Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Puchar Polski 2009-2010

strona 8/20

11 listopada 2009, 16:24 / środa
Narzie chyba spokojniej niz w pierwszej połowie.
58 Strzał Zabłockiego z 8 metrów zablokował obrońca Odry. Była to znakomita szansa dla biało-zielonych.
61 Po dośrodkowaniu Buzały minimalnie z piłką minął się Zabłocki. Była to kolejna szansa tego piłkarza na strzelenie bramki.
64 zmiana Piątek za Rybskiego.
11 listopada 2009, 16:35 / środa
75' po jedenastu latach przerwy w Lechii ponownie Dawidowski. Tomasz zastąpił Zabłockiego. Publiczność skanduje imię i nazwiska wychowanka gdańskiego klubu, który na koszulce ma numer 32.
11 listopada 2009, 16:38 / środa
79 Znakomita akcja Lechii! Dawidowski podał piłkę w tempo Lukjanovsowi, ten przebiegł kilkanaście metrów i wrzucił ją wychowankowi Lechii. Dawidowski strzelił jednak minimalnie obok bramki.
11 listopada 2009, 16:54 / środa
Dobra wygraliśmy i gramy dalej ale....

1:0 a mogło skończyć się dużo wyżej.

Zastanawia i przeraża brak skuteczności .
11 listopada 2009, 17:26 / środa
Co do części piłkarskiej:
Małkowski - nie miał zbytniej szansy się wykazać, ale bardzo pewny przy wszystkich wyjściach do dośrodkowań
Rogalski - po raz kolejny jestem pozytywnie zaskoczony. Asysta i niezła gra
Nowak - kolejny bezbarwny i słaby mecz. Równia pochyła od początku sezonu
Buzała - tragedia
Zabłocki - starał się, skuteczność zerowa
Lukjanovs - grał jak zwykle, skuteczność niestety też jak zwykle ;/
Dawidowski :) - za dużo nie pograł, ale według mnie może być bardzo ciekawym wzmocnieniem. Widać jeszcze trochę brak ogrania, ale 3 bardzo fajne akcje, które mogły zakończyć się bramką.

Kwestia kibicowska:
Doping bez zmian. Kilka momentów w 1 połowie niezłych, ale nic poza tym.

Mam nadzieję, że się przesłyszałem lub źle to zinterpretowałem, ale jeśli D. krzyczał po meczu do naszych piłkarzy "wypierdalać" to powinien dostać dożywotni zakaz zbliżania się w okolice gniazda!
11 listopada 2009, 17:29 / środa
Gdańsk Lechia : to nie D. tylko chłopka z ultras Nobla mu za to ! co to do huja ma być łaskę kurwa robią podchodząc do płota gwiazdorzy ?!
11 listopada 2009, 17:31 / środa
NASZYM GWIAZDKOM POPIERDOLIŁO SIĘ W GŁOWACH I W DUPACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11 listopada 2009, 17:35 / środa
Kurwa co ten Zabłocki robi w jedenastce???? Chuja Kafarowi struga na treningach czy co?? Duzo wiatru - zero produktywnosci!!! Mozna by dac szanse Suprytowskiemu. Warunki podobne a gorzej juz grac nie mozna !! Dawidowski z Ivansem pograli pare akcji Dobrze to wrozy na przyszłosc.
11 listopada 2009, 17:37 / środa
Czy piłkarze mówili żebyśmy wypierdalali lub coś w tym stylu jak przez ostatnie kilka meczów nie było nawet komu dziękować po zakonczeniu meczu?

Piłkarze podeszli i podziękowali, czego więcej byś chciał?
11 listopada 2009, 17:38 / środa
Z wielka laska podeszli na srodek boiska! Gdyby nie gwizdy to juz dawno byliby w szatni! Jak wy mozecie tak zlac kibicow ktorzy na Was czekaja????????????
11 listopada 2009, 17:40 / środa
Szacunek dla Pawła Buzały, bo jako jedyny wiedział, że trzeba podejśc podziękować, zachęcał te kurwy, bo piłkarzami Lechii ich nazwac nie mozna, żeby podejść i podziekować kibicom za doping.
Pierdolone gwiazdeczki, chuj wam w dupe, nie chcecie sie ruszyc, zeby podejsc do kibicow to grajcie bez dopingu.
Brawo za "wypierdalac" należało im się.
na nastepnym meczu niech grają bez dopingu, może przestanie im się w dupach pierdolić wtedy.
11 listopada 2009, 17:41 / środa
Nie robcie wideł z igły. Daping był załosny wec za co dziekowac!
11 listopada 2009, 17:41 / środa
Wie ktoś kiedy losowanie czy tradycyjnie zajebisty pzpn jeszcze nie ustalil terminu...?

Ps.Oj miło by było teraz pograć z Pogonią ewentualnie z Zagłebiem S....a potem półfinał...ehh
11 listopada 2009, 17:45 / środa
KURAK - doping jaki był każdy słyszał, ale wypadałoby podziękować tym, którzy starali ciągnąć ten wózek, a te kurwy zachowują się jak jebane gwiazdeczki !! w dupach im się popierdoliło i to ostro !! wyjebać takich na zbity pysk.

Na szczęście Lechia to My, a nie ci sprzedajni grajkowie !!
11 listopada 2009, 17:48 / środa
I połowa dobra, ale karygodna skuteczność. II już słaba, całe szczęście, że Odra jest tak słaba, że przegrałaby nawet z Bałtykiem. Dawidowski na plus, szkoda że nie strzelił gola, bo dodałby mu pewności siebie. Dziwię się, że zamiast Manuszewskiego nie zagrał Osłowski - Kafarski bał się, że odpadniemy?

Co do zachowania gwiazdeczek to szkoda słów. Jednak raczej nic w tym dziwnego, gdyż w drużynie są prawie sami najemnicy. W meczu z Bełchatowem powinniśmy dać wyraz swojej dezaprobaty wobec ich postawy.
11 listopada 2009, 17:49 / środa
Nie widziałem dokładnie ale ktoś ich wołał z tunelu żeby się wrócili i podziękowali...A skoro młyn krzyczał "cała Lechia odpowiada" a ci kurwa juz w tył zwrot i już dawali dzide do szatni no to ja się kurwa pytam CO TU SIĘ KURWA ODPIERDALA. To ja po to marzne 2 godziny, dopingując im i oglądać te wszystkie niewykorzystane akcje i nieskuteczność a ci zachowują się...już nie będę nawet pisał jak bo każdy widział jak się zachowali...
11 listopada 2009, 17:51 / środa
Jaki doping takie zachowanie piłkarzy i koniec tematu.

Może oni też chcą nam dać do zrozumienia ze nie chcą grać przy jednym ze słabszych dopingów w ekstraklasie i mamy tez sie wziąć do roboty a nie tylko krytykować??
11 listopada 2009, 17:53 / środa
Nie ważne jaki doping nie ważna jaka frekwencja ludzie przychodzą oglądać naszą Lechijkę a jak nasze grajki grajki tego nie umieją docenić to niech się walą i tyle w tym temacie.

AVE LECHIA
11 listopada 2009, 17:59 / środa
Padło hasło do Kowalczyka : "Czemu nie podejdziecie?". Odpowiedź " Grypa szaleje, zimno jest."

Gdańska Lechia. Była akcja z Buzałą pod koniec tamtego sezonu, gdzie mniej oficjalnie wypowiedział się, że doping i kibice pierdolą go równo i ma w dupie jak Lechia wygląda kibicowsko.

Ogólnie są bandą jebanych najemników, którzy nie zasługują na noszenie tego herbu na sercu. Tyle w temacie.

Pozdrowił.
11 listopada 2009, 18:01 / środa
Tyle samo winy po naszej co po piłkarzy stronie, jak w poprzednich meczach chcieli dziekowac to 90% było juz w tramwajach albo pili 3 flaszke . Dzis faktycznie zamulili ale gdy zaczeli podchodzic to usłyszeli "gwiazdeczki" i "wypierdalać" wiec co mieli podejsc zeby usłyszec jeszcze wiecej "pochwał"?
11 listopada 2009, 18:02 / środa
Może i masz racje...

Mi się teraz przypomniała sytuacja jak piłkarze Ruchu bawili sie z kibicami po meczu z Jagą...

Szkoda ,że u nas tak nie jest
11 listopada 2009, 18:07 / środa
No a z kim niby się mamy bawić jak większosć grajków gra w Lechii dla mamony i nie ma za grosz ambicji aby z szacunkiem podejść to osób który są z Lechią na zawsze wierne. Oni odejdą i szybko o Lechii zapomną my zostaniemy z Lechijką do grobowej deski. Jedyny gracz Lechii który poważnie do tego podchodzi M.Bąk nasz człowiek a reszta za grosz nie ma odwagi aby wyrazić nam kibicom szacunek i tyle w tym temacie.

AVE LECHIA
11 listopada 2009, 18:07 / środa
Dryjer a kto Twoim zdaniem zasługuje na noszenie herbu Lechii?

Zieńczuk który tak bardzo chciał wrócić a jak przyszło to spierdolił do Grecji?
A może Mila który cały czas pragnie wrócić do Lechii a tak naprawde modli sie żeby Śląk z nim kontrakt przedłużył.

To juz nie są te czasy gdzie piłkarze grali dla kibiców i klubu teraz piłkarze grają dla kasy i czym szybciej sie do tego przyzwyczaimy tym mniej bedzie takich spinek jak dziś.

Niestety doczekaliśmy takich czasów....
11 listopada 2009, 18:08 / środa
Cieszy zwycięstwo i prawo gry w 1/4 PP. Co do meczu to poziomem nie zachwycił. Pozytywy z boiska to powrót K.Piątka oraz (tu ostrożnie) debiut po latach T.Dawidowskiego. Pierwszy dobrze wiemy co nam daje w pomocy więc pisać nie ma co, natomiast jeśli chodzi o Dawidowskiego to tym kwadransem gry pokazał że może być wzmocnieniem w ataku. Negatywy - to A.Rybski który dziś wyraźnie unikał gry co w jego sytuacji gdzie nie dostaje zbyt dużo okazji do gry jest czymś niezrozumiałym. Czas się pożegnać z Gdańskiem. Drugie duże rozczarowanie to P.Nowak i jego zatrważający spadek formy. Czas na ławkę rezerwową i pracę na treningach. Na koniec napiszę o skuteczności której na Lechii nie ma. Dziś jak na dłoni widać że nasz napad mocno się zablokował i są z tego powodu mocno sfrustrowani. Zabawne że bramkę strzelił najgorszy z trójki w dzisiejszym meczu. Jak bardzo są spięci było widać w sytuacji kiedy Ivans po dośrodkowaniu w polu bramkowym zamiast strzelić głową bramę uderza piłkę twarzą. Szans Zabłockiego nie wypada komentować bo tego się racjonalnie nie da wytłumaczyć. Podsumując najbardziej szkoda okazji na odblokowanie się naszego napadu. Wyszło jak wyszło. Pozdro
11 listopada 2009, 18:09 / środa
BBrzezno - jak nie mają jaj, to niech spierdalają do klubiku bez kibiców. Na mecz z ligowym słabeuszem w rezerwowym składzie mimo święta i dość średniej aury - przyszło kilka tysięcy ludzi (pokażcie mi inne miasto, gdzie tyle osób przyszło by dziś na mecz PP z Odrą) i starało się dopingować grajków, a tym ciężko podziękować. I kurwa nie przesadzajmy, że z naszym dopingiem jest tak tragicznie - poczytajcie choćby wypowiedzi graczy innych klubów po spotkaniach na Traugutta, którzy chwalą specyficzną atmosferę tu panującą i rzeszę kibiców.
11 listopada 2009, 18:09 / środa
11 listopada 2009, 18:13 / środa
odnośnik od 1:30

A pisanie o tym że naszą winą jest chujowe zachowanie piłkarzy to szczyt głupoty, nie my jesteśmy dla nich ale oni dla nas. To my im dajemy nasze pieniądze, a nie odwrotnie.
11 listopada 2009, 18:17 / środa
buziek twoj link nietrafiony,ja tez moge wkleic linka z radoscia po meczu ze Zniczem Pruszków,gdzie awansowalismy do ekstraklasy,pamietasz??
11 listopada 2009, 18:18 / środa
Madian. Osoba, która przyjmuję krytykę i chce się rozwijać patrząc perspektywistycznie w przyszłość. Nie musi tej Lechii kochać. Wystarczy, żeby okazał szacunek ludziom, którzy coś dla tego klubu robią i żeby zamiast stwarzać nowe problemy starał się je rozwiązywać.

Nie po to wydaję pieniądze na bilety, żeby jeden z drugim olali mój wkład w klub. Ja mam ich wielbić i kochać, uważać że są zajebisci mimo tego, że nawet się nie starają (Bo co innego by było, jakby wynik był jaki był, a najemnicy pokazaliby wolę walki i chęć grania) a oni mają mnie mieć w dupie?
11 listopada 2009, 18:23 / środa
Ale niestety u nas jest tak jak jest i okrzykami w stylu wypierdalac kiedy juz pilkarze podchodza tego nie naprawimy
11 listopada 2009, 18:25 / środa
Święte słowa Dryjer lepiej bym tego nie ujął ;)

AVE LECHIA
11 listopada 2009, 18:28 / środa
Brawo piłkarze ! Mieliście prawo się tak zachować po tym jak po meczu z Koroną
95 % trybun położyła na was lachę. Dziś po zwycięskim meczu nagle się kibicom sukcesu odwidziało i zapragnęli świętować. Piłkarze to nie inteligenci, ale mieli pełne prawo czuć się znowu olanym zwłaszcza, że wcale dużo więcej niż ostatnio ludzi nie zostało. Z tymi "wypierdalać" jeśli to prawda (nie słyszałem na prostej), to patologia czystej postaci. Żenada !
11 listopada 2009, 18:30 / środa
Madian. Sam krzyczałem wypierdalać bo za takie niezdecydowanie powinni dostać jeszcze w pysk. Kurwa, albo się jest z kibicami zawsze, bez względu na to jak się grało, jaki mecz, z kim i jaki wynik, albo się to pierdoli i idzie się do szatni i nie ma problemu. Niezdecydowanie jest gorsze od jakiegokolwiek skrajnego poglądu.
11 listopada 2009, 18:30 / środa
prawda prawda,troche przegiecie z tym wypierdalac
11 listopada 2009, 18:30 / środa
ten koles co darł morde WYPIERDALAC do piłkarzy to zwykła pizdeczka, najpierw drze morde a pozniej ucieka na kryta a gniazdowi sie tłumacza za matoła.
11 listopada 2009, 18:32 / środa
Po meczu pomagałem zwijać nagłośnienie i akurat gwiazdeczki typu Kowalczyk Bajic rozbieganie mieli i na moje pytanie czemu druzyna nie podeszla: to Kowalczyk mi odpowiedzial ze "bo jest zimno, grypa jest i nie mamy czasu", no to jak tak maja postepowac to niech sobie klub zmienią... W momemncie zakończeniu meczu oni już byli prawie jedną nogą w szatni, później nagle coś im sie odwidzialo i podeszli do... banerow, no naprawde podejsc do plotu to juzby cala druzyna na grype zachorowala no i tak by kurwa zmarzli ze hej... a to ze my marzniemy na trybunach to jest nic? My tego nie robimy przeciez dla siebie tylko dla Lechii. Doping jest jaki jest, ale wypadaloby kurwa jego mac przyjsc pod ten plot i podziekowac... bo to co pierdolnal Rogal na koniec meczu "po chuj my mamy do nich iść jak oni nas cały czas obrażają", to zastanow sie Rogaliku Ty nasz czemu jesteście obrażani... za GWIAZDORZENIE!! I powiem tyle ze taki doping jaki jest teraz to calkowicie wystarczy na to co ta druzyna prezentuje na boisku...
11 listopada 2009, 18:33 / środa
na + dzisiaj na pewno Rogalski nawet nieźle sobie radził w obronie. Małkowski pewnie wychodził do dośrodkowań też dobrze zagrał. Słabo Zabłocki cochwile marnował sytuacje albo tracił piłke. I szczególnie jak miał tą sytuacje co trafił z paru metrów w poprzeczke.
11 listopada 2009, 18:35 / środa
marys, a przypomnij mi ilu pilkarzy zostalo po meczu z Koroną by podziękowac tym 5-ciu%. A może zechcesz się podzielic z relacją z wyjazdu do np Wągrowca czy do Zabrza w zeszłym roku?

Nasi piłkarze odpowiedniego zachowania powinni się uczyc od chociażby MESY, tam po derbach chłopaki podeszli pod trybune(mimo iż doping był bardzo ale to bardzo kulawy) i zaintonowali "Trójmiasto jest nasze".
11 listopada 2009, 18:35 / środa
rogal laczka na morde dostanie na mieście to się mu może coś poprzestawia w tej popierdolonej główce.. bo już mnie wkurwiac zaczyna
11 listopada 2009, 18:36 / środa
Może by tak jakieś spotkanie na lini kibice , piłkarze, trzeba coś z tym zrobić bo jest coraz gorzej, oni grają dla nas, a my dla nich przychodzimy na mecze, bo to oni reprezentują Nasz Klub Lechię Gdańsk, trzeba się spotkać i porozmawiać, bo wypierdalać nic tu nie pomoże. Niech stowarzyszenie się wykaże i podejmie starania do spotkania. Miło by było gdyby po meczu grajkowie zapodaliby np. Niepokonana!! na co tłum; Nasza Lechijka Kochana!!
11 listopada 2009, 18:36 / środa
Ja tam nie wiem jak po gwizdku końcowym zachowali się piłkarze bo musiałam zbierać się do domu.Zawsze zostawałam i nie było tak żeby nie podchodzili i dziękowali.Może było im zimno bo temperatura nie sprzyjała a grypa teraz szaleje i to ostro.Co do naszego dopingu to troszkę słabo było ale co poradzić pełnych trybun nie było i niektórzy nawet nie byli zainteresowani dopingiem tylko ochrzanem sędziego czy piłkarzy.Ja się starałam jak tylko mogę i zastanawiam się jak jutro będę mówiła bo już mam chrypkę.
Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji,no ale nie udało się.Mamy dość słabą skuteczność nad którą trzeba jeszcze popracować.Wtedy będzie dobrze.Ja osobiście nie będę żadnego z piłkarzy oceniała negatywnie czy pozytywnie bo to nie o to chodzi,mieli może po prostu zły dzień.Każdemu się to zdarza.Gdy jeden popsuje jakąś zagrywkę to drugi może ją uratować bądź zepsuć totalnie.
Takie moje dyplomatyczne zdanie na ten temat.
Cieszmy się,że wygraliśmy a nie szukajmy dziury w całym :)

Czy wygrasz czy nie to i tak KOCHAM CIĘ:)
11 listopada 2009, 18:36 / środa
W dupach sie niektorym popierdolilo widze. Teraz 12 tys wiernych po grob, obrazonych na caly swiat, bo przeciez bilet kupil, a pilkarz mu za to w dupe nie wszedl. Po prostu kurwa piknik (niestety caloroczny, nie tylko z okazji Dnia Niepodleglosci).

Ciekawe ilu wiernych po grob byloby na 5 lidze gdyby trzeba bylo tam zagrac.
11 listopada 2009, 18:41 / środa
marys "wypierdalać" zostało zapodane przez głośniki także coś mi sie zdaje ze poprostu pierdolisz z tym ze nie słyszłałeś tylko już zapierdzielałeś na tramwaj....
11 listopada 2009, 18:42 / środa
Ten mecz to jakiś żart!!!!! Odra słabsza niż przecietny trzecioligowiec, w mocno rezerwowym składzie. Ale nasze gwiazdeczki, nawet takim pizdom nie potrafią strzelić gola. A już kurwa skandalem była od 70 minuty gra na czas!!!!!! Kurwa, za ten mecz, powinni kibicom zapłacić, że ci siedzieli do końca na stadionie!!!!!!!

Zachowanie po meczu, to kolejny żart ze strony piłkarzyków. Nic nie dał opierdol w Gliwicach. Dalej są zbyt zmęczeni po meczu, żeby podejść do płotu. I chuj mnie obchodzi, że 90% kibiców sobie poszła!!!!! Choćby został jeden kibic, to ich zasranym obowiązkiem jest podejść i podziękować!!!!

Kurwa komuś popierdoliło się w głowie.
11 listopada 2009, 18:43 / środa
Kolejny dobry mecz Lechii. Ogromna przewaga, powinno byc min 5:0. Czy ktos pamieta mecze w ktorych nie mieli prawie zadnych sytuacji - jeszcze niedawno tak bylo. A wpadac zaczna - tylko spoko.
Dobry mecz Zablockiego-czesto wychodzil na czysto na prawym. Ale ta poprzeczka to lufa roku. Buzi - mial swoj udzial w kazdym mieszaniu. Trojkat Nowak-Iwan-Buzala to polowa calej gry. Wreszcie ci goscie ktorzy najwiecej zapierdzielaja grali caly mecz no i cisnienie na brame bylo do konca. Kafar - duzy plus. Ryba - zwyczajnie pomylka. To nie jest gosc na lige, chociaz sie staral. Dawidowski... no no. To moze byc cos. Piatek - jak zwykle tylko rogi, wolne i to slabo. W grze sie wozi. Surma dzisiaj wporzo. W koncu musial robic i za Rybe.
Czy Odra taka slaba ? Kto wie.
11 listopada 2009, 18:45 / środa
Oj simek niezgodze się z tobą odnośnie rogala. a to dlatego, że już nie pamiętam co to był za mecz, ale bite 90 minut ludzie na prostej wyzywali rogala (i to naprawde głośno) od kurew, i dziwek, od chujów itd. więc rogalowi WCALE się nie dziwie...to, że ktoś słabiej gra to nie powód do takiego zachowania...wcale nikogo tu nie bronie bo dziś gwiazdeczki zachowały się skandalicznie ale zawsze jest druga strona medalu (tutaj w przypadku rogala). mam tylko nadzieje, że to był tylko jednorazowy wybryk i już z bełchatowem gwiazdki zachowają się tak jak powinni!

co do meczu to dawidowski i małkowski na plus, a na ogromny minus skuteczność a właściwie jej brak.
11 listopada 2009, 18:46 / środa
Podziekować chociażby za samo przyjście tak dużej liczby kibiców na PP by wypadało, a nie wygrali i się gwiazdorzą. może jak przyjdzie na mecz tyle osób co na cracovie w Sosnowcu ( 100 osob ) to wtedy przejrza na oczy jak sie gra bez kibiców .
Piłkarze ruchu po ostatnim meczu zostali z kibicami i na wzajem sobie dziekowali, a pogoda byla mniej wiecej taka sama i jakos nie zachorowali . Niech nasi grajkowie sie zastanowia nad swoja postawa, a i my poprawmy doping.

Ave Lechia
11 listopada 2009, 18:47 / środa
Biało-Zielony. On mi nie ma wchodzić w dupę, ale grać i walczyć nawet jak mu nie wychodzi to ma walczyć. Sram na to czy do mnie podejdzie po meczu czy też. Jest tylko najemnikiem. Chodzi o to, żeby klub jak i zawodnicy określili się w stosunku do kibiców, a pierdolenie, że ktoś jest piknikiem bo piłkarze zachowali się jak zachowali odłóżmy sobie na inne czasy.
11 listopada 2009, 18:52 / środa
Dawidowski 5 lat nie grał w piłkę a i tak o trzy klasy lepszy od Buzały i Zabłockiego razem wziętych. tyle.
11 listopada 2009, 18:53 / środa
Osobiscie jestem za tym aby zorganizowac spotkanie z pilkarzami, bo jak kazdy bedzie wyzywal ich na forum to nic nie da.
1 ..... 6 7 8 9 10 ..... 20
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.447