeniem nieudolności i braku ambicji (w zeszłym roku koala).
Dlaczego warto dać w pucharze z siebie wszystko + drugie tyle extra?

1. W dzisiejszej formie ligowych potentatów jesteśmy w stanie wyeliminować KAŻDEGO (Rogal, bez urazy, na dogrywki, bo dobrze bije karne :-) )
2. Kontynuując myśl, jest szansa zaliczyć występ, a dla niejednego/ej z nas debiut w Europie, co wiąże się z już konkretnym sianem dla zespołu i klubu.
3. Czyżbyśmy w Lechii mieli taki nadmiar trofeów?
4. Układ wymarzony, tylko robić, co do każdego należy!!!
9 listopada 2009, 20:42 / poniedziałek
wie ktoś może czy będzie transmisja z tego meczu Lechia - Odra? Z góry dzieki ;)
9 listopada 2009, 20:57 / poniedziałek
chyba na orangesport info będzie
9 listopada 2009, 21:02 / poniedziałek
faktycznie sytuacja w tabeli Ekstra robi sie co raz ciekawsza i jeżeli tak dalej się sprawy potoczą to o mistrza Polski będą walczyć do końca Wisła z Legią. Jest to jakaś szansa,że w przypadku trafienia na którąś z tych drużyn w kolejnej rundzie PP mamy możliwość ich pokonania. Z drużyn które grają dalej w PP w podobnej sytuacji jak Lechia,jest Ruch. Im raczej spadek z ligi nie bedzie groził, a tak samo jak my mogą i chyba mają ochotę powalczyć o zdobycie PP. Zresztą w zeszłym roku już grali w finale.I w cale się nie zdziwię jak ponownie zagrają w finale z Lechią.Czego wszystkim oczywiście życzę ,żeby tak sie stało a PP ponownie trafił do Gdańska.
Aby tak sie jednak stało, to w środę nasi piłkarze muszą!!!!! pokonać Odrę. Innej drogi nie ma panowie. Jeżeli chcecie zobaczyć kilkutysięczny tłum kibiców z Gdańska w Bydgoszczy , i sami się cieszyć z zdobycia tego trofeum ,to Odrą trzeba pokonać, a nie tak jak ostatnio ,że sami może strzelą sobie bramkę.
Walczyć i jeszcze raz walczyć, bo jest o co!!!!
Tylko BKS Lechia!!!
9 listopada 2009, 21:24 / poniedziałek
Ja wiem czy Ruch jest w takiej sytuacji jak my, narazie do Wisły traci 2 pkt i prezentuje naprawdę dobrą piłką(czego nie mogę powiedziec o Legi i Lechu/Amice) jeśli działaczom nie przyjdzie do głowy wyprzedaż w zimowym okienku, a raczej nie powinno gdyż Ruch w tej rundzie z emisji w C+ zarobił już tyle co przez cały poprzedni sezon. Dodatkowo uzyskał nowego akcjonariusza dobrze stojącą firmę Varexpol, oraz zapowiedział na luty/marzec emisję nowych akcji. Więc o budżet powinni byc spokojni. Reasumując jeśli Ruch się nie osłabi w zimowym oknie to może odpuścic sobie PP na rzecz walki o MP
9 listopada 2009, 21:41 / poniedziałek
Jak dla mnie to Ruch jest na razie drużyną własnego boiska. Na wyjazdach spisuje się gorzej od Lechii. Wątpię ,żeby Ruch sie włączył do walki o MP. Ewentualnie o miejsce w Lidze E.to mogą powalczyć no i oczywiście o PP. To są chyba ich realne możliwości.
A co do dalszego naszego udziału w PP,i z kim ,i na kogo byśmy chcieli trafić,to poczekajmy do środy wieczorem.
9 listopada 2009, 21:47 / poniedziałek
Ale w gruncie rzeczy nie ma co się oglądac na innych, piłkarze muszą wyjśc na boisku i bez znaczenia z kim przyjdzie im się potykac czy teraz z Odrą, czy jeśli w środę sie uda, później z Pogonią czy z Legią muszą wygrac. Do wymarzonego końca pozostało 6 wygranych.

ps. Sorki za literówki
9 listopada 2009, 22:00 / poniedziałek
Co to za dziwne dywagacje,kto walczy o Mistrzostwo Polski,a kto o Puchar ?
Lechia ma zdobyc ten puchar i tyle,a dla malkontentow przypominam,ze w tych rozrywkach jest wszystko mozliwe.
22.06.1983 r.
Tez mowili,ze to niemozliwe......:)
9 listopada 2009, 22:17 / poniedziałek
ta data 22.06.1983. jest jak dla mnie wyjątkowa i nie miałbym nic przeciwko aby ta nowa data 03.05.2010. też się zapisała w mojej pamięci jak i historii Lechii.Zgadza sie,że w tej zabawie nie ma rzeczy nie możliwych. Lechia już raz to pokazała,że można wygrywać z silniejszymi przeciwnikami. tak więc czas na powtórkę, tyle że nie rozrywki :) a z historii PP.
10 listopada 2009, 09:10 / wtorek
Zadnych składów rezerwowych !!!!! Przypominam tym co mowia ze Odra gra padline ze na Traugutta wygrała 2-0 !!! I jak narazie jest to jej najwiekszy sukces w tym sezonie!
Zadnego odpuszczania. Skład ultra ofensywny (mi sie osobiscie podoba KAczmar na obronie). Zabłocki i Bajic out na bardzo długo- poraza mnie ich gra. Buzi powinien dostac jeszcze jedna szanse. A jak nie to Ivans z Kowalem w ataku ! No i moze Ryba sie juz jakos odnalazł bo tez szans nie dostaje. Min połowe meczu powinien zagrac Friday co by za bardzo nie ryzykowac.

Ma byc przekonujace 3-0 i potem bym chciał Ruch.
WIadomo kiedy bedzie losowanie ?
o troche sie rozmarzyłem :) ... Droga daleka ale .. Czy Lechia mogła by grac w Pucharach w Bydgoszczy czy za daleko ?
10 listopada 2009, 09:22 / wtorek
Wiadoma sprawa że musi wyjść podstawowa 11stka! Nie gramy o mistrza,ani o europe,to trzeba zapierdalać za piłką w pucharze Polski,To sie nam należy!
10 listopada 2009, 09:29 / wtorek
Muszą wygrać z Odrą i przynajmniej do finału zajść, który zostanie rozegrany w .... Bydgoszczy:)))

Aejaejao!!!
10 listopada 2009, 09:32 / wtorek
w obecnej chwili z odrą poradziłaby sobie drużyna Lechii z młodej ekstraklasy

jak tłumaczył się trener odry Robert Moskal z podstawowego składu świńską grypę ma 7 piłkarzy, a jeśli dziś na treningu nie pojawią się kolejni będzie postulował o przełożenie meczu/ za przeglądem sportowym

odrę spotkało dokładnie to co napisałem odnośnik w tym wątku wywalonym do GADKI
10 listopada 2009, 11:10 / wtorek
Mati_LG

Z przykrością muszę stwierdzić że tego spotkania nie będzie transmitowała żadna stacja!!!!Przeszukałem programy wszystkich stacji sportowych typu Orange Sport.Orange Sport Info,Tvp Sport nawet trójka gdańska nie jest zainteresowana transmisją .Nawet nie wiem czy sportowefakty.przeprowadzą relację tekstową więc pewnie jedynie można liczyć na futbol24.com i najszybszy livescore w sieci z fajnym dzwiękiem albo na mega wolną relację na trójmiasto.pl....Najgorsze jest to że jestem bardzo mocny przeziębiony więc prawdopodobnie na meczu się niestety nie pojawię:-(
Wszystko przez moje ostatnie kontakty handlowe z Ukrainą....mam nadzieję że nie jest to świńska grypa...heh,zawsze twierdziłem że swołocz za wschodniej granicy jest 100 % gorsza od czerwonych nosów z Moskwy...!!!!W górę serca Lechia musi wygrać ten mecz,nie ma innej opcji....tak więc grać na całego i walczyć do upadłego!!!!Tylko Lechia Gdańsk!!!!
10 listopada 2009, 14:03 / wtorek
No mam nadzieje ze obijemy rekord frekwencji w tej edycji PP (zadanie srednio wygurowane bo to raptem 7,2 tysia na Widzewie z Ruchem)
Dzien wolny
Brak trennsmisji
Pora w miare ciepła
Karnety za free
Ceny wejsciówek obnizone

Indywdualne zwolnienia przyjmuje drogą mailowa :)

Wszyscy na Puchar !!!
10 listopada 2009, 14:21 / wtorek
Marzy sie powtorka z meczu PP z wisla plock..i pamietne 1,2,3,4..MALO!..moze napastnicy przelamia sie wlasnie w PP jak w lidze nie idzie to moze tutaj..takie gadanie o skladzie rezerwowym sa chyba nie na miejscu juz raz ta slabiutka odra do nas zawitala i wlozyla 2..i niech sobie maja grype swinska kocia psia czy inna trza zagrac na full..liga nie gra w weekend nie ma zadnego powodu do odpuszczenia tego meczu..do zobaczenia jutro;]..
10 listopada 2009, 14:23 / wtorek
jutro tylko 3pkt, wysoka frekwencja i dobry doping! maszerujemy po puchar Lechijko!
aejaejaoo
10 listopada 2009, 14:23 / wtorek
i goście z Płocka uciekli w 70 minucie ;)))
10 listopada 2009, 14:24 / wtorek
no i jest 17 meczowa..nie wiem czy takie calkowite danie odpoczynku najlepszemu obroncy Hubertowi to dobry pomysl, nadzieja ze Kafar wie co robi..bez najlepszego strzelca Wisni..brak Bajicia jakos specjalnie nie martwi..Moze Mlodzi przekonaja Kafara na dluzej..
10 listopada 2009, 14:26 / wtorek
broendby - nie gramy jutro o punkty :)
10 listopada 2009, 14:27 / wtorek
Dokladnie..;] zwineli szmaty i poszli..;]..odra nie przyjechala na lige nie wiem czy planuja przyjechac jutro w sumie lepiej dla dopingu jakby byli chyba ze znowu w ilosci sztuk 30 to raczej nic nie zmienia:P pora meczu i dzien wolny jak najbardziej odpowiednia ale jakos mam przeczucie ze nie bedzie wiecej ludzi niz na koronie w piatek..choc trza przyznac ze doping momentami wygladal wiecej niz dopsz..;]
10 listopada 2009, 14:31 / wtorek
no racja, 3pkt, nie będzie, chodziło oczywiscie o zwycięstwo!
10 listopada 2009, 14:57 / wtorek
jest też jeden plus, jak przyjdzie mało osób (czytaj, nie przyjdą pikniki) jest szansa na dobry doping z naszej strony! nie będzie zagłuszania nas przez gwizdy tych sezonowców gdy sędzia gwizdnie spalonego itd

Co do meczu; patrząc na kadre meczową, to widać, że nie odpuszczamy Pucharu jak rok temu

TYLKO ZWYCIĘSTWO!!
10 listopada 2009, 15:41 / wtorek
Tomek Dawidowski podpisał kontrakt!
Jutro będzie w 18-nastce meczowej!
10 listopada 2009, 16:40 / wtorek
Miałem ostatnio okazje ogladac przez chwile trening Naszych grajkow i szybkosciowo wygladal dobrze, ma odpowiednie przypierdolenie.
10 listopada 2009, 16:59 / wtorek
Ciekawe, miał czas by udowodnić, że coś wniesie do Lechii. Kafar zawodnika do mesy by nie brał. Oby się odbudował w Lechii i przypomniał jak 13 bramek w sezonie ładował.
10 listopada 2009, 18:57 / wtorek
Mnie osobiście zaskakuje brak Bączka w 18 meczowej.
Raczej nie ma powodów żeby być zmęczonym.

Czyżby jakiś konflikt?

Nawet Cvirik jest w 18 a wszyscy dokładnie wiemy ,że i tak w zime odchodzi bo nie jest mu po drodze z Kafarem....
10 listopada 2009, 19:07 / wtorek
Chciałem napisać, że zapewne młodzi dostali szanse/nagrode (Małkowski, Osłowski, Szuprytowski) zagrać w pucharze, bo ostatnio nikogo z nie brał, ale jak masz takie tajne informacje, to już sam nie wiem.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.230